forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 04:45:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  jajka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 53 Do dou Drukuj
Autor Wtek: jajka  (Przeczytany 538910 razy)
vvv
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #540 : 2016-10-23, 11:12:01 »

jednostki owsianej (JO)

.......... kilo ziemniaków ma 0,32 JO ...

Co to jest to JO... Rolling Eyes
No czyta co trzeci wyraz, no jak nie jak tak.
 Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #541 : 2016-10-23, 11:13:10 »

Ty masz
Opinio-twórczość - cenna cecha sprzedawcy.

 Wink

Ale merytorycznie zaargumentowałeś... Confused Laughing W temacie... Rolling Eyes
Jak politycy, wyrwą kawałek i go oceniają, pomijając temat rozmowy...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #542 : 2016-10-23, 11:18:21 »

jednostki owsianej (JO)

.......... kilo ziemniaków ma 0,32 JO ...

Co to jest to JO... Rolling Eyes
No czyta co trzeci wyraz, no jak nie jak tak.
 Confused

Albo nie zauważyłam, albo Admin uzupełnił... Cool Laughing
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #543 : 2016-10-23, 11:28:28 »

Ty masz
Opinio-twórczość - cenna cecha sprzedawcy.

 Wink

Ale merytorycznie zaargumentowałeś... Confused Laughing W temacie... Rolling Eyes
Jak politycy, wyrwą kawałek i go oceniają, pomijając temat rozmowy...

(1) szczegół
Nie mam.

(2) szczegół
Wiem co mam, a czego nie mam, a Ty swoją wiedzę, co ja mam, a czego nie mam to chyba z tekstów Z&G czerpiesz.

(3) szczegół
Nie masz, (a może masz - ale nie prezentujesz),
nawet bladego pojęcia co oznacza termin "rotacja" w kontekście diety eliminacyjnej?

Więc się nie dziw, że jak piszesz "Ty masz" to ja widzę opinio-twórczość, a nie "merytoryczność".

Ale takie jaja to w sumie norma.

 Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #544 : 2016-10-23, 11:32:44 »

OK, tylko nie ucz czegoś, czego nie stosujesz, co krytykujesz...Masz inny sposób jedzenia, to Twoja sprawa, ale po co na tym Forum mącisz?
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #545 : 2016-10-23, 11:36:09 »

po co na tym Forum mącisz?
Opiniotwóczość, że mącę - czyżby?

 Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: jajka
« Odpowiedz #546 : 2016-10-23, 13:45:55 »

True. Cool

Ziemniaki to jarzyny przecież.
Tuczarniane tak uważają, ale oni nawet kukurydzę za warzywo mają. Wink
Gdzieś czytałem, że warzywa właśnie dlatego się tak nazywają, od warzenia, i powinno się je jeść obrobione.

No to Pollmer w ostatniej ksiazce tak pisze, co cytowalem Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: jajka
« Odpowiedz #547 : 2016-10-23, 13:55:09 »

po co na tym Forum mącisz?
Opiniotwóczość, że mącę - czyżby?

 Cool

A nie pisał ostatnio Admin, że tu jest wielu 'nawiedzeńców', co to będzie na siłę przekonywać do jednej, najzdrowszej... ? Shocked  Very Happy

Tzw. 'obrońcy' (życia)  Very Happy Antypromocja
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #548 : 2016-10-23, 14:20:21 »

To jest Forum dr Kwaśniewskiego. Nie wiem po co tutaj dają wskazówki dietetyczne zwolennicy DDP dr Witoszek.
Pokazują swoje złośliwości, w ogóle to jad "najlepiej" przedstawiasz Ty, w wątku z "Najnowszą historią Polski". Są to posty złośliwe, wulgarne, atakujące personalnie... Confused
Widać, że DDP się nie sprawdza... Confused
Czytający tutaj Goście, pewnie biorą Was za Optymalnych i dziwią, się, że DO jednak psychiki nie poprawia... Confused Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: jajka
« Odpowiedz #549 : 2016-10-23, 15:04:33 »

True. Cool

Ziemniaki to jarzyny przecież.
Tuczarniane tak uważają, ale oni nawet kukurydzę za warzywo mają. Wink
Gdzieś czytałem, że warzywa właśnie dlatego się tak nazywają, od warzenia, i powinno się je jeść obrobione.

