forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 18:46:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660428 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rejestracja listy!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rejestracja listy!  (Przeczytany 75835 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #120 : 2011-09-12, 20:45:23 »

"... Radosław "jak byk"..."- ładnie to napisałaś.  Embarassed  Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #121 : 2011-09-12, 20:51:05 »

Innymi słowy byczy facet... Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #122 : 2011-09-12, 22:07:48 »

Na szczęście wzięłaś to w cudzysłów. Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #123 : 2011-09-13, 09:50:58 »

Jak tylko bedzie mozliwosc w Kangurowie, to zaglosuje na Tomka. Narazie jest cisza na temat glosowania w Kangurowie.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #124 : 2011-09-13, 10:01:31 »

Jak tylko bedzie mozliwosc w Kangurowie, to zaglosuje na Tomka. Narazie jest cisza na temat glosowania w Kangurowie.
Zimna d.... Nie da rady.
KOMUNIKATY 
WYBORY 9 PAŹDZIERNIKA 2011 R.
Konsulat Generalny RP w Sydney informuje, że w niedzielę 9 października 2011 r. odbędą się wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Odbędą się one w oparciu o zapisy Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, która weszła w życie z dniem 1 sierpnia 2011 r.
Obywatele polscy mieszkający za granicą będą mogli głosować na kandydatów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z okręgu wyborczego nr 19 oraz na kandydatów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z okręgu wyborczego nr 44.
http://www.sydney.polemb.net/
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #125 : 2011-09-13, 10:25:08 »

"kangur"!
Bardzo dziękuję za poparcie i Twoje zainteresowanie się Wyborami w Kangurowie.
Najważniejsze, że oddałbyś swój głos na mnie, niezależnie z jakiej listy kandyduję.
To dobry prognostyk na przyszłość.
Serdeczne pozdrowienia.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #126 : 2011-09-13, 10:43:18 »

Admin, czy jako kandydat niezrzeszony, ale startujący z okreslonej listy możesz mieć własny program wyborczy?
Czy raczej jestes zobligowany pewnego rodzaju dyscypliną?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #127 : 2011-09-13, 11:47:29 »

Jako kandydat niezależny i niezrzeszony, mam własny program wyborczy, ale pewna lojalność i wdzięczność za to, że SLD umożliwiła mój start z ich listy, zobowiązuje mnie do racjonalnego postępowania.
Dla mnie jednak propagowanie Diety Optymalnej i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych im. Adama Jany zawsze będzie priorytetem.
Dlatego każdy głos na moją kandydaturę się liczy!
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55914


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #128 : 2011-09-13, 11:51:12 »

A gdzie ja mógłbym sobie ten program poczytać?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #129 : 2011-09-13, 11:54:15 »

W tym dziale wkrótce.
Ograniczę się jedynie do problematyki zdrowotnej i rolnictwa.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #130 : 2011-09-14, 14:10:23 »

Na pierwsze: tak.
Na drugie też tak i od ręki.

-Podchodzisz do urzędnika,
-oddajesz dowód, a w zamian dostajesz wniosek do wypełnienia,
-oddajesz wypełniony wniosek,
-po "od ręki" dostajesz zaświadczenie do sprawdzenia i dowód,
-jeżeli wszystko jest zgodne, odchodzisz z kwitkiem. Smile

U mnie był inny scenariusz. Podałam dowód (UM Wydział Ewidencji i Spraw Obywatelskich ), urzędniczka wrzuciła moje dane w komputer i zaraz wydrukowała gotowe zaświadczenie z moimi danymi. Nic nie musialam wypełniać tylko 1 podpis złożyć. Trwało to niecałe 5 minut.  Very Happy

Jednak w tym Wejherowie technika poszła do przodu... Laughing Wink Jak do tej pory to u nas tylko 9 takich zaświadczeń wystawili...
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #131 : 2011-09-14, 15:35:10 »

O i to jest Urząd!  Very Happy
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #132 : 2011-09-14, 16:02:22 »

Jako kandydat niezależny i niezrzeszony, mam własny program wyborczy, ale pewna lojalność i wdzięczność za to, że SLD umożliwiła mój start z ich listy, zobowiązuje mnie do racjonalnego postępowania.
Dla mnie jednak propagowanie Diety Optymalnej i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych im. Adama Jany zawsze będzie priorytetem.
Dlatego każdy głos na moją kandydaturę się liczy!
W tym dziale wkrótce.
Ograniczę się jedynie do problematyki zdrowotnej i rolnictwa.
Moim zdaniem kandydat na posla, a jeszcze bardziej posel, w programie powinien miec wszystko.
Co by bylo, jakbysmy mieli poslow z ktorych kazdemu chodzi o 1 lub 2 sprawy.
Kazdy powinien miec jakis poglad na: podatki, vat, zus, nfz, cba, cbs, wojsko, zus, narkotyki, aborcje, eutanazje, kosciol itd. I te poglady kazdy wyborca chcialby poznac.
Co by bylo jakby jakis wegetarianin mial wplyw na: problematyke zdrowotna i rolnictwo? Upadlaby produkcja zwierzeca. Rolnicy uprawialiby tylko (kurcze zapomnialem, taka smieszna nazwa) hehe ciecierzyce Laughing cieciorka Laughing
To tyle, bo rozsmieszylo mnie to.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #133 : 2011-09-14, 16:05:38 »

