forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 04:49:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rejestracja listy!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rejestracja listy!  (Przeczytany 75677 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #60 : 2011-09-01, 10:32:58 »

A moim zdaniem, trzeba jeszcze poczekać, bo zaraz się wszyscy kandydaci zaczną przechwalać i może zareklamowanie przepaść w tłumie!  Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #61 : 2011-09-01, 10:36:29 »

I ja mam najbliższ± rodzinę za granic±. I co Moja Rodzina to gorsi Polacy? Co się komu nie podoba? Kto chce mojej Rodzinie za granic± odebrać prawa? A moze moja córka to nie Polka?  Cool

Ale ja jej niczego nie chcę odebrać Wink skoro wyjechała i wplywa na "bogactwo" innego kraju to niech tam głosuje gdzie płaci podatki, czy ja ją wygoniłem z Polski ?? a tak swoją drogą to pomyśl Dasna skąd się weźmie twoja emerytura za kilkanaście lat ??? dzieci innych ludzi być może mniej zamożnych od ciebie będą musiały płacic na ciebie a TWOJA córka bedzie się pławiła w"luksusie" w innych krajach i inni ludzie będą z tego tytułu odbierali profity !!! a nie Ty !!! czy to jest POLSKIE czy matczyna miłość zaślepia cię do tego stopnia że nie widzisz innych ludzi którzy za jakiś czas bedą zapier....i na ciebie ??? Dlatego poważnie mówię że wszyscy emigranci powinni obligatoryjnie tracić prawo głosu w tej "nasze" demokracji.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #62 : 2011-09-01, 10:42:57 »

Ale przecież sporo osób z zagranicy śle zarobioną walutę po opodatkowaniu do Polski, dla swoich rodzin. To całkiem pokaźne sumy, bo fiskus chciałby się do tego dobrać, ale na szczęście nie ma jak...
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #63 : 2011-09-01, 10:50:30 »

Ale Ty judzisz.
Sk±d w Tobie tyle zło¶ci , nienawi¶ci?
Nie ma u mnie złości ani nienawiści Wink patrz sygnaturka naszego kolegi Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #64 : 2011-09-01, 10:53:04 »

Na blogu Teresy napisano mu, że jest niemożliwo¶ci±, żeby odżywiał się optymalnie i miał w sobie tyle nienawi¶ci...
Nienawiści mówisz ?? ja mógłbym się wypowiedzieć o ..... ale nie mam na tyle wystarczająco nienawiści żeby to zrobić Wink poczekam jeszcze aż moja sytuacja osobista się pogorszy wtedy siem bardziej postaram Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #65 : 2011-09-01, 10:58:51 »

Ale przecież sporo osób z zagranicy ¶le zarobion± walutę po opodatkowaniu do Polski, dla swoich rodzin. To całkiem pokaĽne sumy, bo fiskus chciałby się do tego dobrać, ale na szczę¶cie nie ma jak...
Kiedyś to były pokaźne sumy Wink teraz to większość zjezdża bo się nie opłaca SŁAĆ, albo zostaje tam ( jeśli nie ma rodziny )  bo tak taniej. To o czym mówisz to był okres przejściowy, wcale nie powiem ze lepszy.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #66 : 2011-09-01, 11:01:42 »

I ja mam najbliższ± rodzinę za granic±. I co Moja Rodzina to gorsi Polacy? Co się komu nie podoba? Kto chce mojej Rodzinie za granic± odebrać prawa? A moze moja córka to nie Polka?  Cool

