forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 00:48:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: kwasica metaboliczna i hipoglikemia  (Przeczytany 55861 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #40 : 2011-08-30, 10:37:12 »

No tak!
Jeffowa to osobny, zamkinięty już rozdział!  Crying or Very sad
Jak ona pięknie rozpropagowała DO w Internecie!  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #41 : 2011-08-30, 11:28:56 »

W końcu była TWO Wink takie miała zadanie Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #42 : 2011-08-30, 14:43:53 »

Szkoda kobity, ale co zrobić!  Crying or Very sad
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #43 : 2011-08-30, 18:46:48 »

No, tak, jeżeli ktoś nie umie powiedzieć na temat, to posuwa pierdoły, jak, nie przymierzając - polski polityk. Do tego myśli, że jest zabawny.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #44 : 2011-08-30, 21:43:46 »

No, tak, jeżeli ktoś nie umie powiedzieć na temat, to posuwa pierdoły, jak, nie przymierzając - polski polityk. Do tego myśli, że jest zabawny.
No ale jeszcze nie widziałem "polskiego" polityka który by nie był zabawny Wink adamelu ! a ty ??
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #45 : 2011-08-31, 06:53:52 »

Fajnie, gdy arena dla klauna jest okrągła, bo zewsząd widoczny... Ale chyba nie powinna to być sala parlamentu.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #46 : 2011-08-31, 15:00:06 »

Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.
A ile dla ciebie ktoś musi byc optymalny żeby byc jak piszesz "wieloletnim optymalnym" ile ty "chłopcze" bawisz się z DO ??
Mysle, ze "ktos" jest pelnym oiptymalnym wtedy, kiedy dieta zadziala i pouklada mu sie troche w glowie - stad wniosek, ze niedlugo stosujesz lub stosujesz malo poprawnie.
 A chlopcow Slawku drogi to mysle, ze musisz szukac w swoim otoczeniu i prosze zejdz juz ze mnie bo nie mam checi na tego typu mierne rozmowy.
Mysle, ze latwo znajdziesz forum, gdzie bywaja amatorzy taniochy - powodzenia.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #47 : 2011-08-31, 15:04:22 »

Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.
Porady to sie skonczyly z 5 albo wiecej lat temu. Byly na grupie dyskusyjnej co zapomnialem nazwy bo bylo to na q4 a wczesniej na takim dziwnym serwerze chyba na litere "z"  "wieloletni optymalni" -ile maja miec? Tam najwczesniej pisali pierwsi optymalni. Nie bylo tej strony, nie bylo tego forum. Gdzies musielismy byc.
Archiwum tamtej grupy dyskusyjnej mam, ale po co to komu? Ja wiem gdzie jest to archiwum, w necie, ale nie powiem. Szukajcie a znajdziecie.
Na tamtej grupie byli nawet lekarze optymalni, ale komercja chyba to zabila.
Nie wiem co znaczy "potraficie zabic kazdy watek" . Moze wroc przyjacielu do mojej wypowiedzi i troche wczesniej i zauwaz po co to napisalem - mysle, ze nie zauwazylem tego.
Nie kierowala mna chec klotni lecz nie moge zgodzic sie z opinia Slawka. Kazdy ma prawo pisac , poradzic i popdzielic sie doswiadczeniem. Tylko o to mi chodzi.
Zeto, to byla Twoja odpowiedz do Slawka, te jak to mowi moja sasiadka "sroly, pierdoly.matoly" sa wypisywane na tym forum. Kazdy watek potraficie "zabic"

Pisali o mnie "beton", i dobrze. Bo uznaje tylko zasady Diety Optymalnej opracowanej przez DR, Jana Kwasniewskiego.

Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #48 : 2011-08-31, 15:05:49 »

Troche zle napisalem odpowiadajac Maf , ale mysle, ze mozna rozszyfrowac sens.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #49 : 2011-08-31, 15:46:40 »

Nie kierowala mna chec klotni lecz nie moge zgodzic sie z opinia Slawka. Kazdy ma prawo pisac , poradzic i popdzielic sie doswiadczeniem. Tylko o to mi chodzi.

Dobrze by było żeby jeszcze wziął za swoje rady odpowiedzialność Wink
Zeto bądz tak miły i zastosuj się do "swoich" rad , nie wtryniaj się i zajmij Żoną jezeli ma porawę? to postaraj się żeby tak zostało. Powodzenia!


P.S.
radzić trzeba umić Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #50 : 2011-08-31, 18:58:07 »

 Shocked
o trafiłem u "slawek" w cytata!  Shocked Very Happy
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #51 : 2011-08-31, 19:05:46 »

Troche zle napisalem odpowiadajac Maf , ale mysle, ze mozna rozszyfrowac sens.
Po pierwsze maF pisze sie z malel litery "m", wielokrotnie to mowie na roznych forach.
Bez urazy, popieprzyly sie Tobie cytaty, czyli to quote i /quote.
to twoja odpowiedz?
<quote>Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.</quote>
Czy to bylo do mnie?
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #52 : 2011-08-31, 19:09:24 »

