forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 12:24:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660385 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  jajka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 53 Do dou Drukuj
Autor Wtek: jajka  (Przeczytany 538761 razy)
anakin
Go


Email
Re: jajka
« Odpowiedz #620 : 2016-10-29, 21:05:35 »

Jest też drugie rozwiązanie, uwolnię rejestrację, abyście mogli zobaczyć,

Z czyste ciekawosci chetnie bym zobaczyl jakie spamboty zalalyby forum postami-reklamami juz po kilku godzinach. Czy przewazalby jezyk angielski, rosyjski czy moze jakis chinski. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: jajka
« Odpowiedz #621 : 2016-10-29, 21:47:00 »

Pewnie łacina... Cool Laughing
Zapisane

ziuta
Jr. Member
**
wiadomoci: 598


Odp: jajka
« Odpowiedz #622 : 2016-10-29, 22:50:30 »

Kilka lat temu,  zachęcona o dziwo przez środowisko lekarskie, przeczytałam książkę: " Cholesterol naukowe kłamstwo". Książka ciężka, bo mnóstwo badań naukowych. I na  jednej z ostatnich stron, napisane nieśmiało sugestie autora jak sobie z miażdżycą poradzić, między innymi tłusta dieta a przy niej gwiazdka-odnośnik na sam dół strony, a tam drobnym druczkiem stało napisane, że taką dietę w Polsce od lat propaguje dr Kwaśniewski.

O sprawie zapomniałam do czasu kiedy zaczęłam szukać sposobu na rozliczne dolegliwości, i wtedy po raz drugi natknęłam się na nazwisko dr Kwaśniewskiego, ktoś już o nim napisał, może nieśmiało, ale tym bardziej intrygująco.

Na Ziębę trafiłam już jako zdeklarowana optymalna i ze zdumieniem odkryłam, że to On właśnie był tłumaczem tejże książki o cholesterolu i ta gwiazdka była od Niego.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: jajka
« Odpowiedz #623 : 2016-10-29, 23:00:46 »

Też tę książkę Hartenbacha czytałam, ale nie zwróciłam uwagi na tłumacza... Rolling Eyes

Sprawdzam i u mnie pisze
Tłumaczenie: Magdalena Nelke...
Zapisane

ziuta
Jr. Member
**
wiadomoci: 598


Odp: jajka
« Odpowiedz #624 : 2016-10-29, 23:15:57 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: jajka
« Odpowiedz #625 : 2016-10-29, 23:21:52 »

Ja mam taką książkę, wydaną w Warszawie - Oficyna Wydawnicza "Interspar" - w 2007 roku...

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/226465/mity-o-cholesterolu

A w którym roku Twoja książka jest wydana? Rolling Eyes
I u mnie nie znalazłam wzmianki o dr J. Kwaśniewskim... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: jajka
« Odpowiedz #626 : 2016-10-29, 23:28:22 »

 Embarassed Sorry, to nie ta książka, pomieszało mi się. Chyba czas iść spać... Cool Laughing
Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: jajka
« Odpowiedz #627 : 2016-10-30, 09:25:23 »

Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: jajka
« Odpowiedz #628 : 2016-10-30, 10:02:07 »

Embarassed Sorry, to nie ta książka, pomieszało mi się. Chyba czas iść spać... Cool Laughing
Tak Renia, to byl wspanialy dialog  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Bobby
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #629 : 2016-10-30, 11:24:59 »

Tak. Kilka osób robi tutaj widocznie za Trollów, aby to Forum w jak najgorszym świetle ukazać. Właśnie Ty (Bobby) też, szczególnie to widać, po Twojej wulgarności w wątku z "Humorem".
Miałam już dwa telefony z zapytaniami - co się z tym Forum dzieje? (Na grupie Pomorskiej też się pytali). O Tobie była mowa, o "Mańku", który jest wulgarny, napastliwy personalnie, rzuca (jak to sam nazywa) jadem. Nikomu żadnej pożytecznej rady nie udzielił, tylko wyskakuje z chamskimi odzywkami i wyzwiskami. Na blogu Teresy pisał przeciwko Optymalnym (też w chamski sposób) chwaląc tylko dr Witoszek i jej książki. Czyżby naganiał jej klientów na książki i porady, czy raczej chce odstraszyć od DO?
Wiadomo, że dr Witoszek pasożytuje na Wiedzy dr Kwaśniewskiego, jednocześnie oczerniając ją. Pisze, że DO szkodzi i ona biedna musi ofiary Diety Optymalnej leczyć. Jeszcze w swojej książce przywłaszczyła sobie nazwę "Dieta Optymalna" i wprowadza początkujących w błąd (znam osobiście takie osoby, które przez jej książki przestraszyły się Diety Optymalnej).
A "vvv" - Adaśko? Tak samo, na forum Dobra Dieta zachwalał i kierował nowych do Dr Witoszek. Optymalnych wyśmiewał.
Tutaj na Forum nowym zaraz swoje rady udziela. Pisze o bilansowaniu tygodniowym posiłków, a spożywaniu olejów w dużych ilościach. Miesza nowym w głowach.
Adminie, uważam, że zrobiłbyś przysługę temu Forum, Diecie Optymalnej i swojemu Tacie, usuwając takich Trolli z Forum.
Mnie i zaglądającym tutaj Gościom też (najbardziej zainteresowanym i jeszcze niezdecydowanym czy przejść na DO), gdyż wizerunek i przekaz to Forum traci...


