forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 03:25:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Syn marnotrawny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 24 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Syn marnotrawny  (Przeczytany 179155 razy)
BACA
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #100 : 2010-10-02, 20:54:51 »

Wiem i to dobrze...............
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #101 : 2010-10-02, 21:08:38 »


Myślałam, że jesteś tutaj względnie krótko i tego nie czytałeś..
Zapisane

BACA
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #102 : 2010-10-02, 21:17:28 »

I nie w pełni zgadzam się z tym / i to są rzeczy, powiedzmy - merytoryczne/. Właśnie dzięki znajomości grup krwi wyleczyłem natychmiast wrzody na dwunastnicy - a wojowałem z nimi klasyczną DO prawie 6 lat
Zapisane
ArT_B_
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #103 : 2010-10-02, 21:18:30 »

ja mam A Rh+
Zapisane
ArT_B_
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #104 : 2010-10-02, 21:21:32 »

A ja często mam takie uczucie, że nie mam ochoty je¶ć (najczę¶ciej tak około 11-tej), ale czuję jednocze¶nie lekkie ssanie w żoł±dku i jem, żeby był on "cicho"... Cool
to nie masz ochoty na jedzenie czy cię ssie bo nie qmam Wink

przepraszam za dublowanie postów ale nie mogę tu znaleźć opcji edycji
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #105 : 2010-10-02, 21:23:17 »

bo tej opcji nie ma. Nie szukaj. Tez juz kiedys o tym godolismy. Damy "se" rade bez edycji. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #106 : 2010-10-02, 21:28:10 »


..to nie masz ochoty na jedzenie czy cię ssie bo nie qmam Wink


Nigdy tak nie miałeś? Czasami tak jest, że nie czuję ochoty na jedzenie, nie czuję głodu - ale wyraźnie odczuwam, że żołądek domaga się jedzenia.. Może to trochę pokręcone, ale tak to odbieram..
Zapisane

BACA
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #107 : 2010-10-02, 21:37:13 »

ArT b - czyli masz grupę krwi A, bo RH plus pochodzi od małpy i co innego znaczy. Jeżeli interesuje Cię temat to wyślę Ci pełną wiadomość na Pw.
Zapisane
ArT_B_
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #108 : 2010-10-02, 22:13:35 »

nie wiem dlaczego nie chcesz tu pisać ale jak chcesz to wysyłaj bo jestem ciekaw jakie to ma znaczenie:)
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #109 : 2010-10-02, 22:21:35 »

zeto555 - a nie masz czasem grupy krwi A lub AB ?
Mam Rh+ 0
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #110 : 2010-10-03, 00:33:47 »

BACA ma rację co do jedzenia również ze swoja grupą krwi.
Czy to się komuś podoba czy nie, ta zasada się sprawdza, przynajmniej w moim przypadku.
Z produktów dozwolonych na DO wykluczyłam produkty niedozwolone cukrzykom lub dozwolone,
ale o wyższym indeksie glikemicznym niż 50. Z pozostałej listy wykluczyłam produkty,
które w/g mojej grupy krwi źle wpływają na mój organizm i tego się trzymam, z niezłym skutkiem jak dotąd.
Dodam tylko, że kiedy grupy krwi nie brałam pod uwagę na początku, a nawet już kiedy otrzymałam od Was
mnóstwo wspaniałych rad, moje osiągi nie były tak spektakularne, choć były bardzo widoczne.
Sadzę, że nie ma tu znaczenia podgrupa. A to A, B to B, AB to AB i to wszystko, co trzeba brać pod uwagę.
A w połączeniu z DO, to po prostu rewelacja Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #111 : 2010-10-03, 00:56:05 »

Wiem i to dobrze...............

