forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 18:45:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660428 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym  (Przeczytany 40701 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #20 : 2011-07-15, 22:17:03 »

Może friga podasz nazwisko lekarza, żeby inni niepotrzebnie czasu i piniędzy nie tracili...

Jeżeli Friga jest niezadowolona i podważa (do czego ma prawo) kompetencje lekarza optymalnego powinna to zgłosić do OSBO
http://www.optymalni.org.pl/ Tam są odpowiedni ludzie, którzy na pewno zajmą sie takim przypadkiem.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #21 : 2011-07-15, 22:28:59 »

Pewnie masz racje - w co watpie, ale moze wareto sprobowac. Laughing

To bedzie podobna walka do tego, no jak mu bylo Goliata z kims tam, pozniej Kowalskiej z lekarzem a dzi jej z nim.

Udalo sie komus cos?

Jezeli to powyzsze nie daje zadnego sensu to, to co bedzie poznie to bedzie walka z wiatrakami, jak zwykle.

ZDROWY ROZSADEK, to nalezy wlaczyc. Very Happy
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #22 : 2011-07-16, 17:20:06 »

Blackend mysle ze kazdy musi sam ocenic czy takiego lekarza porady beda dla niego pomocne czy nie.Skoro taki lekarz urzeduje w ramach DO to pewnie komus pomaga.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #23 : 2011-07-16, 17:40:12 »

Ponieważ lekarze mają średnią długość życia w Polsce 57 lat  Shocked, to trzeba ich omijać szerokim łukiem...  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #24 : 2011-07-16, 18:47:45 »

Na pewno tych optymalnych to nie dotyczy...
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #25 : 2011-07-16, 19:08:00 »

A oni zabalsamowani smalcem, czy jak?  Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #26 : 2011-07-16, 19:11:58 »

Właśnie tak... Razz
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #27 : 2011-07-16, 19:15:48 »

Ale to ci co chyba rotujom...  Rolling Eyes Wink Mr. Green
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #28 : 2011-07-16, 21:00:26 »

Blackend mysle ze kazdy musi sam ocenic czy takiego lekarza porady beda dla niego pomocne czy nie.Skoro taki lekarz urzeduje w ramach DO to pewnie komus pomaga.
Jak kazdy ma oceniac lekarza i jego porady, to po co do niego chodzic? Po potwierdzenie wlasnej diagnozy? To lekarz jest oki, jak nie potwierdzi to be.
Ludzie wiedza wiecej nt chorob, sposobow leczenia niz lekarze.
Ja powiem tak. Kazdy moze opisac swoje przejscia z lekarzami, z blednymi, nawet smiesznymi diagnozami.
Np ostatnia co mi sie przydarzyla- Bylem z mama u lekarza, mielismy rozne wyniki m.inn cukier - 102. Lekarka od razu jak zobaczyla 102 to: cukrzyca? trzeba zrobic krzywa itd.
Po prostu, nie wiadomo jak zyc. Chyba optymalnie jest najlepiej.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #29 : 2011-07-16, 21:08:57 »

Mialem na mysli oczywiscie lekarzy.... Z optymalnymi nie mam doswiadczen w spr diagnozy. Natomiast z parciem na kase tak. Np. Jest lekarz opty na spotkaniu optymalnych. Ma odpowiadc na pytania po swoim wykladzie. Jakie daje odpowiedzi? -Przyjmuje w gabinecie  tam i tam, prosze sie zglosic na wizyte.
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #30 : 2011-07-18, 01:21:53 »

No tak wizyta kosztowala 100zl!A lekarz optymalny kazal mi zazywac leki na zoladek przez pol roku podczas gdy nieoptymalny powiedzial zeby nic nie zazywac!Zawsze zastanawiam sie nad jednym jak ide do roznych lekarzy (jak jakis powazny problem to lubie ta sama diagnoze skonsultowac u roznych lekarzy)ja to mozliwe ze takie maja skrajnie rozne diagnozy skoro te same studia skonczyli, dodam ze na podstawie tych samych wynikow!!
Jedna lekarka niby bardzo dobra z moich badan wyczytala zupelnie co innego podczas gdy inny lekarz zakwestionowal ta diazgnoze juz na pocztaku wizyty gdyz jakis tam inny wynik podwazal jej teorie!Tytuly naukowe mieli te same!
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #31 : 2011-07-18, 06:54:56 »

