forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-30, 03:52:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660655 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Namówiony
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Namówiony  (Przeczytany 6874 razy)
nowicjuszka
Go


Email
Namówiony
« : 2011-11-15, 13:55:22 »

 Witam Laughing
Chcialam sie podzielic moja radoscia Laughing otóż  rozmawialam z synem o plusach płynących z ŻO Laughing itd... i w sumie po krótkiej rozmowie,syn zdecydował sie przejsc na ten sposób żywienia Laughing.W taki oto sposób jest nas w domu dwóch optymalnych a wiadomo co dwóch to nie jeden Laughing ach jak sie z tego ciesze.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #1 : 2011-11-15, 14:06:27 »

Zasad namówiony będzie pilnować? Trzeba dziecku uświadomić że łapu - capu jest nieskuteczne Smile 
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #2 : 2011-11-15, 14:33:28 »

Zasad namówiony będzie pilnować? Trzeba dziecku uświadomić że łapu - capu jest nieskuteczne Smile 

syn ma 24 lata,sądze ze wie co robi Laughing wie na czym polega ŻO no i ma nadwage a to juz jest dla niego problem który musi rozwiązac.Widzi jaki wplyw na mnie ma dieta Laughing sądze ze da rade Very Happy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #3 : 2011-11-15, 14:53:00 »

Eeeeeeee..... moje dzieci jak chodziły do szkół i miałam nad nimi władzę to bez szemrania jadły optymalnie i nawet bardzo im to odpowiadało.  Very Happy

Teraz jak pracują to nie mam już takiego wpływu na ich odzywianie  Sad i tylko ja z mężem trwamy przy DO/ŻO, a 'na siłę' nie chcę im nakazywać, bo poza domem i tak żywiliby się 'korytkowo', a mieszanie jest najgorsze.
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #4 : 2011-11-16, 16:17:10 »

Eeeeeeee..... moje dzieci jak chodziły do szkół i miałam nad nimi władzę to bez szemrania jadły optymalnie i nawet bardzo im to odpowiadało.  Very Happy

Teraz jak pracują to nie mam już takiego wpływu na ich odzywianie  Sad i tylko ja z mężem trwamy przy DO/ŻO, a 'na siłę' nie chcę im nakazywać, bo poza domem i tak żywiliby się 'korytkowo', a mieszanie jest najgorsze.



Mój mąz niestety nie chce przejsc na ŻO Sad mówi ze sie smalcem zabijac nie bedzie Shocked dobrze ze syn jest mądrzejszy Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #5 : 2011-11-16, 19:08:06 »

Daj mu spokoj. Niech sie zabija chlebem, to ponoc zdrowsze. Do ZO namawiac nie mozna, to trzeba zrozumiec. Na sile nic niezrobisz - tylko krzywde i sobie i rodzinie. Znam to z podworka.

Ja przekonalem zone zaprzaszajac ja na okresowe badanie krwi. Jak zobaczyla moje i porownala ze swoimi pytala mnie jak to mozliwe, ze ja, ktory jje tak nie zdrowo ma lepsze. Po roku powtorka i wniosek ten sam. Ja tylko konkludowalem " jeseli jjesz tak zdrowo to dlaczeo jestes taka chora"..... no i tak to sie zaczelo.

Nic na sile. Pozniej poszla ksiazka w ruch, jedna i druga a trzecia , no i wiedza inna. NO I TAK TO SIE ZACZELO!!!

Mam nadzieje, ze rozumiesz.  Laughing
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #6 : 2011-11-16, 19:23:58 »

  On choruje co chwile na cos,to zapalenie jąder,to krwawiące zylaki obytu,nadcisnienie,bóle głowy,nie rozumiem jak mozna byc takim głupcem Sad Ale jest dorosly co nie znaczy mądry w tym przypadku Rolling Eyes Wink .Kazdy jest kowalem wlasnego losu,ja sie  bardzo ciesze ze jestem z Wami Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #7 : 2011-11-16, 19:49:52 »

Zapalenie jader!!! A co to?

Ba ja mialem cos takiego..... to zona polewala "syfonem"

Cos mnie sie wydaje, ze chyba z Ciebie to ogrodnik. Tak? Przesadzasz.

Nadcisnienie i bole glowy? A moze to Twoja wina?

Zartuje. Laughing

Sorry.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nie dziwibym sie mnie, 5 zoltek dziennie, zalewam sie tluszczem, jjem tak nie zdrowo, ze moj lekaz nie chce mnie widziec- ale zapalenie jader. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sorry.
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #8 : 2011-11-16, 19:59:10 »

Ja kiedys mezowi powiedzialam ze sie boje obok  jego zwłok obudzic :cry:Bede spiewac wówczas :jestem młoda wdowa.... Crying or Very sad Wink oczywiscie zartuje,ale jesli malzonek nic w tym kierunku nie zacznie robic to kaplica
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #9 : 2011-11-16, 20:01:12 »

Ile ma tal malzonek, oczywiscie.
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Namówiony
« Odpowiedz #10 : 2011-11-16, 20:05:41 »

Ile ma tal malzonek, oczywiscie.
[/qu



niepelne 48 lat
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.