forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 02:45:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  moje ''żywienie optymalne (?)''
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: moje ''żywienie optymalne (?)''  (Przeczytany 91167 razy)
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #20 : 2011-10-12, 12:05:07 »

Witam. Muszę chyba się tu odezwać. Przechodziłam to samo ale ja wtedy nie kojarzyłam tego z dietą tylko ze swoją chorobą dlatego tak długo się męczyłam.
Moim zdaniem są ludzie którym prawidłowe proporcje BTW nie służą. J osobiście najgorzej czułam sie w okresie kiedy jadłam przepisowo. Są ludzie którym zbyt mał ilośc węgli i zbyt duża ilośc białka doprowadza własnie do takich objawów. Szumy w uszach , piekące małżowiny uszne, swędzaca skóra, sztywniejace barki , nerwowość, zły sen, ukłucia pod paznokciami , nasilajace sie objawy posiadanych chorób -prawie napewno jest to wynik niedoboru węglowodanów i nadmiar białka. Odkąd przestałam ważyć i nie przejmować się  każdym zjedzonym owocem czuję sie dużo lepiej. Jedno jest pewne, jeśli nie zjem odpowiednią ilośc ziemniaków i owoców czuję sie bardzo głodna i noc mam  przemęczoną . Wtedy w środku nocy zjadam ze trzy kostki gorzkiej czekolady i zaraz zasypiam spokojnie. Po mącznych węglach psychicznie czuje się również dobrze ale mam jedna przypadłośc która dotyczy skóry i uaktywnia sie własnie kiedy wprowadzam " mączne" i "mleczne". Może Was to zdziwi ale codziennie jem ze 4-5  dużych ziemniaków, 1-2 banany, jakieś jabłko lub grapefrut. Warzyw to w ogóle nie liczę że je zjadam bo mój organizm nie wyczuwa w nich jakichkolwiek weglowodanów.
Co do białka to jeszcze nie wiem czy ogólnie nadmiar mi szkodzi czy tylko przedawkowanie jajek. Jedno jest pewne ,za wiele tego nie mogę jeść. Nerki i skóra , stawy , małżowiny uszne zaraz daja sygnał. Z białkiem bardzo szybko można przesadzic jedząc zupy i skóry. Dr. Kwaśniewski wiele razy pisał, żeby z czasem zmiejszać białko. W miom przypadku to się zgadza. Jak bardzo bolały mnie wszystkie stawy zanim dokonałam korekt. Nie odrazu przechodziło ale teraz został tylko lekko sztywniejacy bark.
Myślę, że wit.C ze  sporej ilości owoców też swoje zrobiła. Nie twierdzę, że idealne proporcje są złe. Widać, że niektórym służą skoro czuja sie dobrze.Twierdzę tylko, że nie dla wszystkich.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #21 : 2011-10-12, 12:27:11 »

Afmfo, to co wyżej przeczytałam nie jest dietą optymalną. Ale może się nadać do wyfabrykowania sobie cukrzycy (na 1 g węglowodanów ca 1 g tłuszczu).

To ile tych węglowodanów i białka jest w takim przypadku konsumowane? Ile tłuszczu? Nadmiar białka jest karcerogenny i na forum jest wiele informacji na ten temat. A gdy zjada się za mało tłuszczu to się zjada w nadmiarze węglowodany i/lub białka.

Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #22 : 2011-10-12, 12:33:27 »

Nie ważne!
Najważniejsze, że "kwaśniewski zaszkodził"...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #23 : 2011-10-12, 12:45:12 »

Nie ważne!
Najważniejsze, że "kwaśniewski zaszkodził"...  Laughing Laughing Laughing
Niczego takiego nie napisałam.  Wydaje mi się, ze napisałam coś odwrotnego. Nikogo nie oskarżałam. To były moje własne błędy i doświadczenia. Nigdy nie odeszłam od tłustego żywienia. Nie skrtykowałam nikogo kto je proporcjonalnie. Bardzo Wam zazdroszczę, że tak możecie.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #24 : 2011-10-12, 12:48:22 »

To nie jest ważne, co napisałaś!
Najważniejsze przesłenie to, że "kwaśniewski zaszkodził"...  Wink Mr. Green
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #25 : 2011-10-12, 13:02:57 »

Afmfo, to co wyżej przeczytałam nie jest dietą optymalną. Ale może się nadać do wyfabrykowania sobie cukrzycy (na 1 g węglowodanów ca 1 g tłuszczu).

