forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 04:19:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  kalkulator optymalny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: kalkulator optymalny  (Przeczytany 25888 razy)
administ
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #20 : 2011-10-26, 10:50:07 »

Nie jestem wróżbitą i przez klawiaturę nie wiem jakiej proporcji potrzebujesz dla siebie.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #21 : 2011-10-26, 10:52:47 »

ale sie zagubiłam  

Nie musisz mieć kompleksów, ponieważ większość ekspertów od dietetyki nie rozumie tego co napisałem.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BTW
« Odpowiedz #22 : 2011-10-26, 10:56:02 »

Ja stosuję Liczydło Optymalne i ono bardzo mi pomaga w obliczeniach dziennego BTW.

Jeśli twoje żywienie polega na obliczeniach z liczydła, to współczuję.
Zapisane
Ami
Go


Email
Odp: BTW
« Odpowiedz #23 : 2011-10-26, 11:07:45 »

Ja stosuję Liczydło Optymalne i ono bardzo mi pomaga w obliczeniach dziennego BTW.

Jeśli twoje żywienie polega na obliczeniach z liczydła, to współczuję.

Hmmm...Spodziewałam się nie współczucia a raczej pomocy!
Zapisane
Ami
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #24 : 2011-10-26, 11:20:27 »

Zapisane
temida135
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #25 : 2011-10-26, 11:23:02 »

Moja rada dla nowicjuszki.
Proponuję kupić Książkę Kucharską 700 PRZEPISÓW KULINARNYCH dra Jana Kwaśniewskiego, bez której ja osobiście nie wyobrażam sobie DO.
Rozwiąże sprawę kuchni, nie będziesz tracić czasu na wymyślanie i obliczanie posiłków.Znajdziesz tam przykładowe jadłospisy,wszystko jest obliczone wystarczy kupić produkty i gotować - po to została napisana.
Książka ta nauczyła mnie nie tylko gotować, poznałam również skład produktów.Obecnie gotowanie jest moją pasją.
Jak rozpoczynałam DO tej książki jeszcze nie było... to było liczenie...
Życzę powodzenia.
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #26 : 2011-10-26, 11:47:07 »

 Shocked chyba sie zastrzele bo nic juz nie wiem  Sad Wink
ksiązke kupie jutro Smile dzisiaj mam  malowanie nie dam rady wyjsc Sad
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #27 : 2011-10-27, 08:26:25 »

Witam wszystkich  Smile mam pytanie odnośnie kalkulatora optymalnego, mianowicie z jakiej strony korzystacie?Bede wdzieczna za odpowiedz.
Nie przejmuj się. Jak poczytasz starsze posty to każdy zadawał takie pytania. Każdy na początku ważył liczył chociażby po to żeby wzrokowo wiedzieć ile zjeść potraw żeby było np.50g białka. Z czasem organizm sam podpowie czego i ile potrzebujesz , pod warunkiem że nauczysz sie to odczytywać. Liczydło św pam.  Morgana też pewnie znajdziesz. Na początek pomaga. Jedno jest pewne. Trzeba dużo czytać, żeby zrozumieć o co w tym chodzi , bo nie jest łatwo. Tak więc miłej lektury. Pozdrawiam Very Happy
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #28 : 2011-10-27, 10:41:56 »

afmfo. z tym czytaniem to świeta racja,czytam juz 3 dni nie wszystko jeszcze rozumiem Shocked tak jak napisales dluga droga przedemną ale wiem ze warto Smile
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #29 : 2011-10-27, 10:46:12 »

...,,Edycie,, juz chyba brakuje pomalu pomyslu na wymyslanie nowych nickow Mad Cool ...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #30 : 2011-10-27, 10:48:43 »

Witaj,

do momentu kiedy nie bedziesz w posiadaniu ksiazki kucharskiej mozesz korzystac z kilku stron internetowych, ktore podaja wyliczone juz jadlospisy.

a tu masz kilka linkow:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=9
http://www.dobradieta.pl/przepisy.php
http://www.stachurska.eu/?p=3768
http://optymalni.org.pl/index.php?dzial=kuchnia&id=28&seo=kulinaria

Prawde mowiac jest tego tak duzo, ze ksiazka kucharska nie jest potrzebna. Niemnie jednak proponuje kupic i nie tylko te.

