forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 10:00:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
657728 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Odchudzanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Odchudzanie  (Przeczytany 206171 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #120 : 2013-08-03, 15:04:53 »

Ale czy na zdrowie wyjdzie?
W porównaniu z LCHF?
Nie wiem.
W porównaniu z korytkiem?
Bez wątpienia, mam w domu żywy przykład.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #121 : 2013-08-03, 15:08:45 »

Ale czy na zdrowie wyjdzie?

Wyjdzie, wyjdzie- tyle że w postaci zminiaturyzowanej nieco. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #122 : 2013-08-03, 15:15:31 »

Ale czy na zdrowie wyjdzie?
Z tego co pamietam to chyba nie, bo na starosc wieksze ryzyko wylewu krwi do mozgu czy jakos tak, z powodu stwardnienia tetnic czy jakos tak. Admin z pewnoscia mnie poprawi, bo wiem, ze gdzies dzwoni Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #123 : 2013-08-13, 11:57:09 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #124 : 2013-08-13, 12:14:32 »

No ciekawa historia. Jezeli Teresa wklei na swoj blog, to niezawodny Verbal powie, ze to jakis hoax a dr.Cooler pewnie uzna, ze to jakas wymyslona historia.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #125 : 2013-08-13, 18:10:04 »

Tak właśnie działa "placebo"...  Wink  Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #126 : 2013-08-13, 19:27:21 »

Tak właśnie działa "placebo"...  Wink  Laughing

Psyche ponad wszystko; zrozumiałam głębiej radę Pana Doktora, aby pomagać Dieta Optymalną tylko tym, którzy poproszą o pomoc......
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #127 : 2013-11-23, 18:12:52 »

Hej Pawlożarówka! Smile

Jednak bym się skłaniał ku proporcji 1:3-3,5:0,7-0,8 i zasadzie numer 1"Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego. " I w takiej konfiguracji obserwował swój organizm, po to żeby uchwycić moment kiedy się przebudował.
Możliwe, że "przebudzenie" nastąpi znacznie wcześniej, np. na przedwiośniu i dopiero wtedy zaczął dogadywać się z organizmem skąd ma brać tłuszcz i ile.

Tak, kiedyś zrobiłem, a byłem znacznie mniej cierpliwy jak teraz.

Co do cierpliwości. Jerzy też to przytoczył w swoim poście, skierowanym  do Ciebie.
Co do sugerowanej przeze mnie proporcji. O niej napomknęła Renia, choć nie Tobie bezpośrednio.
Co do zasady numer 1. O 10-ciu przykazaniach pisał Ci Mariusz.
Ja tylko Ci wyłuskałem z tego- co już Oni dawno napisali- to co mnie przyniosło oczekiwane efekty. Very Happy
 


Teraz mogę bardziej zrozumiale napisać skąd upór przy przyjacielskiej proporcji.. Very Happy
W dalszym ciągu tej "dietetycznej historii" jestem zdania, że prawidłowa czynność mózgu to priorytet. Potem można chudnąć, tyć, mądrzeć, "gupieć" byleby w zgodzie z organizmem- początkowo, potem w zgodzie z większą jednością. (Co DO ostatnich trzech słów, to nie oczekuję zrozumienia Wink)
Zapisane
Marek Konopka
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #128 : 2013-12-18, 00:33:43 »

http://lifestyle.wp.tv/i,Polka-schudla-60-kilogramow,mid,1364073,index.html#m1364073

Można też tak jak w załączonym filmiku...
...a wystarczyłaby Dieta Optymalna...
i nie byłyby potrzebne te operacje plastyczne...
a i z jajek nie trzeba by pewnie rezygnować...

