forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 11:35:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660366 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych  (Przeczytany 31444 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #60 : 2010-11-25, 20:37:25 »

tkanka tłuszczowa gotowa na zmagazynowanie każdej ilo¶ci odpowiednio przetworzonych kCal. Smile
do tkanki tłuszczowej nie dostają się kcal tylko węglowodany z cyklu pentozowego Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #61 : 2010-11-25, 20:56:15 »

Dobry wieczór wszystkim  Very Happy,

dzisiaj ciężko pracowałam, cały dzień za kierownicą i dopiero co wróciłam i twarz sobie deczko"zaszyłam". Brzuch mi urósł, czuję otłuszczenie , całe szczęście, że dziś nie czułam praktycznie głodu. No , myślałam ,że od tłuszczu nie utyję.  Smile A proporcje zachowam.Co prawda wczoraj wyszło mi, że posunęłam wagowo też jakąś ilość nie maleńką, delikatnie mówiąc.
No , ale miałam jeść do syta i nie dopuszczać do głodu, no więc "hulaj dusza , piekła nie ma: Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #62 : 2010-11-25, 21:01:15 »


Dasna, a pamiętasz o tym, że na początku DO powinno się kończyć posiłek z lekkim niedosytem (jeśli się chce schudnąć)? Zanim żołądek się skurczy do pożądanych rozmiarów, upomina się o napełnienie "po staremu".. Confused
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #63 : 2010-11-25, 21:14:39 »


Dasna, a pamiętasz o tym, że na początku DO powinno się kończyć posiłek z lekkim niedosytem (jeśli się chce schudnąć)? Zanim żołądek się skurczy do pożądanych rozmiarów, upomina się o napełnienie "po staremu".. Confused
Tak, pamiętam o tym i miałam lekki niedosyt  Confused nawet się czułam dumna , że nie wsuwam tak na full.
 Oprócz tego te tłuszcze , śmietany , żółtka , smalczyk ze skwarkami , chleb optymalny , tłusty boczek , masło to jest przepyszne. Very Happy
No , ale jakoś hm  Confused
Pomyślałam ,że nie będę sobie żałować tłuszczu , bo się przebuduję a potem organizm szybciej spali. A proporcje nauczę się zachowywać, po to kupiłam wagę , śledzę tabele. Ale coś moje założenia , nie grają Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #64 : 2010-11-25, 21:25:08 »


Dasna, to może na początek lepiej by było więcej korzystać z gotowych, już obliczonych, jadłospisów.. dopóty, dopóki Tobie nie będzie to sprawiało trudności? A planujesz może jakiś letni (chociaż niekoniecznie letni ) wyjazd do arkadii? Tam można swoje umiejętności w obliczaniu BTW, udoskonalić..
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #65 : 2010-11-25, 21:34:31 »

Zobaczę. Przydałoby się Smile .Mam pracę między dwoma krajami i to często utrudnia jedzenie , gotowanie . Oprócz tego podróżuje po całej Ukrainie , dziś przejechałam 460 km i byłam zajęta wykładami. Wzięłam sobie kanapkę z chleba optymalnego i serka topionego. Za chwilę wracam do Polski i znów w drogę do RPA, wracam i znów na Ukrainę. Jakoś będę musiała to sobie pomaleńku ułożyć. Confused
Dlatego odpowiada mi bardzo proste jedzenie.Ser , jajka, śmietana , boczek, pomidory . I tak na okrągło.  Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #66 : 2010-11-26, 07:18:58 »

Sprobuj zbilansowac placki zimniaczoano- miesne i zjadac to z maslem i wedlinami albo serem, to jest larytas.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #67 : 2010-11-26, 09:26:18 »

Zobaczę. Przydałoby się Smile .Mam pracę między dwoma krajami i to często utrudnia jedzenie , gotowanie . Oprócz tego podróżuje po całej Ukrainie , dziś przejechałam 460 km i byłam zajęta wykładami. Wzięłam sobie kanapkę z chleba optymalnego i serka topionego. Za chwilę wracam do Polski i znów w drogę do RPA, wracam i znów na Ukrainę. Jakoś będę musiała to sobie pomaleńku ułożyć. Confused
Dlatego odpowiada mi bardzo proste jedzenie.Ser , jajka, śmietana , boczek, pomidory . I tak na okrągło.  Smile

Faktycznie masz życie "na walizkach" i to sporo utrudnia prawidłowe stosowanie DO, ale nie uniemożliwia..powodzenia życzy Renia.. Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #68 : 2010-11-26, 09:38:39 »

Jeśli ja jem poza domem, to najczęściej jem chleb optymalny z masłem i wędliną, albo z boczkiem wędzonym, albo z serem. Nieraz jem jeszcze  obiad w barze (coraz rzadziej). Przed wyjściem z domu staram się zjeść jajecznicę, a jeśli wychodzę tak wcześnie, że jeszcze nie mam ochoty na śniadanie, to jem jajecznice na kolację - normalnie mi jej brakuje. Nieraz, w takie dni, piję jeszcze śmietanę 30-tkę, żeby wyrównać dzienny bilans BTW.
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #69 : 2010-11-26, 13:31:45 »

Dzięki adampio , dzięki Reniu , będę się przebudowywać i reorganizować  Very Happy. No i trochę mniej pochłaniać. Radziu smalczyku paluchem nie wybierałam , ale śmietany parę łyżek wsunęłam i nie wliczyłam ich do bilansu dziennego.  Laughing Tyle tego było , że już na prawdę wstyd doliczać te parę łyżeczek  Very Happy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #70 : 2010-11-26, 14:37:32 »

 Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #71 : 2010-11-26, 21:51:16 »

Dzięki adampio , dzięki Reniu , będę się przebudowywać i reorganizować  Very Happy. No i trochę mniej pochłaniać. Radziu smalczyku paluchem nie wybierałam , ale śmietany parę łyżek wsunęłam i nie wliczyłam ich do bilansu dziennego.  Laughing Tyle tego było , że już na prawdę wstyd doliczać te parę łyżeczek  Very Happy.

No cóż ......................... ja wybieram. Smile Smile  W końcu muszę określić sam smak Wink  Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #72 : 2010-11-26, 22:03:21 »

 Laughing :lol:aaa , jeśli chodzi o sam smak  Laughing Laughing rozumiem i popieram , w końcu mamy jeść to co nam smakuje a jak to inaczej sprawdzić Laughing paluch jest narzędziem najlepszym Laughing Laughing do wybierania Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Pare pytan do doswiadczonych optymalnych
« Odpowiedz #73 : 2010-11-26, 22:16:07 »

 Laughing

Paluch to takie ............................. uniwersalne narzędzie.  Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.