forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 23:23:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660455 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: kwasica metaboliczna i hipoglikemia  (Przeczytany 56013 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70518


Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #20 : 2011-08-26, 09:03:37 »

Gdzie? Pisałam tylko co bym zrobiła w takiej sytuacji. A co Ty radzisz?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70518


Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #21 : 2011-08-26, 09:09:50 »

...może wieprze hodować? Rolling Eyes
Zapisane

Karolina
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #22 : 2011-08-26, 09:16:15 »

Jeżeli chodzi o biochemię, to na chwilę obecną mogę podać wyniki ze szpitala (11.08.2011):
Hb - 12.6g/dl; RBC - 3910000 WBC - 4650 HCT - 37,8% MCV - 96,8 MCH - 32,2 PLT - 251000
Kreatynina - 0,60 g/dl D - Dimery - 0,695 ug/ml Cholesterol 296 mg/dl LDL - 153 Trójglicerydy - 157
Bilirubina - 0,19 mg/dl CRP - 1,2; 2,6 mg/dl
Na - 137; 140 mmol/l K - 3,86; 5,30 mmol/l
ALAT - 9,0 U/L Lipaza - 43; 175; 72 U/L Amylaza 27; 44 U/L Białko całk. - 5,8 g/dlAlbumina 4,1 g/dl
Układ krzepnięcia: PT - 11,0 s INR - 1,1 APTT - 23,2 s Fibrynogen - 305 mg/dl
Poziom prokalcytoniny - poniżej 0,05 mg/ml
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #23 : 2011-08-26, 09:43:00 »

Gdzie?
  " Karolina, nie znam się na tym zagadnieniu z medycznej czy biochemicznej strony. Mogę napisać tylko co ja bym zrobiła w takiej sytuacji. Na pewno przestałabym karmić starsze dziecko, aby nie stracić siły i zdrowia na karmienie tego młodszego."   czy to nie jest rada ??
Cytuj
Mogę napisać tylko co ja bym zrobiła w takiej sytuacji.
ale ty już nie bedziesz w takiej sytuacji Wink
Cytuj
A co Ty radzisz?
ja nie udzielam rad które mogą komuś zaszkodzić, tymbardziej przez internet, gdzie nie ponosi sie za nie odpowiedzialności
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #24 : 2011-08-26, 09:45:20 »

...może wieprze hodować? Rolling Eyes
dla ciebie to jest dobra rada Wink przynajmniej nikomu nie zaszkodzisz ! ot co najwyżej jakiś wieprz zejdzie wcześniej jakąs nienaturalna śmiercia nie od obucha Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #25 : 2011-08-26, 10:27:12 »

Jeżeli chodzi o biochemię, to na chwilę obecną mogę podać wyniki ze szpitala (11.08.2011):
........................................................
Układ krzepnięcia: PT - 11,0 s INR - 1,1 APTT - 23,2 s Fibrynogen - 305 mg/dl
Poziom prokalcytoniny - poniżej 0,05 mg/ml

Karolino tutaj nie ma lekarzy a nawet gdyby byli to żaden rozsądny nie udzieli ci porady na odległość. Pamiętaj ze lepiej stracić trochę czasu teraz niż w przyszłości żałowac, TO JEST TWOJE ZYCIE  i nie słuchaj rad domorosłych "znafcuf" internetowych. Powodzenia
Zapisane
Karolina
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #26 : 2011-08-26, 10:37:06 »

Myślałam, że na forum jest jakiś lekarz i mógłby udzielić mi jakiś wskazówek. Wiem, że najlepiej byłoby spotkać się z lekarzem optymalnym, ale w najbliższej okolicy żadnego nie znajdę Sad Może rzeczywiście konieczne będzie udać się w dalszą podróż.
Na razie wysłałam maila do lekarza optymalnego, zobaczymy co odpisze.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #27 : 2011-08-26, 14:29:39 »

...jakiś lekarz i mógłby udzielić mi jakiś wskazówek.

