forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-08-19, 11:30:03

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
484921 wiadomoÂci w 3916 w▒tkach; wys│ane przez 51 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Zofia
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!  (Przeczytany 8739 razy)
adampio
GoŠ

Email
Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« : 2011-06-27, 19:52:06 »

27.06.2011 Dziennik telewizyjny o godz 19.30 oglasza wiadomosc, ze brytyjscy uczeni znalezli diete na cukrzyce II. 600 cal, bez cukru itd.

Ja mysle, ze nadszedl czas aby tym pierdolom polozyc kres i ze wszystkich sil pokazac tym idiotom kto i kiedy to zrobil. Malo tego- jakie osiagnal wyniki. Jak mozna siedziec i ogladac te farmazony. "Brytyjczycy znalezli sposob na wyleczenie z cukrzycy II". Niech Bog chroniPolske!!!

Zal dupe sciska jak sie tego slucha.

Trzeba cos zrobic.
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 15953

Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #1 : 2011-06-27, 21:17:46 »

Prawda!

Dodatkowo: te 600 kcal co pacjentowi wr├│┼╝y?

Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 15953

« Odpowiedz #2 : 2011-06-27, 22:04:21 »

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 40660

« Odpowiedz #3 : 2011-06-27, 23:02:45 »

Dobrze, ┼╝e chocia┼╝ w Szwecji co┼Ť si─Ö dzieje i to w dobrym kierunku...

renia
Hero Member

« Odpowiedz #4 : 2011-06-28, 09:12:39 »

Chocia┼╝ to ju┼╝ dawno powinno wyj┼Ť─ç z Polski i to w lepszej wersji...Pewnie nikt na ┼Ťwiecie na nowo nie odkryje Diety Optymalnej, ale ro┼╝ne jej sk┼éadowe b─Öd─ů sobie r├│┼╝ne osoby przyw┼éaszczy─ç - jako w┼éasne odkrycia...

WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2011-06-28, 09:21:44 »

27.06.2011 Dziennik telewizyjny o godz 19.30 oglasza wiadomosc, ze brytyjscy uczeni znalezli diete na cukrzyce II. 600 cal, bez cukru itd.

Ja mysle, ze nadszedl czas aby tym pierdolom polozyc kres i ze wszystkich sil pokazac tym idiotom kto i kiedy to zrobil. Malo tego- jakie osiagnal wyniki. Jak mozna siedziec i ogladac te farmazony. "Brytyjczycy znalezli sposob na wyleczenie z cukrzycy II". Niech Bog chroniPolske!!!

Zal dupe sciska jak sie tego slucha.

Trzeba cos zrobic.

Gdzie┼Ť to ju┼╝ na forum widzia┼éem. Mo┼╝e w PRASA?  Wink Very Happy
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2011-06-28, 10:04:14 »

Nie zrozum mnie zle, Wojciechu, nie mam zamiaru Cie w zaden sposob obrazic ale masz taka cholerna tendencje do zasmiecania watkow swoimi uwagami, ktore wybijaja z rytmu.
No i co z tego, ze gdzies to widziales? Co w zwiazku z tym? Co, po przez to stwierdzenie, chcesz nam powiedziec? Ze mamy dac sobie spokoj z dyskusja na ten temat?.

Popatrz na innych, ktorzy nie pisza na formum - pewnie nie maja nic innego do powiedzenia.

To takie male wtracenie. Very Happy
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2011-06-28, 10:07:50 »

Chocia┼╝ to ju┼╝ dawno powinno wyj┼Ť─ç z Polski i to w lepszej wersji...Pewnie nikt na ┼Ťwiecie na nowo nie odkryje Diety Optymalnej, ale ro┼╝ne jej sk┼éadowe b─Öd─ů sobie r├│┼╝ne osoby przyw┼éaszczy─ç - jako w┼éasne odkrycia...

