forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 02:44:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...  (Przeczytany 38572 razy)
BACA
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #20 : 2011-06-19, 09:15:46 »

Jednym z zarzutów jest przedstawienie w książkach osób którym to żywienie miało pomóc -że to nieprawda - źe takie osoby nie istnieją. Nieprawda. Właśnie ja jestem przykładem w 2 książkach. Innj nie wiem, ale mój przykład jest prawdziwy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #21 : 2011-06-19, 09:50:14 »


Autor tekstu nie miał nawet śmiałości podpisać się pod nim z imienia i nazwiska.
Dziś tak łatwo się ośmieszyć krytykując Dr-a Kwaśniewskiego.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #22 : 2011-06-19, 09:56:09 »

Prezydent Lech Wałęsa był tyle na Diecie  Optymalnej, co podczas pobytu w Jastrzębiej Górze.

Nieco dłużej, pozbył się cukrzycy typ II, zaczął ładnie chudnąć, ale ponoć trudno było utrzymać DO podczas licznych wyjazdów.
Szkoda, ale nic na to się nie poradzi, bo zawsze i w każdej dziedzinie życia obowiązuje zasada:
"jak się sam nie upilnujesz, to nikt cię nie upilnuje"
Zawsze powtarzam to naszemu mądermu dziecku, które słucha dobrych rad.
Pilnuje się sam!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #23 : 2011-06-19, 11:50:01 »

Nawet na licznych wyjazdach znajdzie się coś jadalnego. Chyba ,że jest   się tak łakomym i  nie używa się mózgu, wtedy je się to  co ładnie wygląda.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #24 : 2011-06-19, 15:54:20 »

Widać Pan Lech ma słabą wolę, a wyjazdy to tylko wymówka. Dla chcącego nic trudnego.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #25 : 2011-06-19, 16:08:06 »

Cytuj
Wlasciwie, to takie artykuly trzeba zostawiac bez komentarza, pisza je ludzie nie majacy pojecia o dietach. Temat "Dieta" jest bardzo poczytny, jest duzo klikniec na reklamy itd.

Wlasnie tak, "maf". NIkogo do niczego nie przekonasz, kiedy nie ma wiedzy. Poza tym im mniej nas tym lepiej.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #26 : 2011-06-19, 16:16:31 »

Poza tym im mniej nas tym lepiej.

Słuszna uwaga!
Nie wyobrażam sobie kolejek po żółtka, śmietankę i masło...  Shocked
To byłby prawdziwy koszmar!  Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #27 : 2011-06-19, 18:46:19 »

A ja się w Wami nie zgadzam. Tak jest najwygodniej nie wysilać się i nie komentować. Inni czytają i widzą, że wszystko "gra" artykuł i komentarze i to co mówi lekarz się pokrywają... Wystarczy, żeby chociaż jedna osoba zainteresowała się przeciwnym komentarzem i sobie albo komuś bliskiemu pomogła. To już jest bardzo wiele. Jeśli nie to trudno.
Tyle tych bzdur przewija się przez Internet pod adresem DO, że nie powinniśmy temu przyglądać się obojętnie. Jest to wygodne i egoistyczne. Sami skorzystaliśmy, spróbujmy chociaż pomóc innym. Nie ukrywajmy tej wiedzy. Dr. Kwaśniewski nie stworzył jej tylko dla nas. Pozwólmy innym o niej się dowiedzieć, reagujmy na kłamstwa. Ten świat i tak jest bardzo zakłamany. Nie stójmy z boku bezczynni...Nic nie robiąc pomagamy światu medycyny i farmacji a szkodzimy chorym...
Zapisane

maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #28 : 2011-06-19, 20:02:27 »

............. Sami skorzystaliśmy, spróbujmy chociaż pomóc innym. Nie ukrywajmy tej wiedzy. Dr. Kwaśniewski nie stworzył jej tylko dla nas. Pozwólmy innym o niej się dowiedzieć, reagujmy na kłamstwa. Ten świat i tak jest bardzo zakłamany. Nie stójmy z boku bezczynni...Nic nie robiąc pomagamy światu medycyny i farmacji a szkodzimy chorym...
Ludzie ktorzy chca stosowac jakakolwiek diete, znaja wszystkie diety, sami wybieraja. Diety znane to, optymalna, srodziemnomorska, south beach, wegetarianska itd.
Pytanie, czy ktokolwiek ktory widzial, ze stosujesz DO/ZO sam zaczal stosowac?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #29 : 2011-06-19, 20:11:50 »

Tak. Mam naśladowców.
A tutaj nie zgodzę się, że nie powinniśmy komentować artykułu i każdy kto się z nim zapozna sam decyduje o wyborze...Sam decyduje. OK. Ale co to jest za wybór gdy się ma fałszywe informacje?
Zapisane