To ile tych węglowodanów i białka jest w takim przypadku konsumowane? Ile tłuszczu? Nadmiar białka jest karcerogenny i na forum jest wiele informacji na ten temat. A gdy zjada się za mało tłuszczu to się zjada w nadmiarze węglowodany i/lub białka.

 
Juz pisałam ,że jestem wyjatkiem.
Jeśli chodzi o cukier zawsze mam przy niski (ok 70). Tłuszczu jem dużo. Bardzo bardzo mi smakuje tłuste jedzenie. Jesli nie jem go za dużo to napewno nie za mało( myslę, że ok.150g). Białka jem ok 30g . Trójglicerydy mam w granicach 40-50. Ponieważ przesadzam z weglowod. często robie sobie wyniki. Cisnienie idealne. PH idealne. Pozostałe wyniki idealne.Czuję sie o niebo lepiej wiec ja chyba tak mam.    Very Happy Pozdrawiam
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #26 : 2011-10-12, 13:15:19 »

To nie jest ważne, co napisałaś!
Najważniejsze przesłenie to, że "kwaśniewski zaszkodził"...  Wink Mr. Green
Coś mi sie wydaje, że nie ważne co dalej napiszę Ty i tak prześlesz przesłanie. Troszkę się czepiasz , prawda? Dajmy temu spokój. Pozdrawiam Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #27 : 2011-10-12, 13:27:49 »

Juz pisałam ,że jestem wyjatkiem.
Jeśli chodzi o cukier zawsze mam przy niski (ok 70). Tłuszczu jem dużo. Bardzo bardzo mi smakuje tłuste jedzenie. Jesli nie jem go za dużo to napewno nie za mało( myslę, że ok.150g). Białka jem ok 30g . Trójglicerydy mam w granicach 40-50. Ponieważ przesadzam z weglowod. często robie sobie wyniki. Cisnienie idealne. PH idealne. Pozostałe wyniki idealne.Czuję sie o niebo lepiej wiec ja chyba tak mam.    Very Happy Pozdrawiam

Aniu.
A jaki masz jezyk? Jak mozesz to zrob zdjecie jezyka aparatem z lampa blyskowa i przeslij mi fotke na priva, bo na forun nie dasz rady go wkleic.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #28 : 2011-10-12, 13:33:48 »

Afmfo, to co wyżej przeczytałam nie jest dietą optymalną. Ale może się nadać do wyfabrykowania sobie cukrzycy (na 1 g węglowodanów ca 1 g tłuszczu).

To ile tych węglowodanów i białka jest w takim przypadku konsumowane? Ile tłuszczu? Nadmiar białka jest karcerogenny i na forum jest wiele informacji na ten temat. A gdy zjada się za mało tłuszczu to się zjada w nadmiarze węglowodany i/lub białka.

 
Juz pisałam ,że jestem wyjatkiem.
Jeśli chodzi o cukier zawsze mam przy niski (ok 70). Tłuszczu jem dużo. Bardzo bardzo mi smakuje tłuste jedzenie. Jesli nie jem go za dużo to napewno nie za mało( myslę, że ok.150g). Białka jem ok 30g . Trójglicerydy mam w granicach 40-50. Ponieważ przesadzam z weglowod. często robie sobie wyniki. Cisnienie idealne. PH idealne. Pozostałe wyniki idealne.Czuję sie o niebo lepiej wiec ja chyba tak mam.    Very Happy Pozdrawiam

Jeśli masz dobre wyniki i czujesz się dobrze, to wszystko jest OK. Każdy jest inny i ma inne potrzeby...A na Wojciecha nie zwracaj uwagi... Wink Mr. Green
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #29 : 2011-10-12, 13:50:30 »