No to Pollmer w ostatniej ksiazce tak pisze, co cytowalem Very Happy
Tak!
Czytałem to u Ciebie. Very Happy
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #550 : 2016-10-23, 16:57:35 »

wskazówki dietetyczne

Nie chce mi się cytować, więc z pamięci lecę, podniesiono kolejno:

- fajna dynia
- fajna dynia bo z własnego ogródka niepryskana może być, a sklepowe ziemniaki pryskane zawsze są
- ja nie potrzebuję dyni bo warzyw mało jem więc ziemniaki wystarczą
- no nie tak mało bo trzeba wyrobić 50g węglowodanów
- 50g węglowodanów z warzyw to czasami i 2,5kg warzywa
- a gdzie formuła 300g
- JO czyli jak odróżnić konkretne jedzenie
- oryginalny cytat, formuła 300g 1990/2000
- ale ty nie umiesz czytać bo nie wszystko naraz, tylko coś trzeba wybrać
- i dalej obraz świata według Reni, kto co widzi, czego nie widzi,
kto co robi czego nie robi i jaki jest wobec tego toksyczny dla Forum.

Tak ja to subiektywnie widzę, obiektywnie każdy sobie może prześledzić ostatnie dwie strony tego wątku,
choć oczywiście lepsi (nie ja) mają możliwość zaokrąglania swoich postów już wysłanych.

 Wink

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #551 : 2016-10-23, 17:42:02 »

Fajny miszmasz z poprzekręcanych wypowiedzi różnych osób. Gratuluję pomysłu i wytrwałości... Laughing
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #552 : 2016-10-23, 18:04:43 »

Jak zjesz ziemniaka, trochę warzyw i ciacho to masz chyba dosyć węglowodanów... Rolling Eyes
No jasne. Ale jak niezdrowo.  Shocked  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #553 : 2016-10-23, 18:06:50 »

Trudno. Możesz się poświecić w imię nauki... Confused Laughing
Zapisane

Bobby
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #554 : 2016-10-23, 22:34:32 »

To jest Forum dr Kwaśniewskiego. Nie wiem po co tutaj dają wskazówki dietetyczne zwolennicy DDP dr Witoszek.
Pokazują swoje złośliwości, w ogóle to jad "najlepiej" przedstawiasz Ty, w wątku z "Najnowszą historią Polski". Są to posty złośliwe, wulgarne, atakujące personalnie... Confused
Widać, że DDP się nie sprawdza... Confused
Czytający tutaj Goście, pewnie biorą Was za Optymalnych i dziwią, się, że DO jednak psychiki nie poprawia... Confused Laughing

I jeszcze jakieś ćpuny się ty wałęsają, a to porządne forum, i nie ma miejsca dla takich.

 Cool Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: jajka
« Odpowiedz #555 : 2016-10-23, 23:04:20 »

Tak. Kilka osób robi tutaj widocznie za Trollów, aby to Forum w jak najgorszym świetle ukazać. Właśnie Ty (Bobby) też, szczególnie to widać, po Twojej wulgarności w wątku z "Humorem".
Miałam już dwa telefony z zapytaniami - co się z tym Forum dzieje? (Na grupie Pomorskiej też się pytali). O Tobie była mowa, o "Mańku", który jest wulgarny, napastliwy personalnie, rzuca (jak to sam nazywa) jadem. Nikomu żadnej pożytecznej rady nie udzielił, tylko wyskakuje z chamskimi odzywkami i wyzwiskami. Na blogu Teresy pisał przeciwko Optymalnym (też w chamski sposób) chwaląc tylko dr Witoszek i jej książki. Czyżby naganiał jej klientów na książki i porady, czy raczej chce odstraszyć od DO?
Wiadomo, że dr Witoszek pasożytuje na Wiedzy dr Kwaśniewskiego, jednocześnie oczerniając ją. Pisze, że DO szkodzi i ona biedna musi ofiary Diety Optymalnej leczyć. Jeszcze w swojej książce przywłaszczyła sobie nazwę "Dieta Optymalna" i wprowadza początkujących w błąd (znam osobiście takie osoby, które przez jej książki przestraszyły się Diety Optymalnej).
A "vvv" - Adaśko? Tak samo, na forum Dobra Dieta zachwalał i kierował nowych do Dr Witoszek. Optymalnych wyśmiewał.
Tutaj na Forum nowym zaraz swoje rady udziela. Pisze o bilansowaniu tygodniowym posiłków, a spożywaniu olejów w dużych ilościach. Miesza nowym w głowach.
Adminie, uważam, że zrobiłbyś przysługę temu Forum, Diecie Optymalnej i swojemu Tacie, usuwając takich Trolli z Forum.
Mnie i zaglądającym tutaj Gościom też (najbardziej zainteresowanym i jeszcze niezdecydowanym czy przejść na DO), gdyż wizerunek i przekaz to Forum traci...
Zapisane

anakin
Go


Email
Re: jajka
« Odpowiedz #556 : 2016-10-24, 01:25:47 »

Właśnie Ty (Bobby) też, szczególnie to widać, po Twojej wulgarności w wątku z "Humorem".

