forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:01:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  jajka
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 53 Do dou Drukuj
Autor Wtek: jajka  (Przeczytany 531478 razy)
nowicjuszka
Go


Email
jajka
« : 2011-11-23, 16:17:23 »

Witajcie Smile mam pytanie i z góry dziekuje za odpowiedz.
Jesli nie mam zaplanowanego obiadu,to najprosciej jest mi wrzucic na patelnie kilka jajek i do tego jakas surówka, to dla mnie ulubiony zestaw ale czy taki zestaw moge jadac codziennie przez dłuższy okres czasu? biorąc pod uwage fakt ze na sniadanie tez zawsze sa jajka.Nie jestem mięso lubna wiec jajka mogłabym jadac zawsze i wszedzie Laughing pod kazdą postacia,no byle nie surowe.Wiec jak mozna czy nie mozna sie zajajkowac Laughing Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #1 : 2011-11-23, 17:00:16 »

Żółtek można zjeść i kilkanaście dziennie. W całych jajkach zbędne jest białko jaj Smile  Poza tym polecane bardzo są podroby. Mogę od siebie polecić wątróbkę ze śliwką, parfait z wątróbki oraz salceson? Pyszności. A, jeszcze boczek korzenny Smile 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: jajka
« Odpowiedz #2 : 2011-11-23, 17:03:56 »

Witajcie Smile mam pytanie i z góry dziekuje za odpowiedz.
Jesli nie mam zaplanowanego obiadu,to najprosciej jest mi wrzucic na patelnie kilka jajek i do tego jakas surówka, to dla mnie ulubiony zestaw ale czy taki zestaw moge jadac codziennie przez dłuższy okres czasu? biorąc pod uwage fakt ze na sniadanie tez zawsze sa jajka.Nie jestem mięso lubna wiec jajka mogłabym jadac zawsze i wszedzie Laughing pod kazdą postacia,no byle nie surowe.Wiec jak mozna czy nie mozna sie zajajkowac Laughing Laughing

Mi by to nie odpowiadało. Ale jeśli tak lubisz, to jajka są OK. Tylko czy mąż na dłuższą metę Tobie z domu nie ucieknie? Shocked Laughing
Jak ja chcę szybko zrobić obiad, to najczęściej nasmażę plastry boczku, do tego co tam mam - czy buraczki, czy ogórka, no i ziemniaka jakiegoś...i jest dobry obiad.. Laughing
Zapisane

nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #3 : 2011-11-23, 17:58:05 »

Żółtek można zjeść i kilkanaście dziennie. W całych jajkach zbędne jest białko jaj Smile  Poza tym polecane bardzo są podroby. Mogę od siebie polecić wątróbkę ze śliwką, parfait z wątróbki oraz salceson? Pyszności. A, jeszcze boczek korzenny Smile 



Cos mi  podroby za bardzo nie smakują,probowalam juz róznych przepisow i bez powodzenia  Sad salceson to małzonek mi zrobil  z samej golonki Laughing ale ja jednak marze o tygodniu na jajkach Rolling Eyes Wink nie nie bede wysiadywac  Laughing
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #4 : 2011-11-23, 18:00:34 »



Mi by to nie odpowiadało. Ale jeśli tak lubisz, to jajka są OK. Tylko czy mąż na dłuższą metę Tobie z domu nie ucieknie? Shocked Laughing
Jak ja chcę szybko zrobić obiad, to najczęściej nasmażę plastry boczku, do tego co tam mam - czy buraczki, czy ogórka, no i ziemniaka jakiegoś...i jest dobry obiad.. Laughing
Cytuj


reniu jakby do tego doszło to bede go gonić  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: jajka
« Odpowiedz #5 : 2011-11-23, 18:10:51 »

 Laughing Jakbym ja codziennie robiła jajka na obiad, to jestem ciekawa jak długo by mój mąż siedział cicho...chyba by już trzeciego dnia miał dość takich obiadów... Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #6 : 2011-11-23, 20:14:34 »

Nowicjuszka, można spokojnie taki żółtkowy tydzień sobie zrobić Smile 
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #7 : 2011-11-24, 11:26:51 »

Laughing Jakbym ja codziennie robiła jajka na obiad, to jestem ciekawa jak długo by mój mąż siedział cicho...chyba by już trzeciego dnia miał dość takich obiadów... Laughing


reniu mąz z cóka zywia sie "normalnie korytkowo" a na ŻO jestem z synem i oboje uwielbiamy jajka Laughing
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #8 : 2011-11-24, 11:27:57 »

