forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 01:28:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ile jajek?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ile jajek?  (Przeczytany 26592 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #20 : 2010-11-07, 21:14:31 »



Późne śniadanie i obiadokolację?
Cytuj

tak z tym ze sniadanko nie zawsze jest pózne,a obiadokolacja jest ok.godz.14

... Shocked i mozesz wytrzymac do rana Cool...
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #21 : 2010-11-07, 21:18:39 »



tak z tym ze sniadanko nie zawsze jest pózne,a obiadokolacja jest ok.godz.14
Cytuj

... Shocked i mozesz wytrzymac do rana Cool...
Cytuj

tak bez problemów wytrzymuje,jesli  mnie zaczyna ' ssać' to biore 3 orzechy i problem znika Laughing
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #22 : 2010-11-07, 21:27:13 »


tak bez problemów wytrzymuje,jesli  mnie zaczyna ' ssać' to biore 3 orzechy i problem znika Laughing

Szczerze podziwiam  Shocked
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #23 : 2010-11-07, 21:33:35 »

Ważne czy się ma własny zapas do wykorzystania...
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #24 : 2010-11-07, 21:34:38 »

Niech zgadnę.Kładziesz się spać o 18-stej .,a wstajesz o 3 nad ranem. Stąd ta obiadokolacja o 14-stej. Very Happy
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #25 : 2010-11-07, 21:34:54 »

Ważne, ale odżywiając się tak przez dłuższy czas na codzień to tak słabo, raczej się nie najesz.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #26 : 2010-11-07, 21:37:10 »

Ważne, ale odżywiając się tak przez dłuższy czas na codzień to tak słabo, raczej się nie najesz.
Samo wyjdzie wcześniej czy później...  Confused
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #27 : 2010-11-07, 21:38:53 »

Ważne czy się ma własny zapas do wykorzystania...
To nie jest tak,bo osobie z jakąkolwiek nadwagą chce się dalej jeść.To jest niemożliwe,że ktoś ma obiadokolację o 14-stej,zakładając ,że np. chodzi spać o 22-drugiej.No chyba,że się pensjonariuszem obozu pracy Oświęcim Brzezinka.Dlatego tak ważne jest zlogarytmowanie wszelkich wiadomości w necie,żeby przypadkiem samemu tego nie zastosować i się rozchorować. Very Happy Wink
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #28 : 2010-11-07, 21:45:12 »

Ważne, ale odżywiając się tak przez dłuższy czas na codzień to tak słabo, raczej się nie najesz.
Samo wyjdzie wcześniej czy później...  Confused

Jeżeli ktoś pyta ile ma zjadać jajek to wnioskuję, że nie bardzo "wychodzi". W sumie nie dziwi mnie to bo sam jeszcze jestem w jakimś stopniu poszukujaćym, ale żeby coś z tego było należy obrać właściwą drogę. Przynajmniej do tego czasu kiedy już rzeczywiście zacznie wychodzić. W innym wypadku można się bujać latami i niewiele z tego wyjdzie. Mówię z własnego doświadczenia, chociaż nie dopytuje się czy mogę albo powinienem zjadać 1,3 a moze 5 czy 6 jajek.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #29 : 2010-11-07, 21:47:19 »

Alicjo - nie przeimuj sie tak jajkami. Jak mi sie nie chce robic sniadania to robie jajecznice z kilkunastu zoltek i tez jest dobrze.
Co do kolacji o 14 to jelsi komus tak pasuje to niech tak je.
Ja jadam o 21-22 jedyny posilek i nie ma mowy o glodzie.
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #30 : 2010-11-07, 21:47:55 »

Ważne czy się ma własny zapas do wykorzystania...
Cytuj
To nie jest tak,bo osobie z jakąkolwiek nadwagą chce się dalej jeść.To jest niemożliwe,że ktoś ma obiadokolację o 14-stej,zakładając ,że np. chodzi spać o 22-drugiej.No chyba,że się pensjonariuszem obozu pracy Oświęcim Brzezinka.Dlatego tak ważne jest zlogarytmowanie wszelkich wiadomości w necie,żeby przypadkiem samemu tego nie zastosować i się rozchorować. Very Happy Wink
Cytuj

na obiadokolacje zjadam 3jajka usmazone na 40gr masła,do tego zjadam surówke z kapusty kiszonej,kłade sie spac ok 23,wstaje ok 8.Ja jestem szczesliwa i syta Very Happy to dla mnie bardzo wazne
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #31 : 2010-11-07, 21:49:07 »

Skoro Ci dobrze to co marudzisz  Very Happy
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #32 : 2010-11-07, 21:49:17 »

Deficyt wyjdzie... że tak posępnie dopowiem.  Cool
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #33 : 2010-11-07, 21:49:27 »