Najbardziej od DO zniechęcają maszyny jądrowe, mesjasze, cholesterol, tłuszcze zwierzęce.
Jestem dumny ze swojego wkładu na rzecz obniżania cen produktów zwierzęcych.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: jajka
« Odpowiedz #630 : 2016-10-30, 11:30:08 »

Embarassed Sorry, to nie ta książka, pomieszało mi się. Chyba czas iść spać... Cool Laughing
Tak Renia, to byl wspanialy dialog  Laughing Laughing

"Jeden o niebie drugi o chlebie"...ze smalcem... Cool Laughing To nie była godzina na sensowną dyskusję (przynajmniej dla mnie Cool), tylko na ostrzenie słuchu w wątku z muzyką... Laughing Byłam jakoś pewna, że chodzi o "Mity o cholesterolu"... Cool
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #631 : 2016-11-02, 09:41:50 »

Ale jajca będą w Sridlu.  Very Happy  Chyba nie rzucą się tak jak na torebki skórzane i gumowe kroksy?  Rolling Eyes  Wink
http://www.rp.pl/Przemysl-spozywczy/161109911-Lidl-rezygnuje-ze-sprzedazy-jajek-trojek-To-sukces-koalicji-Open-Wing-Alliance.html
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: jajka
« Odpowiedz #632 : 2016-11-03, 22:45:13 »

Najbardziej od DO zniechęcają maszyny jądrowe, mesjasze, cholesterol, tłuszcze zwierzęce.

Ale sa wyjatki. Mnie osobiscie wlasnie refleksja Doktora, ze bogowie to kosmici zaintrygowal i na dluzej zakotwiczyl. No i odwolania do wnioskow Selaka.

Bez tego, gdyby to byla tylko jakas dieta, w ogole bym sie tym nie zainteresowal, bo zadna choroba dotkniety nie bylem (i nie jestem) i zadnych diet nie stosowalem. Mlody, szczuply i cudny, to caly ja.
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: jajka
« Odpowiedz #633 : 2016-11-03, 22:48:29 »

koncowka -la* x2, Sedlaka*

Jednolinijkowiec nabity specjalnie dla zyona by nie musial sie produkowac.
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #634 : 2016-11-04, 19:18:07 »

Wyjątek potwierdza regułę.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31005


Odp: jajka
« Odpowiedz #635 : 2016-11-24, 17:48:39 »

Tak. Kilka osób robi tutaj widocznie za Trollów, aby to Forum w jak najgorszym świetle ukazać. Właśnie Ty (Bobby) też, szczególnie to widać, po Twojej wulgarności w wątku z "Humorem".
Miałam już dwa telefony z zapytaniami - co się z tym Forum dzieje? (Na grupie Pomorskiej też się pytali). O Tobie była mowa, o "Mańku", który jest wulgarny, napastliwy personalnie, rzuca (jak to sam nazywa) jadem. Nikomu żadnej pożytecznej rady nie udzielił, tylko wyskakuje z chamskimi odzywkami i wyzwiskami. Na blogu Teresy pisał przeciwko Optymalnym (też w chamski sposób) chwaląc tylko dr Witoszek i jej książki. Czyżby naganiał jej klientów na książki i porady, czy raczej chce odstraszyć od DO?
Wiadomo, że dr Witoszek pasożytuje na Wiedzy dr Kwaśniewskiego, jednocześnie oczerniając ją. Pisze, że DO szkodzi i ona biedna musi ofiary Diety Optymalnej leczyć. Jeszcze w swojej książce przywłaszczyła sobie nazwę "Dieta Optymalna" i wprowadza początkujących w błąd (znam osobiście takie osoby, które przez jej książki przestraszyły się Diety Optymalnej).
A "vvv" - Adaśko? Tak samo, na forum Dobra Dieta zachwalał i kierował nowych do Dr Witoszek. Optymalnych wyśmiewał.
Tutaj na Forum nowym zaraz swoje rady udziela. Pisze o bilansowaniu tygodniowym posiłków, a spożywaniu olejów w dużych ilościach. Miesza nowym w głowach.
Adminie, uważam, że zrobiłbyś przysługę temu Forum, Diecie Optymalnej i swojemu Tacie, usuwając takich Trolli z Forum.
Mnie i zaglądającym tutaj Gościom też (najbardziej zainteresowanym i jeszcze niezdecydowanym czy przejść na DO), gdyż wizerunek i przekaz to Forum traci...

A Zyonku i Gaworku nic nie mówili ?  Laughing
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #636 : 2016-11-25, 22:57:11 »

 Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: jajka
« Odpowiedz #637 : 2016-11-26, 13:06:59 »

 Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #638 : 2016-11-26, 19:47:02 »

Bez obaw. ''Czarny piątek'' jajka ominął.  I chyba inne dni także.  Rolling Eyes  Wink

Brakuje chętnych na jaja
http://stooq.pl/n/?f=1130382&c=1&p=4+22

Cytuj
Warszawa (PAP) - Maleje spożycie jaj w Polsce - informuje Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.


Szwagrowski Zosi też nie kupi, bo ma zakaz.  Profesor dał mu lekarstw reklamóweczkę (powtarzające się, a co? może któryś nie zadziała Wink ).  Bo mówił, że zawał groźna rzecz w tym wieku (40).
Tłuszcze ma jadać tylko i wyłącznie roślinne, obowiązkowo margalinę cardio. Warzyw i owoców moc i sanatorium gratis 3 tygodnie. Budżet niewiele się zmienił, szło 700 na papierochy, teraz idzie na medykamenty. Resztę my dopłacimy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #639 : 2016-11-26, 20:36:13 »

To jest bardzo "dobra zmiana", bo jajka są strasznie niezdrowe na diecie mieszanej.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 53 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.298 sekund z 19 zapytaniami.