Przyznam, ze "wieki" tam nie zagladalem, bo nie widze sensu czytania dowcipow ludzi z tego forum. Po prostu nie to "pokolenie" i nie moj humor. =p

Ale wlasnie zernalem i faktycznie dziwne te "zarty" kolegi Bobby'ego... Ale moze jest cos w tych mikro-dialogach smiesznego, czego nie dostrzegam...

Osobiscie na "dzien dobry" wprawiam sie w dobry humor tutaj:
https://plus.google.com/collection/8YOlbB

Przykladowo dzis rozbawilo mnie m.in. to:


Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: jajka
« Odpowiedz #557 : 2016-10-24, 09:16:54 »

Tak. Kilka osób robi tutaj widocznie za Trollów, aby to Forum w jak najgorszym świetle ukazać. Właśnie Ty (Bobby) też, szczególnie to widać, po Twojej wulgarności w wątku z "Humorem".
Miałam już dwa telefony z zapytaniami - co się z tym Forum dzieje? (Na grupie Pomorskiej też się pytali). O Tobie była mowa, o "Mańku", który jest wulgarny, napastliwy personalnie, rzuca (jak to sam nazywa) jadem. Nikomu żadnej pożytecznej rady nie udzielił, tylko wyskakuje z chamskimi odzywkami i wyzwiskami. Na blogu Teresy pisał przeciwko Optymalnym (też w chamski sposób) chwaląc tylko dr Witoszek i jej książki. Czyżby naganiał jej klientów na książki i porady, czy raczej chce odstraszyć od DO?
Wiadomo, że dr Witoszek pasożytuje na Wiedzy dr Kwaśniewskiego, jednocześnie oczerniając ją. Pisze, że DO szkodzi i ona biedna musi ofiary Diety Optymalnej leczyć. Jeszcze w swojej książce przywłaszczyła sobie nazwę "Dieta Optymalna" i wprowadza początkujących w błąd (znam osobiście takie osoby, które przez jej książki przestraszyły się Diety Optymalnej).
A "vvv" - Adaśko? Tak samo, na forum Dobra Dieta zachwalał i kierował nowych do Dr Witoszek. Optymalnych wyśmiewał.
Tutaj na Forum nowym zaraz swoje rady udziela. Pisze o bilansowaniu tygodniowym posiłków, a spożywaniu olejów w dużych ilościach. Miesza nowym w głowach.
Adminie, uważam, że zrobiłbyś przysługę temu Forum, Diecie Optymalnej i swojemu Tacie, usuwając takich Trolli z Forum.
Mnie i zaglądającym tutaj Gościom też (najbardziej zainteresowanym i jeszcze niezdecydowanym czy przejść na DO), gdyż wizerunek i przekaz to Forum traci...


Proponuję najpierw zacząć od siebie i prawidłowego stosowania diety osobiście.
Po drugie, zamiast uzdrawiać świat, zająć się swoją rodziną, bo nawet oni nie chcą Cię słuchać, i mają gdzieś to co mówisz, i to jak jesz. Pewnie też mają Cię za nieźle nawiedzoną.
Po trzecie, przestać szukać spisków, i przestać oczerniać innych. Nie masz pojęcia co stosuję, i guzik Ci do tego.
Tacy nawiedzeni obrońcy, i propagatorzy dr Kwaśniewskigo, z klapkami na oczach, robią tylko antyreklamę.
Po czwarte, z tą dr. Witoszek, to jeżeli chodzi o Ciebie, to nasuwa się przysłowie "przyganiał kocioł garnkowi".
Przewodnicząca koła optymalnych śrutuje jakieś pestki, a wymawia komuś, że przeczytał książkę dr Witoszek.
ŻENADA
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: jajka
« Odpowiedz #558 : 2016-10-24, 09:26:34 »

ps. A Admin sam wie co ma zrobić, to nie Twój prywatny folwark, albo sklep, że będziesz zwalniała/wyrzucała, bo ktoś Ci się nie podoba...
Dobre rady Cioci Reni...  Shocked Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: jajka
« Odpowiedz #559 : 2016-10-24, 09:32:12 »

Lecę po Colę i popcorn. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 53 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.