forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 17:55:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Salceson
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Salceson  (Przeczytany 32174 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Salceson
« Odpowiedz #20 : 2011-11-08, 16:06:43 »

Jak jest szczecina na skórze np. golonki, to ją golę maszynką jednorazową... Cool
Zapisane

nowicjuszka
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #21 : 2011-11-08, 16:08:39 »

Podobno zmielona szczecina to doskonały spulchniacz do powszedniego. A co najdoskonalszego jest Anglika dziełem , podobno...
Tak czytałem.
Zatem i w salcesonie nie zawadzi. Very Happy

z tego co sie orientuje na rynku spulchniaczy nam nie brakuje ale zewby czlowieka wlosem Laughing Cool Shocked Laughing Laughing  nie chcialabym wiedziec ile i w czym tego swinstwa jest(nie mylic z swinią Laughing)
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #22 : 2011-11-08, 16:10:23 »

Jak jest szczecina na skórze np. golonki, to ją golę maszynką jednorazową... Cool
z pianka czy bez? Cool Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Salceson
« Odpowiedz #23 : 2011-11-08, 16:11:05 »

bez... Sad Laughing
Zapisane

nowicjuszka
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #24 : 2011-11-08, 16:16:20 »

bez... Sad Laughing
[/quote
  live is brutal Laughing Laughing
ja opalam nad ogniem a co niech cieplo maja Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Salceson
« Odpowiedz #25 : 2011-11-08, 16:36:35 »

...ale zapach nieładny... Sad
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Salceson
« Odpowiedz #26 : 2011-11-08, 16:37:08 »

...to dopiero jest brutalne... Shocked Cool Laughing
Zapisane

nowicjuszka
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #27 : 2011-11-08, 16:47:40 »

...ale zapach nieładny... Sad

e tam nie czepiajmy sie szczegółów Cool Mad okno otwieram Laughing 8)live is brutal Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #28 : 2011-11-09, 12:27:14 »

Podobno zmielona szczecina to doskonały spulchniacz do powszedniego. A co najdoskonalszego jest Anglika dziełem , podobno...
Tak czytałem.
Zatem i w salcesonie nie zawadzi. Very Happy

z tego co sie orientuje na rynku spulchniaczy nam nie brakuje ale zewby czlowieka wlosem Laughing Cool Shocked Laughing Laughing  nie chcialabym wiedziec ile i w czym tego swinstwa jest(nie mylic z swinią Laughing)

Nie wierzysz?
OPTYMALNI-LISTOPAD 2006 "...Jeśli chcemy być zdrowi – przestrzega pani dr Grażyna Pająk – musimy czytać etykiety i wiedzieć, czego na nich szukać. Od sztuczek, jakich dopuszczają się niektórzy producenci żywności włos jeży się na głowie. W latach 90. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyliczyła, że wraz z pożywieniem dostarczamy do organizmu średnio około 2,5 kg związków chemicznych rocznie. Obecnie jest to 7-8 kg, czyli trzy razy więcej niż 15 lat temu. Przykład pierwszy: pachnące różowe mleczko sojowe o smaku truskawki – zawiera w swoim składzie szarobure, śmierdzące wytłoki, powstające jako produkt uboczny przy produkcji oleju sojowego! Jaką więc obróbkę musiała przejść soja, żeby pachniała jak truskawka i wyglądała jak mleczko? Przykład drugi: świeżutkie, pachnące pieczywo zawiera w swoim składzie spulchniacze do pieczywa: gips i zmieloną SIERŚC!
Przykład trzeci: z czego produkuje się tani dobry keczup? Z pomidorów? Nic podobnego! W jego składzie odnajdziemy: soję, czerwone barwniki i dodatki konserwujące. Pomidorów prawie wcale! "...

