forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 04:01:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  2 tygodniowa dyspenza.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: 2 tygodniowa dyspenza.  (Przeczytany 20721 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #20 : 2011-01-12, 15:32:46 »

Po świecie latacie, a po jakiemu gadacie?
Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #21 : 2011-01-12, 17:03:14 »



Dla mnie zbyt mało danych dot. odżywiania jak na wątek o odżywianiu. A takiego rozumowania nie rozumiem. Nie jesteś fanatykiem a z powodu kilku dni zmiany odzywiania robisz aferę. Normalna rzecz o której nawet nie ma co wspominać.

Skoro takie jest twoje zdanie to nie bede sie klocil i spieral, kazdy moze miec swoje zdanie, i ja je mam.

nie rozumie tylko tej wzmianki o robieniu farsy... Napialem o zaobserwowanych reakcjach organizmu na zmiane diety po dosc dlugim jej stosowaniu.

I dla mnie nie jest to normalna rzecz (jesli dla ciebie jest, odsylam do literatury) bo jesli jestes na TEJ diecie to jedzenie w "tradycyjny" nie optymalny sposob przez kilka dni (2 tygodnie w tym przypadku) bynajmniej normalna rzecza nie jest.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #22 : 2011-01-12, 18:10:58 »

Po świecie latacie, a po jakiemu gadacie?
Pytam poważnie. Sad
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #23 : 2011-01-12, 18:52:29 »

Ruler, nie było tam śmietany do picia?
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #24 : 2011-01-12, 19:00:22 »



Dla mnie zbyt mało danych dot. odżywiania jak na wątek o odżywianiu. A takiego rozumowania nie rozumiem. Nie jesteś fanatykiem a z powodu kilku dni zmiany odzywiania robisz aferę. Normalna rzecz o której nawet nie ma co wspominać.

Skoro takie jest twoje zdanie to nie bede sie klocil i spieral, kazdy moze miec swoje zdanie, i ja je mam.

nie rozumie tylko tej wzmianki o robieniu farsy... Napialem o zaobserwowanych reakcjach organizmu na zmiane diety po dosc dlugim jej stosowaniu.

I dla mnie nie jest to normalna rzecz (jesli dla ciebie jest, odsylam do literatury) bo jesli jestes na TEJ diecie to jedzenie w "tradycyjny" nie optymalny sposob przez kilka dni (2 tygodnie w tym przypadku) bynajmniej normalna rzecza nie jest.
Ciekawsze by bylo, co tam bylo do jedzenia. W pierwszym poscie nie napisales. Szkoda. Wczoraj szukalem w googlach- "jedzenie w katarze; "kuchnia katarska"
"wspomnienia z kataru" i smiech na sali , wiekszosc wynikow wyszukiwania to o katarze, takiej chorobie.
Dobrze, ze ktos napisal o jajach, serach, wolowinie i baraninie. Ze stron ktore znalazlem, to wyczytalem, ze rzadza tam kebaby czyli miecho.
Napisales, ze na stole bylo cos, czego nie potrafiles zidentyfikowac. Byc moze za slabo sie znasz na smakach i przyprawach.
Twoje doswiadczenie/opis w katarze przydalby sie, nie tylko dlatego ze tam wszyscy pojedziemy, ale zeby sie dowiedziec, ze mozna cos wybrac dla optymalnych.
Jaja, sery, ryby, nawet owoce morza sa dobrym jedzeniem dla optymalnych. Moglbys to opisac.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #25 : 2011-01-12, 20:36:48 »

He, to sa wlasnie zalety pobytow w hotelach z "All including" w krajach arabskich. Niby stol zastawiony ale nie ma co jesc. Za to gin z tonikiem czy rum z cola mozna dostac od 8-ej rano, owocow cale morze, no i kurczak w kazdej postaci. Smietany nie znaja, maslo nie wiedza co to jest a za slowo smalec mozna dostac w czapke Laughing

To trzeba samemu przezyc aby zrozumiec. Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #26 : 2011-01-12, 20:58:45 »

