forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:56:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Glod
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Glod  (Przeczytany 43948 razy)
zeto555
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #40 : 2010-10-19, 15:28:33 »

Przecież małe ilości cukru Optymalni mogą spożywać np. w ciastach i innych deserach..
Odpuscilem calkowicei ciasta i desery.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Glod
« Odpowiedz #41 : 2010-10-19, 15:31:39 »

Jeszcze odpuść słodziki, colę i papierosy i będzie super hiper.. Very Happy Wink
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #42 : 2010-10-19, 15:35:45 »

Wad mam wiele, ale nie odpuszczam DO nigdy.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #43 : 2010-10-19, 15:37:11 »

papierosy i będzie super hiper..

A guzik prada!
O palaczy i alko trzeba dbać, bo dzięki ich heroizmowi akcyza łata budżet!
Ciekawe czemu do narkotyków nie dokładają akcyzy. Przynajmiej lewizna by się skończyła.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Glod
« Odpowiedz #44 : 2010-10-19, 15:46:31 »


O palaczy i alko trzeba dbać

Czyli - jak wszyscy Polacy zaczęliby palić i pić, to dziura budżetowa by była szybko załatana.. Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #45 : 2010-10-19, 15:52:22 »

Czyli - jak wszyscy Polacy zaczęliby palić i pić, to dziura budżetowa by była szybko załatana.. Rolling Eyes

Nie - ponieważ "pojawiły" by sie nowe wydatki i nowa lepsza, nasza, nieunikniona dziura budżetowa Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #46 : 2010-10-19, 16:03:03 »

Ale na ZUS-ie by się z nawiązką odbiło...  Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #47 : 2010-10-19, 16:05:21 »

A to jak najbardziej  Laughing
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #48 : 2010-10-19, 16:12:04 »

Kalkulacja to podstawa...  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Glod
« Odpowiedz #49 : 2010-10-19, 16:31:19 »

A my byśmy przynajmniej chodzili zadowoleni i na rząd nie narzekali.. Cool Laughing
Zapisane

Mari
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #50 : 2010-10-19, 16:39:26 »

A..jeszcze jedno Zeto - jeśli już nie lubisz gorzkiej kawy, to lepiej już posłodzić ją łyżeczką cukru i wliczyć ją w dzienną porcję węglowodanów, niż używać jakikolwiek słodzik. Nie wierzę w to, że jakieś słodziki są nieszkodliwe - mogą być mniej szkodliwe, albo mniej znana jest ich szkodliwość.. Rolling Eyes
Przyklasnę Twoim słowom w 100%   Smile .Nigdy słodzik!. Trułam się tym z osiem lat i zaczęły się wizyty u lekarza. Przypadkowo trafiłam na stronę  JK i zainteresowałam się Dietą .
Po zapoznaniu się z treścią wyrzuciłam od razu w śmieci. Eureka! ...zadziałało ...ból po lewej stronie brzuszka poszedł w zapomnienie . Tak naprawdę to nie wiem , czy to od słodzika  Confused, ale dziwny zbieg okoliczności ?..w tym samym czasie ?.

W niedzielę (jestem łasuchem) upiekłam sernik ...no i miałam problem słodzenia ...jak zawsze . .
Dodałam rodzynki i 2 łyżki cukru . Było ok . Cukrzyca mężusia nie wściekała się .. bo  prawie kostka masła i dużo żółteczek  Smile . Zamiast mąki wrzuciłam paczkę budyniu . Z ziemniaczaną w małych ilościach organizm męża się także nie kłóci za bardzo...ale ... wątpliwości są ...

Proszę o podpowiedzi z doświadczenia  Wink

1. co zamiast cukru ? (czy Ktoś chory na cukrzycę próbował cukier brzozowy = 80 zł za kg! ,a wiec warte przedyskutowania). Jak to zadziałało  na skoki cukrów ?.
2.co  zamiast budyniu?.


pozdrawiam cieplutko M.


