forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-08-22, 09:32:10

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
485147 wiadomoÂci w 3916 w▒tkach; wys│ane przez 51 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Zofia
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  ZO dla Biegaczy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: ZO dla Biegaczy  (Przeczytany 15691 razy)
Szara
GoŠ

Email
ZO dla Biegaczy
« : 2010-10-14, 12:13:47 »

Czu ktorys z szanownych uczestnikow forum uprawia biegi dlugosystansowe i z jakim skutkiem? Ja kiedys biegalam, ale zarzucilam i chce powrocic.
Biegalam calkiem niezle,ale jak tylko nie jadlam weglowodanow to wyniki byly kiepskie. Teraz bedac na Zo widze,ze moja wydolnosc jest lepsza, mniej sie mecze wiec poprobuje.
Po przeczytaniu tego artykulu wznoslam rece do nieba:

http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=27&id=1884

Warto┼Ť─ç energetyczna ca┼éodniowego jad┼éospisu: 3225 kcal
Białko: 118,8 g
W─Öglowodany: 480,7 g
Tłuszcz: 104,8 g

Slodki Jezu!
WojciechS
GoŠ

Email
Odp: ZO dla Biegaczy
« Odpowiedz #1 : 2010-10-14, 12:29:41 »

Nie widz─Ö nic z┼éego w tym jad┼éospisie, poprawnie zbilansowany, tylko 50g t┼éuszczu zamieni┼ébym na 100g weglowodan├│w, przy tej zadanej ilo┼Ťci bia┼éka.
Szara
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2010-10-14, 12:32:44 »

Nijak sie to ma do DO a ilosc wegli i bialka jest za duza.
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 40697

« Odpowiedz #3 : 2010-10-14, 12:36:50 »

Wszystko to co pisze WojciechS się zgadza, tylko, że odwrotnie... Rolling Eyes Tam gdzie pisze "tak" - trzeba czytać "nie" a gdzie pisze "za dużo" trzeba czytać "za mało" itp.. Rolling Eyes

WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2010-10-14, 12:39:34 »

Czy dobrodziejstwo Wiedzy Dr-a Kwa┼Ťniewskiego MUSI by─ç dla ka┼╝dego? ┬áShocked
Jak komu pasuje pozyskiwa─ç energi─Ö z w─Öglowodan├│w, to niech sobie j─ů pozyskuje.
WOLNO┼Ü─ć JEST! ┬áVery Happy
Szara
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2010-10-14, 12:42:09 »

Ano jest.
Nic to, pobiegam troche i zdam relacje Very Happy
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 15965

« Odpowiedz #6 : 2010-10-14, 12:45:13 »

Nie widz─Ö nic z┼éego w tym jad┼éospisie, poprawnie zbilansowany, tylko 50g t┼éuszczu zamieni┼ébym na 100g weglowodan├│w, przy tej zadanej ilo┼Ťci bia┼éka.

I B:W jak 1:5 ?
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2010-10-14, 12:49:50 »

Niekt├│rzy twierdz─ů, ┼╝e dobrze si─Ö biega na bulionach ma┼Ťlanych i ┼Ťmietance.
Ten brojler Ferb, czy jako┼Ť tak, pono─ç g┼é├│wnie z w─Öglowodan├│w otrzymywa┼é dni├│wk─Ö treningow─ů w okolicach 14tys. kcal!  Shocked
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2010-10-14, 15:23:38 »

Czu ktorys z szanownych uczestnikow forum uprawia biegi dlugosystansowe i z jakim skutkiem? Ja kiedys biegalam, ale zarzucilam i chce powrocic.
Biegalam calkiem niezle,ale jak tylko nie jadlam weglowodanow to wyniki byly kiepskie. Teraz bedac na Zo widze,ze moja wydolnosc jest lepsza, mniej sie mecze wiec poprobuje.
Po przeczytaniu tego artykulu wznoslam rece do nieba:

http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=27&id=1884

Warto┼Ť─ç energetyczna ca┼éodniowego jad┼éospisu: 3225 kcal
Białko: 118,8 g
W─Öglowodany: 480,7 g
Tłuszcz: 104,8 g

Slodki Jezu!

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1493.0

poczytaj ten watek Laughing
Szara
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2010-10-19, 11:54:27 »

Musze przyznac,ze biegalo mi sei fenomenalnie i gdyby nie to,ze noc mnie zastala i bym biegla dalej. Lekko 30 minut bez ustanku. A jeszcze pamietam, jak sie opychalam weglami i czesto nie moglam nogami po 20 minutach ruszyc:)
To mit z tym,ze weglowodany sa niezbedne przy uprawianiu sporu.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #10 : 2010-10-19, 14:00:29 »

M├│j 10-letni syn gra w klubie sportowym w pi┼ék─Ö no┼╝n─ů. Cz─Östo trener cz─Östuje jego i pozosta┼éych zawodnik├│w przed turniejami w┼éa┼Ťnie w─Öglowodanami. Daje im banany, albo batony i m├│wi, ┼╝e to po to, aby mieli wi─Öcej energii... Confused

