forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 04:18:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  BORELIOZA.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BORELIOZA.  (Przeczytany 84870 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #60 : 2011-01-25, 19:49:57 »

Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #61 : 2011-01-25, 19:51:53 »

Słusznie , manipulacja nie świadczy jeszcze o rozumie Laughing Laughing Laughing

Gratuluję interpretacji.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #62 : 2011-01-26, 05:50:42 »


WIEDZA  ZASTOSOWANA , TO  MĄDROŚĆ!
/najkrócej jak można/
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #63 : 2011-01-26, 07:37:58 »

...najprosciej to-;; POSTEPOWAC NORMALNIE,A NIE STRUGAC PAWIANA;; Laughing Cool...
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #64 : 2011-01-26, 08:12:16 »

Normalnie , znaczy sije jak?
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #65 : 2011-01-26, 14:01:09 »

...znaczy sie wedle zdrowego rozsadku Cool...
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #66 : 2011-01-31, 10:17:00 »

Afmfo, kliniczne objawy wskazują na Bb, wstępne badania potwierdziły wynik ujeny ale aby krętek wyszedł ze swego 'kokona' to przez 6 dni bierze się jakiś lek na prowokację i wtedy pobier się materia do badania.
Wykrycie  po latach jest b. trudne, natomiast wczesne stadium po ugryzieniu kleszcza jast wyleczalne.
Po wielu latach noszenia tego świństwa w sobie chyba jest niewyleczalne, jak do tej pory o takim nie słyszałam.
DO pomaga mi na tyle, że jestem w lepeszej formie.
5  luty przyjedzie do mnie dr Kurkiewiczi w W-wy i będę wiedziała więcej, Narazie z badaniami się  wstrzymałam.

Jako ciekawostkę z  mojego doświadczenia podam, że solu medrol (brałam 3x) robił ze mnie coraz to gorszą kalekę.  Ostatni raz we wrześniu ub.roku znowu zaczęto mi go podawać (skargi pacjenta ma się  gdzieś) więc po prostu uciekłam ze szpitala.
Pani Halino.
Trzymam za Panią kciuki. Może w końcu będzie jakiś przełom w leczeniu bo jeśli to nie jest stwardnienie rozsiane to aż strach pomyśleć ile szkody mogły zrobić leki które Pani podawano. A ja miałam pretensję , że mnie olano z powodu zbyt drogich badań. Pewnie faszerowali by mnie czymś a tak w desperacji natrafiłam  na DO i jakoś sobie radzę. Oprócz pyralginy na migreny nie brałam niczego. Leków zawsze się bałam. Teraz często zdarza mi się , że i bez pyralginy wytrzymuję migrenę. Głowa ćmi przez 4 dni ale na tyle słabo, że mogę nawet pracować.
Na ten przełom w leczeniu ciągle liczę i ja. Tyle, że ja leczę się sama a wiek działa na nie korzyść i nachodzą refleksje , ze może już czas tak się czuć. A może nie jest ze mną aż tak źle bo odważyłam się iść na kurs prawa jazdy. To będzie sprawdzian , czy te moje defekty pozwolą mi go zdać. Jeszcze cztery lata temu nawet bym o tym nie pomyślała a byłam przecież młodsza. A może ja zwariowałam. Very Happy
Pozdrawiam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #67 : 2011-01-31, 10:31:01 »

 Very Happy "amfo" gratuluję dezyzji i życzę Ci powodzenia w zdaniu Prawa Jazdy. Bardzo dobrze zrobiłaś. Takie podejście do życia też wpływa pozytywnie na cialo i ducha... Very Happy
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #68 : 2011-01-31, 10:51:02 »

Very Happy "amfo" gratuluję dezyzji i życzę Ci powodzenia w zdaniu Prawa Jazdy. Bardzo dobrze zrobiłaś. Takie podejście do życia też wpływa pozytywnie na cialo i ducha... Very Happy
Nie ma narazie co gratulować, może sie okazać , że nie dam rady. Teorję jakoś przyswajam i testy nie okazują sie aż tak trudne. To chyba dam radę. Tak juz mam , że jak sie coś da zrozumieć to zapamietam.Ale boję sie , że mam za niska koncentracje do jazdy. Jak bedę zagrożeniem , zrezygnuję. Ale dzięki za otuchę. Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #69 : 2011-01-31, 10:56:05 »

A może ja zwariowałam. Very Happy
Pozdrawiam.

