forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 00:31:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rejestracja listy!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rejestracja listy!  (Przeczytany 75823 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #80 : 2011-09-01, 13:08:22 »

Bankach. S± jeszcze programy IKE , które weszły za rz±du J.Millera i jako¶ słuch o nich zagin±ł a szkoda , bo s± faktycznie dobre i chroni± przed podatkiem "Belki".
Nie chronią tylko odwlekają moment pobrania Wink choć moze chwilowo pozwalają zarabiac na procencie składanym Smile a tak swoją droga podatek Belki to lewicowy przepis Sad mówi wam to coś ?? reniudobrarada ?? natenczas ?? Wink albo Tereso Stachurska zablogowana Wink
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #81 : 2011-09-01, 13:13:34 »

maf

widzisz roznie jest w zyciu.  Ja odczulam to ze jestem slazaczka dopiero w szkole sredniej majac 15 lat. Byl to dla mnie szok.Zawsze myslalam ze my to Polacy. NIkt u mnie w domu nie mowil po niemiecku. Co prawda siostry mamy nigdy nie chodzily do polskiej szkoly i zmieniono im imiona na polskie ale mowily po polsku tyle co sie same nauczyly.  NIe chcialam chodzic do tej szkoly bo jakas tam nauczycielka nie lubiala slazakow. Na pauzach w szkole gdy my slazacy mowilismy gwara podchodzila do nas i mowila ze jak otweiramy geby to tak jakby ktos smietnik otworzyl bo tak cuchnie ta gwara.Moze ta Pani nie nadawala sie na nauczyciela. Dla mnie byl to straszny policzek. Pytalam mamy dlaczego tak jest. Dlaczego rodzina taty mowi ze my to niemcy przeciez mieszkamy iurodzilismy sie w Polsce. Przeciez mamy obywatelstwo polskie.
Na stanowiska kierownicze w zakladach( u nas w okolicy) nigdy nie bylo slazakow tylko ludzie z centralnej Polski. Jak ktores ze slazakow bylo u rodziny w Niemiczech to juz wogole mialo przechlapane. Zadnego przyjecia na studia idt.
Jak chciieli wyjechac do swojej rodziny na stale to musieli zostawic caly majatek. TAk zostawic nie sprzedac. Panstwo konfiskowalo te majatki. W mojej miejscowosci stalo pelno domow ktore zostaly odeberane ludziom bo chcileli wyjechac.
Teraz gdy chca je odzyskac wielkie tralala. Mnie to nie dotyczy bo wyjechalismy pozniej i bylo juz inaczej.

Odnosnie gwary jpowiem jeszcze ze obecnie miszkam na Bawarii i ludzie tutaj szczyca sie gwara. W szkole dzieci nie sa pietnowane za to ze jakis tam wyraz mowia po bawarsku a nie po niemicku. Tego u nas nie bylo. Byla dyskryminacja.
Nie zaluje ze wyjechalam bo czy tu czy tam i tak nie jestem  u siebie
Tutaj mi lepiej pod wzgeledm gospodarczym.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #82 : 2011-09-01, 13:19:12 »

bojowy cos ostatnio jestes czyzby klopoty rodzinne i nie masz sie gdzie wyzyc.
Czyżbyś była kolejną internetową reniądobrąradą ?? która potrafi zdjagnozować "stosunki" rodzinne Wink na odległość ?
Cytuj
Renia przynjmniej stara sie pomoc .Ty z kolei przychodzisz tutaj by siac zamet.
NIe zrob z naszego Forum - Forum gdzie wyniesli sie wszyscy siejacy tuaj zamet a nic nie wnoszacy do dyskusji. Amen
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #83 : 2011-09-01, 13:26:26 »

sewero naucz się cytować Wink pamietaj nawias kwadratowy quote nawias kwadratowy a potem nawias kwadratowy ukosnik quote nawias kwadratowy UFFF bedzie cię lepiej można zrozumieć no chyba że to złożymy na karb bawarskiego?? śląskiego Wink zdenerwowania Wink



P.S.
czyje to jest forum ??? wasze ? to jeszcze towarzysza bana poproszę Wink
Zapisane
temida135
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #84 : 2011-09-01, 13:37:55 »

Mój pomysł
Pojedzmy na otwarcie siedziby nowej Arkadii do Ciechocinka Stowarzyszenie niech ta wycieczkę  zorganizuje( Wojciech S obiecał pojechać porozmawiać z Prezesem), kto nie będzie mógł pojechać może wesprzeć tą inicjatywę finansowo.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #85 : 2011-09-01, 13:43:37 »

reniudobrarada ??

