forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 16:15:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660500 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Wynik głosowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wynik głosowania  (Przeczytany 86771 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #40 : 2011-10-12, 07:22:48 »

No chyba, że Palikot chce propagować "wiarę łojców" i KK, to słusznie czyni!  Very Happy Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #41 : 2011-10-12, 07:35:37 »

Wojciech, teraz się czepiasz Palikota? Shocked Co on Tobie takiego złego zrobił? Mówi dobrze, a jak będzie działał to zobaczymy... W PO i PiS dobre intencje ja już nie wierzę...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #42 : 2011-10-12, 07:37:56 »

Dużej możliwości możliwości działania on i tak nie ma... Confused
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55926


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #43 : 2011-10-12, 08:08:18 »

Co on Tobie takiego złego zrobił? Mówi dobrze, a jak będzie działał to zobaczymy...

Mowa trawa Wink a ten to nawet nie mówi on pie..rzy bez sensu - krzyż bedzie skarżył w Brukseli, szkoda słów  Confused
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #44 : 2011-10-12, 09:00:50 »

Wybrano trzydziestu posółw z ulicznej łapanki, którzy złożyli przysięgę...  Laughing Laughing Laughing
Mamy nowego ojca dyrektora tylko wspak!  Confused
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #45 : 2011-10-13, 13:09:31 »

Tomku, takie moje podsumowanie wyników. Domyslam się że startowałeś na próbę ?? jeśli jednak wyciągasz z tego wnioski to wiesz juz że żeby zaistnieć w naszym "świecie" politycznym trzeba mieć niestety Sad partie Wink a żeby ją mieć to nie wystarczy zmobilizować takich elektoratów jak "Teresa Stachurska, czy Regina Ciereszko" bo jak widzisz w kluczowym momencie masz z tego tylko "niesmak" dla mnie już samo twoje kandydowanie z listy SLD było niesmakiem. Przypuszczam że dużo ludzi którzy nie poszli na wybory mieli podobne odczucia. Posiadasz juz pewne rozeznanie i zacznij tworzyć np. PLO ( Partia Ludzi Optymalnych ) masz potencjał, nazwisko, ludzi życzliwych i wiedzę. Dodaj do tego możliwości pracy grupowej, a za rok albo dwa jak będą następne wybory Wink pójdziemy jak w dym!!!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #46 : 2011-10-13, 13:31:04 »

Też tak myślę. SLD TO PORAAŻKA!!!!!!!!!!!

Załóż swoją partię, pójdziemy za Tobą,   zobaczysz ilu nas jest.
Czas wpuściić 'młodej krwi' do stęchłego parlamentu.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #47 : 2011-10-13, 14:52:54 »

Tomku, takie moje podsumowanie wyników. Domyslam się że startowałeś na próbę ?? jeśli jednak wyciągasz z tego wnioski to wiesz juz że żeby zaistnieć w naszym "świecie" politycznym trzeba mieć niestety Sad partie Wink a żeby ją mieć to nie wystarczy zmobilizować takich elektoratów jak "Teresa Stachurska, czy Regina Ciereszko" bo jak widzisz w kluczowym momencie masz z tego tylko "niesmak" dla mnie już samo twoje kandydowanie z listy SLD było niesmakiem. Przypuszczam że dużo ludzi którzy nie poszli na wybory mieli podobne odczucia. Posiadasz juz pewne rozeznanie i zacznij tworzyć np. PLO ( Partia Ludzi Optymalnych ) masz potencjał, nazwisko, ludzi życzliwych i wiedzę. Dodaj do tego możliwości pracy grupowej, a za rok albo dwa jak będą następne wybory Wink pójdziemy jak w dym!!!

Bardzo poważny błąd w rozumowaniu!
Aby dostać się do Sejmu z 5 OW z dowolnej partii wystarczałoby mi tylko około 10tys. głosów.
Ale skąd wziąć te 10tys. głosów, skoro "jeszcze się taki nie narodził, aby każdemu Optymalnemu Wyborcy dogodził..."
To, że komuś przeszkadzało, że z SLD, jest dla mnie poniżej krytyki.
BARDZO poważny błąd to to, że tylko 20-30 osób dojechało zagłosować z całej "masy" Optymalnych. A gdzie reszta?

