forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 09:18:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659889 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  'Skwarki'
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: 'Skwarki'  (Przeczytany 42694 razy)
Iga
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #20 : 2010-12-02, 11:29:22 »

Prawda, zaprogramowani jesteśmy na życie powyżej 100 lat.
Skąd ta wiedza?  Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #21 : 2010-12-02, 12:02:59 »

Z "Żywienia Optymalnego" dr Kwaśniewskiego a i z różnych artykułów . Dr Kwasniewski pisze , że to co przeszkadza żyć długo komórce to uboczne efekty spalania węgla Very Happy czyli węglowodanów. A jeszcze co ciekawe to zjawisko apoptozy. Całe życie pracujemy na szybszą śmierć komórki. Jest także ciekawy system , który się Smile nazywa arNox i jest naszym wewnętrznym zaprogramowanym enzymatycznym systemem starzenia   Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #22 : 2010-12-02, 12:04:04 »

To tak w skrócie Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70420


Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #23 : 2010-12-02, 12:10:47 »

Co za czasy, że normalne jedzenie świadczy o nienormalności.. Shocked  Laughing  Wczoraj, na angielskim, rozmawialiśmy o tym co kto je na śniadanie. Wyszło z tego, że tylko ja jadłam "nienormalnie" . Inni zwyczajnie chleb, płatki śniadaniowe..Jedna babka mi powiedziała,( bardzo tęga zresztą), że jej wątroba by nie pozwoliła na codzienne jedzenie jajecznicy.. Sad Sad
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #24 : 2010-12-02, 12:13:51 »

 Laughing Laughing jak fajnie byc nienormalnym.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70420


Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #25 : 2010-12-02, 12:15:18 »


..mi to też odpowiada.. Very Happy czuję się wybrańcem losu.. Very Happy Nie każdemu jest dane to zrozumieć.. Confused
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #26 : 2010-12-02, 12:18:48 »

A słonina, pasztetowa i podgardlana niech żyją!!  Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70420


Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #27 : 2010-12-02, 12:23:28 »


O podgardlanej to nawet nie słyszałam.. Rolling Eyes
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #28 : 2010-12-02, 12:34:01 »

To tak w skrócie Smile
Tak? Smile A czemu nie ponad 200,albo 300? Skąd ta niewiara? Wink
Z drugiej strony zalecałabym powściągliwość w wyrażaniu takich opinii,bo nam podniosą wiek emerytalny,do 105 lat i wszyscy będą "mieli z czapki". Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #29 : 2010-12-02, 13:02:16 »

Kiszka podgardlana to rodzaj kiszki napchanej słonina , drobno posiekanym podgardlem i jajkami i bułką tartą.

Wiek emerytalny he, he niech nam podnoszą jak będziemy mieć po 80 lat  , śmigać na łyżwach, pląsać na dyskotekach. a co same młódki  Very Happy
Babcia mojej pracownicy ma 93 lata, "opala" się w ogromnej panamie i pod parasoleczką. Siedzi na balkoniku w swoim mieszkaniu. Potem pokazuje nogi i mowi popatrz jaka skóra. I fakt ma młoda skórę. Mieszka sama , robi wszystko sama i nie myśli chorować czy wybierać się na tamten świat. Ja wierzę , że możemy żyć bardzo długo w doskonałej formie. ta wiara  tez mnie napędza. Very Happy Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #30 : 2010-12-02, 17:03:07 »

To tak w skrócie Smile
Tak? Smile A czemu nie ponad 200,albo 300? Sk±d ta niewiara? Wink
Z drugiej strony zalecałabym pow¶ci±gliwo¶ć w wyrażaniu takich opinii,bo nam podnios± wiek emerytalny,do 105 lat i wszyscy będ± "mieli z czapki". Wink
«Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat».

 http://www.biblia.pl/rozdzial.php?id=6&slowa=dwadzieścia
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #31 : 2010-12-02, 18:12:58 »

A napisane jest coś takiego w Koranie?

PS.Jeśli tak by było,to niezależnie od jakiejkolwiek diety,czy od czegokolwiek,tyle każdy powinien żyć.Fakt,niektórzy tak mogą,ale sęk w tym,że przerażająca większość nie może.I dobrze.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #32 : 2010-12-02, 18:31:13 »

A napisane jest coś takiego w Koranie?