Ale ja jej niczego nie chcę odebrać Wink skoro wyjechała i wplywa na "bogactwo" innego kraju to niech tam głosuje gdzie płaci podatki, czy ja ją wygoniłem z Polski ?? a tak swoją drogą to pomyśl Dasna skąd się weźmie twoja emerytura za kilkanaście lat ??? dzieci innych ludzi być może mniej zamożnych od ciebie będą musiały płacic na ciebie a TWOJA córka bedzie się pławiła w"luksusie" w innych krajach i inni ludzie będą z tego tytułu odbierali profity !!! a nie Ty !!! czy to jest POLSKIE czy matczyna miłość zaślepia cię do tego stopnia że nie widzisz innych ludzi którzy za jakiś czas bedą zapier....i na ciebie ??? Dlatego poważnie mówię że wszyscy emigranci powinni obligatoryjnie tracić prawo głosu w tej "nasze" demokracji.
Ba , poniekąd zaślepia mnie miłość matczyna to fakt. Laughing Zawsze jest tak , że serce nie sługa.
Co do emerytur to akurat tutaj problem jest raczej w "rozrodczości". Brzydkie słowo.
Przed reformą mieliśmy system repartycyjny wymyślony przez Otto von Bismarcka.Pozostałością jego jest I filar. Wzorem Chile wprowadziliśmy II i III filar W zasadzie w Chile odsądzany od czci i wiary przez niektórych ale, tylko przez niektórych Pinochet wprowadził II filar , który rewelacyjnie zafunkcjonował. U nas kicha.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #67 : 2011-09-01, 11:09:05 »

Mimo , iż już zawodowo nie zajmuje się rynkiem finansowym to z ciekawością śledzę próby reform na Ukrainie systemu emerytalnego. Uuuu to dopiero wyzwanie.
Właśnie tam jest ogromna emigracja zarobkowa, nierejestrowane przychody i niski przyrost naturalny. Kolejne rządy mierzą się od lat z reforma i nic dalej z tego nie wynika.
Jednak ostatnio stwierdzili ,że najpierw trzeba zwiększyć wpływy do ichniego ZUS-u , aby podnieść minimalna emeryturę.
Ślący pieniądze rodzice z zagranicy skutecznie oduczają tamtejszą młodzież od pracy zarobkowej. Suma summarum u nas jest lepiej.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #68 : 2011-09-01, 11:18:11 »

Ja bym się jednak zastanowiła nad odbieraniem głosu emigrantom ponieważ - różni są emigranci. A co z przeszłą emigracja polityczną?
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55811


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #69 : 2011-09-01, 12:05:20 »

A co z przeszłą emigracja polityczną?

Jest to przykre, ale przepadło nie z ich winy Sad
Jeżeli bardzo im zależy można już po 89r wrócić - wielu tak zrobiło np. śp. Jan Nowak-Jeziorański.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #70 : 2011-09-01, 12:07:10 »

Ja bym się jednak zastanowiła nad odbieraniem głosu emigrantom ponieważ - różni s± emigranci. A co z przeszł± emigracja polityczn±?
To samo, chcą uczestniczyć niech wrócą ! teraz już chyba nie ma problemu ??
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #71 : 2011-09-01, 12:19:37 »

Przed reform± mieli¶my system repartycyjny wymy¶lony przez Otto von Bismarcka.Pozostało¶ci± jego jest I filar. Wzorem Chile wprowadzili¶my II i III filar W zasadzie w Chile ods±dzany od czci i wiary przez niektórych ale, tylko przez niektórych Pinochet wprowadził II filar , który rewelacyjnie zafunkcjonował. U nas kicha.
U nas reforma polegała tylko na tym ze podzielono te "składki" na pracownika i pracodawce, a w zasadzie nic sie nie zmieniło, poza tym że część składki miała być inwestowana w II filar, który notabene właśnie okrojono Wink ale co za różnica ?? przecież III filar to tylko.............. i to właśnie on idzie na Ciebie!! reszta bierze się z bieżących wpływów, a jak wpływy wyjadą za granicę ??????????????????????????????
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #72 : 2011-09-01, 12:23:52 »

No cóż jakby na to spojrzeć z punktu widzenia takiego , że w wielu krajach imigranci mają prawo do głosowania w wyborach lokalnych jak .np w Norwegii a w Irlandii nie wiem czy przeszedł wniosek o prawo imigrantów do głosowania w wyborach powszechnych sprawa trochę wygląda inaczej. Faktycznie.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #73 : 2011-09-01, 12:33:04 »