Aniu.
A jaki masz jezyk? Jak mozesz to zrob zdjecie jezyka aparatem z lampa blyskowa i przeslij mi fotke na priva, bo na forun nie dasz rady go wkleic.
Witaj. Miło, że się odezwałeś.
Ha,ha,ha. Czekaj niech sprawdzę. Mój język jest różowy. PH 7. Świerzy oddech.Dentystka stwierdziła brak próchnicy. Zadziwiajace, że rano po zjedzeniu nocą czekolady PH również  mam b. dobre. Myśle, że jak organizm potrzebuje więcej węgli to zrobi się grzybica.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #30 : 2011-10-12, 13:53:41 »


Jeśli masz dobre wyniki i czujesz się dobrze, to wszystko jest OK. Każdy jest inny i ma inne potrzeby...A na Wojciecha nie zwracaj uwagi... Wink Mr. Green
Tak zrobię. Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #31 : 2011-10-12, 13:55:37 »


 Myśle, że jak organizm potrzebuje więcej węgli to zrobi się grzybica.
Miało być, że "nie zrobi się grzybica".
sory sory, sory
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #32 : 2011-10-12, 14:39:05 »

Mój język jest różowy. PH 7. Świerzy oddech.Dentystka stwierdziła brak próchnicy. Zadziwiajace, że rano po zjedzeniu nocą czekolady PH również  mam b. dobre. Myśle, że jak organizm potrzebuje więcej węgli to zrobi się grzybica.

Hi,hi,hi no i strzeliłaś kangurkowi w kolanko  Sad
Biedny kangurek...  Crying or Very sad Mr. Green
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #33 : 2011-10-12, 14:48:38 »

Mój język jest różowy. PH 7. Świerzy oddech.Dentystka stwierdziła brak próchnicy. Zadziwiajace, że rano po zjedzeniu nocą czekolady PH również  mam b. dobre. Myśle, że jak organizm potrzebuje więcej węgli to zrobi się grzybica.

Hi,hi,hi no i strzeliłaś kangurkowi w kolanko  Sad
Biedny kangurek...  Crying or Very sad Mr. Green
Taaaaak? Cholercia. A miałam Tobie. Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #34 : 2011-10-12, 15:07:13 »

Nie dasz rady, bo ja jestem "siła spokoju"...  Wink Mr. Green
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #35 : 2011-10-12, 15:08:37 »

Nie dasz rady, bo ja jestem "siła spokoju"...  Wink Mr. Green

zapomniałem dopisać, że dzięki parytetom, ale cudzym naturalnie...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #36 : 2011-10-12, 16:11:57 »


Aniu.
A jaki masz jezyk? Jak mozesz to zrob zdjecie jezyka aparatem z lampa blyskowa i przeslij mi fotke na priva, bo na forun nie dasz rady go wkleic.
Witaj. Miło, że się odezwałeś.
Ha,ha,ha. Czekaj niech sprawdzę. Mój język jest różowy. PH 7. Świerzy oddech.Dentystka stwierdziła brak próchnicy. Zadziwiajace, że rano po zjedzeniu nocą czekolady PH również  mam b. dobre. Myśle, że jak organizm potrzebuje więcej węgli to zrobi się grzybica.

Ale ja prosilem o zdjecie z lampa blyskowa, a nie o patrzenie w lustro.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #37 : 2011-10-12, 16:18:44 »

Jeśli masz dobre wyniki i czujesz się dobrze, to wszystko jest OK. Każdy jest inny i ma inne potrzeby...A na Wojciecha nie zwracaj uwagi... Wink Mr. Green

Jakby sie czula dobrze, to nie skarzylaby sie na bole w barkach. Wielu ludzi czuje sie zle z dobrymi wynikami.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #38 : 2011-10-12, 16:37:39 »

Ale ja prosilem o zdjecie z lampa blyskowa, a nie o patrzenie w lustro.

No!
I to zdjęcie z mikroskopu elektronowego...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: moje ''żywienie optymalne (?)''
« Odpowiedz #39 : 2011-10-12, 16:44:06 »

Wielu ludzi czuje sie zle z dobrymi wynikami.

No!
Bo dobre wyniki świadczą tylko o chwilowej przerwie w chorobie!  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.