forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 19:20:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660208 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?  (Przeczytany 17821 razy)
kriss
Go


Email
wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« : 2010-12-10, 21:40:20 »

Proszę o konkretna odpowiedz.Jutro jest sobota i akurat idę na imprezę, zawsze pozwoliłam sobie w takim wypadku na większa ilość - wiadomo o co chodzi  Laughing
ale teraz gdy stosuje ŻO , to jest juz inna sprawa, nie wiele mogę wypić zbyt dużo.
Szukałam w różnych żródłach i znalazłam, że wódka nie ma węgli ani białka i tłuszczu tez nie  Smile.Czyżby można ją pić bez obawy?, pytam poważnie  Smile
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #1 : 2010-12-10, 22:37:42 »

Lepiej nie pic. Chociaz juz jestes dziwakiem, bo jesz tlusto, a jak nie bedziesz pic, to mega dziwak.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #2 : 2010-12-10, 22:48:46 »

...do tego nie bedzie jesc slodkich kolaczy i bedzie mega,mega ,mega dziwak Laughing...
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #3 : 2010-12-10, 22:50:07 »

Bedac kiedys w arkadii pewien pan zadal takie samo pytanie. Pani doradca zywieniowy odpowiedziala mu ze lyzka alkoholu dziennie to na zdrowie a reszte to potem trzeba odchorowac.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #4 : 2010-12-10, 22:57:29 »

ucha ha  Laughing
No proszę, ten , kto pyta, nie błądzi  Laughing
Dobrze, ze się was zapytałam, -  o wódkę  pytałam, ponieważ drinki i inne słodkie alkohole to juz wiedziałam, ze nie można. Natomiast wódkę planowałam wypić, gdzies tak z cwiartkę podczas całej imprezki.Ale teraz juz wiem, ze lepiej nic nie zaczynać.. Smile.
Dziękuję wam za dobra radę, napewno jakos sie wywinę, Towarzystwo mnie zna z tej strony, ze zawsze chętnie sie napiłam  Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #5 : 2010-12-11, 07:46:42 »

Ćwiartka wódy to dwa mole alkoholu.
Z dwóch moli alkoholu uzyskasz około 30moli ATP, a to ilość energii, którą albo spalisz przebiegając 10km/h, albo odłożysz ze 125g w formie tłuszczu na bebechu, z białka lub węglowodanów, zależnie czym zagryziesz.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #6 : 2010-12-11, 08:10:32 »

Dołożenie do zagrychy tłuszczu spowoduje, że cały alkohol pójdzie na tłuszcz zapasowy okołonarządowy!
Łatwo go spalić następnego dnia.
Można również alkoholem się odchudzać. Wystarczy nie zagryzać, a tylko pić, jak czynią denaturnicy.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #7 : 2010-12-11, 08:13:04 »

...denaturnicy.

zawsze szczupli, jak można zaobserwować na mieście...  Wink
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #8 : 2010-12-11, 08:49:28 »

planowałam wypić, gdzies tak z cwiartkę podczas całej imprezki


gdybym dla każdej ćwiartki chciał zakładać nowy temat ...  Cool


nigdy tak nie odchoruje  alkoholu jak jakiegoś ciasta czy kawałka tortu po imprezie dlatego z dwójki złego wybieram pierwsze  Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #9 : 2010-12-11, 09:44:08 »

Proszę o konkretna odpowiedz.Jutro jest sobota i akurat idę na imprezę, zawsze pozwoliłam sobie w takim wypadku na większa ilość - wiadomo o co chodzi  Laughing
ale teraz gdy stosuje ŻO , to jest juz inna sprawa, nie wiele mogę wypić zbyt dużo.
Szukałam w różnych żródłach i znalazłam, że wódka nie ma węgli ani białka i tłuszczu tez nie  Smile.Czyżby można ją pić bez obawy?, pytam poważnie  Smile
Pamietam jak kiedys "Toan" mowil o tym, ze jeden kieliszek = lyzeczka cukru

Dlaczego nie napijesz sie wina?
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #10 : 2010-12-11, 10:30:43 »

...denaturnicy.

zawsze szczupli, jak można zaobserwować na mieście...  Wink

... Laughing Laughing Laughing tylko zdaje sie krotko zyja Laughing...
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #11 : 2010-12-11, 10:42:54 »

Ale jacy szczuplutcy są, aż miło patrzeć...  Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #12 : 2010-12-11, 10:48:18 »

Miało być:
" Ale jacy szczęśliwi są ..."  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #13 : 2010-12-11, 10:49:36 »

Nieustająco , jeśli maja swoje paliwko Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #14 : 2010-12-11, 10:49:57 »

Ostatnio widziałam taką dwójkę szczuplutkich, z napuchniętymi twarzami, że nie szło odróżnić czy to mężczyźni czy kobiety były..a może para.. Confused Ale ogólnie dobrze się trzymali..płotu..
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #15 : 2010-12-11, 11:26:56 »

Nieustająco , jeśli maja swoje paliwko Very Happy

...no korzystaja z najtanszego Cool  optymalnie podchodza  Wink...
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #16 : 2010-12-15, 16:45:58 »

Dołożenie do zagrychy tłuszczu spowoduje, że cały alkohol pójdzie na tłuszcz zapasowy okołonarządowy!
Łatwo go spalić następnego dnia.
Można również alkoholem się odchudzać. Wystarczy nie zagryzać, a tylko pić, jak czynią denaturnicy.

