forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:37:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Pacjenci idą na wojnę!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pacjenci idą na wojnę!  (Przeczytany 68546 razy)
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #40 : 2015-11-01, 19:02:04 »

Ale za sześćdziesiąt groszy (2% od 3-sta) ma się sześć paczek zapałek za darmochę i jeszcze zostaje sześć groszy napiwku dla kasjerki! Wink
A w kiosku za sześć paczek zapałek zapłacić trzeba aż 1zł20gr!  Shocked
Czyli 100% przebitki - super zarobek (wliczając łapówkę sześciogroszową od paczki), na każdym tirze zapałek!  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #41 : 2015-11-01, 19:19:35 »

Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz zapałki kupowałam... Rolling Eyes Ceny nie znam... Confused
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #42 : 2015-11-01, 20:04:47 »

 Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #43 : 2015-11-01, 20:06:23 »

O! a autorytet Adaska znowu sie POPISal i rzutem na tasme wrzucil swoim wspolplemieniecom 300mln z puli naszych pieniedzy.
http://wpolityce.pl/polityka/270388-lewicowa-platforma-dopycha-kolanem-wlasne-interesy-biznesmeni-od-in-vitro-zadowoleni-pacjenci-oszukani-jak-zwykle
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #44 : 2015-11-01, 20:14:18 »

Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz zapałki kupowałam... Rolling Eyes Ceny nie znam... Confused

I tak właśnie niektórym "interesy życia" przechodzą koło nosa!  Confused Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #45 : 2015-11-01, 20:23:19 »

Co to za interes? "Dziewczynka z zapałkami" źle na tym interesie wyszła... Confused Wink
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #46 : 2015-11-01, 20:45:28 »

 Laughing
Hurtowa baronowa zapałczana, a nie jakaś tam detalistka dziewczynka... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #47 : 2015-11-01, 21:37:21 »

Pacjenci idą na wojnę, a Ty o zapałkach i baronowej... Shocked Cool Laughing
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #48 : 2015-11-02, 08:06:33 »

Ale za sześćdziesiąt groszy (2% od 3-sta) ma się sześć paczek zapałek za darmochę i jeszcze zostaje sześć groszy napiwku dla kasjerki! Wink
A w kiosku za sześć paczek zapałek zapłacić trzeba aż 1zł20gr!  Shocked
Czyli 100% przebitki - super zarobek (wliczając łapówkę sześciogroszową od paczki), na każdym tirze zapałek!  Laughing
No i fajnie, ja wolę dołożyć drugie 60 groszy i kupić dobrą i smaczną szynkę i podroby w małej, pewnej masarni. Następne 60 groszy dołożę do jajek wiejskich, a masło, śmietanę, ser kupię w tej samej cenie co w dziadowskiej Biedzie,  w normalnym markecie (mam koło siebie Almę). I nie muszę się patrzyć na fizycznie zdeformowane ludzkie broilery, zabijające się o cztery butelki polo-kokty, w cenie trzech... Nie wspominam już o wyzysku, zagranicznym transferze pieniędzy, psuciu ryku, oferty, krajobrazu, obyczajów bo co to kogo dziś obchodzi.

Śmieszna rzecz - optymalny stołujący się w biedronce, bo hipotetycznie taniej... Shocked
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #49 : 2015-11-02, 08:14:57 »

Ja do biedry nie chodze wlasnie glownie z powodow patriotycznych Very Happy Wole do polskiej Stokrotki Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #50 : 2015-11-02, 08:17:30 »

Śmieszna rzecz - optymalny stołujący się w biedronce, bo hipotetycznie taniej... Shocked

Jasne, najlepiej zakazać, a jeszcze lepiej odgórnie, jak zdrowe jedzenie do sklepików szkolnych...  Laughing
A w ogóle to za mordy i do pysiów wkładać, bo ludzie sami sobie zaszkodzą, bo "my wiemy lepiej"...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #51 : 2015-11-02, 08:18:41 »

Ja do biedry nie chodze wlasnie glownie z powodow patriotycznych Very Happy Wole do polskiej Stokrotki Very Happy

