forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 15:30:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Początkująca optymalna
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Początkująca optymalna  (Przeczytany 57990 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #20 : 2010-10-23, 21:33:50 »

Wiem Reniu , ze znasz ksiazki na pamiec, ale ja z koniecznosci musialem pojsc dalej.

No to wiesz źle. Ja nie znam książek na pamięć.. Sad  Wink
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #21 : 2010-10-23, 21:35:10 »

Bo poczatkujacy powinien znac wszystkie sposoby. Umowilismy sie , ze ten sposob jest na koncu, wiec jest ok.
Trzeba przyznac, ze rzadko tak bywa, ale bywa. Wtedy zadne proporcje ani ograniczenia nie pomoga.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #22 : 2010-10-23, 21:37:05 »

Wiem Reniu , ze znasz ksiazki na pamiec, ale ja z koniecznosci musialem pojsc dalej.

No to wiesz źle. Ja nie znam książek na pamięć.. Sad  Wink
Alez to nie zarzut. Dobrze jest znac i wiedziec gdzie co napisane. Zawsze mozna komus powiedziec zeby nie musial szukac zbyt dlugo. Wiem, ze masz powody zeby negowac ten sposob, z racji autora, ale to nie przypadek tylko moj.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #23 : 2010-10-23, 21:39:14 »

Zeto, wierzę w to, że masz dobre intencje, ale wiesz chyba sam, że na początku stosowanie DO wcale nie jest takie proste. Po co od razu proponować odstawianie mlecznych i komplikowanie sprawy, jak można najpierw poczekać na efekty DO. Inna sprawa, gdyby to nie dało efektu..Daj sobie trochę na wstrzymanie.. Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #24 : 2010-10-23, 21:47:00 »


Zeto, a Ty jesz mleczne, czy rotujesz, czy całkowicie je odstawiłeś?
Zapisane

juan
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #25 : 2010-10-23, 21:59:11 »

reniu moje btw jest nastepujące: b-70 t-120 w-40
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #26 : 2010-10-23, 22:02:20 »

Zaproponowalem sposob, gdyby inne zawiodly. Ja rzadko jadam mleczne. Kiedys nie moglem zrzucic wagi przez mleczne i mialem inne przypadlosci. Po rotacji moge jadac do woli, ale jakos mnie juz do tgo nie ciagnie. Czasami robie sobie dzien mleczny i zjadam tylko te produkty.
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #27 : 2010-10-23, 22:18:59 »

 w sumie ja tez mleczne jadam rzadko,tylko smietanke do kawy kilka razy dziennie Smile ale jesli bedzie trzeba odstawic to mówi sie trudno:( ale waga powolutku spada to wazne,najbardziej sie ciesze z braku wymiotów Laughing
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #28 : 2010-10-23, 22:25:07 »

zeto555 - przepraszam że zapytam: raz piszesz jako kobieta a raz jako mężczyzna. O co tu chodzi ?
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #29 : 2010-10-23, 22:45:14 »

zeto555 - mój błąd, oczywiście jesteś facetem - przepraszam.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #30 : 2010-10-23, 22:55:01 »

zeto555 - mój błąd, oczywiście jesteś facetem - przepraszam.

No Zeto...skoro BACA mówi, że jesteś facetem, to tak chyba musi być  Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #31 : 2010-10-23, 23:48:07 »

Do rzeczy, ludzie, przeciez nie chodzi tu o to aby se pogodoc, chyba ze tak?! Laughing Very Happy Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #32 : 2010-10-24, 05:23:26 »

Zaproponowalem sposob, gdyby inne zawiodly. Ja rzadko jadam mleczne. Kiedys nie moglem zrzucic wagi przez mleczne i mialem inne przypadlosci. Po rotacji moge jadac do woli, ale jakos mnie juz do tgo nie ciagnie. Czasami robie sobie dzien mleczny i zjadam tylko te produkty.

