forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 05:19:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Odchudzanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Odchudzanie  (Przeczytany 209676 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #40 : 2012-05-08, 13:49:54 »

Krista, gratulacje ! Smile 
Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #41 : 2012-05-08, 14:06:30 »

Tereniu dziękuję Ci  bardzo Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #42 : 2012-05-08, 14:07:41 »

Proszę bardzo. Miło słyszeć że masz się lepiej Smile 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #43 : 2012-05-08, 14:11:32 »

Ja też bardzo lubię takie wiadomości.  Very Happy Krista życzę Tobie dalszych sukcesów zdrowotnych. Very Happy
Zapisane

krista
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #44 : 2012-05-08, 14:18:48 »

Reniu dzięki za wsparcie Smile
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #45 : 2012-05-08, 14:26:02 »

Selawi,-  na DO lub ŻO  sie nie tyje ani chudnie... ( lub odwrotnie). Przestrzegajac proporcji stopniowo dochodzisz do naleznej wagi. Organizm sam tą sprawę regulauje, daj mu tylko szansę.
Mogę tylko podpowiedzieć , ze byłam wychudzoa i bliska śmierci,-  (Wyniszczona przez choróbska różnego kalibru, między innymi boreliozą ), stopnowo  uzyskałam należną wage w ciagu dwuch lat stosowania DO.
Dziś pozostało mi tylko zmaganie się z przewlekłym zapaleniem zatok. Mam nadzieję , że i ten problem wraz z laryngologiem, który w najblizszy czwartek mnie zdiagnozuje i zajży mi do nosa,  ogarniemy to raz na zawsze a jeśli nie on, to napewno po kilku latach organizm sam sobie z tym poradzi. Razz

miło czytać takie słowa....zawsze twierdzę że ŻO nie jest sposobem na odchudzanie tylko sposobem na życie. Moje pięć lat takiego żywienia wymiotło z mego organizmu wiele śmieci i malutkich dolegliwości. Trzeba tylko czasu, cierpliwości i spokoju Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #46 : 2012-05-08, 17:24:04 »

I ja się cieszę z takiego obrotu spraw. Very Happy

A nie nazywanie osiągania wagi należnej jako tycia, czy chudnięcia w niczym nie umniejsza Twojego sukcesu- Krista. Smile Wink


....zawsze twierdzę że ŻO nie jest sposobem na odchudzanie tylko sposobem na życie.

A na zdrowie, czy może być sposobem na zdrowie? Smile 

Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #47 : 2012-05-08, 20:16:15 »

Radzio, jakbyś na to nie patrzył, sprawa kręci się  w wątku na temat " odchudzania", Very Happy,
Jem dwa razy dziennie, i jest super - osiagnęłam wagę, która powinnam mieć, a miałam w krytycznym stanie chorobowym o 8 kg. za mało. Uważam, że jedząc dwa razy dziennie można też dużo zrzucić tej niepotrzebnej, czyli zachęta dl osób odchudzających się... Razz
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #48 : 2012-05-09, 19:48:26 »

Brawo!  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #49 : 2012-05-10, 07:34:26 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #50 : 2012-05-10, 07:38:56 »

Jaki prosty sposób na likwidację otyłości... Shocked
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #51 : 2012-05-10, 07:58:49 »

Otyłość staje się zdrową "normą".  Very Happy
I pomyśleć, że taki Dr Kwaśniewski z małego misateczka w centrum Polski, dokładnie to opisał, wydrukował, ale to jeszcze za mało!  Very Happy
Więc napiszę wprost:

DIETA OPTYMALNA TO NAGRODA DLA TYCH CO NA NIĄ ZASŁUGUJĄ! - co za proste zabezpieczenie przed intruzami!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #52 : 2012-05-10, 08:09:39 »

Ciągle powtarzam, że jesteśmy wybrańcami. Very Happy Proszę, podziękuj jeszcze raz swojemu Tacie za NIĄ...Nic lepszego w życiu nas nie mogło spotkać. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie...i nic lepszego niż Żywienie Optymalne... Very Happy
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #53 : 2012-05-10, 08:13:13 »

Oczywiście , ze "zdrową normą" . Zatuczonemu (nej) radzą zaakceptuj siebie, jesteś piękna Shocked, załóż mini (krótkie spodenki) , pokaż swoje piękne ciało Shocked. Nie przejmuj się , ze brzuch zwisa ci na kolana, widać jesteś wyjątkowa (wy). Inni po prostu ci zazdroszczą. A kolorowe magazyny albo promują anorektyczki albo opasłe cielska odpowiednio wystylizowane i to wtedy jest trendy. Oh, Beth Ditto  Shocked. I ja kocham moje zwały tłuszczu.

Dlaczego nie mówią prawdy???? W oczy. Normalnie. Opasłość jest zagrażająca zdrowiu i życiu . Jest pani(pan) za tłusty.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #54 : 2012-05-10, 08:18:49 »

Jeśli nie znają sposobu na likwidację otyłości, to może niech lepiej zrobią otyłość trendy...lepiej być szczęśliwym grubasem niż zdołowanym... Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #55 : 2012-05-10, 08:27:56 »

No oczywiście można to podciągnąć pod  schemat" jeśli ci coś przeszkadza to zaakceptuj to , aby to zmienić" Tylko oni wycięli"jeśli ci coś przeszkadza(uwiera, jest wadą, itp) a zmienili na "nie zmieniaj nic to jest norma".
http://www.youtube.com/watch?v=HFu4yUSJ8Ao&feature=related
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #56 : 2012-05-10, 08:59:33 »

I ja się cieszę z takiego obrotu spraw. Very Happy

A nie nazywanie osiągania wagi należnej jako tycia, czy chudnięcia w niczym nie umniejsza Twojego sukcesu- Krista. Smile Wink


....zawsze twierdzę że ŻO nie jest sposobem na odchudzanie tylko sposobem na życie.

A na zdrowie, czy może być sposobem na zdrowie? Smile 

Smile Radzio, zdrowie jest skutkiem ubocznym stosowania ŻO Smile tak samo jak schudnięcie(lub przytycie)  Very Happy


Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #57 : 2012-05-10, 09:13:13 »

I ja się cieszę z takiego obrotu spraw. Very Happy

A nie nazywanie osiągania wagi należnej jako tycia, czy chudnięcia w niczym nie umniejsza Twojego sukcesu- Krista. Smile Wink


....zawsze twierdzę że ŻO nie jest sposobem na odchudzanie tylko sposobem na życie.

A na zdrowie, czy może być sposobem na zdrowie? Smile 



Smile  Radzio, zdrowie jest skutkiem ubocznym stosowania ŻO  tak samo jak schudnięcie(lub przytycie)  Smile


Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #58 : 2012-05-10, 10:28:24 »

Koledze niegdyś niemiecki lekarz powiedział, że do swojej wagi jest za niski Smile 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #59 : 2012-05-10, 10:45:45 »

Może szybciej wymyślą środek na rośnięcie niż na chudnięcie... Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.