Zapomnialem dodac:
Wszyscy sie chyba zgodza, ze nam optymalnym chodzi o to, zeby ceny salcesonu i sloniny spadly.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #134 : 2011-09-14, 16:13:55 »

To nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest uświadomienie społeczeństwa - takie optymalne uświadomienie, aby tyle ludzi nie musiało niepotrzebnie chorować a państwo jeszcze za to płacić...A ci co obiecują naprawić wszystko to najczęściej nic nie poprawią... no może swój budżet...Confused
Zapisane

maf
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #135 : 2011-09-14, 16:33:29 »

To nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest uświadomienie społeczeństwa - takie optymalne uświadomienie, aby tyle ludzi nie musiało niepotrzebnie chorować a państwo jeszcze za to płacić...A ci co obiecują naprawić wszystko to najczęściej nic nie poprawią... no może swój budżet...Confused
Tego nie zmieni 1 posel. Wiesz ile jest przeciwnikow Zywienia Optymalnego? Wiecej niz zwolennikow. Zmiany moglaby zrobic partia optymalna gdyby miala wiekszosc w sejmie. Ale nazywalo by sie to pewnie dyktatura. 1 posel nic nie zmieni.
Zeby nie bylo, ze jestem przeciw, jestem za TK, bo optymalni to w wiekszosci "dobrzy ludzie".
Tylko jakby powstal taki ruch spoleczny/partia optymalnych to juz by bylo cos. Przeciez PJN powstal niedawno i zaczal od 3 czlonkow. (czlonkow to zle powiedziane bo to byly kobiety).
Uswiadamiac spoleczenstwo to nie w sejmie. Sa na to inne sposoby. To co mi sie nasuwa to po pierwsze:
leki na choroby ktore mozna wyleczyc odzywianiem powinny byc nie dotowane z nfz (insulina), nie bedzie takich sytuacji co opisalem niedawno.
To narazie tyle.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #136 : 2011-09-14, 16:53:35 »

Nie od razu Rzym zbudowano...Rewolucji się nie zrobi ale ewolucję można w ten sposób przyspieszyć. Zawsze łatwiej coś zdziałać, wypromować jak się jest bliżej rządu. Czym więcej Optymalnych będzie na różnych poziomach władz lokalnych tym więcej ludzi o nas usłyszy. Szybciej będzie można rozmawiać z rządem o jakichś zmianach np. w leczeniu cukrzycy, w polityce rolnej czy w dietetyce...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #137 : 2011-09-14, 17:01:48 »

Minister Zdrowia prędzej porozmawia z Posłem niż z nami - pionkami... Jakby tak się patrzyło tylko pesymistycznie to nic by nie było warto robić... lepsza jest metoda "małych kroków" niż żadna...Gdyby Tomasz został Posłem, byłby to olbrzymi krok na przód... Very Happy jeśli nie...to trudno...świat się jeszcze nie kończy - jak to słusznie zauważył "Blackend"...  (widocznie myśli inaczej niż się "nazywa" Laughing)...
Zapisane

maf
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #138 : 2011-09-14, 17:14:44 »

Nie od razu Rzym zbudowano...Rewolucji się nie zrobi ale ewolucję można w ten sposób przyspieszyć. Zawsze łatwiej coś zdziałać, wypromować jak się jest bliżej rządu. Czym więcej Optymalnych będzie na różnych poziomach władz lokalnych tym więcej ludzi o nas usłyszy. Szybciej będzie można rozmawiać z rządem o jakichś zmianach np. w leczeniu cukrzycy, w polityce rolnej czy w dietetyce...
Nie wiem na jakim swiecie zyjesz. Walesa tez byl optymalny. I duzo mogl, i pewnie jeszcze moze.
Na konferencji optymalnych w sali kongresowej siedzial (z malzonka) obok dr Jana Kwasniewskiego(z malzonka), ktory opracowal Diete Optymalna.
http://www.optymal-btw.aktis.i.p.pl/sala%20_kongresowa19_1.jpg
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #139 : 2011-09-14, 17:16:35 »

To, że Wałęsa nic w tym kierunku nie zrobił nie oznacza, że nikt nie ma się starać. Wygodnie jest nic nie robić. Ale czy dobrze?
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.