forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 22:41:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660600 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Syn marnotrawny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Syn marnotrawny  (Przeczytany 179141 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #420 : 2010-11-19, 22:59:24 »

.. jak pojawiają się jakieś objawy to należy odejść od proporcji DO.

Ale tutaj to chyba jest coś nie tak.. Confused o ile dobrze pamiętam, to nawet jak są choroby to się zmienia proporcje BTW, ale tylko w takim przedziale, aby nie wyjść poza ramy DO..
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #421 : 2010-11-20, 09:24:53 »

Odejść od zasad DO?  W przysłowiowe maliny...

Biada czytającym takie rady chorym (którzy poprzez DO chcą ratować swoje zdrowie) osobom, które nie wiedzą ża na tut. forum zdarzają się żartownisie - którym nie wiadomo o co chodzi. Pewne jest, że źle się bawią  Confused   Sad 
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #422 : 2010-11-22, 09:35:49 »

Jak się do DO nadokłada cudów-niewidów, to to już nie jest DO. Reniu, robisz dobrą robotę, gdy znajdziesz link do wypowiedzi doktora Jana Kwaśniewskiego w odpowiedzi osobie która szuka informacji. Osoby, które się narzucają tu z "wynalazkami" mającymi na celu np dodatkowy zarobek dzięki temu, że trafiają tu ludzie potrzebujący pomocy, nie są z Twojej bajki, niestety.

BACO, po co komuś na DO orkisz?


BACO, więc po co ten orkisz? Dla zwierząt, skoro to zboże?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #423 : 2010-11-22, 09:56:24 »


A ja jestem nadal ciekawa, czy to lekarz optymalny zalecił wyjście z proporcji optymalnych przy chorobie.. Rolling Eyes
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #424 : 2010-11-22, 10:13:00 »

Życzę więc Tobie jak i sobie doczekania się odpowiedzi.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #425 : 2010-11-22, 10:21:49 »


Na kogo jak na kogo, ale na BACĘ chyba zawsze można liczyć.. Rolling Eyes
Zapisane

Andycc
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #426 : 2010-11-22, 13:25:59 »

Baco, a co to jest ten DIPTAM. Czy to jest może krzew DYPTAM? Szukałem w wikipedii i tylko to znalazłem. Gdzie to można kupić i jak to się ewentualnie używa? Mógłbyś coś na ten temat napisać, bo byłbym zainteresowany i może nie tylko ja. Dzięki.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #427 : 2010-11-22, 15:18:57 »

To tylko taki kwiatek Mosesa...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #428 : 2010-11-22, 16:58:12 »


Na kogo jak na kogo, ale na BACĘ chyba zawsze można liczyć.. Rolling Eyes

Zawsze Very Happy
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #429 : 2010-11-22, 23:31:03 »

BACA to rzeczywiście kopalnia wiedzy praktycznej Smile
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #430 : 2010-11-23, 18:07:27 »

Andycc - piszę w formie ostrzezenia. To dyptam /Dictamnus albus/. Nie pomyl z "Origanum dictamnus" -który jest dziką odmianą majeranku i może szkodzić. Tak czy owak to z mojej strony zapomnij o dyptamie. Wiele osób otrzymało dyskietkę z kilkoma godzinami nagrań dotyczących zywienia oczywiście za darmo i bez jakichkolwiek podtekstów, dlatego mówienie o mojej interesowności nie ma sensu.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #431 : 2010-11-23, 20:57:16 »

Andycc - piszę w formie ostrzezenia. To dyptam /Dictamnus albus/. Nie pomyl z "Origanum dictamnus" -który jest dziką odmianą majeranku i może szkodzić. Tak czy owak to z mojej strony zapomnij o dyptamie. Wiele osób otrzymało dyskietkę z kilkoma godzinami nagrań dotyczących zywienia oczywiście za darmo i bez jakichkolwiek podtekstów, dlatego mówienie o mojej interesowności nie ma sensu.
rowniez naleze do tych osob i jestem Ci p.Stasiu bardzo wdzieczna.Twoja pomoc jest rzeczywiscie wielka i bezinteresowna. Razz
Dzieki twoim radom ciesze sie zyciem i nareszcie moje sercowe problemy staly sie usmiechem na twarzy.Mocno sciskam i zycze z calego serca  wyrozumialosci dla tych.ktorzy ciebie nie zrozumieli. Razz
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #432 : 2010-11-23, 21:13:29 »

kodar - widzę po poradach że doszła pani do białka na dysku i tego kiedy się chudnie. Zaskoczenie - prawda ? A jak program z woda z roztopionego lodu. Bo tak naprawdę to trzeba te wszystkie programy dostosowac do D.O. Trzeba jednak mieć trochę cierpliwości bo przecież jest to kilka godzin. Mam jeszcze dużo tego i prześlę znowu, muszę tylko naprawić nagrywarkę DVD bo na dysku twardym to mam ale nie mogę póki co nagrać na dyskietki.
Zapisane
Andycc
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #433 : 2010-11-24, 14:01:39 »

