forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-17, 11:00:37

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
544775 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Odchudzanie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Odchudzanie  (Przeczytany 74989 razy)
Radzio
GoŠ

Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #20 : 2012-02-15, 20:45:05 »

Hej Pawlo┼╝ar├│wka! Smile

Jednak bym si─Ö sk┼éania┼é ku proporcji 1:3-3,5:0,7-0,8 i zasadzie numer 1"┼╗ywienie Optymalne nale┼╝y rozpocz─ů─ç od razu w pe┼énym zakresie, bez ┼╝adnego okresu przej┼Ťciowego. " I w takiej konfiguracji obserwowa┼é sw├│j organizm, po to ┼╝eby uchwyci─ç moment kiedy si─Ö przebudowa┼é.
Mo┼╝liwe, ┼╝e "przebudzenie" nast─ůpi znacznie wcze┼Ťniej, np. na przedwio┼Ťniu i dopiero wtedy zacz─ů┼é dogadywa─ç si─Ö z organizmem sk─ůd ma bra─ç t┼éuszcz i ile.

Tak, kiedy┼Ť zrobi┼éem, a by┼éem znacznie mniej cierpliwy jak teraz.

Co do cierpliwo┼Ťci. Jerzy te┼╝ to przytoczy┼é w swoim po┼Ťcie, skierowanym┬á do Ciebie.
Co do sugerowanej przeze mnie proporcji. O niej napomkn─Ö┼éa Renia, cho─ç nie Tobie bezpo┼Ťrednio.
Co do zasady numer 1. O 10-ciu przykazaniach pisał Ci Mariusz.
Ja tylko Ci wyłuskałem z tego- co już Oni dawno napisali- to co mnie przyniosło oczekiwane efekty. Very Happy

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2012-02-16, 20:05:02 »

A teraz tak z przymru┼╝eniem oczka. Wink

Alkohol, ten potrafi odchudzić w dobrym tempie. Ale to niska szkoła jazdy i krótko się można sukcesem nacieszyć.
Nie stosowałem, więc nie polecam. Wink Very Happy
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2012-02-16, 21:10:47 »

....
Ale wiem, ┼╝e jeden ma┼éy wiosenny, d┼éu┼╝szy spacer wiele potrafi.┬á Cool Very Happy Very Happy I nie my┼Ťl─Ö tu wcale o biegu.

Troch─Ö sobie upro┼Ťci┼éem, przepraszam. Smile
Pisz─ůc "ma┼éy", powinienem napisa─ç niezobowi─ůzuj─ůcy, spontaniczny. Cel w┼éa┼Ťciwy "odchudzanie" nie mo┼╝e by─ç g┼é├│wnym spaceru.
 O czym mo┼╝na (mo┼╝na-nie w sensie zalecenia, ale lu┼║nej propozycji) by my┼Ťle─ç. Ja np. my┼Ťla┼éem o d┼éugo┼Ťci kroku- jak go wyd┼éu┼╝─Ö i zwolni─Ö, to bardziej si─Ö spoc─Ö, ni┼╝ gdy go skr├│c─Ö i pozornie przyspiesz─Ö. Przy takich pierdo┼éach (bo cel w┼éa┼Ťciwy zosta┼é zignorowany) spacer "sam" zrobi┼é si─Ö d┼éu┼╝szy. I pojawi┼éy si─Ö nawet zakwasy i z tego powodu mia┼éem ┼éatwiej, poniewa┼╝ nast─Öpnego dnia ju┼╝ w "dupie"(Reniu wybacz) mia┼éem cel w┼éa┼Ťciwy- teraz nale┼╝a┼éo rozchodzi─ç zakwasy. Ci─ůgle nie my┼Ťl─ůc o celu w┼éa┼Ťciwym(proste), bo zakwasy znikaj─ů szybciej ni┼╝ sad┼éo, przechadzka nast─Öpnego dnia zdecydowanie powinna by─ç kr├│tsza. Trzeci dzie┼ä jest najtrudniejszy, bo organizm mo┼╝e by─ç ju┼╝- dodatkowo- mocno wkurzony, wi─Öc ... dalej odkwaszamy na odcinku, kiedy zorientujemy si─Ö, ┼╝e znacznie mniej boli, ni┼╝ na pocz─ůtku wyprawy- ┼éaskawie wyra┼╝amy zgod─Ö na powr├│t do domu.
Jak sama widzisz o takim problemie jak nadwaga nikt (nawet z czytaj─ůcych) ju┼╝ nie my┼Ťli. Smile
Nie mam na to ┼╝adnego, naukowego ┼║r├│d┼éa, wi─Öc mog─Ö- co do Twojej osoby- si─Ö myli─ç, bo wcale nie musisz mie─ç zakwaszenia mi─Ö┼Ťni. Very Happy
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 52497

« Odpowiedz #23 : 2012-02-16, 21:42:23 »

...w "dupie"(Reniu wybacz) ...