Bo sie za malo w tym kierunku robi. Ogladam czasami Rozmowy w Tloku i kilkakrotnie byly tematy diet. Ludzie prezentowali rozne diety od kopenhadzkiej do nie wiem jakiej. Nikt na temat DO czy tez dr. Kwasniewskiego nie wspomnial. A przeciez tak duzo osob o diecie wie. Chyba, ze to zludzenie. Obracamy sie w srodowisku, ktore zna nasz sposob zycia i myslimy, ze wszyscy wiedza.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2011-06-28, 11:04:53 »

Nie zrozum mnie zle, Wojciechu, nie mam zamiaru Cie w zaden sposob obrazic ale masz taka cholerna tendencje do zasmiecania watkow swoimi uwagami, ktore wybijaja z rytmu.
No i co z tego, ze gdzies to widziales? Co w zwiazku z tym? Co, po przez to stwierdzenie, chcesz nam powiedziec? Ze mamy dac sobie spokoj z dyskusja na ten temat?.

Popatrz na innych, ktorzy nie pisza na formum - pewnie nie maja nic innego do powiedzenia.

To takie male wtracenie. Very Happy

To tylko delikatne zwrócenie uwagi, że dublujesz informacje, czyli ...  Confused
Wnioski w zwi─ůzku z tym? Prosz─Ö: nie czytujesz forum, wi─Öc za┼Ťmiecasz je dubluj─ůc informacje, co nic nowego nie wnosi do dyskusji!┬á Sad
Ale to tylko taka drobna uwaga, za┼Ťmiecaj─ůca...  Wink
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 31599

« Odpowiedz #9 : 2011-06-28, 11:38:33 »

Dobrze, ┼╝e chocia┼╝ w Szwecji co┼Ť si─Ö dzieje i to w dobrym kierunku...

Szwedzi?  Shocked Przecie┼╝ oni s─ů bli┼╝ej "diety japo┼äskiej" ni┼╝ ┼╗O co zreszta na dobre im wychodzi. Maj─ů dobre rz─ůdy i dobrobyt.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #10 : 2011-06-28, 11:41:41 »

Bo tam w rz─ůdzie prawie po┼éow─Ö stanowi ta "┼éadniejsza po┼éowa"... Razz

WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2011-06-28, 11:44:00 »

Ale w oty┼éo┼Ťci s─ů w czo┼é├│wce Jewropy...  Sad
renia
Hero Member

« Odpowiedz #12 : 2011-06-28, 11:46:16 »

No i Szwedki zimne bo polodowcowe... Laughing

Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #13 : 2011-06-28, 11:48:23 »

Ale w oty┼éo┼Ťci s─ů w czo┼é├│wce Jewropy...┬á Sad

Pierwsze s┼éysz─Ö  Shocked
Na szybko pierwszy lepszy link http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nauka/ciezki-problem-anglikow,1,3346323,wiadomosc.html
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2011-06-28, 11:55:49 »

http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/11177,nadwaga,niewydolno%C5%9B%C4%87,serca.html - 34% kobiet i 46% m─Ö┼╝czyzn ma pono─ç nadwag─Ö!  Shocked
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2011-06-28, 12:04:25 »

A ja myslalem, ze temat jest zdublowany i zasmiecilem....... Laughing
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #16 : 2011-06-28, 13:11:30 »

34% kobiet i 46% mężczyzn ma ponoć nadwagę!  Shocked

Ale to "tylko" nadwaga Wink Zdefiniowanych jako otyli jest znacznie mniej.
Tak przy okazji lubie ogl─ůda─ç programy reporta┼╝owe takie z ┼╝ycia ulicy gdzie doskonale wida─ç (w filmach fabularnych gdzie s─ů starannie wyselekcjonowani staty┼Ťci tego nie u┼Ťwiadczymy) stopie┼ä zatuczenia spo┼éecze┼ästwa. To co sie dzieje w ameryka┼äskich programach np. na Animal Planet (Policja dla zwierz─ůt) to jest masakra! Szwedzi za to prezentuj─ů si─Ö ca┼ékiem nie┼║le Smile
wisienka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2011-06-28, 13:29:53 »

Ogladam czasami Rozmowy w Tloku i kilkakrotnie byly tematy diet. Ludzie prezentowali rozne diety od kopenhadzkiej do nie wiem jakiej. Nikt na temat DO czy tez dr. Kwasniewskiego nie wspomnial.

