forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 01:35:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Może test?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Może test?  (Przeczytany 53479 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Może test?
« Odpowiedz #20 : 2010-11-10, 20:57:02 »

Witaj w klubie.  Laughing Mnie się to dzisiaj też przytrafiło.

Very Happy Mnie również.Raz.

Pocieszyliście mnie.. Very Happy ..widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.. Laughing Wink
Zapisane

Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #21 : 2010-11-10, 21:10:54 »

Zajrzałam co pisze misiek. Ten najbardziej fałszywy, chamski, wulgarny i zakłamany człowiek jest bardzo zgorszony naszą postawą. Shocked On potrafi ludzi uzdrawiać, a my tymi żótkami i podgardlami ludzi zatruwamy.. Shocked Shocked no jeszcze trochę poczytam.. to coś napiszę. Widzę, że jednak misiek ma sumienie i niepokoi się o zdrowie Dr. Kwaśniewskiego. Jaka jednak z niego jest dobra duszyczka.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Tak mówiąc szczerze też jestem ciekaw jak wygląda i czuje się dr J.Kwaśniewski tym bardziej ,że jest mnóstwo plotek o jego złym stanie zdrowia.Wolałbym żeby to nie była prawda.Ale pono w każdej plotce jest coś prawdy.A przecież wystarczy żeby ktoś np.admin wypowiedział się w tej sprawie. Ale nie lepiej milczeć i podsycać tym samym plotki.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #22 : 2010-11-10, 21:13:34 »

Małe zestawienie dwóch fragmentów z porad dla mnie:

"Prawidłową masę ciała w stosunku do wzrostu określa się obliczając tak zwany wskaźnik masy ciała (BMI), który u Ciebie wynosi 23.82, co odpowiada: prawidłowej masie ciała. Wskazane jest utrzymanie dotychczasowej podaży kalorii i poziomu wysiłku fizycznego oraz okresowa kontrola masy ciała.
...
Wskazane jest ograniczenie ilości kalorii w diecie oraz zwiększenie aktywności fizycznej"

Jestem w kropce. Lepiej niech tak zostanie...  Cool
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #23 : 2010-11-10, 21:16:44 »

A przecież wystarczy żeby ktoś np.admin wypowiedział się w tej sprawie. Ale nie lepiej milczeć i podsycać tym samym plotki.
A może po prostu nie chce,rozumiesz człowieku? Czy ty pisałeś o swojej matce czy ojcu,czy swoich dzieciach? To jest sprawa osobista, pojmujesz? Jesteś człowiekiem,czy bydlęciem?
Idź i pytaj na DD jak czuje się matka czy ojciec Wicia Jarmulkowitza ,albo rodzice chorego psychicznie grizzlego,oczywiście jak ich zna,bo mogli go podrzucić na śmietnik,wcale bym się nie zdziwiła.
Zapisane
Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #24 : 2010-11-10, 21:27:47 »

Bydlęciem to może ty jesteś, przepraszam ale mnie swoim postem wku...łaś.Co to nie mozna zapytać czy twórca diety którą stosuje tylu ludzi jest zdrowy czy chory i nie jest to jego prywatna sprawa bo jednak"zaraził"SWOJĄ DIETĄ tylu ludzi i gdyby się okazało, ze jest chory to jednak z jego dietą jest coś nie tak.mASZ TAKIE SAMO MYSLENIE jak niejaki Kaczyński.Nie wolno o nic pytac bo zaraz obraza majestatu.A idźże ty w kibiny mater droga Igo i nie wtrącaj sie w sprawy o których dyskutują dorosli.
Zapisane
Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #25 : 2010-11-10, 21:31:48 »

A oprócz tego obraziłas pana Jarmułowicza przekręcając jego nazwisko co jest jednocześnie niedwuznaczną insynuacją o jego pochodzeniu.Na jego miejscu podałbym cie do sądu.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #26 : 2010-11-10, 21:32:06 »

Co to nie mozna zapytać czy twórca diety którą stosuje tylu ludzi jest zdrowy czy chory i nie jest to jego prywatna sprawa bo jednak"zaraził"SWOJĄ DIETĄ tylu ludzi...
A Ty też z tych zarażonych?  Smile
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #27 : 2010-11-10, 21:35:32 »