Nowicjuszka, można spokojnie taki żółtkowy tydzień sobie zrobić Smile 

 Smile  az sie serce raduje Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #9 : 2011-11-24, 11:46:30 »

Nowicjuszka, można spokojnie taki żółtkowy tydzień sobie zrobić Smile 

 Smile  az sie serce raduje Laughing

Będzie więc festiwal Smile 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: jajka
« Odpowiedz #10 : 2011-11-24, 11:51:40 »

Laughing Jakbym ja codziennie robiła jajka na obiad, to jestem ciekawa jak długo by mój mąż siedział cicho...chyba by już trzeciego dnia miał dość takich obiadów... Laughing


reniu mąz z cóka zywia sie "normalnie korytkowo" a na ŻO jestem z synem i oboje uwielbiamy jajka Laughing

U mnie jest podobnie. Tak typowo optymalnie to żywię się tylko ja sama. Ale obiad robię dla wszystkich jednakowy...
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #11 : 2011-11-24, 14:05:21 »

Mysle, ze trzeba pamietac o ilosci zjadanego bialka, zwlaszcza kiedy sie zjada te najlepsze.

Zoltka sa najlepsze i jest ok, ale trzeba pamietac, ze wszystko trza jesc,pic itd z umiarem. Laughing

Podejrzewam, ze Pani nowicjuszka nie zjada 10 zoltek dziennie?
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #12 : 2011-11-24, 20:15:58 »

Mysle, ze trzeba pamietac o ilosci zjadanego bialka, zwlaszcza kiedy sie zjada te najlepsze.

Zoltka sa najlepsze i jest ok, ale trzeba pamietac, ze wszystko trza jesc,pic itd z umiarem. Laughing

Podejrzewam, ze Pani nowicjuszka nie zjada 10 zoltek dziennie?


Dzisiaj zjadłam 9 zółtek i 2 całe jajka,przekroczyłam?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #13 : 2011-11-24, 21:09:01 »

A skad ja to moge wiedziec?  Laughing
Twoj organizm wie najlepiej.
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #14 : 2011-11-24, 21:35:42 »

A skad ja to moge wiedziec?  Laughing
Twoj organizm wie najlepiej.


Jest ok Laughing bede głodna dopiero rano Laughing Laughing Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #15 : 2011-11-25, 07:09:04 »

Ja tez kocham jajka i czasami jan, nam z zona, nie chce sie nic na obiad robic to robie omlety, 1 x jajko i 4 x zoltko. Na sniadanie mam zawsze coc podobnego.

Takiego omleta rano robie na 60 - 100 g masla. Laughing
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #16 : 2011-11-26, 01:26:10 »

Mam pytanie do "madrzejszych w pismie" .Jaka jest roznica miedzy jajkiem z kury  i kaczki  Ktore jajko lepsze czy to same shitt jak by po naszemu. Nie pamietam czy kiedys jadlem  jajka z kaczki
Farma gdzie kupuje gesi i kaczki tradycyjnie ,sprzedaje i jajka teraz .Ot trza bedzie sprobowac i sie przekonac
http://www.fvdg.com/product_list.html
http://www.fvdg.com/history.html

To mi sie podoba
Give the cheaken a break ,
eat Frazer valley  duck and goose

mala farma wiec product  dpbry ,Znam ich od 3 lat ,ale jajek nie sprzedawali
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #17 : 2011-11-26, 09:39:34 »

Roznica jest wielka. Jedno pochodzi od kaczki  a drugie od kury.
Sklad jest tez inny.
Obie wersje sa dobre, a kwestii smaku sie nie dyskutuje.
Osobiscie wole kurze.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #18 : 2011-11-26, 09:40:31 »

Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: jajka
« Odpowiedz #19 : 2011-11-26, 12:36:54 »

Ja tez kocham jajka i czasami jan, nam z zona, nie chce sie nic na obiad robic to robie omlety, 1 x jajko i 4 x zoltko. Na sniadanie mam zawsze coc podobnego.

Takiego omleta rano robie na 60 - 100 g masla. Laughing


Ja tez robie omlety na masle,o niebo lepiej mi smakują,no i po takim daniu jestem długo syta Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 53 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.