forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 17:23:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Woreczek żółciowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Woreczek żółciowy  (Przeczytany 50148 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #20 : 2010-12-08, 09:57:42 »

Mąż i dzieci się już dawno przestały dziwić. Mąż zawsze popierał takie naturalne i tłuste jedzenie. U męża w domu to było standardem.

No ja muszę się tłumaczyć właśnie. Mało, jestem atakowany i uważany za nienormalnego. Kto to widział jadać tłuszczu tyle.

Nie musisz się tłumaczyć. Mamy wolny kraj.  Very Happy Jeśli ktoś się dziwi, to jest jego problem, a nie Twój..nikt mu nie każe się dziwić.. Laughing
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #21 : 2010-12-08, 10:01:49 »

Mąż i dzieci się już dawno przestały dziwić. Mąż zawsze popierał takie naturalne i tłuste jedzenie. U męża w domu to było standardem.

No ja muszę się tłumaczyć właśnie. Mało, jestem atakowany i uważany za nienormalnego. Kto to widział jadać tłuszczu tyle.

Nie musisz się tłumaczyć. Mamy wolny kraj.  Very Happy Jeśli ktoś się dziwi, to jest jego problem, a nie Twój..nikt mu nie każe się dziwić.. Laughing

Jasne. Tylko u mnie to rodzina właśnie dziwi się. A raczej czepia i próbuje mnie ogłupić.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #22 : 2010-12-08, 10:05:37 »


To jest trudna sytuacja. Rodziny nie można lekceważyć. Z rodziną najlepiej żyć w zgodzie. Powiedz, że Tobie najbardziej taki sposób jedzenia służy i nie powinni Ci tego utrudniać. Naśladować nie muszą.
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #23 : 2010-12-08, 10:08:36 »


To jest trudna sytuacja. Rodziny nie można lekceważyć. Z rodziną najlepiej żyć w zgodzie. Powiedz, że Tobie najbardziej taki sposób jedzenia służy i nie powinni Ci tego utrudniać. Naśladować nie muszą.

Problem w tym że moje zdanie się nie liczy. To właśnie tak samo jak Ci ludzie w przykładzie adampio, będą zawsze tak kombinować że musi wyjść że ich zdanie jest najważniejsze. To jest chore, owszem, ale tak właśnie jest. U Ciebie w domu jest może porządek, zrozumienie, szacunek i odnoszenie się z miłością, u mnie w domu tego nie ma.

Nie wiem czy to jest zrozumiałe, mam wrażenie że nie bardzo  Confused
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #24 : 2010-12-08, 10:11:26 »


Powiedzcie, czy to jest normalne, żeby ktoś się musiał tłumaczyć z tego, że je normalnie - naturalne produkty, a nie nowe wytwory śmieciowe.. A mimo wszystko dla większości normalne jest to drugie.. Sad

To jest tak jak z komunizmem, aby ten ruch zapomniec musza przejsc 3-4 generacji.
Rodzice urodzeni i wychowani pod rezimem komunistycznym przekazuja dziecia sposob na zycie, ci zas dalej i nawet w dniu dzisiejszym 20 lat po obaleniu rezimu wy jeszcze wychowujecie swoje dzieci,zupelnie podswiadomie, w duchu socjalistycznie rozwijajcego sie spoleczenstwa w Panstwie Polskim, stadium, ktore bylo dopiero trzecim ( z 7-miu) na drodze do pelnej utopii czyli komunizmu. Ale nie o tym chcialem pisac. Dopiero dzieci Waszych dzieci beda (moze) wolne od mysli i ducha socjalistyczno/komunistycznych.

To samo jest z jedzeniem. Przez ostatnich 150 lat a zwlaszcza ostatnich 50 lat udowadniano nam jat to tluszcz jest zniezdrowy, jak to jajka sa "cholestorolopedne" i jak to wazrywa, chleb i inne weglowodany sa bardzo zdrowe. Mamy pokazaly nam, my przekazujemy to naszym dzieciom a dzieci przekaza to swoim i bledne kolo sie zamyka.

