forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 08:16:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661662 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ  (Przeczytany 165906 razy)
administ
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #240 : 2016-02-02, 18:25:23 »

Pawlak czy ktoś

Kargul to raczej był... Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #241 : 2016-02-02, 18:43:42 »

A moze znowu Tusk?  Laughing

Rosjanie nie będą usieli oddać nam 1,2 miliarda złotych za transfer gazu. Rząd chce bowiem umorzyć dług Gazpromu. Co dostaniemy w zamian? Według rosyjskich ekspertów gazowy koncern opuści nam ceny... o jeden procent. Rosjan taki rabat będzie kosztował grosze, a w zamian za to pozbędą się długów i, po podpisaniu umowy, uzależnią nas od swojego gazu.
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/108573,polska-umorzy-wielki-dlug-gazpromu.html 

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #242 : 2016-02-02, 18:50:00 »

A bo to przez dobrosąsiedzkie stosunki i sojusz strategiczny z Anglią... Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31437


Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #243 : 2016-02-02, 19:04:35 »

Ale negocjacje musiały być ostre ,bo jesteśmy bez konkurencyjni  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #244 : 2016-02-02, 19:05:41 »

A moze znowu Tusk?  Laughing

Tusk nam z Katarem umowę ''załatwił''   . Pawlak do 2032 roku chyba , ale zgodzili się do 2022 roku cofnąć.

ech, ile nie wrzucisz do worka zwanego budżetem tyle zdefraudują.

 Zięba coś gadał że 80 % wydatków na ''leczenie'' idzie na choroby przewlekłe, z zerowym skutkiem. Czyli też defraudacja.  Miliardy, miliardy, nikt się nie burzy. A jak odetną dostęp do sieci na 2 godziny , do wszyscy od razu podskakują na mafie  Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #245 : 2016-02-02, 19:06:28 »

manifestacji .
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #246 : 2016-02-02, 19:32:09 »

A moze znowu Tusk?  Laughing

Pawlak
No, ale decyzje podjal Tusk, a nie Waldek  Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #247 : 2016-02-02, 19:38:36 »

A moze znowu Tusk?  Laughing

Pawlak
No, ale decyzje podjal Tusk, a nie Waldek  Laughing
Tak, pewnie powinien odmówić rosyjskiego gazu... Smile
Trudno uwierzyć, że nie rozumiesz zagadnienia. Należy się cieszyć, że nie jest dwa razy droższy.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #248 : 2016-02-02, 19:55:28 »

A moze znowu Tusk?  Laughing

Pawlak
No, ale decyzje podjal Tusk, a nie Waldek  Laughing
Tak, pewnie powinien odmówić rosyjskiego gazu... Smile
Trudno uwierzyć, że nie rozumiesz zagadnienia. Należy się cieszyć, że nie jest dwa razy droższy.

No ciezko mi zrozumiec jak mozna umorzyc dluznikowi dlug i w zamian kupowac towar po najwyzszej cenie.
Wytlumacz zatem mistrzu z jakiej to przyczyny Tusk lekko machnal reka na 1,2mld pln? 
O cene nie pytam, bo swiadczy ona o zdolnosciach negocjacyjnych lub faktycznych intencjach kupujacego.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #249 : 2016-02-02, 22:43:32 »

Ciężko? A to dziwne, jak się stoi pod murem i nie ma żadnego manewru z własnej głupoty.  Cool
Tak jak z polskimi TIR-ami od wczoraj.  Laughing
Ciężko zrozumieć, że jak się macha przed pyskiem miśkowi pięścią i pręży zwątlałe ciałko...  Confused
Nic, tylko umarzać i cieszyć się, że łaskawie sprzedali za cenę którą podali.
No, ale niektórzy najwyraźniej tego nie rozumieją.  Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #250 : 2016-02-02, 22:51:17 »

A moze znowu Tusk?  Laughing

Pawlak
No, ale decyzje podjal Tusk, a nie Waldek  Laughing
Tak, pewnie powinien odmówić rosyjskiego gazu... Smile
Trudno uwierzyć, że nie rozumiesz zagadnienia. Należy się cieszyć, że nie jest dwa razy droższy.

No ciezko mi zrozumiec jak mozna umorzyc dluznikowi dlug i w zamian kupowac towar po najwyzszej cenie.
Wytlumacz zatem mistrzu z jakiej to przyczyny Tusk lekko machnal reka na 1,2mld pln? 
O cene nie pytam, bo swiadczy ona o zdolnosciach negocjacyjnych lub faktycznych intencjach kupujacego.
to popatrz się jeszcze raz na mapę, zastanów się skąd możemy brać gaz, i co by było, gdyby putin powiedział niet...
No chyba, że pisowcy potrafią 'napierdzieć' w gazociąg... Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #251 : 2016-02-02, 22:54:33 »

Możemy z nord seteama od Niemców, ale nie wiem, czy to taniej wyjdzie, bo marża niemiecka i takie tam inne przesyłowe, jak doliczą...  Confused
Ale zawsze się można w Brukseli poskarżyć na Ruskich... Wink  Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #252 : 2016-02-03, 09:43:44 »

Ciężko? A to dziwne, jak się stoi pod murem i nie ma żadnego manewru z własnej głupoty.  Cool
Tak jak z polskimi TIR-ami od wczoraj.  Laughing
Ciężko zrozumieć, że jak się macha przed pyskiem miśkowi pięścią i pręży zwątlałe ciałko...  Confused
Nic, tylko umarzać i cieszyć się, że łaskawie sprzedali za cenę którą podali.
No, ale niektórzy najwyraźniej tego nie rozumieją.  Cool

A Admin oczywiscie byl przy podpisywaniu umowy i widzial ze biedaka postraszyli, a nie wcisneli mu np. kasy jak Schroederowi?
Chciwosc i strach to dla nie ktorych emocje trudne do okielznania i takie zachowanie moge zrozumiec (a nie wybaczyc), ale za cholere nie moge pojac Waszej "patriotycznej" postawy.