Dzień Prawdy nadchodzi... i jest już coraz bliżej...
Smile


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70000


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #129 : 2013-12-18, 07:46:49 »

Nie wiem czy u niej DO by zadziałała... Wink Stwierdzili, że ona jest bezjajeczna... Sad Laughing
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #130 : 2013-12-18, 08:12:37 »

http://lifestyle.wp.tv/i,Polka-schudla-60-kilogramow,mid,1364073,index.html#m1364073

Można też tak jak w załączonym filmiku...
...a wystarczyłaby Dieta Optymalna...
i nie byłyby potrzebne te operacje plastyczne...
a i z jajek nie trzeba by pewnie rezygnować...

Dzień Prawdy nadchodzi... i jest już coraz bliżej...
Smile
Nie wiem czy nie będzie to zbyt osobiste pytanie... Nie musisz odpowiadać,ale na pewno wiele osób (obecnych grubasków) ciekawi jak wygląda sprawa z ewentualnym nadmiarem skóry. Wchłania się to jakoś? Może jakiś zabieg z obszaru chirurgi estetycznej? Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #131 : 2013-12-18, 08:18:37 »

Ale to pojedynczy przypadek, może być subiektywny, więc może lepiej poszperać coś na pdf?
Im starsza osoba tym gorzej się resorbuje, im gorsze żywienie, tym większe rozstępy i dalej wyczytać sobie...
Najlepiej na www.dk-kwasniewski.pl , bo jest gdzieś materiał temu poświęcony.
Dużo na ten temat kłopotów z nadmiaru skóry jest o noszących poczęte...  Wink
I o bliźnieniu ran, bo temat jest pokrewny. 
Zapisane
Marek Konopka
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #132 : 2013-12-18, 09:21:01 »

Stwierdzili, że ona jest bezjajeczna... Sad Laughing
...ale czy oni WIEDZĄ...
co mówią?
Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70000


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #133 : 2013-12-18, 09:24:05 »

Myślą, że wiedzą, ale to nie ma nic wspólnego z WIEDZĄ...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #134 : 2013-12-18, 09:32:51 »

Nie podoba się, że można schudnąć inaczej?  Rolling Eyes
A to niedobrze...  Confused
Bardzo dzielna kobieta, że się za siebie wzięła.  Very Happy
Bo nie każdy musi podbijać cenę jaj i masła, aby osiągnąć efekty.  Cool
Zapisane
Marek Konopka
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #135 : 2013-12-18, 10:20:29 »

Nie wiem czy nie będzie to zbyt osobiste pytanie... Nie musisz odpowiadać,ale na pewno wiele osób (obecnych grubasków) ciekawi jak wygląda sprawa z ewentualnym nadmiarem skóry. Wchłania się to jakoś? Może jakiś zabieg z obszaru chirurgi estetycznej? Wink
Tu nie ma zbyt osobistych pytań Wink
Pytać zawsze można... i trzeba...
Ktoś z moich bliskich znajomych po przeczytaniu artykułu w "Optymalnych" powiedział mi ze zdziwieniem, że bardzo się w tym artykule obnażyłem...
(i nie chodziło tu o dołączone zdjęcia Wink   )
A ja zrobiłem to zupełnie świadomie, bo wiedziałem, że jeśli komuś ten mój przykład ma pomóc w podjęciu właściwej decyzji, to tak po prostu trzeba...
Smile
Moje opowiadanie kończyło zdanie:
"Zawsze lepiej jest uczyć się na cudzych błędach niż na własnych, więc jeśli możecie, to bierzcie całymi garściami to co dobre dla Was - z tego, co starałem się Wam przekazać w mojej historii."
Dziś mogę go tylko powtórzyć.