Teraz zalezy wszystko od nas jak do tego podejdziemy. Chcemy miec dzieci wychowane w duchu komunistyczno-weglowodanowym, gdzie srednia umieralnosc jest w okolicach wieku 67 czy tez demokratyczno-optymalnym, gdzie sredniej wieku jeszcze nie stwierdzono ale wszystko wskazuje na to, ze moze byc duzo wyzsza.
 Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #25 : 2010-12-08, 10:12:43 »


To jest trudna sytuacja. Rodziny nie można lekceważyć. Z rodziną najlepiej żyć w zgodzie. Powiedz, że Tobie najbardziej taki sposób jedzenia służy i nie powinni Ci tego utrudniać. Naśladować nie muszą.

Problem w tym że moje zdanie się nie liczy. To właśnie tak samo jak Ci ludzie w przykładzie adampio, będą zawsze tak kombinować że musi wyjść że ich zdanie jest najważniejsze. To jest chore, owszem, ale tak właśnie jest. U Ciebie w domu jest może porządek, zrozumienie, szacunek i odnoszenie się z miłością, u mnie w domu tego nie ma.


Nie wiem co Ci odpisać. U mnie w domu na pewno nikt nie stara się być złośliwy..Różnice zdań oczywiście bywają. Moi starsi synowie mówią, że ja jestem przewrażliwiona na punkcie jedzenia...i mają rację.. Laughing


Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #26 : 2010-12-08, 10:18:34 »


To jest trudna sytuacja. Rodziny nie można lekceważyć. Z rodziną najlepiej żyć w zgodzie. Powiedz, że Tobie najbardziej taki sposób jedzenia służy i nie powinni Ci tego utrudniać. Naśladować nie muszą.

Trudna sytuacja? Jaka trudna sytuacja?
Jaki problem zrobic sobie np do chudego miesa, ktora rodzina nieoptymalna zjada na obiad, tlusty sos tatarski, albo poprostu usmazyc kawalek karkowki.
Ludzie czy Wy nie macie wiekszych problemow?

Ja nie moge dostac glowy swinskiej albo masla ...to jest problem a majac te problemu nie widze, ale widze, ze to tylko ja nie widze. Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #27 : 2010-12-08, 10:26:54 »

Cytuj
Problem w tym że moje zdanie się nie liczy. To właśnie tak samo jak Ci ludzie w przykładzie adampio, będą zawsze tak kombinować że musi wyjść że ich zdanie jest najważniejsze. To jest chore, owszem, ale tak właśnie jest. U Ciebie w domu jest może porządek, zrozumienie, szacunek i odnoszenie się z miłością, u mnie w domu tego nie ma.

Nie wiem czy to jest zrozumiałe, mam wrażenie że nie bardzo  Confused

Nie wiem "Wloczykij" ile masz lat ale pisales gdzies, ze jestes z inne generacji, nie wiem czy dobrze zrozumialem.....
Niemniej jednak zapytam Cie wprost: tak bardzo Ci zalezy aby rodzina liczyla sie z Twoim zdaniem w tej kwestii?

Z pelnym szacunkiem dla Ciebie ale wg mnie sa inne, wazniejsze "regiony" naszego zycia, gdzie Twoje meskie zdanie powinno byc wazniejsze Very Happy

Pozwol im miec to koncowe zdanie a Ty rob swoje, bo przeciez wiesz, ze robisz dobrze. Minorytety nigdy nie przekonaja majorytety. Chciales demokracji to ja masz. To dyktatura wiekszasci nad mniejszoscia Laughing

Wez sie w garsc, pokaz, ze jestes mezczyzna i ze masz te odwage przyznac im racje, ale rob swoje Very Happy 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #28 : 2010-12-08, 12:03:25 »