 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Glod
« Odpowiedz #51 : 2010-10-19, 18:40:43 »


Nie - ponieważ "pojawiły" by sie nowe wydatki i nowa lepsza, nasza, nieunikniona dziura budżetowa Wink

No ale oszczędności na pewno by nie zaszkodziły.. Cool

http://www.youtube.com/watch?v=p3SfSrWSoGA&feature=rec-LGOUT-farside_rn-3r-3-HM
Zapisane

kasara1991
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #52 : 2010-10-19, 18:54:25 »

Tyle odpowiedzi,  a zaden nie odpowiada na moje pytanie.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #53 : 2010-10-19, 18:58:49 »

Ale jakie pytanie? O Twój żołądek? No to Ty sama najlepiej powinnaś wiedzieć. Ilość zjadanego pokarmu nie jest zależna wyłącznie od pojemności żołądka przecież.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #54 : 2010-10-19, 19:20:12 »

kasara1991
Może masz jakiś lewy przepał w postaci np: pasożytów? ... Wink
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #55 : 2010-10-19, 19:23:55 »

A własnie, skoro odżywiałaś się śmieciowo i jesz i jesz jesteś głodna to duże prawdopodobieństwo że masz kłopoty z trawieniem i jakimiś lokatorami na  krzywe ryło.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #56 : 2010-10-19, 19:50:36 »

Tyle odpowiedzi,  a zaden nie odpowiada na moje pytanie.
Przyznaję,że nie czytałam od początku Twoich postów,ale czy nie jest tak,że najważniejszym Twoim zajęciem jest myślenie o jedzeniu ?
Zapisane
kasara1991
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #57 : 2010-10-19, 22:31:23 »

Tyle odpowiedzi,  a zaden nie odpowiada na moje pytanie.
Przyznajê,¿e nie czyta³am od pocz±tku Twoich postów,ale czy nie jest tak,¿e najwa¿niejszym Twoim zajêciem jest mylenie o jedzeniu ?


Na pewno nie najwazniejsze, ale skoro postanowilam byc optymalna, to troche mi czasu na to schodzi i chce to zrobic w sposob poprawny, tak zebym nie narobila sobie szkody.
Zapisane
Tymoteusz82
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #58 : 2010-10-20, 12:00:11 »

Dla mnie jest to min. cola light, slodzik do kawy, pale tez nalogowo
Zeto, o jakiej sekcie ty w ogole mowisz? Ty swojemu organizmowi robisz... Oświęcim, a gdy ludzie ci to unaoczniają to ty ich od sekciarzy?!? Taka uwaga bylaby z twojej strony uzasadniona gdyby uzytkownicy tutaj zabraniali ci wypic pół butelki wina raz na tydzien ze znajomymi. Ty tymczasem regularnie, systematycznie zeszmacasz swoj organizm i zamiast przyznac racje to mowiacym i zlozyc wstydliwa samokrytyke, zamiast powiedziec, ze robisz cholernie źle, cholernie głupio, ale ze wzgledu na slabosc swojego charakteru nic z tym nie dasz rady zrobic, to ty... obrazasz mądrze prawiacych ludzi.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Glod
« Odpowiedz #59 : 2010-10-20, 12:16:04 »

Dla mnie jest to min. cola light, slodzik do kawy, pale tez nalogowo
Zeto, o jakiej sekcie ty w ogole mowisz? Ty swojemu organizmowi robisz... Oświęcim, a gdy ludzie ci to unaoczniają to ty ich od sekciarzy?!? Taka uwaga bylaby z twojej strony uzasadniona gdyby uzytkownicy tutaj zabraniali ci wypic pół butelki wina raz na tydzien ze znajomymi. Ty tymczasem regularnie, systematycznie zeszmacasz swoj organizm i zamiast przyznac racje to mowiacym i zlozyc wstydliwa samokrytyke, zamiast powiedziec, ze robisz cholernie źle, cholernie głupio, ale ze wzgledu na slabosc swojego charakteru nic z tym nie dasz rady zrobic, to ty... obrazasz mądrze prawiacych ludzi.
To, ze uzywam slodzika nie jest dobre, zreszta sam to powiedzialem. Ale z tym oswiecimiem to przesadzasz kolego, za dlugo jestem na DO i za wiele temu zawdzieczam, zebym nie wiedzial co robic. Nie mysl tak pesymistycznie bo to nie pozwala zasnac.
Pozyjesz na DO to sam zobaczysz, ze w tym wypadku gadanie o oswiecimiu jest co najmniej glupie.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.