Mimo , iż już zawodowo nie zajmuje się rynkiem finansowym to z ciekawo¶ci± ¶ledzę próby reform na Ukrainie systemu emerytalnego. Uuuu to dopiero wyzwanie.
Wła¶nie tam jest ogromna emigracja zarobkowa, nierejestrowane przychody i niski przyrost naturalny. Kolejne rz±dy mierz± się od lat z reforma i nic dalej z tego nie wynika.
I patrząc na nasz kraj nic z tego nie wyniknie Sad bo ta meksykańska fala niczego nie zmienia Wink a zawsze idzie od zachodu do wschodu Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #74 : 2011-09-01, 12:35:45 »

Przed reform± mieli¶my system repartycyjny wymy¶lony przez Otto von Bismarcka.Pozostało¶ci± jego jest I filar. Wzorem Chile wprowadzili¶my II i III filar W zasadzie w Chile ods±dzany od czci i wiary przez niektórych ale, tylko przez niektórych Pinochet wprowadził II filar , który rewelacyjnie zafunkcjonował. U nas kicha.
U nas reforma polegała tylko na tym ze podzielono te "składki" na pracownika i pracodawce, a w zasadzie nic sie nie zmieniło, poza tym że część składki miała być inwestowana w II filar, który notabene właśnie okrojono Wink ale co za różnica ?? przecież III filar to tylko.............. i to właśnie on idzie na Ciebie!! reszta bierze się z bieżących wpływów, a jak wpływy wyjadą za granicę ??????????????????????????????
a jak "wpływy" sie nie rozmnażają , to siłą rzeczy piramida finansowa jaka jest ZUS tez nie ma prawa bytu.
III filar są to pieniądze odkładane, dobrowolnie na konto indywidualne w Tow.Ubezpieczeniowych, Bankach. Są jeszcze programy IKE , które weszły za rządu J.Millera i jakoś słuch o nich zaginął a szkoda , bo są faktycznie dobre i chronią przed podatkiem "Belki".
W III filarze jest warunek , że indeksujesz składkę to kapitał zbierzesz , ale jaki to tez nie takie oczywiste. Jeśli masz część ubezpieczeniową to zje ona część kapitału. Dlatego sumy jakie trzeba łożyć sobie na konto są nieosiągalne dla wielu.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #75 : 2011-09-01, 12:37:08 »

Wybory do Sejmu 2011.

Dział ten służy do dyskusji na tematy dotyczące Wyborów 2011, powinniśmy wspólnie  zastanowić się co my Optymalni możemy zrobić, by nasz przedstawiciel wygrał. jednak ostatnie Wasze posty temu nie służą. U Optymalnych znikają podziały, nie ma granic tylko  dobro ogółu się liczy. Zróbmy coś dla wspólnego dobra.


 

Uwazam tak jak i Ty.Chodzilo mi o diete optymalna i poparcie pana Tomasza. Nie wiedzialam ze rozpeta sie taka wojna. Nie bylo to moim zamiarem
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #76 : 2011-09-01, 12:37:48 »

¦l±cy pieni±dze rodzice z zagranicy skutecznie oduczaj± tamtejsz± młodzież od pracy zarobkowej. Suma summarum u nas jest lepiej.
Tego bym nie był pewny Wink to słanie pieniędzy oduczyło naszą młodzież od pracy Sad a o dalsze skutki to już .......
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #77 : 2011-09-01, 12:40:27 »

Nie wiedzialam ze rozpeta sie taka wojna. Nie bylo to moim zamiarem
Oczywiście że nie Wink ale trzeba brać na swoje barki to co sie zapoczątkowało Wink zresztą i tak na Tomka byś nie zagłosowała Wink
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #78 : 2011-09-01, 12:49:30 »

Nie wiedzialam ze rozpeta sie taka wojna. Nie bylo to moim zamiarem
Oczywiście że nie Wink ale trzeba brać na swoje barki to co sie zapoczątkowało Wink zresztą i tak na Tomka byś nie zagłosowała Wink
Szkoda ze wlasnie na Pana Tomka nie moge zaglosowac bo to na pewno bym zrobila pomimo jestem emigrantka.
Na barki brac nic nie musze bo nikomu nie ublizalam. To Ty jestes niemily.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #79 : 2011-09-01, 13:04:29 »

To Ty jestes niemily.

Ale ja nie muszę być miły Wink póki co jeszcze jestem tutaj Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.