Hmm....................... sporo tej "żółci", musi się od czasu do czasu po ulewać. Laughing Laughing Laughing


.....
Ja nie moge dostac glowy swinskiej albo masla ...to jest problem .............. Very Happy

Pytałeś w Lidl'u? Wink  Laughing Laughing
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #29 : 2010-12-08, 12:21:34 »

Cytuj
Problem w tym że moje zdanie się nie liczy. To właśnie tak samo jak Ci ludzie w przykładzie adampio, będą zawsze tak kombinować że musi wyjść że ich zdanie jest najważniejsze. To jest chore, owszem, ale tak właśnie jest. U Ciebie w domu jest może porządek, zrozumienie, szacunek i odnoszenie się z miłością, u mnie w domu tego nie ma.

Nie wiem czy to jest zrozumiałe, mam wrażenie że nie bardzo  Confused

Nie wiem "Wloczykij" ile masz lat ale pisales gdzies, ze jestes z inne generacji, nie wiem czy dobrze zrozumialem.....
Niemniej jednak zapytam Cie wprost: tak bardzo Ci zalezy aby rodzina liczyla sie z Twoim zdaniem w tej kwestii?

Z pelnym szacunkiem dla Ciebie ale wg mnie sa inne, wazniejsze "regiony" naszego zycia, gdzie Twoje meskie zdanie powinno byc wazniejsze Very Happy

Pozwol im miec to koncowe zdanie a Ty rob swoje, bo przeciez wiesz, ze robisz dobrze. Minorytety nigdy nie przekonaja majorytety. Chciales demokracji to ja masz. To dyktatura wiekszasci nad mniejszoscia Laughing

Wez sie w garsc, pokaz, ze jestes mezczyzna i ze masz te odwage przyznac im racje, ale rob swoje Very Happy 

Teraz to jo, to rozumiem  Laughing
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #30 : 2010-12-08, 13:07:20 »

Woreczka nie mam od kilkunastu lat bo wycieli, jeszcze przed DO.
Co do rodziny - najpierw dlugo mowili ze glupi jestem jedzac tak jak na DO.
Teraz awansowalem i juz nie glupi, ale dziwak.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #31 : 2010-12-08, 13:53:33 »

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Dzifak Laughing Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #32 : 2010-12-08, 17:08:50 »

To jest tak jak z komunizmem, aby ten ruch zapomniec musza przejsc 3-4 generacji.
Rodzice urodzeni i wychowani pod rezimem komunistycznym przekazuja dziecia sposob na zycie, ci zas dalej i nawet w dniu dzisiejszym 20 lat po obaleniu rezimu wy jeszcze wychowujecie swoje dzieci,zupelnie podswiadomie, w duchu socjalistycznie rozwijajcego sie spoleczenstwa w Panstwie Polskim, stadium, ktore bylo dopiero trzecim ( z 7-miu) na drodze do pelnej utopii czyli komunizmu. Ale nie o tym chcialem pisac. Dopiero dzieci Waszych dzieci beda (moze) wolne od mysli i ducha socjalistyczno/komunistycznych.
Ależ Adampio Wink przecież cały czas mamy komunę tylko teraz ma ona bardziej "ludzką" twarz Wink a ty to myślisz że w jakim kraju żyjesz ?? kapitalistycznym ??? żebyś się nie ździwił ;P
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #33 : 2010-12-08, 17:24:29 »

 


Jasne. Tylko u mnie to rodzina właśnie dziwi się. A raczej czepia i próbuje mnie ogłupić.
Cytuj
oni sie nie czepiaja,tylko maja inne zdanie Razz  nie przejmuj sie,tylko ten sie boi,kto ma zbyt malo informacji w danej dziedzinie.W tym wypadku,o  Diecie.
Moze zmienilbys sposob myslenia?,na pewno nie bedziesz z tym mial problemow,bo  Dieta Optymalna czyni cuda. Razz
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #34 : 2010-12-08, 17:32:54 »