Byłam kiedyś w Turcji, długo przed DO, i kuchnia tamtejsza mi smakowała, w odróżnieniu od greckiej. Tyle że do głowy mi nie przychodziło by rozważać zawartość talerza. Obecnie pewnie też miałabym kłopot. A śmietanę w kartonikach można zabrać do samolotu, w bagażu?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #27 : 2011-01-12, 21:08:03 »

.... za slowo smalec mozna dostac w czapke Laughing

 Laughing Laughing ...no nie mogę... Laughing dobrze, że tam jest chociaż ciepło i nie trzeba nosić czapki... Laughing Laughing Laughing
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #28 : 2011-01-12, 21:12:41 »



Dla mnie zbyt mało danych dot. odżywiania jak na wątek o odżywianiu. A takiego rozumowania nie rozumiem. Nie jesteś fanatykiem a z powodu kilku dni zmiany odzywiania robisz aferę. Normalna rzecz o której nawet nie ma co wspominać.

Skoro takie jest twoje zdanie to nie bede sie klocil i spieral, kazdy moze miec swoje zdanie, i ja je mam.

nie rozumie tylko tej wzmianki o robieniu farsy... Napialem o zaobserwowanych reakcjach organizmu na zmiane diety po dosc dlugim jej stosowaniu.

I dla mnie nie jest to normalna rzecz (jesli dla ciebie jest, odsylam do literatury) bo jesli jestes na TEJ diecie to jedzenie w "tradycyjny" nie optymalny sposob przez kilka dni (2 tygodnie w tym przypadku) bynajmniej normalna rzecza nie jest.

Bo ja nie podchodzę do tematu fanatycznie. być może jeżeli ktoś ma poważną chorobę takie odstępstwa są bardzo niewłaściwie, ale też takie chwilowe odstępstwo nie sprawi że nieodwracalnie zamkniesz sobie drogę.

Tutaj nic do rzeczy nie mają poglądy, moje czy twoje.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #29 : 2011-01-12, 21:43:30 »

.... za slowo smalec mozna dostac w czapke Laughing

 Laughing Laughing ...no nie mogę... Laughing dobrze, że tam jest chociaż ciepło i nie trzeba nosić czapki... Laughing Laughing Laughing


Ale wiesz Reniu, taka przeciwsloneczna czapke Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #30 : 2011-01-12, 21:45:55 »

To ja już bym wolała posiedzieć w cieniu bez czapki. Tak na wszelki wypadek...żeby poparzenia nie dostać... Cool Laughing Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #31 : 2011-01-12, 21:53:55 »

Kocham slonce Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #32 : 2011-01-12, 22:56:57 »

Ja też...ale tylko to polskie... Laughing Wink
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #33 : 2011-01-14, 09:36:11 »

Jaja, sery, ryby, nawet owoce morza sa dobrym jedzeniem dla optymalnych.
W krajach arabskich oczywiście wieprzowiny nie uświadczysz Wink ale jajka są pod różna postacią ja zawsze mogłem coś sobie wybrać, ryby oczywiście też najprzeróżniejsze, do tego wołowina w postaci rożnorakich wędlin ( dla mnie suche i niezbyt smaczne ) którą mozna dotłuścić masłem ogólnie dostepnym ( margaryny u arabów nie widziałem ) występuje jeszcze czasami baranina no i drób w wielu gatunkach, ja wytrzumuję tam max tydzień Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #34 : 2011-01-14, 09:37:51 »

. A ¶mietanę w kartonikach można zabrać do samolotu, w bagażu?
Tylko do głównego bagażu Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #35 : 2011-01-14, 09:46:09 »

No i zawsze są sery żółte i jakieś białe także się zdarzaja, ogólnie dostosowuję trochę swoje menu do europejczyków w tych hotelach, są też restauracje Ala carte ale tam trzeba się zapisywać na dwa dni wcześniej.


P.S.
gin i rum to zwykle od 10 Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: 2 tygodniowa dyspenza.
« Odpowiedz #36 : 2011-01-14, 10:49:09 »

Jaja, ser, masło, jakaś wędlina i nic więcej nie potrzeba na szwedzkim stole... 
A to zawsze i wszędzie jest! Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.