No to po co łazić do lekarzy?  Shocked
Tak z ciekawości?  Wink
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #32 : 2011-07-18, 12:46:39 »

Jak sie choruje na egzotyczne choroby to samemu sie nie wyleczy, nawet jesli by sie poczytalo w fachowej literaturze.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #33 : 2011-07-18, 14:12:25 »

No to po co chorować?  Shocked
Tak z ciekawości?  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #34 : 2011-07-18, 20:49:08 »

No tak wizyta kosztowala 100zl!A lekarz optymalny kazal mi zazywac leki na zoladek przez pol roku podczas gdy nieoptymalny powiedzial zeby nic nie zazywac!Zawsze zastanawiam sie nad jednym jak ide do roznych lekarzy (jak jakis powazny problem to lubie ta sama diagnoze skonsultowac u roznych lekarzy)ja to mozliwe ze takie maja skrajnie rozne diagnozy skoro te same studia skonczyli, dodam ze na podstawie tych samych wynikow!!
Jedna lekarka niby bardzo dobra z moich badan wyczytala zupelnie co innego podczas gdy inny lekarz zakwestionowal ta diazgnoze juz na pocztaku wizyty gdyz jakis tam inny wynik podwazal jej teorie!Tytuly naukowe mieli te same!

Te same studia skonczyli? "Friga" sorry, czy Ty wiesz co mowisz?
Wszystko zalezy od tego w jaki sposob nauczyciel przkazal i w jaki sposob uczen zrozumial.
Jezeli nauczyciel mowi, ze plama, ktora widzicie jest koloru czarnego, uczniowie widza to tak:
uczen A - tak ona jest czarna
uczen B - nie jest biala

Jezeli wystukujac na swoim kalkulatorze 2 x 50, pokazuje kalkulator 1271, sa ludzie, ktorzy akceptuja wynik tego dzialania ale san tez tacy, ktorzy patrza na ten wynik, mysla i mowia "to nie jest mozliwe".

Myslenie to bardzo dobra cecha.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #35 : 2011-07-18, 20:51:41 »

Myslenie to bardzo dobra cecha.

Ale bardzo energożerna!  Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #36 : 2011-07-18, 21:53:54 »

Wszystko co dobre dużo kosztuje - tak już jest Wink
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #37 : 2011-07-19, 10:31:43 »

...A, że póki co są wyjątki, to lepiej siedź cicho, bo zaraz będziemy mieli jajka po 5zł/ sztukę Mad Mr. Green
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #38 : 2011-07-19, 11:16:18 »

( np że śmietana szkodzi
Pokaż  mi wątek gdzie jest napisane, że śmietna szkodzi Shocked (9 lat na DO0
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Moje refleksje dla początkujących w żywieniu optymalnym
« Odpowiedz #39 : 2011-07-19, 15:04:32 »

Wojciech wiedzialam ze taka bedzie Twoja odpowiedz juz mialam napisac .... :lol:ale chcialam Ci dac ta satysfakcje:)
Adampio moze i masz racje ale jesli ja wiem ze powiedzmy bialko w moczy moze swiadczyc o chorobie nerek ...itp to kazdy lekarz ma takia sama wiedze.Pzreciez kazdy lekarz ma podstawy te same a czy potem sie rozwija itp to juz inna sprawa, ale dwoch tak skrajnych diagnoz nigdy w zyciu nie spotkalam!Dla wyjasnienia syt przetocze czysto pogladowy przyklad:
Jak ktos chce cos na bol glowy to dam mu albo paracetamol albo aspiryne lub pochodne ew modyfikowane plus coffeina itp ale nigdy w zyciu nie polece komus na bol glowy np.kwasu foliowego!!!wiec mowie o takiej skrajnosci!Ale to taka dygresja......
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.