forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 02:08:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659690 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  prądy selektywne i ostrożność...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: prądy selektywne i ostrożność...  (Przeczytany 22881 razy)
darspan
Go


Email
prądy selektywne i ostrożność...
« : 2011-07-11, 22:43:06 »

Na stronie http://opty.org/plus-publikacje/123 zamieszczony jest referat wygłoszony Na konferencji lekarzy optymalnych w Dusznikach Zdroju 13 sierpnia 208r  przez Janusza Żurka (chyba producenta aparatów)
Nie jest tu istotny temat rozważań (ciekawych z resztą) ale ich zakończenie. Otóż we wnioskach końcowych, Żurek zaznacza, ze .."należy uświadamiać lekarzom i fizykoterapeutom, że prądy należy stosować w tych przypadkach, gdzie jest to konieczne, gdyż nigdy nie wiemy czy ktoś poddany zabiegowi nie ma zawiązków raka w swoim organizmie"

Troc he to jest niepojące, bo skąd można wiedzieć, czy się nie ma "zawiązków raka  w swoim organizmie"?
Zatem jaką tu można zachować ostrożność. Właśnie miałem zamiar poddać się takim zabiegom.


 
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #1 : 2011-08-13, 15:04:02 »

U mnie mama miała raka, babcia miała raka ( i w rodzinie też były przypadki) - a właśnie poddałam się prądom selektywnym przeciwko podwyższonemu ciśnieniu w oczach (jaskra)
podobno na tej diecie nie powinno się chorować na raka [nie czytałam jeszcze referatu] - a skutki w przypadku jaskry bardziej mnie niepokoiły :jedno - utrata wzroku
drugie - skutki permanentnego stosowania kropli do oczu --> już trochę przez nie nerki mi ucierpiały - i jak się okazuje jestem pierwszym pacjentem moich okulistów który ma taki problem przy kroplach X. po innych miałam przekrwoine oczy tak bardzo że zaczełam się wstydzić chodzić po ulicy [no moze nie wstydić ale było mi żal ludzi którzy na mnie patrzyli... Smile ]

Tak więc wracając do tematu - trzeba określić korzyści
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70397


Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #2 : 2011-08-13, 15:12:41 »

Pomogły Ci te prądy?
Ja też brałam prądy selektywne, chociaż mój Tata chorował i zmarł na raka. Gdyby całe życie człowiek zastanawiał się czy ma raka, to by mógł przez ten czas z głodu umrzeć... Laughing Myślę, że tutaj chodzi o zdiagnozowane przypadki. Ponoć rak się rozwija kilkanaście do kilkudziesięciu lat - zanim się ujawni. Niektórzy twierdzą z kolei, że każdy ma w sobie komórki nowotworowe, tylko nie u każdego choroba się rozwija...
Zapisane

zofijeczka
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #3 : 2011-08-13, 15:40:22 »

Reniu,
w tej chwili dobrze Smile
opis tu dla porządku: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=538.0
[ tam obiecałam że będę pisała o postępach.]
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70397


Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #4 : 2011-08-13, 16:05:11 »

Dzięki. Jeszcze nigdy nie miałam sprawdzane ciśnienia w gałce ocznej, ani badania dna oka...planuję kiedyś Cool je zrobić...
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #5 : 2012-07-01, 19:59:55 »

U mnie mama miała raka, babcia miała raka ( i w rodzinie też były przypadki) - a właśnie poddałam się prądom selektywnym przeciwko podwyższonemu ciśnieniu w oczach (jaskra)
podobno na tej diecie nie powinno się chorować na raka [nie czytałam jeszcze referatu] - a skutki w przypadku jaskry bardziej mnie niepokoiły :jedno - utrata wzroku
drugie - skutki permanentnego stosowania kropli do oczu --> już trochę przez nie nerki mi ucierpiały - i jak się okazuje jestem pierwszym pacjentem moich okulistów który ma taki problem przy kroplach X. po innych miałam przekrwoine oczy tak bardzo że zaczełam się wstydzić chodzić po ulicy [no moze nie wstydić ale było mi żal ludzi którzy na mnie patrzyli... Smile ]

Tak więc wracając do tematu - trzeba określić korzyści

eh, Zośka, widzę, że muszę cię skorygować. Babcia miała nowotwór łagodny, który jej wycięli i po krzyku.
Rzeczywiście były przypadki raka w rodzinie, ale każdy inny. Nie skupiałabym się na tym. Teraz rak to plaga. Jest tu ktoś, u którego w rodzinie nie było raka? Ludzie źle sie odżywiają, stresują się i wdychają trucizny.

ja miałam, a na prądach byłam. Rozbolała mnie głowa z nerwów. Bolała z 10 dni bez przerwy. Poszłam na prądy i po pół godzinie ból minął
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #6 : 2012-07-01, 20:08:22 »

