forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 23:26:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Wynik głosowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wynik głosowania  (Przeczytany 86689 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #180 : 2014-11-12, 18:53:44 »

No to były, oba! Mr. Green Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #181 : 2014-11-12, 19:07:29 »

Radzio nie wyjaśniaj i tak nikt nie zrozumie "co Radzio miał na myśli".  Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #182 : 2014-11-12, 21:53:03 »

Przecież za niecały rok wybory, "nikt" ma przecież prawo wiedzieć.
...
Ale fakt, to nie jest równoznaczne, że powyższy ma też prawo rozumieć.
Zostaje więc na "wiedzieć". Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #183 : 2014-12-29, 15:57:19 »

Wyobraźcie sobie, że ... "po polskiemumu będzie" ... . Very Happy

Wkrótce zainteresowani zaczną szykować grunt pod, wydawać by się mogło, nowe stołki. Wybory prezydenckie pomijam, gdyż do nich wykopki już rozpoczęto jakiś czas temu.
 Kierując się ordynacją wyborczą i prawem do kandydowania(oczywiście to nie muszę być ja, to mogą być doświadczeni gracze np. Teresa, Szefu, inni, lecz nie tylko- kandydatką, bądź kandydatem mogą zostać również Dasna, Renia, Gavroche, Zyon, czy ktoś z Państwa, w tym "Karwa", jednak aby wszyscy na raz nie poczuli się urażeni napitolę jedynie w swoim imieniu i wyobrażeniu)
http://www.infor.pl/prawo/wybory/wybory-parlamentarne-2011/284629,Jak-zglasza-sie-kandydatow-na-poslow.html
przedstawię moją metodę działania, będąc zdecydowanie zwolennikiem trzeciego sposobu zgłaszania kandydatów.
Otóż w odpowiednim czasie, gdy słońca jest już dostatecznie więcej, rozsyłam do swoich znajomych* indywidualne, rzetelne listy intencyjne m.in. z taką ofertą programową w formie zapytań:
- jeżeli stworzę (nie od razu- zaznaczyłem) w kraju takie warunki pracy, aby część uchodźców na wyspy Brytyjskie została zaspokojona, w tym materialnie, to moja obecność w Sejmie biędzie dla Ciebie stanowić wartość na tyle dużą, aby oddać na mnie swój głos?
- czy rezygnując z uposażeń poselskich i pozostając jedynie przy diecie, a nawet zadowalając się najniższą pensją krajową pozyskam Twoją aprobatę w podjętym przeze mnie przedsięwzięciu?
- ... więcej propozycji i pomysłów w liście do moich Wyborców**.
W ramach treningu w okresie od 13-10-2014 do 26-10-2014 włącznie uzyskałem zainteresowanie kilkuset osób, a dodam, że głos niektórych z nich mogę liczyć podwójnie, gdyż pochodzi od osób przebywających na dłuższym wyjeździe jednak z chęcią powrotu, to sportowe tradycje. Znam przewagę kontrkandydatów, np. Szefu- pińcet głosów; Tersa- pińć razy tyle, ale powyższa jawność mojego postępowania podyktowana jest uczciwością i troską o wewnętrzną jednomyślność Optymalnych. Takich kandydatur możemy wyłonić z pośród siebie wiele, po to, aby w dalszej kolejności "wyfaworyzować" kilka, bez konieczności wiązania się z którąkolwiek z dominujących partii, znaczy niezależnie.


*- proszę, wybaczcie mi, gdy okaże się, że nie ma listu ode mnie w Waszej skrzynce. To widomy znak, że Wasz głos należy się komuś innemu i wynika z szacunku dla innych wybieranych, którym powierzycie własne oczekiwania.
**- na pierwszym etapie potrzebuję 1001 osób. To "1" jest po to, abym mógł zaoferować pomoc komuś, komu zabraknie jednego głosu, aby rozpocząć starania o większe poparcie.

