forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 08:20:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Tłuszcz nie szkodzi ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Tłuszcz nie szkodzi ?  (Przeczytany 52447 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #20 : 2007-01-05, 10:00:28 »

Mala poprawka ,tam gdzie pisze "przez 4 lata " ,powinno pisac" przez 3 lata"
Ale i tak nie moge wyjsc z podziwu  Shocked ,ze wciaz prosi o to samo ,NIC do tej pory nie wyciągnął pozytecznego.  Sad ,ależ to musi być "ścisły" umysł .
Jedno musze przyznac  Idea ,pisze bez błędów ortograficznych i stylistycznych  Shocked i gość uczy mnie  Very Happy .
Moze Ty masz talent literacki  Idea
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #21 : 2007-01-09, 17:34:47 »

 Elmo, tyle w Tobie ślepej furii.
           Może warto jej (furii..ufff..) nałożyć okulary, a wtedy...może nabierze kierunkowości. Bo nie sądzę, żeby to Bruford był uświadomionym celem ataków. Prawda to Elmo, czy nieprawda ?

Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #22 : 2007-01-12, 09:32:58 »

Jasne, ale nie mogę Ci osobiście w tym pomóc, bo... mam zbyt daleko Confused
Ale jeśli chcesz to skorzystaj z tego kontaktu, mówiąc (mail'ując) o co chodzi:

Arkadia Ciechocinek
Hanna i Tadeusz Suchowieccy
ul. Lorentowicza 7
87-720 Ciechocinek
tel. (054) 283 20 21
lub (054) 416 26 07 (po 20.00)
e-mail: arkadia1@neostrada.pl
www.ciechocinek-arkadia.q4.pl
lub
http://elmaghs.q4.pl/ciechocinek.php

OK.

Właśnie dziś dotarł do mnie "dźwięk", który będę zamieszczał na stronie, dotyczący "naukowo udokumentowanych cudów" wyleczenia z kilkunastu chorób nieuleczaknych u jednego pacjenta!. Najważniejsze, że dokumentacja zdrowienia pochodzi od "obcych lekarzy": naczynowca, diebetologa i ... wszystko zgodnie z kanonami!
Brufordzie!
Czy już się kontaktowałeś - może dostaniesz ksero tej "świeżutkiej" dokumentacji medycznej?.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #23 : 2007-01-12, 09:34:47 »

mam nadzieję , że dostanę Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #24 : 2007-01-12, 09:43:54 »

Czy to nie dziwne, że np: diabetolog prowadzący cukrzycę wiele lat, uznaje chorego "za wyleczonego z cukrzycy" dzięki stosowaniu "diety Kwaśniewskiego" i mając pełną dokumentację tego faktu MILCZY?. Obawia się ośmieszenia w świecie naukowym Confused - przecież MA DOKUMENTACJĘ Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #25 : 2007-01-12, 10:15:48 »

Czy to nie dziwne, że np: diabetolog prowadzący cukrzycę wiele lat, uznaje chorego "za wyleczonego z cukrzycy" dzięki stosowaniu "diety Kwaśniewskiego" i mając pełną dokumentację tego faktu MILCZY?. Obawia się ośmieszenia w świecie naukowym Confused - przecież MA DOKUMENTACJĘ Shocked

Ależ jestem ciekawa tego wydarzenia  Shocked


Nie do wiary jednak ,ze ten "naukowiec" milczy  Shocked ,przeciez dla nich najwazniejsza jest DOKUMENTACJA ,to o co teraz może chodzić  Question  Twisted Evil
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #26 : 2007-01-14, 18:01:06 »

Ech , Toan , próba Kwaśniewskiego jest do bani , z całym szacunkiem.
Cytuj

To czemu naczyniowiec pyta o dystans chromania?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #27 : 2007-01-14, 18:23:08 »

Ech , Toan , próba Kwaśniewskiego jest do bani , z całym szacunkiem.
Cytuj

To czemu naczyniowiec pyta o dystans chromania?

To dwie różne sprawy.Próba Kwaśniewskiego da najpewniej wynik dodatni u każdego , niezależnie od stoswanej diety.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #28 : 2007-01-14, 18:27:30 »

 Bruford - pytam z ciekawości - czy dostałeś jakiekolwiek dokumentacje ?
     Jeśli żadnej, to ja tego nie pojmuję. Sam, psiakrew jedna, zrobiłbym Ci ich ksera oraz wysłał na własny rachunek.
 
Tomek
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #29 : 2007-01-14, 18:30:02 »

Bruford - pytam z ciekawości - czy dostałeś jakiekolwiek dokumentacje ?
     Jeśli żadnej, to ja tego nie pojmuję. Sam, psiakrew jedna, zrobiłbym Ci ich ksera oraz wysłał na własny rachunek.
 
