forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:18:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658480 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...  (Przeczytany 38403 razy)
Marcinpin
Go


Email
Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« : 2011-06-18, 14:20:52 »

Nie wiem czy ktoś już tego nie dał na forum,ale dla pewności pokazuje jeszcze raz.Jestem dopiero początkujący,ale czytając cos takiego śmiać się chce.Skutecznie zniechęcają do stosowania diety nie wiedząc o co tak na prawdę w niej chodzi  Very Happy
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,9805298,Ulubione_diety_Polakow__uwazaj__moga_zaszkodzic_,,ga.html
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #1 : 2011-06-18, 15:04:14 »

Aż ręce opadają... Sad Wałęsę, który na tej diecie czuł się znakomicie, a po jej zaprzestaniu zaczął poważnie podupadać na zdrowiu, dano za przykład nieskuteczności DO...A tutaj jest ich cała reszta:..."według obecnie obowiązującej wiedzy, nadmierne obciążenie organizmu tłuszczami i białkiem powoduje ryzyko zaostrzenia wielu chorób...." ....według ich obecnej (nie)wiedzy... Confused
Czy każdy może pisać co chce? bez zielonego pojęcia i bez żadnej odpowiedzialności?
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #2 : 2011-06-18, 15:57:43 »

Skutecznie zniechęcają do stosowania diety nie wiedząc o co tak na prawdę w niej chodzi

Kogo skutecznie zniechęcają?
A jeśli tak jest, to właśnie dla takich są te teksty niezbędne, aby sobie sami nie zaszkodzili.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #3 : 2011-06-18, 16:27:52 »



Kogo skutecznie zniechęcają?
A jeśli tak jest, to właśnie dla takich są te teksty niezbędne, aby sobie sami nie zaszkodzili.
Mnie tylko wkurzaja takie teksty
"Najsłynniejszym odchudzonym w Polsce z pewnością był Lech Wałęsa. Jego późniejsze problemy kardiologiczne niewątpliwie ostudziły zapał wielu zwolenników metody odchudzania opartej na tłuszczach."
"...ale zarazem, według obecnie obowiązującej wiedzy, nadmierne obciążenie organizmu tłuszczami i białkiem......"
Ludzie nie stosujacy zadnej diety jedza wiecej bialka niz na DO. Na dukanie jedza duzo B. Az im wlosy wypadaja i luszczy sie skora. Znam takie osoby.
Wlasciwie, to takie artykuly trzeba zostawiac bez komentarza, pisza je ludzie nie majacy pojecia o dietach. Temat "Dieta" jest bardzo poczytny, jest duzo klikniec na reklamy itd.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #4 : 2011-06-18, 16:44:10 »

...juz pisalem w innym watku zycie to sztuka wyboru i nikt nie zagwarantuje co jest sluszne, samemu trzeba to sprawdzic Cool...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #5 : 2011-06-18, 16:55:07 »

"... w Polsce z pewnością był Lech Wałęsa. Jego późniejsze problemy kardiologiczne niewątpliwie ostudziły zapał wielu zwolenników ..."
No Lechu aleś nam się przysłużył, a po co ci było tyle żreć?!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #6 : 2011-06-18, 17:31:30 »

 Laughing Laughing Laughing Tylko uważaj, bo może to przeczytać... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #7 : 2011-06-18, 17:37:23 »

Nie widzę niestety w wypowiedzi Haliny Ch. nic śmiesznego.
To co napisała uważam za wysoce niestosowne.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #8 : 2011-06-18, 17:45:22 »

Masz rację... Embarassed Neutral
Zapisane

BACA
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #9 : 2011-06-18, 18:54:11 »

Aż nie do wiary. Jestem na diecie dr Kwaśniewskiego - no niedługo będzie 20 lat. Gdyby nie dieta dr Kwaśniewskiego już dawno wnuki nie oglądały by dziadziusia. Stwardnienie rozsiane, cukrzyca, miażdżyca, staw biodrowy, arytmia i inne to nie żarty, I KOMU ZALEŻY NA TYM BY LUDZIE CHOROWALI? Hmmm.....
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #10 : 2011-06-18, 18:57:41 »

Nie widzę niestety w wypowiedzi Haliny Ch. nic śmiesznego.
To co napisała uważam za wysoce niestosowne.
A ja odwrortnie. Byc moze uraza niektorych slowo na litere zi czyli "źrec", ale akurat Prezydent Lech Walesa, nie jest przykladem prawidlowego stosowania DO. Pamietam, jak mowil, ze stosuje Diete Kwasniewskiego, (bo byla jeszcze ta druga "kapusciana, prezydenta") i mowil, ze na tych spotkaniach, rautach czy jak to sie zwie, musial jesc rzeczy ktore nie sa zgodne z DO.
Jak ktos chce jesc w/g DO to nawet albo tym bardziej Prezydent ma takie szanse.
Ja nikogo nie pietnuje, kazdy robi jak chce. Ale w tym watku i takze w watku o sercu, tak jakby nakrecamy sie. Miedzy wierszami odczytuje "nie stosowal DO"
Ludzie umieraja na serce, raka i inne choroby. Takze optymalni.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #11 : 2011-06-18, 19:07:42 »