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #70 : 2011-01-31, 10:57:25 »

Wiele osób spośród chorych chciałoby móc tak zwariować  Laughing 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #71 : 2011-01-31, 11:05:13 »

Very Happy "amfo" gratuluję dezyzji i życzę Ci powodzenia w zdaniu Prawa Jazdy. Bardzo dobrze zrobiłaś. Takie podejście do życia też wpływa pozytywnie na cialo i ducha... Very Happy
Nie ma narazie co gratulować, może sie okazać , że nie dam rady. Teorję jakoś przyswajam i testy nie okazują sie aż tak trudne. To chyba dam radę. Tak juz mam , że jak sie coś da zrozumieć to zapamietam.Ale boję sie , że mam za niska koncentracje do jazdy. Jak bedę zagrożeniem , zrezygnuję. Ale dzięki za otuchę. Very Happy

Bądż wytrwała, bo teraz tak łatwo nie jest zdać. Jedna znajoma pani niedawno zdała za 14 podejściem...
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #72 : 2011-01-31, 11:15:03 »

Za 14-tym? Nie liczę, że wcześniej. Daję sobie czas do listopada no i kasę też przeznaczam przeznaczam ok 4 tys. Przynajmniej tym nie bedę sie stresować. Żeby tylko jeszcze wyzbyć się wrażenia , że wszystkie samochody mają celownik na mnie. Very Happy
Narazie za wcześnie, żeby cokolwiek o tym mówić. Zobaczymy w praniu.
Pani Halino , naprawdę wiem o czym Pani mówi.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #73 : 2011-01-31, 12:34:25 »


WIEDZA  ZASTOSOWANA , TO  MĄDROŚĆ!
/najkrócej jak można/

Wiedza zastosowana to TECHNIKA  Laughing

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #74 : 2011-01-31, 14:57:43 »

Afmfo, narazie wyrzuciłam wszystkie leki na spastykę i o dziwo!... sztywność  a przy tym omdlenia minęły, nie ma też ostrych bóli nóg.
Może przez ten solu-medol dałam zrobić z siebie kalekę.

Powodzenia w zdobywaniu 'prawka'.
Mój szwagier  podchodził 7 x (jazda) w końcu 'olał' ich. Przez ponad pół roku jeździł bez prawka.
Potem poszedł i zdał za I podejściem.
Laughing

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #75 : 2011-03-18, 15:13:10 »

Trzymam za Panią kciuki. Może w końcu będzie jakiś przełom w leczeniu bo jeśli to nie jest stwardnienie rozsiane to aż strach pomyśleć ile szkody mogły zrobić leki które Pani podawano.
Jestem po pierwszym leczeniu antybiotykami.
Dr Kurkiewicz jest wspaniałym lekarzem, pokornym, niepazernym na kase, wyrozumiałym wobec pacjenta.
Dziękuję mu za to, że przyjechał z W-wy aby mnie 'zobaczyć'.
Leczenie nie jest łatwe, ale mam pierwsze pozytywne objawy. Czy będę całkowicie zdrowa? nie wiem, zbyt wiele zła zaszło w moim organiźmie.
Ciekawe... mam zaleconą dietę: nie jeść żadnych prodóktów, mącznych , cukrów i drożdży.
Dla mnie to jest łatwe , gdyż ciągle stosuję DO.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #76 : 2011-03-18, 15:16:59 »

Od dobrych kilku lat w swoich usługach polecam zapping dr Clark.
Kristan stosuję ten zapping, ale nie ma żadnych rewelacji.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #77 : 2011-03-18, 15:19:24 »

Halina - dobrze rozumiem, że dostajesz te antybiotyki przeciw boreliozie? Czyli z tym SM to była u Ciebie zła diagnoza?
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #78 : 2011-03-18, 16:00:48 »

W dzisiejszych czasach chorować tylko na jedną chorobę to prawie szczęście...  Wink
Bo dziś np: jak się ma syndrom tuczu, to zaraz dochodzi nadciśnienie, chorysterol, cukier type II, miażdżyca, zawał ... i wiele innych współistniejących schorzeń.  Confused
A zachorowanie na SM nie chroni przed zachorowaniem na boreliozę, czy inną inwazyjną chorobę...  Sad
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: BORELIOZA.
« Odpowiedz #79 : 2011-03-18, 17:46:15 »

Halina,

jak mącznych to i kaszowych? Trzymam kciuki za powodzenie kuracji Smile 
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.