Evil or Very Mad Je┼Ťli w cudzys┼éowie to p├│┼é biedy... Laughing

MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2012-02-16, 22:01:51 »

Od spacer├│w masz zakwasy?  Laughing Twisted Evil Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2012-02-16, 22:05:45 »

...w "dupie"(Reniu wybacz) ...

Evil or Very Mad Je┼Ťli w cudzys┼éowie to p├│┼é biedy... Laughing

Dzi─Ökuj─Ö. Very Happy

Od spacerów masz zakwasy?  Laughing Twisted Evil Wink
Odpowiem Ci, ale poczekam na odpowiedź Pawlożarówki. Zgoda?  Cool
Pawlo┼╝ar├│wka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2012-02-18, 22:00:14 »

Cze┼Ť─ç! To ja ju┼╝ g┼éupiej─Ö poma┼éu. Radzio radzi mi, zastosowa─ç proporcje nie odchudzaj─ůce, normalne, czyli t┼éuszczu 3-3,5? Mo┼╝e spr├│buj─Ö, co mi szkodzi... Mo┼╝e faktycznie, jak si─Ö przestan─Ö tak mocno skupia─ç na celu, to ┼éatwiej go osi─ůgn─Ö? Co do ruchu, to u mnie troch─Ö z tym gorzej. Ale zamierzam wr├│ci─ç na si┼éowni─Ö (zawsze najtrudniej zacz─ů─ç), przynajmniej na bie┼╝ni─Ö - na taki szybki spacer, bo z moim psem to si─Ö nie da raczej uskutecznia─ç szybkich spacer├│w.
Pozdrawiam
adampio
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 1491

« Odpowiedz #27 : 2012-02-19, 07:52:48 »

To ja ju┼╝ g┼éupiej─Ö poma┼éu. Radzio radzi mi, zastosowa─ç proporcje nie odchudzaj─ůce

Czyli jak Radzio radzi Ci?

Czy czytalas jakas jsziazke dr Kwasniewskiego? Jezeli nie to poczytaj chociaz na internecie www.dr-kwasniewski.pl i znajdziesz sama odpowiednie proporcje dla siebie. Bo te. ktore Radzio radzi Ci sa proporcjami dla osoby bez nadwagi, ktora dziennie plywa 5 km. 

Mysle, ze rozumiesz.

Pozdrawiam Very Happy
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2958

toan@q4.pl

« Odpowiedz #28 : 2012-02-19, 08:06:57 »

A pisanie na klawiaturze to oko┼éo 1,34kcal/min!  Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2012-02-20, 07:27:23 »

Cze┼Ť─ç! To ja ju┼╝ g┼éupiej─Ö poma┼éu...

Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ ja przede wszystkim proponuję poczekać z odchudzaniem do wiosny.
A do tego czasu korzysta─ç z "elementarza". Je┼╝eli znajdziesz lepszy spos├│b, to jest tylko Twoje zwyci─Östwo.

Odchudzanie na wiosn─Ö- to i proporcje odchudzaj─ůce na wiosn─Ö. Co w ostatnim zdaniu jest g┼éupiego? Smile
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2012-02-20, 07:28:39 »

...Odpowiem Ci, ale poczekam na odpowiedź Pawlożarówki. Zgoda?  Cool

To jeszcze nie jest ta odpowied┼║. Cierpliwo┼Ťci. Smile
Pawlo┼╝ar├│wka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2012-02-20, 18:18:32 »

Czy czytalas jakas jsziazke dr Kwasniewskiego? Jezeli nie to poczytaj chociaz na internecie www.dr-kwasniewski.pl i znajdziesz sama odpowiednie proporcje dla siebie. Bo te. ktore Radzio radzi Ci sa proporcjami dla osoby bez nadwagi, ktora dziennie plywa 5 km. 