Poza tym proponuje odstawic wszystkie zborza, pszenica, owies, jeczmien,zyto itd. bez tego szybciej spadnie waga a i zdrowiej sie bedziesz czula.
Tak, ja wiem, ze to wielkie wyrzeczenie ale maka jest podstawa Twojego stanu rzeczy.

Powodzenia
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #31 : 2011-10-27, 11:06:11 »

Oczywiscie jest jeszcze nasza kuchnia forumowa, ktora jest obfita w dania optymalne. Mysle, ze jest tego pare tysiecy. Laughing

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?board=8.0

Wiec nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc smacznego i powodzenia.

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #32 : 2011-10-27, 11:56:29 »

Adampio, dzięki że i mój blog w wykazie znalazł miejsce. Przy okazji dodałam tam jeszcze jeden link, mianowicie: Albo cukry, albo zdrowie - http://www.stachurska.eu/?p=2845 .

Nowicjuszka,

u mnie jest (dotąd) 44 przepisy kulinarne, mnie te dania smakują, innym też Smile  , wiem bo dostawałam w tej sprawie maile via "kontakt" na blogu. Przy odchudzaniu na początek można aplikować mniej tłuszczu, ale potem? Potem - wszystko mi mówi Smile  - go sobie nie żałować. I się jednak uczyć, czyli czytać, czytać, czytać i się ew. dopytywać. Na dr-kwasniewski.pl jest dużo tekstów na temat, są książki Doktora Kwaśniewskiego, są filmy na youtube, jest to forum, a nawet duży dział w tej samej sprawie u mnie. Będzie dobrze Smile 
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #33 : 2011-10-27, 12:04:07 »

adampio jestes kochany ze dales te linki:P !a jakie pysznosci tylko palce lizac no  i talerz haha Laughing
Jesli chodzi o mączne to calkowicie je odstawiłam,cukier takze i całą reszte śmieciowego jedzenia.Zdaje sobie sprawe ze mój styl zycia pomału mnie zabijał Sad Mam dopiero 43 lata a czułam sie jak kobnieta po 60-tce.Ból kolan,zadyszka,ból kregoslupa,skutki nadwagi az wstyd przyznac ze sama sie do tego doprowadzilam Sad Teraz wiem ze wybralam dobrą droge,szkoda jedynie ze dopiero teraz Sad
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #34 : 2011-10-27, 12:09:51 »

Dziekuje Wam za okazana pomoc Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #35 : 2011-10-27, 12:43:55 »

adampio jestes kochany...

No, no... Shocked tak śmiało sobie nie poczynaj bo ja już Jego sobie zarezerwowałam...  Evil or Very Mad Laughing Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #36 : 2011-10-27, 12:47:14 »

dobrze, ze moja zona nie czyta forum tylko czasami pyta " co na Kwasniewskim", bo pewnie by so bie pomyslala, ze to forum o inyym charakterze. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #37 : 2011-10-27, 12:59:41 »

To tak przez pomyłkę mi się napisało. Laughing Już wracajcie do tematu...

To może ja napiszę, że pierwsze 2 miesiące na DO gotowałam tylko na podstawie gotowych, obliczonych dań z książek...a potem to już było coraz łatwiejsze, zaczęłam eksperymentować z nowymi daniami, a potem to już przestałam ważyć i liczyć. Teraz tylko od czasu do czasu przez kilka dni obliczam BTW aby upewnić się czy jestem na "dobrej drodze"...
Zapisane

nowicjuszka
Go


Email
Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #38 : 2011-10-27, 18:41:10 »

A ja Tobie reniu o "nas" jeszcze nie mówiłam Shocked Laughing Laughing to juz wiesz nie dało sie ukryc Laughing :lol:Ja tez wracam do tematu dosc o amorach Laughing Laughing
Na diecie jestem 3 dzien,ale dzisiaj mam zawroty głowy,ogólna apatie,zjadłam orzechy nerkowca i nie mogłaam po nich opuścic toalety :(miałam darmowe oczyszczanie okrężnicy,Jak nic organizm pewnie chce cukru,ale ja sie nie dam!gotuje warzywka jak  zjem to może sie lepiej sie poczuje Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: kalkulator optymalny
« Odpowiedz #39 : 2011-10-27, 18:59:14 »

Może Tobie ciśnienie się obniżyło... Rolling Eyes albo lekkie odwodnienie...
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.