To jak to jest? Powtarzaliście (Wy albo dr JK) ze to nie energia odkłada się a węgle, spalane w jakimś tam szlaku, a tłuszcz nigdy (NIGDY!!!) się nie odłoży. Zatem to jakiś przełom w ŻO jest?


Proszę o konkretna odpowiedz.Jutro jest sobota i akurat idę na imprezę, zawsze pozwoliłam sobie w takim wypadku na większa ilość - wiadomo o co chodzi  Laughing
ale teraz gdy stosuje ŻO , to jest juz inna sprawa, nie wiele mogę wypić zbyt dużo.
Szukałam w różnych żródłach i znalazłam, że wódka nie ma węgli ani białka i tłuszczu tez nie  Smile.Czyżby można ją pić bez obawy?, pytam poważnie  Smile
Pamietam jak kiedys "Toan" mowil o tym, ze jeden kieliszek = lyzeczka cukru

Dlaczego nie napijesz sie wina?

Przecież w mocnych alkoholach nie ma węgli bo wszystek przerobiony został na etanol, to skąd ten kieliszek i łyżeczka się wzięła u Toan'a? Uargumentował to jakoś?

Ale w winie pływają węglowodany (alkoholu jest raptem 12-16%), w wódeczce/ whiskey/ brandy (niepotrzebne skreślić) jest takie stężenie alkoholu, że węglowodany tam nie występują. Wódka destylowana jest do 96% a potem chrzczona czystą wodą do tych 40%. Whiskey w zależności od gatunku destylowana jest do maks. 80% i przycinana wodą. Z brandy nie wiem jak jest, ale też coś do 70-85%. To gdzie te węgle miałyby się uchować?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #17 : 2010-12-15, 16:56:31 »

E tam, "Liberator" zle czytasz. Mowi sie o konsekencjach jakie ma sie po alkoholu a nie to co jest w alkoholu. Poczytaj i wroc do tematu a jak nie to pij i jedza za pare tygodni sam zobaczysz konsekwencje. Laughing To chyba bedzie najlepszy dowod, ze kielonek rowna sie lyzeczka.

Pijacy nie tyja ale oni tez nie jedza i tu jest roznica. Bierz przyklad z najlepszych a nie z degeneratow. Surprised Shocked Laughing
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #18 : 2010-12-15, 17:08:06 »

Zatem to jakiś przełom w ŻO jest?

Nie żaden przełom w ŻO, tylko kompletny brak zrozumienia przez ciebie czytanego tekstu.
To taki syndrom "formuły "30g""...  Wink
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: wódka czysta - ile bez większej szkody dla zdrowia?
« Odpowiedz #19 : 2010-12-15, 17:13:31 »

A co? To tylko degeneraci piją? Kulturalny człowiek nie ma prawa? Dopóki nie zwraca tego co wypił, nawet jeśli jest na rauszu, to jeszcze nie degenerat, czyż nie? Wink

Teoretyzuję: A jakby jeść tylko tłuste, co to nigdy nie mają prawa się odłożyć, i popijać wysokoprocentowym alkoholem, co to chyba też się nie odłoży, to da się przytyć? Bo węglowodany spożywane z alkoholem i owszem, białka może też.

Adampio, co Ty taki zaczepny jesteś. Nie wiem, to pytam, a Ty mnie od razu na kilkutygodniową kurację wysyłasz, bym na własnych błędach się przekonał. Wolę na cudzych Wink

Zauważyłem, że dzięki ŻO (na które powróciłem 2 tygodnie temu, po 1,5 miesięcznym okresie kiedy to pogrążałem się w kulinarnych "sprośnościach niebu obrzydłych"), mogłem sporo wypić na urodzinach u kuzyna. Może nawet nie wypić, bo tyle wypić to i wcześniej się zdarzało, ale w ogóle alkohol mnie nie ruszył, a i z rana nie było kaca.
Chociaż jedyny mój 'grzech" na tej imprezie, to że zjadłem za dużo białka, bo na zagrychę był Lazur, a on sporo białka ma.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.