Prądy selektywne, których zastosowanie opracował Dr Kwaśniewski są super.
Bardzo skuteczne w zaburzeciach autonomicznego układu nerwowego.
Trzeba tylko się znać na zasadach robinia zabiegów, bo można sobie zaszkodzić, jak się trafi nie tam gdzie trzeba.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70397


Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #7 : 2012-07-01, 20:40:51 »

Witaj Ewa... Very Happy "Twój" KOCS-yk ma już prawie 2000 stron... Cool Laughing
Zapisane

^ToM^
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #8 : 2012-07-13, 14:10:38 »

Z tą szkodliwością nie jest chyba aż tak źle. Przecież doktór Kwaśniewski wielokrotnie mówił, że do niezidentyfikowanych przypadków daje się "w ciemno" bo w razie ja objawy się nasilą to można zawsze odwrócić zmieniając z PS na S i odwrotnie. Jest to rodzaj diagnostyki w niejasnych przypadkach.
Co do raka to nie wiem. Przecież nikt nie wie czy nie ma raka, a prądy się bierze. Co innego jak ktoś ma zdiagnozowanego nowotwór.
Ja też potwierdzam b. duża skuteczność prądów. Zresztą sam stosowałem zarówno u siebie jak i u rodziny aparatem home-made, z dużym powodzeniem.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #9 : 2012-07-13, 14:12:00 »

Na pewno zaszkodzi, jak się na tym nie zna, albo robi prądy "płatne od minuty", a nie potrzeb pacjenta.  Confused
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #10 : 2012-07-13, 17:20:24 »

eh , Ewa Smile
co tu korygować rak to rak -  łagodny czy nie
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #11 : 2012-07-13, 17:30:42 »

Eh,
na raka trzeba sobie nieźle zapracować!
Czasem kilkadziesiąt latek, a czasem kilka chwilek.
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #12 : 2012-07-14, 22:15:53 »

A co wg Pana Panie Tomaszu potrzebne jest do wychodowania takiego stwora?Prosze o opinie Pana jako niezaleznego naukowca
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #13 : 2012-07-16, 09:01:05 »

Czynników jest bardzo dużo, dlatego nie będę nawet wymieniał.
Napiszę tylko, że Polsce główną przyczyną pandemii nowotworów zdaje się być wzrost spożycia metali ciężkich głównie z margaryn i warzyw.
Zapisane
nowy
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #14 : 2014-03-05, 11:44:58 »

Prądy selektywne, których zastosowanie opracował Dr Kwaśniewski są super.
Bardzo skuteczne w zaburzeciach autonomicznego układu nerwowego.
Trzeba tylko się znać na zasadach robinia zabiegów, bo można sobie zaszkodzić, jak się trafi nie tam gdzie trzeba.

...własnie, o to chodzi, żeby wybrać dobrze. Ale jak wybrać? Istnieją jakieś certyfikaty, jakaś lista? Obawiam się, że nie i wszystko idzie na oko i wyczucie. Ja szukam zabiegów w Łodzi. znalazłem, ale nie wiem, czy jest to "tam, gdzie trzeba?"
Pozdrawiam
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70397


Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #15 : 2014-03-05, 11:51:44 »

Dowiedz się czy mają tam odpowiedni aparat do prądów, z certyfikatem... Rolling Eyes
Zapisane

nowy
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #16 : 2014-03-05, 12:33:49 »

dziękuję Ci bardzo, czyli aparat taki musi miec odpowiednią cenzurkę. Oby jeszcze obsługa była szkolona - też sprawdzę, ale wyboru nie mam, bo w Łodzi jest jeden taki (chyba, że nie wiem o innych, ale jak dotąd, to nie udało mi sie zdobyć więcej adresów). W ogóle, to tu jest pusta plama. Nie ma lekarzy opty. Ja muszę jechać do lekarza az do Ciechocinka, no - ale to nie zależy od nikogo, poza samymi lekarzami, a znających idee D.O. jest niewielu. Pozdrawiam Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70397


Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #17 : 2014-03-05, 13:00:20 »

Powinien to być aparat "Pentapuls". Niektórzy dają prądy z aparatu "Selektronik", ale ten nie jest profesjonalnie sprawdzony i nie posiada certyfikatu. Może być dobry, a może być i wadliwy... Rolling Eyes
Zapisane

nowy
Go


Email
Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #18 : 2014-03-05, 16:30:50 »

Dziękuję. Skorzystam. Serdecznie pozdrawiam. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70397


Odp: prądy selektywne i ostrożność...
« Odpowiedz #19 : 2014-03-05, 17:15:04 »

 Very Happy życzę powodzenia i poprawy zdrowia przede wszystkim. Dr Kwaśniewski pisał, że gdyby powszechnie były zalecane i stosowane prądy selektywne, to farmacja by sprzedawała o 60 % mniej leków... Very Happy
Zapisane

Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.