Troche zle napisalem odpowiadajac Maf , ale mysle, ze mozna rozszyfrowac sens.
Poprawka . Inne zawiasy - kwadratowe
Po pierwsze maF pisze sie z malel litery "m", wielokrotnie to mowie na roznych forach.
Bez urazy, popieprzyly sie Tobie cytaty, czyli to quote i /quote.
to twoja odpowiedz?
Cytuj
Skoro uwazasz wypowiedzi wieloletnich optymalnych za wyglupy, to chyba marnujesz cenny czas wchodzac na to forum.
Przychodzisz do grona ludzi, ktorzy nie raz udowodnili, ze nie robia sobie z tego zartow - pomagaja i chca pomagac.
Jesli Cie bawia awantury to milej zabawy, ale chyba bedziesz musial pozbierac zabawki i isc na inne podworko - sadze, ze nie znajdziesz tu partnerow do takich dyskusji.
Czy to bylo do mnie?
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #53 : 2011-08-31, 19:49:31 »

Przykro ze dochodzi na naszym forum do klotni. Uwazam ze porady forumowiczow sa ludziom takim ktorzy nie maja dostepu do lakarzy optymalnych potrzebne Sama wiele razy korzystalam z porad. Kazdy rozsadny czlowiek, znajacy ksiazki Doktora potrafi wyciagnac dla siebie odpowiednie wnioski.
Renia juz wiele razy udzielala dobrych wskazowek.
Czytalam ksiazki Doktora wiele razy , co roku spedzam urlop w jakiejs Arkadii a ciagle mam wiele pytan. Pytan dotyczacych dzieci bedzie wiele bo sama nie wiedzielam co i jak robic.
Niestety w ksiazkach Doktora ciagle za malo informacji dotyczacych dzieci i dlatego wiele matek karmiacych albo wychowujacych dzieci ma watpilwosci.
Wiem ze karmiac dziecko trzeba zwiekszyc bialko bo inaczej dziecko zabierze z organizmu matki i tak bylo w przypadku Karoliny Nie ,nie jestem lekarzem ale jestem zdrowo myslaca od 10 lat odzywiajaca sie matka optymalna.
Matka ktora ciagle sie uczy.
Karolina karmiac dwoje dzieci musisz jesc duzo wiecej bialka. Musi go starczyc dla ciebie i dla dzieci. Ty jadlas duzo tluszczu i bylas syta ale organizm slabl.
Wydaje mi sie ze twoje 3 letnie dziecko powiino jesc wiecej -oprocz twojego pokarmu. Wszedzie mowia ze  w pokarmie matki jest od jakiegos tam czasu za malo zelaza dla duzego dziecka.
Karolina glowa do gory bedzie dobrze. Jedz wartosciowe bialko.
Jestem ciekawa co odpisze ci lekarz optymalny.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #54 : 2011-08-31, 20:08:31 »

Pamietam jak kiedys pisalam o tikach mojego syna a co niektorzy mnie tutaj wysmiali. Przykro mi bylo bo byl to bardzo duzy problem dla niego. Tik tikowi nie jest rowny. NIe poddalam sie jednak bo byly rowniez dobre wskazowki z ktorych skorzystalam. Mysle ze dlatego dobrze jest jesli forumowicze pisza bo rozsadna osoba moze skorzystac z porad. Kazdy dobrze myslacy czlowiek wie ze my tutaj to nie lekarze.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #55 : 2011-08-31, 22:04:54 »

Sewero , jak zawsze madrze piszesz.
Wlasnie o to mi chodzi, takie rozmowy i wskazowki wziete z zycia sa niezwykle cenne. Dla nowych i nawet dla dlugotrwalych optymalnych bardzo cenne.
Dlatego popieram Renie i nie moge sie zgodzic ze Slawkiem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #56 : 2011-08-31, 22:23:57 »

"zeto555" ja sobie zdaję sprawę z tego, że nie muszę mieć racji i to zawsze zaznaczam w moich odpowiedziach. Ale piszę szczerze tak jak uważam. Gdyby więcej osób pisało swoje zdanie bez obaw o wyszydzenie, to mogłyby być ciekawe dyskusje i osoby potrzebujące pomocy zawsze by mogły wybrać opcję według nich najlepszą. Zawsze też doradzam porady lekarskiej, chociaż wiem, że w praktyce nie zawsze jest to prostą sprawą. Ważna jest tolerancja i wzajemny szacunek oraz uznanie tego, że nie jesteśmy ekspertami i każdy może się mylić...Osoba wyśmiewająca innych sama sobie wystawia świadectwo...
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #57 : 2011-09-01, 06:20:51 »

Reniu ja dziękuje Ci za zaangażowanie i chęć pomocy. Dzielisz się swoim doświadczeniem, nie wymądrzasz a podpowiadasz gdzie szukać drogi wyjścia.Zachęcasz do czytania Forum i radzisz , żeby udać się do lekarza czyli nie wchodzisz w cudzą rolę. Brawo, trzymaj tak dalej. Jedną z najlepszych terapii oprócz diety jest też śmiech a Ty zarażasz śmiechem i życzliwością. Ludzie pogodni , ludzie uśmiechnięci to ludzie zdrowi . Nie tacy co ich "żółć zalewa". Reniu dzięki , że jesteś. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #58 : 2011-09-01, 07:13:51 »

Dasna dziękuję. To była za duża dawka dobrych słów jak na tak wczesną godzinę... Rolling Eyes  Crying or Very sad Jesteś kochana i w ogóle wszyscy jesteście wspaniali....
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: kwasica metaboliczna i hipoglikemia
« Odpowiedz #59 : 2011-09-01, 07:14:39 »

Prędzej, czy później osiąga się równowagę...  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.