Bydlęciem to może ty jesteś, przepraszam ale mnie swoim postem wku...łaś.Co to nie mozna zapytać czy twórca diety którą stosuje tylu ludzi jest zdrowy czy chory i nie jest to jego prywatna sprawa bo jednak"zaraził"SWOJĄ DIETĄ tylu ludzi i gdyby się okazało, ze jest chory to jednak z jego dietą jest coś nie tak.mASZ TAKIE SAMO MYSLENIE jak niejaki Kaczyński.Nie wolno o nic pytac bo zaraz obraza majestatu.A idźże ty w kibiny mater droga Igo i nie wtrącaj sie w sprawy o których dyskutują dorosli.
A ty masz myślenie jak młodkowiec niedźwiedź.Jak się ma  na nazwisko Kwaśniewski to co? Nie wolno umrzeć? Każdy umrze.Jeden później drugi wcześniej,a diety nie są po to by dawać nieśmiertelność,bo takich diet nie ma.Szczęśliwy ten,który umiera w kochającej rodzinie,a nieszczęśliwy ten,któremu nie ma nawet kto wieka zamknąć.
A ty Jerzyk jesteś judzicielem i plotkarzem więc idź pytać na DD ,tam jest miejsce dla hien cmentarnych.
Nie liczę ,że to zrozumiesz,ale szczęściem jest umierać godnie.Pan doktor Kwaśniewski zbyt wiele od siebie dał ludziom ,żeby dożyć sędziwego wieku.Taka działalność kosztuje człowieku.Nie robił tego dla pieniędzy i dla siebie,ale dla ludzkości.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #28 : 2010-11-10, 21:37:04 »

A oprócz tego obraziłas pana Jarmułowicza przekręcając jego nazwisko co jest jednocześnie niedwuznaczną insynuacją o jego pochodzeniu.Na jego miejscu podałbym cie do sądu.
To podaj mnie stary,schorowany  ciołku.Może dożyjesz do rozwiązania sprawy.
Zapisane
Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #29 : 2010-11-10, 21:39:43 »

I sprawa trzecia zdrowie moich rodziców nie ma nic do rzeczy bo oni nie wymyslili diety którą stosują miliony osób.Gdyby wymyslili jakąś dietę to musieliby się oddać pod osąd społeczny bo od tego zalezy życie i zdrowie kilkuset tysięcy ludzi.
Zapisane
Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #30 : 2010-11-10, 21:42:31 »


Cytuj
To podaj mnie stary,schorowany  ciołku.Może dożyjesz do rozwiązania sprawy.
Cytuj
Ale ja ty cielista krówko mam dopiero 30 lat i jestem zdrowy na umysle tez w przeciwieństwie do ciebie(z małej litery).
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #31 : 2010-11-10, 21:42:59 »

I sprawa trzecia zdrowie moich rodziców nie ma nic do rzeczy bo oni nie wymyslili diety którą stosują miliony osób.Gdyby wymyslili jakąś dietę to musieliby się oddać pod osąd społeczny bo od tego zalezy życie i zdrowie kilkuset tysięcy ludzi.
Nie wymyślili,bo nie byli w stanie.Nawet ciebie nie byli w stanie dorobić tak jak się należy,więc stul niewyparzony ryjek i idź tam,gdzie twoje miejsce czyli na "cmentarzysko słoni",gdzie grasują hieny cmentarne.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #32 : 2010-11-10, 21:45:08 »


Ale ja ty cielista krówko mam dopiero 30 lat i jestem zdrowy na umysle tez w przeciwieństwie do ciebie(z małej litery).
Czyli to jeszcze gorzej świadczy o twoich starych,bo są młodzi i spłodzili "starego" schorowanego debila.I czego chcesz od życia? Dziękuj Bogu,że jeszcze możesz powłóczyć paluszkami po klawiaturze.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #33 : 2010-11-10, 21:47:09 »

Czy mogę się wyjątkowo wtrącić?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Może test?
« Odpowiedz #34 : 2010-11-10, 21:48:29 »

I sprawa trzecia zdrowie moich rodziców nie ma nic do rzeczy bo oni nie wymyslili diety którą stosują miliony osób.Gdyby wymyslili jakąś dietę to musieliby się oddać pod osąd społeczny bo od tego zalezy życie i zdrowie kilkuset tysięcy ludzi.