PS
I gdybyś mi Sławku załatwił miejsce w partii, którą popierasz, to mógłby być to PiS, czy PO, czy PSL, czy RP, bo było to dokładnie obojętne skąd wystartowałem.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #48 : 2011-10-13, 14:56:36 »



Mowa trawa Wink a ten to nawet nie mówi on pie..rzy bez sensu - krzyż bedzie skarżył w Brukseli, szkoda słów  Confused
Czepiasz sie. Inna partia powiesilaby krzyze na kazdym skrzyzowaniu, w knajpach, agencjach i gdzie tylko sie da.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #49 : 2011-10-13, 15:15:54 »

Bardzo poważny bł±d w rozumowaniu!
tutaj akurat możesz sobie wstawić jeszcze 3 inne i wrażenie będzie podobne
Cytuj
BARDZO poważny bł±d to to, że tylko 20-30 osób dojechało zagłosować z całej "masy" Optymalnych. A gdzie reszta?
no właśnie ??? trzeba to wziaść na klate i wyciągnąć wnioski.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55926


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #50 : 2011-10-13, 15:16:19 »

Czepiasz sie. Inna partia powiesilaby krzyze na kazdym skrzyzowaniu, w knajpach, agencjach i gdzie tylko sie da.

To czy on tam wisi jemu też wisi Wink Nie dawno jeszcze był "wierzący". To są tylko tanie zagrania pod publikę - niestety skuteczne  Confused
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #51 : 2011-10-13, 15:17:09 »

Bardzo poważny błąd w rozumowaniu!
Aby dostać się do Sejmu z 5 OW z dowolnej partii wystarczałoby mi tylko około 10tys. głosów.
Ale skąd wziąć te 10tys. głosów, skoro "jeszcze się taki nie narodził, aby każdemu Optymalnemu Wyborcy dogodził..."
To, że komuś przeszkadzało, że z SLD, jest dla mnie poniżej krytyki.
BARDZO poważny błąd to to, że tylko 20-30 osób dojechało zagłosować z całej "masy" Optymalnych. A gdzie reszta?
Jest wiele srodowisk ktore potrafia sie spiąć, np gornicy, pielegniarki, rolnicy. W celach protestacyjnych lub robienia zadymy. Organizuja to chyba zwiazki zawodowe.
Niestety optymalni zrzeszeni, nie maja takiej mocy. Wybory to najwazniejsza sprawa.
Partia optymalnych? Nie da rady. Wystarczy spojrzec dookola. Wiekszosc uwaza nas za dziwakow.  Zona je optymalnie, maz sie dziwi ale nie przeszkadza. Na przyjeciach mowi, ze jest chora i nie moze jesc slodyczy. To tylko kilka wypowiedzi o ktorych mozna poczytac. UKRYWANIE OPTYMALNOSCI.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #52 : 2011-10-13, 15:46:50 »

no właśnie ??? trzeba to wziaść na klate i wyciągnąć wnioski.

Czy ten tekst był zbyt skomplikowany?
Cyt:
"Szanowni Państwo,
nikomu kto słyszał o Doktorze Janie Kwaśniewskim, a tym bardziej osobom, które zaznały dobrodziejstwa Diety Optymalnej nie muszę tłumaczyć, dlaczego podjąłem decyzję kandydowania w tegorocznych Wyborach Parlamentarnych. Nikogo z Państwa też nie muszę namawiać na oddanie głosu na moje nazwisko, ponieważ wiem, że już dokonali Państwo optymalnego wyboru!"