Marcinpin
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #30 : 2011-06-19, 20:58:39 »

dokładnie...Gdybym nie trafił na to forum to po przeczytaniu takiego artykułu miałbym małe obawy czy kontynuować żo.Na szczęście forum istnieje i widzę,że ludzie stosujący żo dłuższy czas żyją dalej i mają sie dobrze Very Happy Zresztą przed zakupem książek Dieta Optymalna i Żywienie Optymalne czytając różne fora na temat diety dr Kwaśniewskiego mialem mieszane uczucia.Także dziękuję,że jest takie forum i ludzie,którzy potrafią pomóc bo dla początkujących nie jest to łatwe.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55889


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #31 : 2011-06-19, 21:09:52 »

Także dziękuję,że jest takie forum i ludzie,którzy potrafią pomóc bo dla początkujących nie jest to łatwe.

To prawda, forum bardzo pomaga. Dużo się tutaj nauczyłem. Dziękuję  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #32 : 2011-06-19, 21:12:43 »

Ja dzięki temu Forum dowiedziałam się o DO. Very Happy
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #33 : 2011-06-19, 23:53:27 »

Ja dzięki temu Forum dowiedziałam się o DO. Very Happy

...tak? niewierze? Cool...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #34 : 2011-06-19, 23:59:54 »

A dlaczego nie wierzysz?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #35 : 2011-06-20, 00:06:18 »

Szukałam w Googlach "diety Kwaśniewskiego", bo mi się przypomniało, że kiedyś mi się coś takiego "obiło o uszy". Wyskoczyła mi najpierw dieta prezydencka z zupą kapuścianą Confused a szukając dalej trafiłam tutaj. W następnym dniu już byłam szczęśliwą posiadaczką ksiażki "Dieta Optymalna" JK.  Very Happy I tak to się zaczęło.....
Wierzysz? Zresztą wiara jest nieważna, tylko wiedza się liczy... Razz Wink
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #36 : 2011-06-20, 07:29:15 »

Szukałam w Googlach "diety Kwaśniewskiego",

Ja też szukam teraz z ciekwaości i dopiero na trzeciej stronie jest www.dr-kwasniewski.plVery Happy
O proszę - http://www.google.com/search?hl=pl&q=dieta+kwa%C5%9Bniewskiego#q=dieta+kwa%C5%9Bniewskiego&hl=pl&prmd=ivns&ei=Cdv-TeSLLc2BhQeOsYGHCw&start=20&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=30b2b07b360481fd&biw=1579&bih=778

Do trzeciej strony w wyszukiwarce, to żaden przeciętny internauta nie zagląda. Wystarczą pierwsze dwa, trzy linki, aby źle zacząć...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #37 : 2011-06-20, 10:01:16 »

dokładnie...Gdybym nie trafił na to forum to po przeczytaniu takiego artykułu miałbym małe obawy czy kontynuować żo.Na szczęście forum istnieje i widzę,że ludzie stosujący żo dłuższy czas żyją dalej i mają sie dobrze Very Happy Zresztą przed zakupem książek Dieta Optymalna i Żywienie Optymalne czytając różne fora na temat diety dr Kwaśniewskiego mialem mieszane uczucia.Także dziękuję,że jest takie forum i ludzie,którzy potrafią pomóc bo dla początkujących nie jest to łatwe.
Ten artykul powstal po komentarzach innych artykulow na temat zdrowia Lecha Walesy. Tam sie krytykuje Walese za rezygnacje z Diety Optymalnej.
Tego bezimennego autora, reprezentujacego poglady "autorytetow" od zywienia, nalezy wyslac do lamusa.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #38 : 2011-06-20, 10:48:04 »

A dlaczego nie wierzysz?

...zaluszmy,ze mowisz prawde, ja dowiedzialem sie o ZO przypadkowo od ciotki jakies 12 lat temu, ktora z reszta z niej dawno zrezygnowala, i dzis jest w bardzo kiepskim stanie ma prawdopodobnie silna miazdzyse mozgu i nietylko.ale co zrobic,moj kuzyn tez stosowal te diete,i tez zrezygnowal , tak ze w moim gronie znajomych i rodziny jestem sam z zona i sie ciezko jest odwiedzac ,bo od razu proponuja ci potworne ilosci  wegla niestety Evil or Very Mad Evil or Very Mad...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #39 : 2011-06-20, 11:03:14 »

To i tak masz szczęście, że żona jest na ŻO. Zawsze łatwiej i przyjemniej gotować i jeść wspólnie...Jedno nie psioczy na drugiego, że się rozchoruje... Laughing
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.