Weź pigułkę...  Wink  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70518


Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #28 : 2011-08-27, 07:47:57 »

Gdzie?
  " Karolina, nie znam się na tym zagadnieniu z medycznej czy biochemicznej strony. Mogę napisać tylko co ja bym zrobiła w takiej sytuacji. Na pewno przestałabym karmić starsze dziecko, aby nie stracić siły i zdrowia na karmienie tego młodszego."   czy to nie jest rada ??
Cytuj
Mogę napisać tylko co ja bym zrobiła w takiej sytuacji.
ale ty już nie bedziesz w takiej sytuacji Wink
Cytuj
A co Ty radzisz?
ja nie udzielam rad które mogą komuś zaszkodzić, tymbardziej przez internet, gdzie nie ponosi sie za nie odpowiedzialności
Przez takich jak Ty tutaj już prawie nikt nie spełnia prośby nowych o pomoc. Każdy woli nic nie pisać, żeby nie być wyśmiany .Poradę aby udać się do lekarza optymalnego udzielam każdemu choremu, ale nie takiej rady na ogół oczekują i do lekarza najczęściej się nie udają. Ty szukasz tylko u innych potknięć i je wytykasz w formie dosłownie chamskiej. Obrażasz ludzi. Nie oceniasz wypowiedzi tylko osobę swoimi wyimaginowanymi bzdurami. Atakujesz głównie kobiety - toki "damski bokser". Wiem, że gdybyś był szczęśliwym "poukładanym" człowiekiem to byś tego nie robił.
A skąd twoja pewność, że ja już nie mogę mieć dzieci (pewnie znowu oceniasz po sobie) widać, ze nic nie wiesz o optymalnych kobietach.
Z blogu Teresy uciekłeś z podkulonym ogonem po tym jak ciebie tam totalnie wyśmiali.
Nie wierze w to, że pojawisz się w Ciechocinku. Jak taka osoba jak Ty mogłaby spojrzeć ludziom w oczy.

To był mój ostatni post skierowany do Ciebie, teraz możesz pisać o mnie co chcesz. Mnie to nie ruszy, bo mam wyrozumiałość dla nieszczęśników.
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #29 : 2011-08-27, 09:55:55 »

Widzisz Reniu sprawa z radzeniem na odległość jest trudniejsza niż ci sie wydaje Sad a zgrywanie wazniaka w internecie ( tak jak ty to robisz ) przynosi więcej szkody niż pożytku. Na forum możesz podyskutować ale nie radzic, bo doradzając komuś bierzesz na siebie odpowiedzialność za to !! dobrze by było żebyś to wkońcu zrozumiała Wink Natomiast pamiętaj że wszystko co napiszesz może zostać uzyte przez kogos innego Wink przeciwko tobie, bo taka jest istota forum dyskusyjnego. Wszedzie gdie tworzy się towarzystwo wzajemnej adoracji Wink jakiekolwiek dyskuje zanikaja. Dlatego też zachowaj się jak mężczyzna i weź krytykę na swoje barki, bo takie prostackie odzywki w stylu że mam kłopoty osobiste itp. świadczą nie omnie tylko o TOBIE Wink


P.S.
to do zobaczenia w Ciechocinku Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #30 : 2011-08-27, 13:06:22 »

A sk±d twoja pewno¶ć, że ja już nie mogę mieć dzieci (pewnie znowu oceniasz po sobie) widać, ze nic nie wiesz o optymalnych kobietach.
Wiem o optymalnych kobietach wystarczająco duzo żeby przyłozyć do tego formułę JK o zdrowym gatunku "Dwoje rodziców dwoje dzieci" i nawet możesz to sobie przypisać jako komplement Wink no chyba że bedziesz jeszcze miała dzieci rok po roku albo po trzech Wink będziesz jeszcze miała ???
Cytuj
Z blogu Teresy uciekłe¶ z podkulonym ogonem po tym jak ciebie tam totalnie wy¶miali.
nikt mnie tam nie wyśmiał Wink był tylko jakiś osobnik który w nader "inteligentny" sposób próbował mnie zdyskredytować Wink ale wiesz macie tam swoje poletko do wspólnych dogłaskiwań więc nie chciałem sie mieszać w tym waszym bagienku Wink a ponieważ według mnie tamten blog poza przepisami jest niewarty uwagi to nie zaprzątałem sobie czasu czytaniem itp. a mam wrócić ??
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #31 : 2011-08-27, 13:46:54 »