"... w Polsce z pewnością był Lech Wałęsa. Jego późniejsze problemy kardiologiczne niewątpliwie ostudziły zapał wielu zwolenników ..."
No Lechu aleś nam się przysłużył, a po co ci było tyle żreć?!
Nie nawiazalem do Haliny. 
Niektorzy oczekiwali, ze jak Lech stosuje DO, tym bardziej ze w 2003 wraz z malzonka byl na konferencji w sali kongresowej, ze DO bedzie dieta
"wiodącą" jedyna sluszna dieta, czy tez sposobem odzywiania. Tak sie nie stalo. Ja nigdy na to nie liczylem. Kazdy sam wybiera. Pewnie  wielu znanych optymalnych zmienilo swoja diete na inna, ja znam jednego bardzo znanego, ale nie wymienie jego sp nazwiska.
Powiem tak, roznie jest i teraz wegetarianie jadajacy kielki dostali  do tylu...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #12 : 2011-06-18, 19:12:35 »

Tutaj może przypomnę słowa Lecha Wałesy na temat Diety Optymalnej...

http://www.youtube.com/watch?v=LVMqvfIF0Ks
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #13 : 2011-06-18, 19:16:58 »

"... w Polsce z pewnością był Lech Wałęsa. Jego późniejsze problemy kardiologiczne niewątpliwie ostudziły zapał wielu zwolenników ..."
No Lechu aleś nam się przysłużył, a po co ci było tyle żreć?!

...jeszcze 6-7 lat temu prawdopodobnie obral sluszna droge,ale zrezygnowal z niej,ale nie nam to oceniac, kazdy musi sam wiedziec,zawsze mozna sie mylic...
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #14 : 2011-06-18, 19:19:48 »

Aż nie do wiary. Jestem na diecie dr Kwaśniewskiego - no niedługo będzie 20 lat. Gdyby nie dieta dr Kwaśniewskiego już dawno wnuki nie oglądały by dziadziusia. Stwardnienie rozsiane, cukrzyca, miażdżyca, staw biodrowy, arytmia i inne to nie żarty, I KOMU ZALEŻY NA TYM BY LUDZIE CHOROWALI? Hmmm.....
Nie zebym byl przeciw, ale jestem obiektywny.
Moj ojciec ma 92 lata, ma sie dobrze i nie slyszal o DO.
Ale jestm za DO. i jestem skromnym optymalnym, tylko 9 lat. Pamietam jak zazdroscilem Trojanowskiemu 7 letni staz na DO jak zaczynalem.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #15 : 2011-06-18, 20:15:00 »

Fajne forum to jest.
Emocje opadly, i tak trzymac.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #16 : 2011-06-18, 21:05:29 »

Fajne forum to jest.
Emocje opadly, i tak trzymac.

...jakie emocje?a kto sie podniecal?...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #17 : 2011-06-18, 21:10:24 »

maf się wkurzył tekstem, że: "Najsłynniejszym odchudzonym w Polsce z pewnością był Lech Wałęsa. Jego późniejsze problemy kardiologiczne niewątpliwie ostudziły zapał wielu zwolenników metody odchudzania opartej na tłuszczach."
Ale ponoć emocje mu opadły i tak będzie trzymał.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #18 : 2011-06-18, 21:31:45 »

maf się wkurzył tekstem, że: "Najsłynniejszym odchudzonym w Polsce z pewnością był Lech Wałęsa. Jego późniejsze problemy kardiologiczne niewątpliwie ostudziły zapał wielu zwolenników metody odchudzania opartej na tłuszczach."
Ale ponoć emocje mu opadły i tak będzie trzymał.
Nie tylko mi.
Ale zeby jeszcze bardziej ostudzic, to opowiem co moj ojciec 92 letni mi opowiadal.
Taki kawal.
Idzie dwoch facetow na ulicy. Z przeciwka idzie jakis gosciu i sie "klania"(nie rozumiem tego slowa,moze powiedzial dzien dobry")
1 facet mowi do 2 "Ci sie klanial"
2 odpowiada -nie mowi sie ci tylko "tobie"
1 odpowiada " Mi sie klanial?"
2 - Nie mowi sie "Mi, tylko mnie"
1 - A mowilem ze Ci sie klanial
I to by bylo na tyle
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #19 : 2011-06-18, 23:47:22 »

Prezydent Lech Wałęsa był tyle na Diecie  Optymalnej, co podczas pobytu w Jastrzębiej Górze. Jego lekarze i dietetycy nie pozwalali na tłuste jedzenie.
W jednym z miesięczników "Optymalni" jest wypowiedź prezydenta na ten temat. Ja ŻO stosuję od 10-ciu lat i nie zamierzam z niego rezydnować.
Mam znajomego, który żywi się optymalnie prawie 40 lat. Obecnie ma 94 lata. Mając 92 jeszcze sam prowadził samochód jadąc na zakupy do
Bielska -Białej. Każdy sam powinien decydować jakie jedzenie mu odpowiada. Pozdrawiam wszystkich Optymalnych.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.