Tomek

W arkadii wymienionej przez Toana lekarz jest co 14 dni , zostawiłem swój telefon właścicielowi.Dokumentację , jeśli w ogóle , ma ów lekarz.Jeśli bdą jakieś w tej materii możliwości to ma do mnie zadzwonić
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #30 : 2007-01-14, 18:37:14 »

 Zważywszy, że w Polsce jeszcze nie nauczono się załatwiać spraw przez telefon, życzę Ci szczególnego powodzenia. Szanse na otrzymanie zwrotnego telefonu oceniam jako znikome.
      Byłem świadkiem takiego oto przypadku. Ekspedientka wyraziła swoją głośną na cały sklep dezaprobatę wobec klienta, który ośmielił się zadzwonić z zapytaniem, czy sklep posiada określony towar. Jazgotała do swojej koleżanki, że "co on sobie myśli, nie może podejść do sklepu i zapytać ?". Wyobraźcie sobie, że ta koza może mieć dziecko lub je ma.

Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #31 : 2007-01-14, 18:51:46 »

Bruford,
i myślisz, że ten lekarz z Arkadii do Ciebie zadzwoni, bo zamówiłeś telefonicznie dokumentację i faxem Ci ją puści?. No to jesteś optymista!. Tak się w życiu nie doczekasz nawet dokumentacji "druczku L4"!.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #32 : 2007-01-14, 18:55:14 »

  ...nie nauczono się załatwiać spraw przez telefon...,

tym bardziej, że to nie jest sprawa na telefon, bo dotyczy danych osobowych, a ksero wypisu ze szpitala, czy wyniki badań - to chyba poufne informacje?!
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #33 : 2007-01-14, 19:01:34 »

  ...nie nauczono się załatwiać spraw przez telefon...,

tym bardziej, że to nie jest sprawa na telefon, bo dotyczy danych osobowych, a wypis ze szpitala, czy wyniki badań - to chyba poufne informacje?!

Nie kombinuj Toan Very Happy. Mam czekać na telefon , jeśli nie to sam ten telefon powtórzę.Właściciel ARkadii żadnej dok. nie ma.Jeśli doktor się zgodzi ( co ustalimy telefonicznie) to sobie wtedy uzgodnimy co i jak.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #34 : 2007-01-14, 19:06:05 »

No dobrze, jak taka jest umowa, to niech tak będzie!.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #35 : 2007-01-14, 20:18:00 »

Ech , Toan , próba Kwaśniewskiego jest do bani , z całym szacunkiem.
Cytuj

To czemu naczyniowiec pyta o dystans chromania?

To dwie różne sprawy.Próba Kwaśniewskiego da najpewniej wynik dodatni u każdego , niezależnie od stoswanej diety.

Próba Kwaśnieskiego, o ile dobrze kumam to próba wspinania się na palce. Mierzy pośrednio "wydolność mięśni".
Dystans chromania też mierzy pośrednio "wydolność mięśni".
Podaj swoją interpretację.
Jesteś chirurg naczyniowy  Very Happy .
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #36 : 2007-01-15, 08:12:08 »

Ech , Toan , próba Kwaśniewskiego jest do bani , z całym szacunkiem.
Cytuj

To czemu naczyniowiec pyta o dystans chromania?

To dwie różne sprawy.Próba Kwaśniewskiego da najpewniej wynik dodatni u każdego , niezależnie od stoswanej diety.

Próba Kwaśnieskiego, o ile dobrze kumam to próba wspinania się na palce. Mierzy pośrednio "wydolność mięśni".
Dystans chromania też mierzy pośrednio "wydolność mięśni".
Podaj swoją interpretację.
Jesteś chirurg naczyniowy  Very Happy .

Owszem wydolność mięśni.Podobnie jak dystans chromania.Z pewnością wiesz co to jest swoistość i czułość testu.W tym przypadku swoistość jest praktycznie zerowa.Przecież próba Kwaśniewskiego równie dobrze zmierzy rozćwiczenie mięśni i więzadeł jak wytworzenie krążenia obocznego a nie stopień "wyleczenia " z miażdżycy.W czasach kiedy dupplex doppler albo power doppler są dostępne , takie niespecyficzne testy to czysty anachronizm.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #37 : 2007-01-15, 11:58:34 »

Przecież są wstępną oceną/oszacowaniem stanu chorego.
Wiem że oba testy są nieczułe i nieswoiste.
Definicja zdrowia to też zdrowie psychiczne i społeczne (najogólniej mówiąc dobre samopoczucie). I o tym zapomniała medycyna.
Objawy to czynnik subiektywny. Rozumiem to. Jeżeli badam dziecko to też mu z założenia nie wierzę (!) tylko wykonuję badania "obiektywizujące" objawy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #38 : 2007-01-18, 16:24:34 »

Ale, założę się, Bruford, że niezaleznie od rozćwiczenia mięśni, człowiek cięzko chory nie wykona tego ćwiczenia jak rozćwiczony sportowiec. Nie byłbyś w stanie porównać wyników? A juz z całą pewnością da się porównać wyniki chorego przed i potem. Nie byłby mi do tego potrzebny drobiazgowy perfekcjonizm.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Tłuszcz nie szkodzi ?
« Odpowiedz #39 : 2007-01-22, 18:27:25 »

Nie byłby mi do tego potrzebny drobiazgowy perfekcjonizm.

Być może Tobie nie.Ale to niczego nie wyjaśnia.U tej samej osoby przed i potem tak ale test o dużej swoistości a nie o swoistości bliskiej zeru.To kwestia metodyki  badania.Wytłumaczyłem to parę postów wyżej.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 17 zapytaniami.