Jasne. Tylko u mnie to rodzina właśnie dziwi się. A raczej czepia i próbuje mnie ogłupić.
Cytuj
oni sie nie czepiaja,tylko maja inne zdanie Razz  nie przejmuj sie,tylko ten sie boi,kto ma zbyt malo informacji w danej dziedzinie.W tym wypadku,o  Diecie.
Moze zmienilbys sposob myslenia?,na pewno nie bedziesz z tym mial problemow,bo  Dieta Optymalna czyni cuda. Razz

Tak jasne. Nie czepiaja. To ja mam omamy po tłuszczu...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #35 : 2010-12-08, 17:38:55 »


Zamiast się zamartwiać z tego powodu, że jesz inaczej niż pozostałe osoby z Twojej rodziny, powinieneś się cieszyć....Gorzej by było, gdyby było odwrotnie... Rolling Eyes Gdyby to oni wszyscy byli na DO, a Ty na nadal na "śmieciowej" diecie tradycyjnej...
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #36 : 2010-12-08, 17:40:52 »

Ja nie mam o to wcale pretensji. I ciesze się że mogłem się zapoznać z ŻO i wielu innymi metodami które już mi bardzo pomogły. Ale to ich odżywianie wpływa też na ich zachowanie. Jeżeli ktoś mnie próbuje straszyć, że mam nie jeść tego tłuszczu tyle to nie jest normalne.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #37 : 2010-12-08, 17:54:42 »

Ja nie mam o to wcale pretensji. I ciesze się że mogłem się zapoznać z ŻO i wielu innymi metodami które już mi bardzo pomogły. Ale to ich odżywianie wpływa też na ich zachowanie. Jeżeli ktoś mnie próbuje straszyć, że mam nie jeść tego tłuszczu tyle to nie jest normalne.
to po co tak duzo jesz,wszystko z umiarem nikomu nie przeszkadza Laughing Wink
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #38 : 2010-12-08, 18:01:26 »

Ostatnio właśnie za mało. Jajek mi się chce i nie ma jak.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Woreczek żółciowy
« Odpowiedz #39 : 2010-12-08, 20:33:31 »

Cytuj
Ależ Adampio Wink przecież cały czas mamy komunę tylko teraz ma ona bardziej "ludzką" twarz Wink a ty to myślisz że w jakim kraju żyjesz ?? kapitalistycznym ??? żebyś się nie ździwił ;P

Z punktu widzenia przynaleznosci politycznej panstwa dunskiego, ktore jest krolestwem ( monarchia) to chyba trudno sobie wyobrazic to panstwo jako komunistyczne. Tego chyba nie musze Ci tlumaczyc. Natomiast jezeli chodzi o rzady w panstwie dunskim to wszystko zalezy od tego, ktorapartia rzadzi. W chwili obecnej sa rzady tak dalekie od ideologii socjalistycznej, ze trudno sobie wyobrazic inne/ wieksze panstwo, ktore by takie rzady zaakceptowalo. No chyba ze Niemcy. W Danii rzadzi partia lewicowo-konserwatywna wspierana skrajna prawica, czyli bez skrajnej prawicy nie mozna podjac zadnych decyzji albo inaczej , to ta skrajna prawica rzadzi. Tego chyba Ci tez nie musze tlumaczyc.

Jak dojda do wladzy demokraci, ktorych juz tez tu przezylem 12 lat temu to bedziemy blisko socjalizmu w wydaniu zachodnim, czyli tak blisko starej Polski, ze blizej byc nie moze.

Co do pierwszej czesci Twojej wypowiedzi, moge tylko skonstatowac fakt, ze potwierdzasz moja teorie. Za 50 lat bedziesz mial w Polsce cos, co pewnie nazwiesz komunizm bez twarzy, czyli kapitalizm. Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.