Czyta┼éam prawie wszystkie i dlatego trzyma┼éam si─Ö zasady, ┼╝e t┼éuszczu 1,5-2,0. Chocia┼╝, dr Kwa┼Ťniewski pisa┼é te┼╝, ┼╝e jak waga stanie i dalej nie spada, mimo nadwagi, to nale┼╝y zwi─Ökszy─ç ilo┼Ť─ç t┼éuszczu, ┼╝eby "ruszy─ç" organizm - tylko mo┼╝e nie a┼╝ do 3,5? Ale o tym, ┼╝e odchudza─ç si─Ö nale┼╝y tylko na wiosn─Ö, to nie pisa┼é  Shocked, albo ja nie czyta┼éam tej ksi─ů┼╝ki  Cool
Raczej chyba pozostan─Ö przy dotychczasowych proporcjach, mo┼╝e co┼Ť drgnie, a jak nie, to ewentualnie poeksperymentuj─Ö  z t┼éuszczem do 2,5 - tak ostro┼╝nie.
Kurcze, a pierwszy miesi─ůc diety by┼é taki "modelowy" - jak z ksi─ů┼╝ki - 6 kg - tak jak obiecywa┼é doktor!
renia
Hero Member

« Odpowiedz #32 : 2012-02-20, 18:22:32 »

A teraz nic waga nie spada, czy powoli nadal si─Ö zmniejsza?

Pawlo┼╝ar├│wka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2012-02-20, 18:29:27 »

Bardzo, bardzo powoli si─Ö zmniejsza, przez ostatnie 3 tyg. ok. 1 kg.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #34 : 2012-02-20, 18:39:04 »

A mo┼╝e spr├│bujesz wi─Öksz─ů cz─Ö┼Ť─ç w─Öglowodan├│w (bez bia┼éka i t┼éuszczu) zjada─ç na wiecz├│r, tak aby organizm musia┼é spala─ç w┼éasny t┼éuszcz do ich strawienia?

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=778

Pawlo┼╝ar├│wka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2012-02-20, 18:43:59 »

Dzi─Öki Renia, spr├│buj─Ö.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #36 : 2012-02-20, 18:53:55 »

Powodzenia... Very Happy

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2012-02-20, 20:15:01 »

Ale o tym, ┼╝e odchudza─ç si─Ö nale┼╝y tylko na wiosn─Ö, to nie pisa┼é┬á Shocked, albo ja nie czyta┼éam tej ksi─ů┼╝ki┬á Cool

Nie pisał. Smile
Ale napisał, że zima- w warunkach naszego klimatu- to trudny okres dla organizmu. Po co mu dodatkowy "stres"?

A mo┼╝e spr├│bujesz wi─Öksz─ů cz─Ö┼Ť─ç w─Öglowodan├│w (bez bia┼éka i t┼éuszczu) zjada─ç na wiecz├│r, tak aby organizm musia┼é spala─ç w┼éasny t┼éuszcz do ich strawienia?

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=778

To dobry pomysł, a z tekstu wyłowiłem: "...W ten sposób ubywa się na wadze 2-3 kg miesięcznie", natomiast nic nie znalazłem o proporcjach BTW.
Jedno, drugiego nie wyklucza.
Smile

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2012-05-04, 20:12:29 »

Jeszcze "ogrodnicy" z "Zo┼Ťk─ů" i ... zima p├│jdzie precz. Wink
A wtedy wszystkie chwyty- odno┼Ťnie tematu- dozwolone. Very Happy
krista
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2012-05-08, 13:42:13 »

Selawi,-  na DO lub ┼╗O  sie nie tyje ani chudnie... ( lub odwrotnie). Przestrzegajac proporcji stopniowo dochodzisz do naleznej wagi. Organizm sam t─ů spraw─Ö regulauje, daj mu tylko szans─Ö.
Mog─Ö tylko podpowiedzie─ç , ze by┼éam wychudzoa i bliska ┼Ťmierci,-  (Wyniszczona przez chor├│bska r├│┼╝nego kalibru, mi─Ödzy innymi borelioz─ů ), stopnowo  uzyska┼éam nale┼╝n─ů wage w ciagu dwuch lat stosowania DO.
Dzi┼Ť pozosta┼éo mi tylko zmaganie si─Ö z przewlek┼éym zapaleniem zatok. Mam nadziej─Ö , ┼╝e i ten problem wraz z laryngologiem, kt├│ry w najblizszy czwartek mnie zdiagnozuje i zaj┼╝y mi do nosa,  ogarniemy to raz na zawsze a je┼Ťli nie on, to napewno po kilku latach organizm sam sobie z tym poradzi. Razz
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.155 sekund z 19 zapytaniami.