To, kto miał na mie głosować? Elektorat SLD?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #53 : 2011-10-13, 16:06:43 »

Czy ten tekst był zbyt skomplikowany?
Możliwe że był zbyt prosty. A tak na poważnie Tomku i bez uszczypliwości to pewnie zebrałbyś nawet i te 750 000 głosów, które pozwoliłyby przekroczyć próg wyborczy, gdyby głosowanie odbywało się w całej Polsce, a to jest mozliwe w naszym "systemie" tylko dla "posiadaczy" partii politycznych Wink Jedna osoba w parlamencie zniknie wsród "obłędu" sejmowego i w tym bym upatrywał braku frekwencji w twoim okręgu.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55926


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #54 : 2011-10-13, 16:09:18 »

Jest o'k Smile
Pierwsze koty za płoty Wink
Nie ma co czynic nerwowych ruchów i dac czas panu Prezesowi oraz pozostałym członkom OSO. Jest punkt wyjścia i teraz wiadomo przynajmniej na czym sie stoi.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #55 : 2011-10-13, 16:26:34 »

Czy ten tekst był zbyt skomplikowany?
Cyt:
"Szanowni Państwo,
nikomu kto słyszał o Doktorze Janie Kwaśniewskim, a tym bardziej osobom, które zaznały dobrodziejstwa Diety Optymalnej nie muszę tłumaczyć, dlaczego podjąłem decyzję kandydowania w tegorocznych Wyborach Parlamentarnych. Nikogo z Państwa też nie muszę namawiać na oddanie głosu na moje nazwisko, ponieważ wiem, że już dokonali Państwo optymalnego wyboru!"

To, kto miał na mie głosować? Elektorat SLD?

Moim zdaniem posel na sejm musi miec szersze horyzonty, sory, czyli poglad na wiecej spraw niz tylko zalatwienie jednej "sprawy najwazniejszej". To musi byc w programie i wypowiedziach. Poza tym, musi byc znany w swoim okregu.
Tak sie zastanawiam ilu jest optymalnych w OW nr 5.
Nie zgodze sie ze Slawkiem, ze to byla "proba". Nikt nie probuje w wyborach.
Moim zdaniem wybory zostaly sfalszowane, poniewaz pozwolila na to ordynacja wyborcza. Dlaczego z wielu KW dostaly sie jedynki? Ano, jak na liscie ktos zakreslil 6, wystarczy jakis figlik co dodatkowo zakresli 1 i glos jest na 1. Nie jest uniewazniony.
Liscie SLD zaszkodzil Napieralski, za duzo obiecywal, ludzie nie sa glupi. Moja mama z 85 albo 6 lat, mowila mi "Co on pierniczy, z pustego nie da sie nalac". Obiecywal w spotach podwyzszenie emerytur itd. Emeryci maja sie dobrze. Chcialbym miec na leb w rodzinie tyle ile ma emeryt(ktorych znam, emerytow) emerytury.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #56 : 2011-10-13, 16:54:05 »

Fakty są takie:
podałem Wam na tacy Mandat Poselski.
Sięgnęło po niego 480 osób!
I proszę nie ubliżać sobie i własnej inteligencji.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #57 : 2011-10-13, 17:05:17 »

Ja uważam, że większość Optymalnych ze Śląska mogła nawet nie wiedzieć, że Ty kandydujesz. Spora część z nich chyba nie prenumeruje miesięcznika "Optymalni" i nie czyta tego Forum... Confused Są rozproszeni i żyją "każdy sobie"...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #58 : 2011-10-13, 17:14:16 »

Jesteś w wielkim błędzie, ponieważ każdy Członek był powiadomoiny telefonicznie o fakcie, na dwa miesiące przed głosowaniem.
Zarówno ja jak i Prezes OSO zrobiliśmy wszystko, a nawet więcej, co innym partiom przyniosło sukces.
Takie są fakty.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Wynik głosowania
« Odpowiedz #59 : 2011-10-13, 17:15:58 »

I proszę się teraz nie usprawiedliwiać, że nie ta partia, że nie ten kandydat, że nie ten, czy tamten!
Bo to do niczego nie prowadzi.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.