forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 01:28:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Może test?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Może test?  (Przeczytany 53785 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Może test?
« : 2010-11-10, 17:19:25 »

Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #1 : 2010-11-10, 19:02:10 »

To nie test, tylko zwykła ankieta.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #2 : 2010-11-10, 19:56:09 »

Urzekła mnie nazwa - TEST i to co w nim. O co chodzi?
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #3 : 2010-11-10, 20:08:01 »

Właśnie to jest dobre pytanie - o co chodzi?

Jaki test? Co to za duractwo.

TEST? Polaków?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #4 : 2010-11-10, 20:09:51 »

A mnie urzekła porada po wypełnieniu...  Very Happy
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #5 : 2010-11-10, 20:20:18 »

Zaglądnęłam tam z ciekawości no i to wszystko zależy od naszego wykształcenia,od tego jakiej jesteśmy płci,gdzie mieszkamy (liczba ludności) i w jakim jesteśmy wieku .  Laughing
Kto te testy układa? Very Happy  Dalej nawet nie wchodziłam,bo to zwykła ściema. Very Happy
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #6 : 2010-11-10, 20:24:19 »

No ale potem na podstawie tego testu będą piali że choroby genetyczne w Polsce są przyczyną chorób itp. pierdoły.

U mnie jest problem bo pomimo dolegliwości i problemów nikt w rodzinie nie chorował na raka jelit, nikt nie miał zawału serca, nie było nowotworów piersi... zupełnie niestatystycznie. Ale chyba ten ttest ma tą dobrą stronę ze można tam napisać wszystko co się chce, więc w razie czego uznają że taki wynik jest nieprawdziwy, a prawdziwe to te gdzie ktoś zaznaczy przypadki rodzinnych dolegliwości.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #7 : 2010-11-10, 20:28:30 »

Dalej nawet nie wchodziłam...

a to nie wiesz, co radzą, aby być chorym...  Laughing
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #8 : 2010-11-10, 20:29:42 »

znaczy się zdrowym...  Wink
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #9 : 2010-11-10, 20:34:01 »

Dalej nawet nie wchodziłam...

a to nie wiesz, co radzą, aby być chorym...  Laughing
No właśnie zrobiła sobie ten test. Very Happy
Oto rada;
Jedz mniej pieczywa, słodyczy, ziemniaków, kasz i  tłuszczów zwierzęcych, zwiększ natomiast ilość spożywanych  warzyw i owoców. Należy jeść warzywa i owoce co najmniej 5. razy dziennie (łącznie nie mniej niż 400 g dziennie). Każda dodatkowa porcja zmniejsza ryzyko zawału lub udaru o 5%!  Co najmniej 2. razy w tygodniu spożywaj ryby morskie. Dowodem prawidłowego odżywiania jest właściwa masa ciała.
Trzy razy w tygodniu, a najlepiej codziennie przynajmniej 30 minut poświęć na aktywność fizyczną – spaceruj, ćwicz, tańcz itp. Osoby aktywne fizycznie żyją od 5. do 7. lat dłużej! „Siedzący tryb życia” jest istotnym czynnikiem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych oraz wielu innych schorzeń przewlekłych. Staraj się też nie korzystać z ułatwień, jakie niesie postęp cywilizacyjny: nie ws

 Laughing
Pieczywa w ogóle nie jem,jestem aktywna fizycznie więc o co chodzi? A jadać warzywa i owoce 5 razy dziennie nie zdołałabym,nie ma bata.Chyba nikt by nie zdołał. Shocked
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #10 : 2010-11-10, 20:37:34 »

Bez przesady 400 g owoców dziennie? to nie jest dużo. pewnie ze trzy albo dwa banany.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #11 : 2010-11-10, 20:38:51 »

Dzięki takim radom nie dziwi mnie,że potem bębnią o niedoborach i reklamują sztuczne witaminy.  Twisted Evil
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #12 : 2010-11-10, 20:41:55 »

Bez przesady 400 g owoców dziennie? to nie jest dużo. pewnie ze trzy albo dwa banany.
To wychodzi 5 razy dziennie warzywa i owoce? Dodaję marchew między innymi do rosołu i tak sobie trochę spróbuję i nie wyobrażam sobie zjadać tej ilości 5 razy dziennie.
Jak już coś to zjadam jednego banana.Więcej bym nie zjadła.Nie ma bata.
Jak zjadam na śniadanie jajecznicę z trzech jaj,a potem obiad.Prócz mięsa,są np. ogórki kiszone,albo buraczki czerwone,to ja już nie mam ochoty na nic.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #13 : 2010-11-10, 20:44:20 »