Ja tak┼╝e ogl─ůda┼éam kiedy┼Ť program, chyba w┼éa┼Ťnie "rozmowy w toku", jak pewna para opowiada┼éa,┼╝e ┼╝ywi sie energi─ů z kosmosu... Rolling Eyes┬á Laughing a jeszcze kolejna para - traw─ů...┬á Shocked┬á Laughing i tego typu pierdy s─ů emitowane, podawane ludziom jako przyk┼éad do na┼Ťladowania... Ciekawe co lekarze na to... ale jakby kto┼Ť chcia┼é opowiedzie─ç o ┼╗O, to zapewne nie mia┼éby szans, odm├│wiono by mu... Ta dieta stwarza zagro┼╝enie dla koncern├│w farmaceutycznych, ludzie zaczn─ů zdrowie─ç i nie b─Öd─ů mieli czego produkowa─ç i zarabia─ç... Dlatego boj─ů sie wszelkiej publikacji ┼╗O.Odnosz─Ö wra┼╝enie,┼╝e na ┼╝adn─ů, nawet najbardziej idiotyczn─ů diet─Ö jak cho─çby te dwie powy┼╝ej, nikt tak nie napada┼é i nie atakowa┼é zaciekle jak na ┼╗O w┼éa┼Ťnie... No i dlatego wysnu┼éam takie a nie inne wnioski.
wisienka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2011-06-28, 13:37:13 »

Ale to "tylko" nadwaga Wink Zdefiniowanych jako otyli jest znacznie mniej.
Tak przy okazji lubie ogl─ůda─ç programy reporta┼╝owe takie z ┼╝ycia ulicy gdzie doskonale wida─ç (w filmach fabularnych gdzie s─ů starannie wyselekcjonowani staty┼Ťci tego nie u┼Ťwiadczymy) stopie┼ä zatuczenia spo┼éecze┼ästwa. To co sie dzieje w ameryka┼äskich programach np. na Animal Planet (Policja dla zwierz─ůt) to jest masakra! Szwedzi za to prezentuj─ů si─Ö ca┼ékiem nie┼║le Smile

Dok┼éadnie! tez zwr├│ci┼éam na to uwag─Ö.Policje dla zwierz─ůt ogl─ůdam regularnie i jestem tak┼╝e zaszokowana zatuczeniem spo┼éecze┼ästwa... policjanci dla zwierz─ůt w wi─Ökszo┼Ťci s─ů otyli, to nawet nie jest lekka nadwaga... a najbardziej podnosz─ů mi ci┼Ťnienie, osoby ju┼╝ o skrajnej wr─Öcz oty┼éo┼Ťci, kt├│rym policja odbiera zag┼éodzone psy!!! szlag mnie trafia jak to widz─Ö... w┼éa┼Ťciciele ledwie si─Ö ruszaj─ů , brzuchy na p├│┼é metra stercz─ů z przodu a pies umiera z g┼éodu... i te ich t┼éumaczenia,┼╝e na karm─Ö nie mieli┬á Mad no chyba faktycznie nie, skoro wszystko wydaj─ů na olbrzymie ilo┼Ťci p─ůczk├│w, fast food├│w i chips├│w zapijanych litrami coca col─ů... Czasami nie daje rady ogl─ůda─ç do ko┼äca, bo mi nerwy puszczaj─ů...
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2011-06-28, 15:07:37 »

stopie┼ä zatuczenia spo┼éecze┼ästwa. To co sie dzieje w ameryka┼äskich programach np. na Animal Planet (Policja dla zwierz─ůt) to jest masakra! Szwedzi za to prezentuj─ů si─Ö ca┼ékiem nie┼║le..

BMI> 27 u mężczyzny to już niezłe brzucho jest!
Ale na takie kloce i tuczniki, jak w US, to BMI<30 mo┼╝e uchodzi─ç za szczup┼éo┼Ť─ç... Wink Mr. Green
Strony: [1] 2 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.275 sekund z 19 zapytaniami.