A wracając do Twojego pytania:
Znajoma z Niemiec, o której wspominałem w innym wątku w czasie wizyty u nas nie omieszkała mnie "posprawdzać"... Wink
Nie znalazła żadnych śladów interwencji chirurgicznej w miejscach gdzie się ich spodziewała (ani za uszami, ani na brzuchu).
Samemu wydawało mi się to nieprawdopodobne, by taka ilość skóry mogła się "wciągnąć"...
ale to się dzieje i jest fantastyczne Smile
Jednocześnie miałem przykład znajomego, który "ładnie" został odchudzony w Poradni Chorób Metabolicznych w Gliwicach (ja też tam byłem 1 raz - pierwszy i ostatni),
ale efektem był okropny wór skóry wiszący pod jego brzuchem. Wiem, że miał planowane usuwanie tego nadmiaru chirurgicznie.

CUDOWNA REGENERACJA tylko na ŻYWIENIU OPTYMALNYM!!!

Odpowiadając bezpośrednio:
Tak.
Wszystko stopniowo się "wciąga".
Nic nigdzie nie wisi.
Jest trochę rozstępów w miejscach, gdzie nagromadzone były "wałki" tłuszczu (ramiona, uda, brzuch), ale i one stopniowo zanikają i skóra wygląda znacznie lepiej.
Na filmiku, który wrzuciłem we wrześniu na YouTube ( http://www.youtube.com/watch?v=Krjw-5e6Ivo ) widać fajnie w zbliżeniu twarzy, co się stało ze skórą "podgardla".
To wchłonęło się pierwsze i dzisiaj nie ma tam żadnych "zwisów" Wink
Zresztą kołnierzyk 53/54 zamieniłem na 40/41...
To gdzieś by to 13/14 cm musiało być widoczne... Prawda? Wink
Pasek zegarka musiałem skrócić o 5 czy 6 segmentów, a obrączka, która wrzynała się w palec teraz luźno mi z niego spada...
Tak więc widać, że "baloniki" adipocytów pozbywają się swoich zapasów z wszystkich zakamarków ciała, a sama skóra posiada również duże możliwości regeneracyjne, kiedy dostarczamy najlepsze paliwa i części zamienne (choć jest organem ostatnim w kolejce).
Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest "pełna" Wink

Jeśli ktoś chce czegoś się dowiedzieć "z mojego" podwórka, to proszę śmiało pytać.
Jeśli potrafię komuś pomóc, to staram się to robić zawsze.
(na miarę moich możliwości, ale na pewno bezinteresownie - bo ja też taką bezinteresowną pomoc otrzymywałem przez ostatnie 15 miesięcy)

Myślę zresztą, że to forum jest świetnym miejscem, by inni mogli tu znajdywać odpowiedzi na nurtujące ich tematy
z zakresu diety i żywienia optymalnego. Szczególnie Ci "nowi optymalni", którzy nie zostali jeszcze "oświeceni" dobrodziejstwami
diety wysokotłuszczowej powinni mieć tu dostęp do prostej i jasnej informacji nie skażonej bełkotem niektórych "nadmiernie oświeconych"...
Takie jest moje zdanie.
Tak to widzę i choć może niektórzy się ze mną nie zgodzą, to jest to uwaga praktyczna (oparta na obserwacjach własnych).
Tak by to miało wyglądać w idealnym świecie... świecie jakiego (jak mam przekonanie) chciał dla Polaków Pan dr Jan Kwaśniewski.
Kto nie ma zrozumieć i tak nie zrozumie, ale tym, którzy chcą zrozumieć i szukają pomocy dla siebie i swoich bliskich trzeba dać proste i łatwo dostępne narzędzia i gotowe rozwiazania.
I to jest jedno z najlepszych miejsc by to zrobić.

Pozdrawiam wszystkich
MK
Smile
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #136 : 2013-12-18, 10:27:39 »

Serdeczne dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #137 : 2013-12-18, 10:57:17 »

Bardzo ładnie, ale ile chirurdzy plastyczni stracili roboty!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70000


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #138 : 2013-12-18, 10:58:22 »

Pięknie opisane... Very Happy
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #139 : 2013-12-18, 11:12:42 »

Az za pieknie, cooler nic nie wykroi dla siebie, nawet jednego zdania nie wyrwie z kontekstu  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.