Jerzy o co Tobie chodzi? Gdyby Dr. Kwaśniewski chciał ogłosić wszystkim swój stan zdrowia, to by to zrobił. Stan zdrowia Dr, Kwaśniewskiego nie dowodzi skuteczności DO. Budujesz tezę na fałszywych przesłankach. Skąd wiesz czy Dr Kwaśniewski nie umarłby już 30 lat tamu, gdyby nie przeszedł na DO. Istotne jest to, że tylu ludzi wyleczyło się z cukrzycy, miażdżycy, niektórzy z SM i wielu innych chorób. Miałam okazję dwa lata temu poznać 8-letniego Szymonka, który dzięki DO żyje i jest zdrowy. Lekarze już na nim postawili krzyżyk - miał chorobę Leśniewskiego-Crohna. Powiedz jego rodzicom, że DO nie działa, albo jeszcze lepiej, że zabija. Ludzie, czy Wy w ogóle myślicie?
Zapisane

Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #35 : 2010-11-10, 21:49:15 »

A oprócz tego obraziłas pana Jarmułowicza przekręcając jego nazwisko co jest jednocześnie niedwuznaczną insynuacją o jego pochodzeniu.Na jego miejscu podałbym cie do sądu.
To podaj mnie stary,schorowany  ciołku.Może dożyjesz do rozwiązania sprawy.
Pan Kwasniewski napisał , że na jego diecie ludzie są mądrzejsi.Ale nie przewidział ,że ty ją będziesz stosowała.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Może test?
« Odpowiedz #36 : 2010-11-10, 21:51:32 »

Czy mogę się wyjątkowo wtrącić?

Witaj.. Very Happy
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #37 : 2010-11-10, 21:51:38 »

z
Pan Kwasniewski napisał , że na jego diecie ludzie są mądrzejsi.Ale nie przewidział ,że ty ją będziesz stosowała.
Nie widzę żadnych sprzeczności.Wszystkiego nie da się przewidzieć.Ideał nie będzie już bardziej idealny. Mert nie będzie dłuższy od metra,a kilometr od kilometra.Takie młody schorowany chłopczyku.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #38 : 2010-11-10, 21:52:39 »

Takie młody schorowany chłopczyku.
Takie życie młody schorowany chłopczyku.
Zapisane
Jerzy
Go


Email
Odp: Może test?
« Odpowiedz #39 : 2010-11-10, 21:54:30 »

I sprawa trzecia zdrowie moich rodziców nie ma nic do rzeczy bo oni nie wymyslili diety którą stosują miliony osób.Gdyby wymyslili jakąś dietę to musieliby się oddać pod osąd społeczny bo od tego zalezy życie i zdrowie kilkuset tysięcy ludzi.

Jerzy o co Tobie chodzi? Gdyby Dr. Kwaśniewski chciał ogłosić wszystkim swój stan zdrowia, to by to zrobił. Stan zdrowia Dr, Kwaśniewskiego nie dowodzi skuteczności DO. Budujesz tezę na fałszywych przesłankach. Skąd wiesz czy Dr Kwaśniewski nie umarłby już 30 lat tamu, gdyby nie przeszedł na DO. Istotne jest to, że tylu ludzi wyleczyło się z cukrzycy, miażdżycy, niektórzy z SM i wielu innych chorób. Miałam okazję dwa lata temu poznać 8-letniego Szymonka, który dzięki DO żyje i jest zdrowy. Lekarze już na nim postawili krzyżyk - miał chorobę Leśniewskiego-Crohna. Powiedz jego rodzicom, że DO nie działa, albo jeszcze lepiej, że zabija. Ludzie, czy Wy w ogóle myślicie?

Reniu, ja sam odczułem na własnym ciele dobroci diety ale wkurza mnie to, że nie mozna zapytac o zdrowie doktora bo zaraz obraża się elektorat a wystarczyło by napisać doktor J.Kwąśniewski czuje się dobrze i plotki o jego stanie zdrowia są tylko plotkami.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.