Iga
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2010-10-19, 14:19:56 »

M├│j 10-letni syn gra w klubie sportowym w pi┼ék─Ö no┼╝n─ů. Cz─Östo trener cz─Östuje jego i pozosta┼éych zawodnik├│w przed turniejami w┼éa┼Ťnie w─Öglowodanami. Daje im banany, albo batony i m├│wi, ┼╝e to po to, aby mieli wi─Öcej energii... Confused
Syn mojej znajomej te┼╝ gra w pi┼ék─Ö i raz gdzie┼Ť pojechali i trener zobaczy┼é,┼╝e niekt├│re dzieciaki kupowa┼éy sobie chipsy.Kaza┼é im to wyrzuci─ç i powiedzia┼é,┼╝e jak tak si─Ö od┼╝ywiaj─ů,to niech nie przychodz─ů na treningi.
Szara
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2010-10-19, 14:28:11 »

Bylam niedawno na zawodach sportowych i to co jedli ludziska, zwalszcza mlodziez przechodzilo ludzkie wyobrazenie. Same chipsy i czekolada.
Pochlebiam sobie,ze jestem chyba jedyna osoba na moich treningach, ktora nie 'wypluwa pluc' po wykonaniu kilku cwiczen a dodam,ze cwicza ze mna osoby, ktore od lat sa 'usportowione'. Widac natychmisat kto co je... Smile
renia
Hero Member

« Odpowiedz #13 : 2010-10-19, 15:09:50 »

Syn mojej znajomej te┼╝ gra w pi┼ék─Ö i raz gdzie┼Ť pojechali i trener zobaczy┼é,┼╝e niekt├│re dzieciaki kupowa┼éy sobie chipsy.Kaza┼é im to wyrzuci─ç i powiedzia┼é,┼╝e jak tak si─Ö od┼╝ywiaj─ů,to niech nie przychodz─ů na treningi.

Chips├│w te┼╝ im zabroni┼é. Nawet na obozie nie mogli sobie kupowa─ç. A to co powie trener jest dla nich ┼Ťwi─Öte.. Shocked Laughing

renia
Hero Member

« Odpowiedz #14 : 2010-10-19, 15:13:39 »

Je┼Ťli ju┼╝ o jedzeniu, to powiem, ┼╝e to samo obserwowa┼éam przez 3 lata szko┼éy. Osoby, kt├│re pi┼éy col─Ö, lub inne s┼éodkie napoje, przewa┼╝nie lubi┼éy do tego ciasteczka, chipsy, pizz─Ö lub zapiekanki p├│┼émetrowe.., a skutki po trzech latach by┼éy wyra┼║ne.. Confused

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2014-05-14, 11:00:15 »

Czy dobrodziejstwo Wiedzy Dr-a Kwa┼Ťniewskiego MUSI by─ç dla ka┼╝dego? ┬áShocked
Jak komu pasuje pozyskiwa─ç energi─Ö z w─Öglowodan├│w, to niech sobie j─ů pozyskuje.
WOLNO┼Ü─ć JEST! ┬áVery Happy

Laughing Ale┼╝ to by┼é dla mnie rok. Nie by┼éo czasu na pierdo┼éy. Wink
"Wojciechu, ech Wojciechu.
Oj nie tra─ç ... " Very Happy Laughing

A posi┼éek rzeczywi┼Ťcie jest nie┼║le zbilansowany- DO wyboru. Wink Nawet "ma┼éym piwkiem" mo┼╝na go zaakcentowa─ç. Laughing
A u prawdziwych facet├│w asertywne "nie" oznacza asertywne "nie", gdyby kto┼Ť- nawet zakochany- o tym zapomnia┼é. Very Happy
AA Laughing
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 32303

« Odpowiedz #16 : 2014-05-14, 19:05:03 »

Ch─Ötnie bym ujrza┼é (bo nie us┼éysza┼é przecie┼╝) r├│┼╝nic─Ö mi─Ödzy asertywnym "nie", a, kolejno, niezdecydowanym "nie", neutralnym "nie" oraz, najch─Ötniusie┼äko, agresywnym "nie"  Laughing
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2014-05-14, 19:13:34 »

Jaki┼Ť Ty, ... Ty ... zakochany. Laughing Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2014-05-14, 19:24:48 »

WojciechS wie o tym "nie" z pewno┼Ťci─ů. Cool
Kociołek.
Jestem nadal ciekaw powodu, dla którego- choć był optymalny- wyskoczył jak oparzony z tej- jak piszesz- "piaskownicy". Very Happy
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2015-01-02, 14:15:59 »

WojciechS wie o tym "nie" z pewno┼Ťci─ů. Cool
Kociołek.
Jestem nadal ciekaw powodu, dla którego- choć był optymalny- wyskoczył jak oparzony z tej- jak piszesz- "piaskownicy". Very Happy

I nadal jestem ciekaw. Laughing Wink
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.247 sekund z 19 zapytaniami.