PS.Jeśli tak by było,to niezależnie od jakiejkolwiek diety,czy od czegokolwiek,tyle każdy powinien żyć.Fakt,niektórzy tak mogą,ale sęk w tym,że przerażająca większość nie może.I dobrze.

 Very Happy Nie no Iga , daj pożyć .Dlaczego" I dobrze" Confused
Jak byśmy żyli po 200 lat to ja myślę , że wtedy wiele spraw toczyło by się innym torem. Można snuć tylko różne wizje bądż katastroficzne bądż optymistyczne. Ja mam nadzieję , że bylibyśmy mądrzejsi. Cool
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #33 : 2010-12-02, 18:39:51 »

A czy ja Ci żyć nie daję? Very Happy Żyj i 150 lat,jak tylko jesteś tak zaprogramowana. Wink
Ja piszę,jakie są realia,a nie że ludzie są zaprogramowani na 120 lat i tyle.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #34 : 2010-12-02, 18:54:26 »

Ba , realia . Sad To i ja je znam. Smile Natomiast zainteresowało mnie , że piszesz , "że niektórzy żyją krócej. I dobrze" I to twoje "I dobrze" Smile skłoniło mnie do przemyśleń czy to dobrze czy źle.  Razz I co by było gdyby.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #35 : 2010-12-02, 20:04:53 »

A napisane jest coś takiego w Koranie?

PS.Jeśli tak by było,to niezależnie od jakiejkolwiek diety,czy od czegokolwiek,tyle każdy powinien żyć.Fakt,niektórzy tak mogą,ale sęk w tym,że przerażająca większość nie może.I dobrze.

 Very Happy Nie no Iga , daj pożyć .Dlaczego" I dobrze" Confused
Jak byśmy żyli po 200 lat to ja myślę , że wtedy wiele spraw toczyło by się innym torem. Można snuć tylko różne wizje bądż katastroficzne bądż optymistyczne. Ja mam nadzieję , że bylibyśmy mądrzejsi. Cool
nie wystarczy,ze dusza jest niesmiertelna,czy to za malo??Przeciez gatunek ludzki,zyje dluzej niz 200 lat i co ilu  z naszych przodkow widzialo raj  na ziemi???
Ilu zrozumialo,ze jest zycie po zyciu??Ilu zrozumialo,ze nalezy sie obudzic i zyc tu i teraz?A ci,ktorzy widzieli zostali okrzyknieci szamanami,albo  byli paleni na stosie albo pospolitymi wariatami. Confused
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #36 : 2010-12-02, 20:08:23 »

Jestem ciekaw czy dusze optymalnych tez zywia sie optymalnie. Co Ty na to Kodar?
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #37 : 2010-12-02, 20:25:45 »

Kodar dusza nieśmiertelna jest i odżywia się pewnie (adampio) Very Happy optymalnie.Raj na ziemi każdy tworzy sam dla siebie.Ja osobiscie chwilami jestem w raju Smile Ale ciało jest tu i teraz i ono chce żyć jak najdłużej a rozum ? Cóż to już inna sprawa. historia ludzkości to tak na prawde historia wojen.Ciągle się wyrzynamy i pracujemy nad jeszcze lepszymi sposobami unicestwiania jedni drugich. Nie wyklucza to jednak dążenia do życia cielesnego jak najdłużej. A stosując ŻO nie chcemy żyć dłużej?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #38 : 2010-12-02, 20:31:14 »

Jestem ciekaw czy dusze optymalnych tez zywia sie optymalnie. Co Ty na to Kodar?
nic nie stroi na przeszkodzie aby samemu sprawdzic,koniecznie napisz,jak juz sie dowiesz Razz
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 'Skwarki'
« Odpowiedz #39 : 2010-12-02, 20:36:11 »

Jestem ciekaw czy dusze optymalnych tez zywia sie optymalnie. Co Ty na to Kodar?
nic nie stroi na przeszkodzie aby samemu sprawdzic,koniecznie napisz,jak juz sie dowiesz Razz
Adampio ja tez proszę o kontakt  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.