Pewnie za dużo zarabiasz, albo masz zdolność kredytową...  Cool  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #52 : 2015-11-02, 08:32:29 »

Rozumiem, że pakowany ser królewski po 3,50zł/szt., to szajs, bo z marketu, a ten sam ser, tak samo pakowany w warzywniaku po 4,20zł/szt. to dla elity? Rolling Eyes  Laughing
A za siedem złotych różnicy - mam dojazd do marketu za darmo. Taniej jest: chemia gospodarcza, kawa, słodycze, pasty do zębów, (...) zeszyty, długopisy - no ludzie, czy tylko "niezdrowe" się w markecie kupuje?  Shocked
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #53 : 2015-11-02, 08:33:45 »

Ja do biedry nie chodze wlasnie glownie z powodow patriotycznych Very Happy Wole do polskiej Stokrotki Very Happy

Pewnie za dużo zarabiasz, albo masz zdolność kredytową...  Cool  Laughing
Cenie sie po prostu  Cool Jest takie powiedzenie "jak sie sam nie bedziesz szanowal, to nikt cie nie bedzie szanowal" i tego sie trzymam Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #54 : 2015-11-02, 08:39:01 »

Zależy jakie kto ma priorytety... Wink
Ja lubię żyć oszczędnie, bo na nic mi nie brakuje.  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #55 : 2015-11-02, 08:40:36 »

http://stooq.pl/n/?f=1002593&c=1&p=4+22

PiS: podatek od marketów od pierwszego kwartału 2016 r.



dziwne... pływałem dziś z młodymi ojcami, którzy mówili że państwo nie stać na 500 zł na dziecko i oni ni chcą. I tak na siłę dostaną. Ale jak nie oni to i tak uchodźcy za 15 lat będą dotowani. To lepiej im już dać.

A  i słyszałem w radio że Antoni to pewniak na Min. Obrony.  Chyba wojny Ruskimi nie wypowie ? Wink


Rozumiem, że pakowany ser królewski po 3,50zł/szt., to szajs, bo z marketu, a ten sam ser, tak samo pakowany w warzywniaku po 4,20zł/szt. to dla elity? Rolling Eyes  Laughing
A za siedem złotych różnicy - mam dojazd do marketu za darmo. Taniej jest: chemia gospodarcza, kawa, słodycze, pasty do zębów, (...) zeszyty, długopisy - no ludzie, czy tylko "niezdrowe" mięso się w markecie kupuje?  Shocked

a jeszcze lepiej, gdy jest po 2,6 w promocji ( był tydzień temu ). Nic tam nie ma taniej. Po prostu nie chodzisz po sklepach. To mój żywioł.  Ten sklep z szajsem jest niepotrzebny  Wink  Sklep - ogłupiacz.  Wink    .... taniej  =  drożej  . ....  nie będę tego rozwijał Wink
Jest jedno miasteczko gdzieś na Kaszubach, gdzie nie dopuszczono marketów. Co trzecia rodzina ma sklep z czymś. Jest drożej. Ale ja kupuje proszek nieco drożej, a sąsiad ( ten od proszków ) kupuje ryby odemnie i sie wyrównuje.

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #56 : 2015-11-02, 08:44:56 »

http://stooq.pl/n/?f=1002593&c=1&p=4+22

PiS: podatek od marketów od pierwszego kwartału 2016 r.


I bardzo dobrze. Very Happy Z jakiej racji oni mają mieć te przywileje? Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #57 : 2015-11-02, 08:47:06 »

Nic się nie martw, zaraz Wam dołożą ZUS, zdrowotne, 12zł/h, związki zawodowe i inne przywileje...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #58 : 2015-11-02, 08:47:58 »

jeszcze akcyzę na wszystkie trujące produkty powinno dołożyć Wink    i budżet by się zbilansował  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pacjenci idą na wojnę!
« Odpowiedz #59 : 2015-11-02, 08:49:07 »

Za sześć sztuk będzie trzy tysiące!  Shocked Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.