forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 07:30:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Hirsutyzm
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Hirsutyzm  (Przeczytany 9578 razy)
anusia
Go


Email
Hirsutyzm
« : 2011-11-16, 17:39:25 »

czy znacie przypadki pozbycia sie hirsutyzmu na żo?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #1 : 2011-11-16, 18:32:58 »

Nie znam, ale jeśli występuje na podłożu hormonalnym, to powinno pomoc. ŻO usprawnia pracę wszystkich hormonów - one w przeważającej części składają się z tłuszczów. Właśnie brak tłuszczów w diecie powoduje rożne rodzaje schorzeń o podłożu hormonalnym...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #2 : 2011-11-16, 19:40:36 »

Sądzę jednak, że nawet jeśli zaburzenie zniknie, to zmiany już istniejące, same się nie cofną. Problem może tylko rozwiązać depilacja permanentna - laserowa...
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #3 : 2011-11-16, 20:09:22 »

Sorry, nie bede szukal w gooooooglach co to jest. Ale co to jest?

Widze, ze coraz czesciej trafiaja tu osoby z takimi chorobami, o ktorych nigdy nie slyszalem i dzieki Bogu. Czasami mysle, ze to jakies "jaja" i dlatego sie nie odzywam. Nie raz tu byly rozne osoby pod postaciami innych wymyslajace choroby podobne do innych.

Ja ostatnio zachorowalem na "brak alkoholu", mysle, ze znacie symptomy: przeziebienie, katar, kichanie itd. Na to potrafie znalesc antidotum ale na te wymyslne inne. Sorry, ze tak w tym temacie, zara po tym poscie, moze sie wydac kontrowersjane, ale ja si ejuz tu gubie. Shocked

Nie wiem kto jest ptawdziwy a kto nie. A pisac sobie "tak a muzom" nie potrafie.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #4 : 2011-11-16, 20:14:08 »

Adampio, znalazłam - http://pl.wikipedia.org/wiki/Hirsutyzm . Jeśli jest możliwe chorować np na cukrzycę to jest możliwe i na inne choroby.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #5 : 2011-11-16, 20:40:19 »

Wbrew nazwie hirsutyzm jest częstym problemem. Stosowane są różne metody leczenia od zwyczajnego golenia, woskowania, depilacji laserowej (zależy od koloru włosów powodzenie depilacji) po kuracje hormonalne. Mniej popularna jest choroba o nazwie hypertrichosis inaczej syndrom wilkołaka, na którą choruje około 100 osób na świecie.Najsłynniejszymi są bracia Gomez bodajże z Meksyku.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #6 : 2011-11-16, 20:45:34 »

Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #7 : 2011-11-16, 20:47:57 »

Adampio, znalazłam - http://pl.wikipedia.org/wiki/Hirsutyzm . Jeśli jest możliwe chorować np na cukrzycę to jest możliwe i na inne choroby.

Pani Tereso, ja nie neguje. po prostu prtzeraza mnie ilosc tych chorob. A wystarczy tluszcz, dobre i zdrowe nastawienie do zycia, kilka kropli wody zdrowotne / tylko dla mezczyzn/ dziennie, jakas robota, praca tez sie przyda.....i wszystko ok!!!
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #8 : 2011-11-16, 21:23:08 »

 Jest tu także Stefan Bibrowski urodzony w Warszawie. http://www.oddee.com/item_97812.aspx
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #9 : 2011-11-16, 21:24:22 »

Dasna, ja przez Ciebie nie zasnę... Sad Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Hirsutyzm
« Odpowiedz #10 : 2013-10-13, 10:32:54 »

Wbrew nazwie hirsutyzm jest częstym problemem. Stosowane są różne metody leczenia od zwyczajnego golenia, woskowania, depilacji laserowej (zależy od koloru włosów powodzenie depilacji) po kuracje hormonalne. Mniej popularna jest choroba o nazwie hypertrichosis inaczej syndrom wilkołaka, na którą choruje około 100 osób na świecie.Najsłynniejszymi są bracia Gomez bodajże z Meksyku.

Wymyślny syndrom, wymyślna choroba. Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.