Ja jadam o 21-22 jedyny posilek i nie ma mowy o glodzie.
A ja jestem wcieleniem poganiacza osłów z I w.n.e,którego imię Wam nic nie powie.
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #34 : 2010-11-07, 21:50:02 »

Alicjo - nie przeimuj sie tak jajkami. Jak mi sie nie chce robic sniadania to robie jajecznice z kilkunastu zoltek i tez jest dobrze.
Co do kolacji o 14 to jelsi komus tak pasuje to niech tak je.
Ja jadam o 21-22 jedyny posilek i nie ma mowy o glodzie.
Zbyszek na Ciebie zawsze moge liczyć Laughing,zresztą ty wiesz o co chodzi Smile
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #35 : 2010-11-07, 21:50:53 »

Deficyt wyjdzie... że tak posępnie dopowiem.  Cool

Bez przesady, jak się dobrze odżywiać to ten deficyt nie będzie znowu taki dotkliwy. Chyba że jada się rzeczy antyodżywcze i przy tym jakoś specjalnie eksploatuje organizm. Lub różnymi specjalnymi metodami prania mózgu wpływa na fizjologię, wtedy tak to może być niebezpieczne.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #36 : 2010-11-07, 21:51:11 »

Ważne, ale odżywiając się tak przez dłuższy czas na codzień to tak słabo, raczej się nie najesz.
Samo wyjdzie wcześniej czy później...  Confused

Jeżeli ktoś pyta ile ma zjadać jajek to wnioskuję, że nie bardzo "wychodzi". W sumie nie dziwi mnie to bo sam jeszcze jestem w jakimś stopniu poszukujaćym, ale żeby coś z tego było należy obrać właściwą drogę. Przynajmniej do tego czasu kiedy już rzeczywiście zacznie wychodzić. W innym wypadku można się bujać latami i niewiele z tego wyjdzie. Mówię z własnego doświadczenia, chociaż nie dopytuje się czy mogę albo powinienem zjadać 1,3 a moze 5 czy 6 jajek.
Lepiej pytac niz bladzic.
A co do bujania latami to tak jest faktycznie. Zanim stwierdzisz ile i co jest dla Ciebie najlepsze to troche czasu minie.
Nie ma glupich pytan, sa tylko durne odpowiedzi. Jesli ktos ma watpliwosci to niech lepiej pyta niz powiela cudze bledy.
Zapisane
juan
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #37 : 2010-11-07, 21:54:56 »

nie rozumie zdziwienia,bo przeciez kazdy organizm jest' inny' tak?tak bynajmniej nie raz tutaj czytałam jesli sie myle to prosze mnie poprawic.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #38 : 2010-11-07, 21:55:05 »

Ważne, ale odżywiając się tak przez dłuższy czas na codzień to tak słabo, raczej się nie najesz.
Samo wyjdzie wcześniej czy później...  Confused

Jeżeli ktoś pyta ile ma zjadać jajek to wnioskuję, że nie bardzo "wychodzi". W sumie nie dziwi mnie to bo sam jeszcze jestem w jakimś stopniu poszukujaćym, ale żeby coś z tego było należy obrać właściwą drogę. Przynajmniej do tego czasu kiedy już rzeczywiście zacznie wychodzić. W innym wypadku można się bujać latami i niewiele z tego wyjdzie. Mówię z własnego doświadczenia, chociaż nie dopytuje się czy mogę albo powinienem zjadać 1,3 a moze 5 czy 6 jajek.
Lepiej pytac niz bladzic.
A co do bujania latami to tak jest faktycznie. Zanim stwierdzisz ile i co jest dla Ciebie najlepsze to troche czasu minie.
Nie ma glupich pytan, sa tylko durne odpowiedzi. Jesli ktos ma watpliwosci to niech lepiej pyta niz powiela cudze bledy.

Bez przegięcia znowu. Głupie pytanie oczywiście istnieją, tak jak i mądre odpowiedzi z których nie umie się skorzystać.

Te kilkanaście żółtek to trochę przeraźliwie wygląda, ale co w tym znowu takiego dziwnego. Ale już zjadanie ich o 22 i to w takiej ilości jest trochę dziwne jak dla mnie. Tyle że pewnie znowu zależy to od stanu układu pokarmowego i siły organizmu. Może faktycznie dobrze jest się tak na noc najeść dobrego białka, wtedy organizm zabiera się do remontów a nie do spalania białka... miałoby to sens?
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: ile jajek?
« Odpowiedz #39 : 2010-11-07, 21:55:55 »

nie rozumie zdziwienia,bo przeciez kazdy organizm jest' inny' tak?tak bynajmniej nie raz tutaj czytałam jesli sie myle to prosze mnie poprawic.

No właśnie dlatego jest to dziwne że pytasz się ile masz jeść jajek. To znaczy co chcesz się z kimś zamienić na organizm?  Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.