"BACA" chciałam tak na wszelki wypadek wyjaśnić, że fakt, iż przytoczyłam tutaj opinię Admina w temacie grup krwi, nie oznacza, że ja mam podobne zdanie. Moja wiedza jest po prostu zbyt mała, żebym mogła to ocenić - a praktyka żadna.
Ja uważam (i już o tym pisałam), że wszystkie metody leczenia popieram, o których wiadomo, że nie mogą zaszkodzić i które opierają się na naturalnych, jadalnych produktach, a nie na jakiś niesprawdzonych związkach chemicznych.
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #112 : 2010-10-03, 01:01:46 »


Ja uważam (i już o tym pisałam), że wszystkie metody leczenia popieram, o których wiadomo, że nie mogą zaszkodzić i które opierają się na naturalnych, jadalnych produktach, a nie na jakiś niesprawdzonych związkach chemicznych.

Dokładnie Reniusia! Brak jakiejkolwiek chemii w czymkolwiek, to podstawa, reszta to praktyka, praktyka... Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #113 : 2010-10-03, 08:08:29 »

Wiem i to dobrze...............

"BACA" chciałam tak na wszelki wypadek wyjaśnić, że fakt, iż przytoczyłam tutaj opinię Admina w temacie grup krwi, nie oznacza, że ja mam podobne zdanie. Moja wiedza jest po prostu zbyt mała, żebym mogła to ocenić - a praktyka żadna.
Ja uważam (i już o tym pisałam), że wszystkie metody leczenia popieram, o których wiadomo, że nie mogą zaszkodzić i które opierają się na naturalnych, jadalnych produktach, a nie na jakiś niesprawdzonych związkach chemicznych.

Dokladnie masz racje. Ja bym tu tylko dodal jedno, ze wg mnie powinno sie stosowac jedna diete -  albo ze wzgzledu na grupe krwi, allbo IG, albo nie mieszania posilkow albo kopenhacka albo ZO.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #114 : 2010-10-03, 08:47:07 »

Dokladnie masz racje. Ja bym tu tylko dodal jedno, ze wg mnie powinno sie stosowac jedna diete -  albo ze wzgzledu na grupe krwi, allbo IG, albo nie mieszania posilkow albo kopenhacka albo ZO.

Jestem tego samego zdania. Jestem wyłącznie na DO, a w swoich posiłkach unikam produktów nie pasujących do mojej grupy krwi  Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #115 : 2010-10-03, 09:40:21 »

Dokladnie masz racje. Ja bym tu tylko dodal jedno, ze wg mnie powinno sie stosowac jedna diete -  albo ze wzgzledu na grupe krwi, allbo IG, albo nie mieszania posilkow albo kopenhacka albo ZO.

Jestem tego samego zdania. Jestem wyłącznie na DO, a w swoich posiłkach unikam produktów nie pasujących do mojej grupy krwi  Very Happy

Które z unikanych produktów stały się takimi ze względu na grupę krwi?
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #116 : 2010-10-03, 09:54:48 »

Dokladnie masz racje. Ja bym tu tylko dodal jedno, ze wg mnie powinno sie stosowac jedna diete -  albo ze wzgzledu na grupe krwi, allbo IG, albo nie mieszania posilkow albo kopenhacka albo ZO.

Jestem tego samego zdania. Jestem wyłącznie na DO, a w swoich posiłkach unikam produktów nie pasujących do mojej grupy krwi  Very Happy

Które z unikanych produktów stały się takimi ze względu na grupę krwi?

Z tych produktów, które dopuszczalne są w DO, bo ta dieta jest dla mnie wykładnią, są to : olej słonecznikowy, słonecznik, rzodkiewka.
Jak widać wcale nie ma tego tak wiele i żadne to dla mnie poświęcenie Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #117 : 2010-10-03, 10:01:39 »

No faktycznie  Smile  Ale którejś grupie krwi wyklucza się wieprzowinę...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #118 : 2010-10-03, 10:02:26 »

Zonia, pytanie bylo, ktore sa nie-do-pu-szczal-ne, ktorych musisz unikac ze wzgledu na grupe krwi a ktore sa dozwolone w ZO. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #119 : 2010-10-03, 10:15:57 »


"adampio" męczysz dziewczynę.. Sad nie widzisz, że jest po imprezie... Laughing Wink
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 24 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.