Właściwie to te ich zalecenia nie są takie złe. Ale co z tego jak przy takich wskazówkach to równie dobrze można być na wysokich węglach jak i niskich.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Może test?
« Odpowiedz #14 : 2010-11-10, 20:45:50 »

Zajrzałam co pisze misiek. Ten najbardziej fałszywy, chamski, wulgarny i zakłamany człowiek jest bardzo zgorszony naszą postawą. Shocked On potrafi ludzi uzdrawiać, a my tymi żótkami i podgardlami ludzi zatruwamy.. Shocked Shocked no jeszcze trochę poczytam.. to coś napiszę. Widzę, że jednak misiek ma sumienie i niepokoi się o zdrowie Dr. Kwaśniewskiego. Jaka jednak z niego jest dobra duszyczka.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #15 : 2010-11-10, 20:47:59 »

Bez przesady 400 g owoców dziennie? to nie jest dużo. pewnie ze trzy albo dwa banany.
To wychodzi 5 razy dziennie warzywa i owoce? Dodaję marchew między innymi do rosołu i tak sobie trochę spróbuję i nie wyobrażam sobie zjadać tej ilości 5 razy dziennie.
Jak już coś to zjadam jednego banana.Więcej bym nie zjadła.Nie ma bata.
Jak zjadam na śniadanie jajecznicę z trzech jaj,a potem obiad.Prócz mięsa,są np. ogórki kiszone,albo buraczki czerwone,to ja już nie mam ochoty na nic.

No i bardzo dobrze Smile Ja też jak zjem sobie odpowiednio to czuje się najedzony i nie potrzebuję na siłę według terminarza wpychać w siebie kolejnych porcji warzyw. No, ale powiedzmy że jedno jakaś sałata, potem ze 100g surówki do obiadu albo trochę więcej, a wieczorem jabłko, to już jest trzy, A w między czasie można zjeść też jakąś marchewkę i jeszcze kiwi no i w sumie zbiera się te pięć razy i 400g spokojnie.

Ja bym nawet był skłonny założyć że jest w tym co piszą dużo prawdy, tylko przeciętny człowiek pewnie z tego zrozumie ze ma żywić się warzywami samymi i owocami. No i jeszcze brakuje jogurcików, danonków i metod na głoda.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #16 : 2010-11-10, 20:48:08 »

On potrafi ludzi uzdrawiać...
Moze się teraz znów wykazać.Może w swojej gawrze wyciąć zyonowi śledzionę.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Może test?
« Odpowiedz #17 : 2010-11-10, 20:48:26 »

Zajrzałam co pisze misiek. Ten najbardziej fałszywy, chamski, wulgarny i zakłamany człowiek jest bardzo zgorszony naszą postawą. Shocked On potrafi ludzi uzdrawiać, a my tymi żótkami i podgardlami ludzi zatruwamy.. Shocked Shocked no jeszcze trochę poczytam.. to coś napiszę. Widzę, że jednak misiek ma sumienie i niepokoi się o zdrowie Dr. Kwaśniewskiego. Jaka jednak z niego jest dobra duszyczka.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Wstawiłam post w nieodpowiednim wątku. Ale to nic i tak każdy wie o co chodzi..
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #18 : 2010-11-10, 20:49:47 »

Zajrzałam co pisze misiek. Ten najbardziej fałszywy, chamski, wulgarny i zakłamany człowiek jest bardzo zgorszony naszą postawą. Shocked On potrafi ludzi uzdrawiać, a my tymi żótkami i podgardlami ludzi zatruwamy.. Shocked Shocked no jeszcze trochę poczytam.. to coś napiszę. Widzę, że jednak misiek ma sumienie i niepokoi się o zdrowie Dr. Kwaśniewskiego. Jaka jednak z niego jest dobra duszyczka.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Wstawiłam post w nieodpowiednim wątku. Ale to nic i tak każdy wie o co chodzi..
Witaj w klubie.  Laughing Mnie się to dzisiaj też przytrafiło.

Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #19 : 2010-11-10, 20:50:37 »

Zajrzałam co pisze misiek. Ten najbardziej fałszywy, chamski, wulgarny i zakłamany człowiek jest bardzo zgorszony naszą postawą. Shocked On potrafi ludzi uzdrawiać, a my tymi żótkami i podgardlami ludzi zatruwamy.. Shocked Shocked no jeszcze trochę poczytam.. to coś napiszę. Widzę, że jednak misiek ma sumienie i niepokoi się o zdrowie Dr. Kwaśniewskiego. Jaka jednak z niego jest dobra duszyczka.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Wstawiłam post w nieodpowiednim wątku. Ale to nic i tak każdy wie o co chodzi..
Witaj w klubie.  Laughing Mnie się to dzisiaj też przytrafiło.
Very Happy Mnie również.Raz.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.