Najlepiej widać to pod mikroskopem

Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #29 : 2011-11-09, 16:12:09 »


Zatem i w salcesonie nie zawadzi. Very Happy
Cytuj

z tego co sie orientuje na rynku spulchniaczy nam nie brakuje ale zewby czlowieka wlosem Laughing Cool Shocked Laughing Laughing  nie chcialabym wiedziec ile i w czym tego swinstwa jest(nie mylic z swinią Laughing)
Cytuj

Nie wierzysz?
OPTYMALNI-LISTOPAD 2006 "...Jeśli chcemy być zdrowi – przestrzega pani dr Grażyna Pająk – musimy czytać etykiety i wiedzieć, czego na nich szukać. Od sztuczek, jakich dopuszczają się niektórzy producenci żywności włos jeży się na głowie. W latach 90. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyliczyła, że wraz z pożywieniem dostarczamy do organizmu średnio około 2,5 kg związków chemicznych rocznie. Obecnie jest to 7-8 kg, czyli trzy razy więcej niż 15 lat temu. Przykład pierwszy: pachnące różowe mleczko sojowe o smaku truskawki – zawiera w swoim składzie szarobure, śmierdzące wytłoki, powstające jako produkt uboczny przy produkcji oleju sojowego! Jaką więc obróbkę musiała przejść soja, żeby pachniała jak truskawka i wyglądała jak mleczko? Przykład drugi: świeżutkie, pachnące pieczywo zawiera w swoim składzie spulchniacze do pieczywa: gips i zmieloną SIERŚC!
Przykład trzeci: z czego produkuje się tani dobry keczup? Z pomidorów? Nic podobnego! W jego składzie odnajdziemy: soję, czerwone barwniki i dodatki konserwujące. Pomidorów prawie wcale! "...

Najlepiej widać to pod mikroskopem

jestem w szoku Shocked brak mi słów Shocked ale zeby gips w chlebie to mi sie wierzyc nie chce


Cytuj
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Salceson
« Odpowiedz #30 : 2011-11-09, 17:23:50 »

No jest gips bez kitu... Cool
Zapisane

nowicjuszka
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #31 : 2011-11-09, 18:41:03 »

No jest gips bez kitu... Cool

to dobrze ze kitu mi ma Cool Laughing co to ja szklarz? zebym kit jadła Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #32 : 2011-11-10, 12:51:22 »

Z tym gipsem to jest pełna logika.
Jeśli zmielona szczecina napowietrzy bochen , to należy przygipsować nieco ,aby uzyskać jego wagę należną.
Ale wątek jest o salcesonie.
Zatem , chciałem Ci przekazać , że taki-tam kawałeczek w salcesonie nie zawadzi... Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #33 : 2015-10-20, 10:51:20 »

uwielbiam salcesony ale od czasu kiedy trafiło mi sie w salcesonie dość duzo szczeciny,nie za bardzo mam na nie ochote (kupne oczywiscie) ale wyrób wlasny,to inna bajka Laughing Laughing

dawien za  komuny kiedyś, otwieram puszkę z salcesonem, a tam ?   ...............  a tam spojrzenie prosto w moje oczy. Oko na mnie patrzyło z puszki  Wink

ja po prostu nie przełknelabym glowy i serca z calym szacunkiem dla ludzi ktorym to smakuje Laughing

serduszko cielęce to przysmak, ale drogi. Na niedzielę tylko. W sosie grzybowym lub z papryki zawczasu  grilowanej. Mniam.  Very Happy

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #34 : 2015-10-20, 15:53:55 »

serduszko cielęce to przysmak, ale drogi.

 Shocked
Jak to przeczyta jakiś wegetariański wielbiciel zwierząt!  Shocked
Torsji na samą myśl tej krzywdy cielęcej można dostać!  Sad Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Salceson
« Odpowiedz #35 : 2015-10-20, 16:00:37 »

Serce mu pęknie... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #36 : 2015-10-20, 16:07:36 »

 Crying or Very sad
Mnie też żal, ale jak smakuje, to można jeść... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Salceson
« Odpowiedz #37 : 2015-10-20, 16:17:04 »

Na naszym prochu ładna trawka do zjedzenia wyrośnie i wszystko z powrotem zostanie w rodzinie. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Salceson
« Odpowiedz #38 : 2015-10-20, 16:35:35 »

I to jest właśnie nieśmiertelność.  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Salceson
« Odpowiedz #39 : 2015-10-20, 16:49:48 »

jak ktoś chce to niech je trawę, ja serca cielęce (Zosia woli nerki ciel)  lubię. Mnie nie pęka serce. Jak nie zjem - to pewnie przerobią na puszki lub karmę dla psa.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.