P.s. 1
Szczegóły, w tym drugiego i kolejnych etapów, bardzo dobrze jest rozważyć przy kawie, najlepiej z pianką, o co zwyczajnie proszę wszelkimi dostępnymi mi sposobami. Very Happy

P.s. 2
Ujawnione pytania nie są niczym nowym pośród rzucanego "mięsa przedwyborczego", najczęściej jednak nie są publicznie ujawniane, a jeżeli to w formie frywolnego żartu.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #184 : 2014-12-29, 16:03:35 »

Pop... Cię? Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #185 : 2014-12-29, 16:04:14 »

 Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #186 : 2014-12-29, 16:04:24 »

Ciągnie Radzia do koryta?  Rolling Eyes
Tu jest prostszy sposób - https://www.youtube.com/watch?v=ttPrbSl5XC8 - Mr. Green
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #187 : 2014-12-29, 16:33:26 »

Żebyś nie miał złudzeń Radziu, to jedynka na dowolnej liście przy przekroczeniu progu wyborczego, jedynka i dwójka przy 10% poparcia, jedynka, dwójka i trójka, przy 15% itd. Dobre jest też ostatnie miejsce na liście szczególnie dla celebryty.  Reszta to statyści.  Cool
Dlaczego byłem statystą? Aby uświadomić niektórym, że można startować, ale żeby zaraz do czynów przechodzić i uwierzyć, że każdy może?  Shocked Rolling Eyes Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #188 : 2014-12-29, 16:55:55 »

Laughing

"A co w tym śmiesznego?"  Shocked  Rolling Eyes Wink
Zaraz będzie opty-poseł, bo se uświadomił, że można...   Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #189 : 2014-12-29, 17:02:01 »

Pop... Cię? Laughing

Z tego co Gavroche napisał się śmieję... Laughing Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #190 : 2014-12-29, 19:09:00 »

Żebyś nie miał złudzeń Radziu, to jedynka na dowolnej liście przy przekroczeniu progu wyborczego, jedynka i dwójka przy 10% poparcia, jedynka, dwójka i trójka, przy 15% itd. Dobre jest też ostatnie miejsce na liście szczególnie dla celebryty.  Reszta to statyści.  Cool
Dlaczego byłem statystą? Aby uświadomić niektórym, że można startować, ale żeby zaraz do czynów przechodzić i uwierzyć, że każdy może?  Shocked Rolling Eyes Wink


jhhhhhhhh - to jest autentyczny wpis mojego kota. Wink Very Happy
Od złudzeń do wierzeń, z resztą w środku- tyle wstępu może być. Cool
Zwycięzca stawia kawę, z pianką! Very Happy
Póki co, Tobie i dwojgu prywaciarzom sprawiłem niekłamaną radochę. Wink Mr. Green Już można to uznać za konstruktywne otwarcie. Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #191 : 2014-12-29, 21:52:37 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #192 : 2014-12-29, 22:40:15 »

Chwilowo, tylko chwilowo.  Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #193 : 2014-12-29, 23:01:53 »

Zostawił przetrwalniki?  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #194 : 2014-12-29, 23:03:49 »

Paru się może w SLD "uratuje"...  Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #195 : 2014-12-30, 08:16:18 »

Chwilowo, tylko chwilowo.  Wink
Myslisz, ze jeszcze ma jakies szanse powrotu?
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #196 : 2014-12-30, 08:23:28 »

A kto się spodziewał, że Mikke po dwudziestu latach zaś trafi do budżetówki?  Wink Mr. Green
Dlatego właśnie "demokracja" jest taka piękna...  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #197 : 2014-12-30, 08:26:01 »

Tak, ale Mikke w odroznieniu od Palikota jest konsekwenty w swoim programie i wypowiedziach. Ten sie zatacza od lewa do prawa, zrazil elektorat, struktury nie istnieja, doprowadzil kumoterstwo partyjne do niebotycznych poziomow a wine zwalil na tych co wywalil. Co jak co ale odejscie Kotlinskiego uwazam za jedna z jego najwiekszych porazek.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #198 : 2015-01-14, 19:53:42 »

Żebyś nie miał złudzeń Radziu, to jedynka na dowolnej liście przy przekroczeniu progu wyborczego, jedynka i dwójka przy 10% poparcia, jedynka, dwójka i trójka, przy 15% itd. Dobre jest też ostatnie miejsce na liście szczególnie dla celebryty.  Reszta to statyści.  Cool
...