Odczep się ode mnie slawkuzłośliwyjadzie...
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #86 : 2011-09-01, 13:48:09 »

Bankach. S± jeszcze programy IKE , które weszły za rz±du J.Millera i jako¶ słuch o nich zagin±ł a szkoda , bo s± faktycznie dobre i chroni± przed podatkiem "Belki".
Nie chronią tylko odwlekają moment pobrania Wink choć moze chwilowo pozwalają zarabiac na procencie składanym Smile a tak swoją droga podatek Belki to lewicowy przepis Sad mówi wam to coś ?? reniudobrarada ?? natenczas ?? Wink albo Tereso Stachurska zablogowana Wink
Ano nie całkiem. Zgodnie z Ustawa o IKE z20 kwietnian2004 roku Dochody osiągnięte z inwestycji dokonanych w ramach IKE będą zwolnione z 19% podatku od zysków kapitałowych.
Maksymalny limit rocznej składki do IKE : 1,5 średniego wynagrodzenia w gospodarce.
IKE moze być przedmiotem uprawnienia do otrzymywania świadczeń i dziedziczenia.
Ostateczna wypłata z IKE możliwa jest od momentu osiągnięcia przez osobę fizyczna wieku 60 lat (lub do nabycia uprawnień emerytalnych i ukończenia 55 roku życia) i jednocześnie :wnoszenia składek przez 5 lat (niekoniecznie po kolei)albo dokonania ponad połowy wartości wpłat nie później niż na 5 lat przed datą wypłaty.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #87 : 2011-09-01, 13:50:31 »

Mój pomysł
Pojedzmy na otwarcie siedziby nowej Arkadii do Ciechocinka Stowarzyszenie niech ta wycieczkę  zorganizuje( Wojciech S obiecał pojechać porozmawiać z Prezesem), kto nie będzie mógł pojechać może wesprzeć tą inicjatywę finansowo.

Albo można zrobić i jedno i drugie... Rolling Eyes
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #88 : 2011-09-01, 13:53:12 »


Nie chronią tylko odwlekają moment pobrania Wink choć moze chwilowo pozwalają zarabiac na procencie składanym Smile
Procent składany ok. A jak inwestujesz w fundusz stabilny gdzie alokacja wynosi dajmy na to 80% w obligacje to gdzie masz procent składany?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #89 : 2011-09-01, 13:55:52 »

Mój pomysł
Pojedzmy na otwarcie siedziby nowej Arkadii do Ciechocinka Stowarzyszenie niech ta wycieczkę zorganizuje( Wojciech S obiecał pojechać porozmawiać z Prezesem), kto nie będzie mógł pojechać może wesprzeć t± inicjatywę finansowo.
Czyli jak ja jadę to dostanę dofinansowanie ?? mieliśmy jechać we dwoje Wink ale może wezmę jeszcze z pięć osób ??
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #90 : 2011-09-01, 13:56:03 »

znam fajne przyslowie

"Nie dyskutuj z idiiota bo sciagnie cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem"
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #91 : 2011-09-01, 14:06:50 »

Procent składany ok. A jak inwestujesz w fundusz stabilny gdzie alokacja wynosi dajmy na to 80% w obligacje to gdzie masz procent składany?
Tam gdzie ci dopisują do wartości polisy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #92 : 2011-09-01, 14:09:59 »

znam fajne przyslowie

"Nie dyskutuj z idiiota bo sciagnie cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem"

Piękna puenta...
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #93 : 2011-09-01, 14:11:35 »

znam fajne przyslowie

"Nie dyskutuj z idiiota bo sciagnie cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem"
Trochę pomieszałaś Wink i bynajmniej nie po śląsku ;P a jakiś czas temy było to w mojej sygnaturce Wink "Nie warto dyskutować z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #94 : 2011-09-01, 14:12:56 »

znam fajne przyslowie

"Nie dyskutuj z idiiota bo sciagnie cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem"

Piękna puenta...
A jaka pamieć Wink
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #95 : 2011-09-01, 14:15:30 »

Tacy jak ty ludzie malostkowi sa w Polskim rzadzie. Trzepiaja sie d... Maryny a nic z tego nie wychodzi. Mialam cie za inteligentniejszego faceta. Trudno mozna sie mylic.
Koniec dyskusji z mojej strony. Amen
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #96 : 2011-09-01, 14:15:48 »

Procent składany ok. A jak inwestujesz w fundusz stabilny gdzie alokacja wynosi dajmy na to 80% w obligacje to gdzie masz procent składany?
Tam gdzie ci dopisują do wartości polisy.
Pisałam n/t IKE. Nie polisy. Tak w polisie , przy programach kapitałowych masz procent składany. Przy znaczącym udziale obligacji w portfelu funduszu procent składany nie będzie dotyczył obligacji.Tak?
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #97 : 2011-09-01, 14:17:16 »

Tacy jak ty ludzie malostkowi sa w Polskim rzadzie. Trzepiaja sie d... Maryny a nic z tego nie wychodzi. Mialam cie za inteligentniejszego faceta. Trudno mozna sie mylic.
Koniec dyskusji z mojej strony. Amen

przepraszam zapomialam napisac slawek
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #98 : 2011-09-01, 14:18:33 »

Tacy jak ty ludzie malostkowi sa w Polskim rzadzie. Trzepiaja sie d... Maryny a nic z tego nie wychodzi. Mialam cie za inteligentniejszego faceta. Trudno mozna sie mylic.
Koniec dyskusji z mojej strony. Amen
No a tera zto już lecisz "Adpersonam" Wink wiesz że to oznacza brak argumentów ?? amen Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #99 : 2011-09-01, 14:20:05 »

Tacy jak ty ludzie malostkowi sa w Polskim rzadzie. Trzepiaja sie d... Maryny a nic z tego nie wychodzi. Mialam cie za inteligentniejszego faceta. Trudno mozna sie mylic.
Koniec dyskusji z mojej strony. Amen
przepraszam zapomialam napisac slawek
i kolejny błąd, takich jak ja Ludzi nie ma w rządzie ani jednego Wink

Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.