BACO, ja o żadnej interesowności nic nie wspominałem, jeżeli tak to zrozumiałeś to przepraszam. Po prostu mam pewne kłopoty ze zdrowiem i dlatego się tym zainteresowałem. W dalszym ciągu jestem zainteresowany tą metodą. Czy mógłbym napisać do ciebie na priv i podyskutować na ten temat?
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #434 : 2010-11-24, 17:49:40 »

Andycc - to nie jest żadna metoda. Kiedyś w TV było kilka programów z Małgorzatą Kożuchowską /tej od M-jak miłość/ na ten temat a ja to wszystko nagrałem. Zachwalają tam białko zawarte w orkiszu, ale to ma być orkisz oryginał. W jednym z odcinków jest między innymi wywiad z księdzem który orkiszem wyleczył raka trzustki. Nauczyłem się jednak nie wierzyć w takie historie i z wielką rezerwą do tego podszedłem. Jem obecnie ok 30 gram węgli zawartych w orkiszu i trwa to wiele lat. Dr JK stwierdził że skąd są węgle to nie jest takie istotne - byle była ich odpowiednia ilość. Na filmie zakonnice pieką chleb orkiszowy ale mnie nie wychodzi. Jest kupny chleb orkiszowy ale ma tylko 2 % orkiszu. Jeżeli chcesz to naoisz na Priw - szkoda o swoich dolegliwościach pisać na forum.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #435 : 2010-11-24, 21:29:44 »

Najlepsze sa  ciastka orkiszowe,bo zawsze sie udaja. Chleb lub bulki slabo  wyrastaja i maja specyficzny smak mimo dodatkow takich jak oliwa,siemie lniane i pestki slonecznikia.Moja rodzinka niestety nie chce jesc :?W tutejszych piekarniach bywa chleb  nawet 100%orkiszowy. Razz
Zapisane
ArT_B_
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #436 : 2010-11-25, 20:26:39 »

mówił tu ktoś że od tłuszczu się nie tyje... zauważyłem u siebie że jem ok 4-5T na 1B i 0.8W żeby nie chodzić na głodnego...ale zauważyłem też że moja waga się zatrzymała na 117kg.... na szczęście narazie mam spokój z dną Smile czekam na jakieś rady Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #437 : 2010-11-25, 21:43:10 »

kodar - widzę po poradach że doszła pani do białka na dysku i tego kiedy się chudnie. Zaskoczenie - prawda ? A jak program z woda z roztopionego lodu. Bo tak naprawdę to trzeba te wszystkie programy dostosowac do D.O. Trzeba jednak mieć trochę cierpliwości bo przecież jest to kilka godzin. Mam jeszcze dużo tego i prześlę znowu, muszę tylko naprawić nagrywarkę DVD bo na dysku twardym to mam ale nie mogę póki co nagrać na dyskietki.
doszlam,doszlam Razz i dalej ide i w dobrym kierunku,czasami ale na krotko zapominam po co tak sobie ide :lol:Ale jak tylko arytmia daje znac o sobie natychmiast odzyskuje pamiec. Laughing
Programy trzeba dostosowac do DO i do siebie a kto mialby na to cierpliwosc?? :lol:Oczywiscie zartuje sobie,jeszcze raz serdeczne podziekowania za dyskietke i madre,rzeczowe uwagi. Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #438 : 2010-11-26, 08:25:53 »

mówił tu ktoś że od tłuszczu się nie tyje... zauważyłem u siebie że jem ok 4-5T na 1B i 0.8W żeby nie chodzić na głodnego...ale zauważyłem też że moja waga się zatrzymała na 117kg.... na szczęście narazie mam spokój z dną Smile czekam na jakieś rady Smile

No bo od tluszczu sie nie tyje, nie ma takiej opcji. Jednak majac duza nadwage nie powinno sie zjadac T w stosunku do B jak 1:5 a raczej 1:2, tak jak Ty to robisz.

Glodnym tez nie mozesz byc wiec polecam zjadac zbilansowane wczesniej posilki w momentach kiedy jestes glodny. Jezeli waga sstanela w miejscu to ja pchnij zjadajac na ostatni posilek same weglowodany, bez T i B.

No i jakis ruch, jezeli jest to mozliwe.

 Very Happy
Zapisane
ArT_B_
Go


Email
Odp: Syn marnotrawny
« Odpowiedz #439 : 2010-11-26, 10:06:01 »

jak trzymałem BT 1:2-3 to zjadałem więcej białka albo chodziłem głodny... a białko chcę utzymać na poziomie ok 60g ze wzgl. na dnę... spróję jeszcze wyciągnąć węgle z dziennego spożycia na kolację i zobaczymy
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.