forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:43:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo  (Przeczytany 8303 razy)
czeslawa10
Go


Email
Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« : 2006-03-04, 22:39:53 »

Trzy lata jestem na diecie optymalnej,zaczęłam od wczasów w willi Obywatelskiej w Ciechocinku była u r.Kwaśniewskiego i r. Mądrego,było to w sierpniu lub wrześniu 2003.Korzystałam z prądów selektywnych 10x40 minut,miałam jeszcze swoje obydwa stawy biodrowe.Obecnie jeden staw biodrowy mam Sztuczny , mam kamicę nerkową i żółciową oraz osteoporozę -2,36. Nie chudnę ani trochę. A tak bardzo wierzyłam że żo mie uzdrowi i nadal chcę w to wierzyć i być optymalną ale jestem w rozpaczy czeka mnie operacja drugiego stawu biodrowego , nie mogę chodzić z powodu stawów.Zjadłam mnóstwo kolagenu ,jeszcze więcej żółtek nie jem dużo białka ani węglowodanów,wszystko liczę. Czy jest dla mnie jakaś szansa? Mam 65 lat. Pozdrawiam  Czesława
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« Odpowiedz #1 : 2006-03-05, 11:03:46 »

Zjadam umiarkowanie:
... kolagenu ,jeszcze więcej żółtek nie jem dużo białka ani węglowodanów,
niczego nie LICZĘ a staram się utrzymać  w dziennej proporcji około B:T:W 1:3,0-4,0:07, w zależności od aktywności fizycznej, temperatury otoczenia i wielu innych czynników, czuję się doskonale, nie mam nadwagi, nic mi nie dolega. ŻO - to jest TO Exclamation
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« Odpowiedz #2 : 2006-03-06, 15:40:25 »

Kolagenu nie trzeba jeść mnustwo tylko często np.łyzeczkę ugotowanych skurek dodać do jajecznicy albo do zupy.Najlepiej gotować wywar na kościach szpikowych z dodatkiem nózki wieprzowej.Nalezy PAMIĘTAĆ ,ze kolagen jest przyswajalny tylko w obecności witaminy C. Najwięcej witaminy C jest w natce pietruszki.Mozna szukać tej witaminy winnych warzywach. Kolagen jest przyswajalny tylko w 3% ,dlatego na poprawę stanu zdrowia czeka się tak długo.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« Odpowiedz #3 : 2006-03-06, 16:16:34 »

"Nie chudnę ani trochę"


   Zeby schudnąć trzeba zastosować proporcje B:T 1-2 .Węglowodany zjeść same bez białka i tłuszczu  przed snem.Organizm uruchomi własny tłuszcz aby strawić węglowodany.Po uregulowaniu wagi  nalezy węgle rozło.na śniad.,obiad.Po czm pani pozna, ze organizm uruchomił własne zapasy?Rano-nie będzie pani głodna.

Na osteporoze proponuję zółty ser.Ja jem codziennie z omletem na podkładzie słoniny z boczkiem cebulką i czosnkiem.Kazdy moze mieć inny smak.Moze być na masełku.Ser ładnie się rozpuszcza,na wierzch mozna posypać zieleniną.Latem lubię jeść z pomidorem zamiast zieleniny.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« Odpowiedz #4 : 2006-03-06, 20:04:15 »

mam kamicę nerkową i żółciową oraz osteoporozę

Kamica - czy nie suplementujesz się przypadkiem zgodnie z zaleceniami "modyfikatorów"?,
Osteo - czy nie pijasz przez pomyłkę mleka?.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Kamica nerkowa i żółciowa,osteoporoza na żo
« Odpowiedz #5 : 2006-06-22, 17:16:44 »

Łatwiej się chudnie na boczku niż na śmietanie i maśle i serach i mleku. Stosuj dietę Kwaśniewskiego dalej (bez zbóż) i jadaj mleczne rzadziej (co 3-7 dni). Schudniesz.Osteoporoza zmniejsza się też na rybach, jak lubisz. Masz sporo własnego tłuszczu do strawienia, więc dalej stosuj dietę niskowęglowodanową. Jak jesteś głodna zjedz warzywo (niekoniecznie musi by oblane tłuszczem), jajo/żółtko, rybę, boczek,wołowinę (białko nie musi byc dodatkowane obficie tłuszczem, pamiętaj masz własny do strawienia). Można wypic wodę zamiast zjeśc, można iśc na ławkę zamiast jeśc. Większa ilośc białka (na wszystkich dietach) dla odchudzających jest O.K. tworzy ciała ketonowe. Nie chce się po nich jeśc. Niestety, chce się pic. Szukaj sytuacji, ktore Cię cieszą. Osoby szczęśliwe mają mniejszy apetyt.Jadają inaczej.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.