forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 17:31:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659844 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Początkująca optymalna
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Początkująca optymalna  (Przeczytany 59215 razy)
juan
Go


Email
Początkująca optymalna
« : 2010-10-23, 00:11:20 »

Witam was serdecznie i bardzo sie cieszę ze moge tutaj z wami być,pozwólcie ze sie przedstawie,jestem 41 letnia kobietą która  ma aż 25kg nadwagi i choruje na Bulimie.Od ok 3tygodni jestem na DO a proporcje BTW ułożył mi znajnomy który jest na tej diecie juz od kilkunastu lat.ja będąc na diecie tak krótki czas zauwazyłam wiele plusów płynących z diety,otóz zmiejszyły sie u mnie wymioty które prowokowalam po posiłkach(teraz juz od 1,5 tygodnia nie wymiotuje) nie 'obzeram' sie bo posilki które zjadam w pełni zaspokajają moje zapotrzebowanie i nie chodze głodna,miałam tez problem z chorą łękotką która utrudniała mi chodzenie ale kolano przestaje bolec a sprawnośc jego sie bardzo polepszyła.To by było tyle o mnie, mam nadzieje ze znajde tutaj wsparcie i dobre rady.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #1 : 2010-10-23, 00:35:06 »


Witaj  Very Happy Dobrze trafiłaś.. Very Happy ale już chyba dzisiaj trochę za późno na rady.. Rolling Eyes
..no to..do jutra.. Very Happy
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #2 : 2010-10-23, 00:48:59 »

O, tak, trafiłaś doskonale  Very Happy Samą sobą poświadczam  Very Happy Renia prawdę mówi !
Witaj juan  Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #3 : 2010-10-23, 12:17:15 »

No witaj Ala. Ciesze sie, ze z nami w koncu jestes.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #4 : 2010-10-23, 12:43:45 »

A to wy się już znacie?
A skąd jeśli można wiedzieć?
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #5 : 2010-10-23, 12:58:40 »

A to wy się już znacie?
A skąd jeśli można wiedzieć?
No jak skad? Optymalni sie znaja i trzymaja ze soba , a skąd to jakos malo istotne.
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #6 : 2010-10-23, 13:09:18 »

witajcie  Laughing i Ty zbyszku witaj :lol:miło ze jestes no i ze mogę z wami byc,to dla mnie istotne Razz
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #7 : 2010-10-23, 13:20:47 »

Juan, jak szanowne zdrowie? Pytam o nastrój głównie, jeśli mogę, oczywiście Smile 
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #8 : 2010-10-23, 16:29:19 »

witaj Teresa jesli chodzi o nastrój to jest wspaniały,zaluje ze wczesniej nie przeszłam na tą diete,ale co sie odwlecze to nie uciecze:)
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #9 : 2010-10-23, 20:41:30 »

.. mam nadzieje ze znajde tutaj wsparcie i dobre rady.

Masz może jakieś pytania? Obawy?
Zapisane

juan
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #10 : 2010-10-23, 21:02:31 »

renia wieczorami bywa ze jestem głodna:( no ale daje rade i byle do rana:)mam pytanie czy musze zjadac to moje dzienne btw? bo niekiedy jest taki dzien ze  nie mam apetytu na tłuszc,mdli mnie po prostu więc jak to z tym btw jest?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #11 : 2010-10-23, 21:05:45 »


W DO nie powinno się jeść na siłę. A jeśli chcesz stracić na wadze, dobrze by było, gdybyś na ostatni posiłek jadła same węglowodany..Jeśli na tłuszcz nie masz zbytniej ochoty, to może to być spowodowane tym, że spalasz własny tłuszcz i potrzebujesz go mniej.
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #12 : 2010-10-23, 21:08:53 »

Jesli waga spada to trzymaj jak teraz - jesli nie to mozesz zrobic jak mowi Renia lub odrzucic na jakis czas mleczne i obserwowac. W sumie jak nie musisz inaczej  to jedz zbilansowane posilki. Oczywiscie nic na sile. Jesli w danym dniu nie masz ochoty na tyle jedzenia to zjedz mniej.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #13 : 2010-10-23, 21:11:57 »


Zeto Ty znowu odradzasz początkującej mleczne.. Evil or Very Mad przecież to są jedne z najbardziej wartościowych i zalecanych produktów na DO. Jeśli byłyby jakieś problemy z nietolerancją, to wtedy inna sprawa..
Zapisane

juan
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #14 : 2010-10-23, 21:17:56 »

nie mam nietolerancji na mleczne  bynajmniej  o tym nic nie wiem a jakie są objawy?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #15 : 2010-10-23, 21:27:06 »


Nie mam pojęcia, bo na szczęście w mojej rodzinie nikt nie ma. Ponoć to nie jest częsta przypadłość. A zgubiłaś coś na wadze?
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #16 : 2010-10-23, 21:29:04 »

Posluchaj mnie Reniu - na prawde wiem co mowie. To, ze nie jestes przekonana do tego to Twoja sprawa - sprawdzone i skuteczne .
Oczywiscie mozna z tymi weglami solo przed spaniem. Ja nikogo nie zmuszam do tego. Jesli zawioda sposoby czysto optymalne , to warto to zastosowac na koncu. Wiec umowmy sie, ze najpierw wegle na noc a na koncu odstawka mlecznych. Zgadzasz sie na to?
Ajesli chodzi o wartosc tych produktow, to czyba wiesz, ze sa od nich znacznie lepsze.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #17 : 2010-10-23, 21:29:42 »

Może jeszcze podasz swoje dzienne BTW w gramach? Chociaż, jak Ci ustawił je wieloletni Optymalny, to pewnie masz dobre.. Rolling Eyes
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #18 : 2010-10-23, 21:30:39 »

Wiem Reniu , ze znasz ksiazki na pamiec, ale ja z koniecznosci musialem pojsc dalej.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #19 : 2010-10-23, 21:32:56 »

Posluchaj mnie Reniu - na prawde wiem co mowie. To, ze nie jestes przekonana do tego to Twoja sprawa - sprawdzone i skuteczne .
Oczywiscie mozna z tymi weglami solo przed spaniem. Ja nikogo nie zmuszam do tego. Jesli zawioda sposoby czysto optymalne , to warto to zastosowac na koncu. Wiec umowmy sie, ze najpierw wegle na noc a na koncu odstawka mlecznych. Zgadzasz sie na to?
Ajesli chodzi o wartosc tych produktow, to czyba wiesz, ze sa od nich znacznie lepsze.

Wiem, że żółtka i podroby są lepsze, dlatego napisałam, że są one jednymi z najlepszych i są zalecanymi produktami na DO. Zgadzam, się, że jeśli samo DO nie pomoże, to można próbować innych sposobów, ale po co proponować to na początku, nie czekając na efekty DO?
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.