A jesli mozna zapytac, to Admin z ramiena ktorej partii kilka lat temu startowal do sejmu?
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #253 : 2016-02-03, 09:46:47 »

zdaje się, że to pan Miller zablokował gazociąg z Norwegii?  Buzek zaordynował lekarstwo na gazprom, sekretarz KC  zablokował.  Coś tam już by było tego gazu dywersyfikowane.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #254 : 2016-02-03, 09:58:02 »

Diogenes, jesli nie czytales to ponizej masz kulisy umowy gazowej między Polską a Rosją.
http://nczas.home.pl/publicystyka/kulisy-umowy-gazowej-miedzy-polska-a-rosja/
a tutaj skrot
http://naszeblogi.pl/11646-szymowski-oskarza-pawlaka-i-rzad-protokoly-zdrady
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #255 : 2016-02-03, 10:25:05 »

A jesli mozna zapytac, to Admin z ramiena ktorej partii kilka lat temu startowal do sejmu?

Startowałem z własnej inicjatywy i ramienia na liście partii, która łaskawie użyczyła mi miejsca, za co jestem im wdzięczny.
Oczywiście miało być ponoć osiem tysięcy członków mojego byłego stowarzyszenia plus ich rodziny - czyli ilość dająca bez problemu miejsce na Wiejskiej, nie licząc trzech milionów sympatyków. Wink  Laughing
A jak wyszło? Jak zwykle.   Cool
Czyli można liczyć na kilka osób i nic więcej, ale nawet dla tych kilku osób warto było.
Jeszcze dlaczego startowałem? Odpowiadam: aby ruszyć Optymalnych po latach stagnacji, no i się ruszyło, ale szybko zwiędło, bo zarząd zaczął mieć inne plany.  Laughing
Nic tylko powodzenia życzyć w dalszym rozwoju propagowania chleba ze smalcem.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #256 : 2016-02-03, 10:30:55 »

8 tysięcy w kujawsko-pomorskim ?  Shocked  .  SLD  było na równi pochyłej. B prezydent Kwaśniewski też już nie był lubiany, a nazwisko się kojarzy. Było hamulcowym, tym bardzie na tej liście .  Wink   Tak na szybko mi się kojarzy.  Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #257 : 2016-02-03, 10:33:25 »

Chodzi o martwe dusze, które figurują jako "członkowie" w Jaworznie, a nie o SLD z którym nie miałem, nie mam i mieć nie będę nic wspólnego, jak i z każdą inną partią, ponieważ przyzwoity człowiek nigdy do polityki nie wejdzie, no chyba, że dla propagowania szczytnych idei... Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #258 : 2016-02-06, 09:25:12 »

Cytuj
I tak naprawdę związkowi liderzy wiedzą, że mają nóż na gardle, bo ich działania irytują już nawet samych górników. Na Twitterze przeczytałam dzisiaj komentarz wrzucony przez @mlodygornik : „
Cytuj
Mam gdzieś wszystkie przywileje, zabierajcie, co chcecie! Wolę mieć robotę niż karton pod mostem. A wy związkowcy zabieracie d..., przestańcie mieszać ludziom w głowach. To ZZ, czyli wy doprowadziliście do patologii, broniliście pijaków, załatwialiście buły, a teraz domagacie się jeszcze czternastek. W czyim imieniu? Bo na pewno nie jest to głos górników, my chcemy pracy!!! Macie walczyć o miejsca pracy, a nie o głupie przywileje. To wasza praca!!!”.

Skoro już przy czternastkach jesteśmy… Kompania Węglowa w związku z trudną sytuacją finansową zaproponowała wypłatę nagrody (niegdyś była to nagroda z zysku, dzisiaj jest także za straty, bo inaczej związkowcy „spalą tę budę”) w trzech ratach. Oczywiście, jak łatwo się domyślić, związkowcy nie przystali na tę propozycję. Ma być tu i teraz, bo jak nie...

http://energetyka.defence24.pl/301220,baca-pogorzelska-zadania-zwiazkowcow-pograza-gornictwo

okiem   kobiety
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31437


Odp: Akcja Protestacyjna Kierowców - PRZYŁĄCZMY SIĘ
« Odpowiedz #259 : 2016-02-06, 09:46:10 »

A jesli mozna zapytac, to Admin z ramiena ktorej partii kilka lat temu startowal do sejmu?

Startowałem z własnej inicjatywy i ramienia na liście partii, która łaskawie użyczyła mi miejsca, za co jestem im wdzięczny.
Oczywiście miało być ponoć osiem tysięcy członków mojego byłego stowarzyszenia plus ich rodziny - czyli ilość dająca bez problemu miejsce na Wiejskiej, nie licząc trzech milionów sympatyków. Wink  Laughing
A jak wyszło? Jak zwykle.   Cool
Czyli można liczyć na kilka osób i nic więcej, ale nawet dla tych kilku osób warto było.
Jeszcze dlaczego startowałem? Odpowiadam: aby ruszyć Optymalnych po latach stagnacji, no i się ruszyło, ale szybko zwiędło, bo zarząd zaczął mieć inne plany.  Laughing
Nic tylko powodzenia życzyć w dalszym rozwoju propagowania chleba ze smalcem.

Miałem wtedy dużą nadzieje ,byłem pewny że opty się zorganizują i będą głosować  ,ale cóż  Shocked To było najłatwiejsze zadanie jakie można było podać każdemu na tacy .Pewnie znowu było  to trudne do zrozumienia ,bo było za proste  Shocked Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.