To po co robisz sobie czasami dzień mleczny, skoro Cię do mlecznych nie cięgnie?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #33 : 2010-10-24, 05:24:16 »



..miało być....nie ciągnie..  Rolling Eyes
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #34 : 2010-10-24, 08:19:29 »

Do rzeczy, ludzie, przeciez nie chodzi tu o to aby se pogodoc, chyba ze tak?! Laughing Very Happy Shocked

Pogadać przy okazji, a przede wszystkim pomóc, ale za mało danych podaje juan...  Confused
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #35 : 2010-10-24, 08:30:19 »

Zaproponowalem sposob, gdyby inne zawiodly. Ja rzadko jadam mleczne. Kiedys nie moglem zrzucic wagi przez mleczne i mialem inne przypadlosci. Po rotacji moge jadac do woli, ale jakos mnie juz do tgo nie ciagnie. Czasami robie sobie dzien mleczny i zjadam tylko te produkty.

zeto555
to nie jest wątek o twoich kłopotach z rotacjami, tylko wątek o problemach juan.
Witoszek wielu we głowinach zamieszała zupełnie bez potrzeby tymi mlecznymi "rotacjami", ale to nie powód, aby z każdego robić mleczną kalekę!
Problem tyczy nie więcej niż 2-4% białej, środkowoeuropejskiej populacji, więc prawdopodobieństwo, że juan jest dotknięta "witoszkową wadą genetyczną" jest znikome!
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #36 : 2010-10-24, 09:40:12 »

WojciechS nie znam statystyk , ale widocznie mieszczę się w tych 2-4 % i to jaki przypadek  Shocked łącznie z mężem .
Ja podobno zdrowa i mąż cukrzyk . Po wdrożeniu zaleceń   P. Witoszek i obserwacji organizmu jesteśmy ZA .Korzyści są niewspółmierne do wyrzeczeń .
Juan gubi kilogramy , a więc można zasugerować lekturę o mlecznych . Ona sama zdecyduje, czy w Jej przypadku jest potrzebne , czy nie .
Wiedza nie szkodzi  Very Happy

Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #37 : 2010-10-24, 10:12:06 »

Mari,
to co dobre dla ciebie i dla twojego męża, jest dobre wyłącznie  DLA CIEBIE I TWOJEGO MĘŻA. Zakładanie, że każdy ma takie problemy jak Wy jest błędem.
Błędem jest więc odciąganie od mlecznych wszystkich w imię idei, mając wyłącznie własne doświadczenia, ponieważ nie dotyczą one większości.
To tak jakby namawiać do rozmnażania in vitro pary, które mogą to zrobić w sposób naturalny.  Shocked
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #38 : 2010-10-24, 10:45:12 »

Ja z kolei w ogóle nie namawiałabym do in vitro,bo to może prowadzi do degeneracji gatunku .I tak już jest zdegenerowany.Natury się nie oszuka.
Niepłodność danego osobnika jest jednoznacznym wskazaniem palcem przez naturę;"Ty się nie rozmnażaj".Po prostu jakaś część jego DNA nie powinna być dalej powielana.
Rozpowszechnianie takiej metody rozmnażania może doprowadzić do tego,że przykładowo za 500 lat bez tabletek,ani prądu, ludzie nie będą mogli się rozmnażać.
Poza tym jest tyle porzuconych dzieci w domach dziecka,że tylko adoptować i wychowywać.
Takie pragnienie rozmnażania się poprzez in vitro ludzi niepłodnych, jest wynikiem czystego egoizmu.Po prostu ;"ja chcę","ja muszę to mieć".Niby,że się coś należy.
To tak jakby Murzyn zapragnął być Nordykiem,bo mu się należy,albo ktoś,kto ma chorą nerkę zapragnął czyjejś nerki,bo mu się należy.To jest właśnie taka mentalność roszczeniowa.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Początkująca optymalna
« Odpowiedz #39 : 2010-10-24, 10:49:18 »

 Very Happy - to wszystko przez to bezstresowe wychowanie...  Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.