Szefu mój! Very Happy
Nie ma pośpiechu, znaczy za koleją. Zgłaszamy Optymalnego Posła, może dwóch imienników, może być ich więcej. 1000 i jeden głos na łeb, gdyby się okazało, że ... ktoś nie ma łba, to na jego substytut. I z tym do Komisji. Potem- przy cielistej piance i jakiej kanapce, znaczy ze spokojem, charakterystycznym dla prywaciarzy(nikt inny się nie zgłosi Wink)- rozważymy elegancko te procenty. Tyle mogę dziś donieść. Very Happy Laughing Laughing Laughing Wink Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #199 : 2015-03-05, 14:02:42 »

Cześć Gośka! Very Happy „Po polskiemu” będzie zadanie napisane, ale zauważyłem, że z tłumaczeniem świetnie sobie radzisz. Wink
Mam wielką chęć nie dopuścić, aby jakiś obcy facet zaprzątał Twe mądre myśli, a zatem DO dzieła, jeżeli kanapka, choćby masłem wysmarowana, była Ci nie miła. Very Happy
Każdy prawdziwy mężczyzna, w tym kandydat na Optymalnego Posła, to- zgodnie z literą prawa- taka bierna pierdoła, którą mądre kobiety powinny bez skrupułów posunąć w kierunku Dobra i wystawić Narodowi na pokaz. Jeżeli rzeczywiście(tu przejdę na liczbę mnogą, aby był uczciwy wybór, kogo w pierwszej kolejności wypada pchnąć) są Optymalni, to są też i mądrzy, choć pierdoły, a wobec tego sami sobie poradzą, należy tylko dać, tak, dać im impuls, aby ich optymalny staż nie stetryczał, gnuśniejąc od nieróbstwa, bądź od nadmiaru niepotrzebnej pracy. Impuls nazwiemy znajomo:- „nie chcem, ale muszem”. Trzej panowie, których wymienię w kolejności alfabetycznej, przesiadują w następujących okolicach: Mariusz- Wielkopolska, Radzio- Mazowsze, Toan- Kujawy. To nie jest trudność umieścić tę trójcę na listach wyborczych, pamiętając o sukcesach  wycieczek szwajcarskich. Dane osobowe masz, a pytać o zgodę nie powinnaś, ponieważ Narodowi nie wypada, nie należy, nie ma sposobu odmówić, prawo nakazuje, aby pierdoły były bierne, a Wyborcy aktywni tak, jak Ty jesteś aktywna.
Zrób więc co możesz, umieszczając tylu, ilu dasz radę na listach wyborczych, w ramach Porozumienia Wyborców, czyli bez konieczności upartyjniania któregokolwiek z nich, w tym Siebie- proste. Najstarszego na Kujawach, nieco młodszego na Mazowszu, kochanego przecież gówniarza na ziemi Wielkopolskiej. Pierwszy, samodzielny krok, to wpisać te pierdoły na listę i już. Very Happy
         Bardzo chcący Cię zauważyć Radzio! Wink
P.s. I
Dalej będzie tylko łatwiej. Very Happy
P.s. II
Głosami poparcia dla zgłaszanych możesz manipulować, dla trójcy potrzeba 3003 i nikogo na tym etapie więcej. Pozostali zdążą, gdyż nie ma pośpiechu i potrzeby trawić ich energię. Very Happy
P.s. III
Zagadnienia prawne zostały dawno temu przygotowane,wyjaśnione, uaktualnione i dla Ciebie będą dostępne przy każdym, Twoim kroku. Very Happy
P.s. IV
Dobrem by było, aby każda pierdoła wzięła się za uzupełnianie paliwa dla swoich mózgów, o czym powinna Naród informować na bieżąco, dla przykładu wybiorę pierdołę z Mazowsza i doniosę w jaki sposób dziś rozpoczęła dzień. „Z rańca po jajca, a zaraz potem 3km rozruchu w biegu plus gimnastyka w oparciu o dęby”- tyle o paliwie dla mózgu. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.