Popieram Renię w tym co robi, a Slawek chyba faktycznie masz jakis problem.
O DO nie ucza w szkole bo nie wolno, a prawdziwy optymalny pomaga potrzebujacym - bo niby skad maja czerpac wiedze ?
Od takich co chowaja glowe w piasek na pewno nie i chwala takim co potrafia sie odwazyc i pomagac, jak to robi np Renia.
Z takim podejsciem jak Twoje Slawku to nikt i nigdy sie niczego nie dowie - a forum jet wlasnie po to, zeby podpowiedziec w razie wątpliwosci , a w sprawach szczegolnej wagi nikt tutaj nie udziela porad.
Mysle, ze jak to przemyslisz to zrozumiesz swoje naganne zachowanie, a jesli nie to mozesz sie powyżywac na mnie za ten post.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #32 : 2011-08-27, 16:06:50 »

Nie muszę się na tobie wyżywać gdyż sam to robisz Sad pewnie to taki rozpaczliwy akt samokrytyki Wink a jak popierasz to także udzielaj sie i podpowiadaj jak ludzie maja sie odzywiać czy wychodzic z choroby, jesli masz odpowiedznią wiedze i JAJA zeby potem odpowiadać za swoje "wygłupy" na forum.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #33 : 2011-08-28, 00:07:50 »

Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #34 : 2011-08-29, 22:53:40 »

Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.
Porady to sie skonczyly z 5 albo wiecej lat temu. Byly na grupie dyskusyjnej co zapomnialem nazwy bo bylo to na q4 a wczesniej na takim dziwnym serwerze chyba na litere "z"  "wieloletni optymalni" -ile maja miec? Tam najwczesniej pisali pierwsi optymalni. Nie bylo tej strony, nie bylo tego forum. Gdzies musielismy byc.
Archiwum tamtej grupy dyskusyjnej mam, ale po co to komu? Ja wiem gdzie jest to archiwum, w necie, ale nie powiem. Szukajcie a znajdziecie.
Na tamtej grupie byli nawet lekarze optymalni, ale komercja chyba to zabila.
Zeto, to byla Twoja odpowiedz do Slawka, te jak to mowi moja sasiadka "sroly, pierdoly.matoly" sa wypisywane na tym forum. Kazdy watek potraficie "zabic"

Pisali o mnie "beton", i dobrze. Bo uznaje tylko zasady Diety Optymalnej opracowanej przez DR, Jana Kwasniewskiego.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #35 : 2011-08-30, 00:17:01 »

 Laughing Laughing Laughing
stado dzieci wirtualnych, co zabawiało się realnymi ludzkimi problemami...  Cool
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #36 : 2011-08-30, 00:51:06 »

Tutaj sa prawdziwi optymalni
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #37 : 2011-08-30, 01:01:39 »

Najlepsi byli "are" i "brumburak" .
Choć innych durni nie brakowało...  Laughing
Kilkoro siem nawet u Witka na DD załapało, gdy forum "z" zdechło ...  Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #38 : 2011-08-30, 10:27:49 »

Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.
A ile dla ciebie ktoś musi byc optymalny żeby byc jak piszesz "wieloletnim optymalnym" ile ty "chłopcze" bawisz się z DO ??
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #39 : 2011-08-30, 10:31:41 »

Najlepsi byli "are" i "brumburak" .
Choć innych durni nie brakowało... Laughing
Kilkoro siem nawet u Witka na DD załapało, gdy forum "z" zdechło ... Very Happy
No co ty Wink najlepszy/a był/a Jeff Anna/Hanna Jack i chyba wszystkich nicków nie pamiętam Sad are i brumbak to już inna historia Wink nowoczesna jakby to modnie określić !
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.