forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 15:10:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660423 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  EM w pilce noznej
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: EM w pilce noznej  (Przeczytany 24577 razy)
adampio
Gość


Email
EM w pilce noznej
« : 2011-12-02, 18:57:47 »

Zaczynamy nowy temat: nasza ulubiona pilka nozna.

Nie lubiacych tej dyscypliny prosze o wstrzemiezliwosc i przejscie na inne tematy.

Prosze o wypowiedzi na temat.

Mamy "latwa" grupe,jak mowia "spece" ale, ale .....Czesi i Ruskie? hohohoho jak mowi "Santa" wszystko moze sie stac. Natomiast Dunczykom wspolczuje, bo szanse maja minimalne. Ale foodbol kieruje sie swoimi regulami:  dwie bramki i 22 idotow Laughing

Jakie sa wasze opcje znajac dzis wyniki losowania?
Zapisane
administ
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #1 : 2011-12-02, 18:59:39 »

Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #2 : 2011-12-02, 19:08:50 »

OK!

BYles, jak zwykle na miejscu! Laughing
Zapisane
administ
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #3 : 2011-12-02, 19:24:27 »

Trochę się meczy obejrzy.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #4 : 2011-12-02, 19:28:35 »

Trener mysli, ze publicznosc nam pomoze. Dobre! To tak jak z moim znajomym Klimkiem, myslal, ze aby schudnac musi przestac jesc! hahahaha i w koncu umarl. Oby naszego trenera marzenia nie spelzy na panewce. Ale poczekajmy, tu wszustko moze sie stac.

Najlepsz jest grupa "smierci" jak jdunska grupe nazwano. Laughing Nazwa super. Laughing
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #5 : 2011-12-02, 19:32:35 »

Trochę się meczy obejrzy.

Tylko na to czekam. To bedzie okres tylko pracy i sportu.....w tV Laughing..... no i oczywiscie tluszcz, bo w takich momentach spalamy "kuupe" tluszczu. Ale takie mistrzostwa w takim miejscu sa raz w naszymn zyciu. Dlatego ja szaleje. Jum mam bilety!!! ( zamiar kupic) Laughing Oczywiscie zart. Ktos mi obiecal ale nie wiem co dostane, bo obiecanki macanki itd Laughing
Zapisane
administ
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #6 : 2011-12-02, 19:34:55 »

W TV się lepiej ogląda dziś niż na stadionie.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #7 : 2011-12-02, 19:36:50 »

Wlasnie dunski trener sie wypowiedzial: " nie przejmujcie sie, spoko, juz ich wczesniej ogralismy". To prawda!Ale chyba zapomnial, ze 2 lata temu zmienil trupe na mlodzianow. Dunia ma najmlodsza druzynke w Europie, bez doswiadczenia ale z ambicjami. Nastepne mistrzostwa beda dunskie a te beda bez Danii w 2-iej turze.
Zapisane
administ
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #8 : 2011-12-02, 19:40:09 »

"Piłka jest okrągła, a bramni są dwie"  Wink
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #9 : 2011-12-02, 19:41:00 »

W TV się lepiej ogląda dziś niż na stadionie.

I bezpieczniej. Osobiscie jestem na stadionie kazdego razu, kiedy AAB Aalborg gra w domu. Ale to tylko Dania, tu nie ma zabijania sie na stadionach.Jak corka byla mala i mieszkala znami to tez chodzila ze mna. Teraz tylko odwiedza mnie na basenie, kiedy sa mistrzostwa oldbojow, ale tez hepuje z ojcem.

Ale mialo byc o pilce. Tak, ja w domu tez kocham ogladac mecze.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #10 : 2011-12-02, 19:43:23 »

"Piłka jest okrągła, a bramni są dwie"  Wink

Tak, tak...po zielonej trawie pilka goni,
albo my wygramy albo oni



Uliczke znam w Barcelonie,
w uliczke biegnie Boniek

He, to byly czasy. Kocham wspomnienia- doputy je pamietam Laughing
Zapisane
administ
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #11 : 2011-12-02, 19:45:17 »

Na stadionach dziś jest rynsztok.
Klną jak szewcy, więc to nie jest dobre miejsce na mile spędzony czas.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Płeć: Kobieta
wiadomości: 70512


Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #12 : 2011-12-02, 19:49:57 »

Z moim małym "piłkarzem" przedyskutowałam losowanie i też uważamy, że jak na razie to nam szczęście sprzyja, oby tak do końca.... Very Happy Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomości: 55913


Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #13 : 2011-12-02, 20:56:45 »

Ślepy los nam sprzyja Wink Powinniśmy wyjść przynajmniej z grupy.
Co do oglądania meczy to faktycznie lepiej dzisiaj w TV, ale na jakiś top mecz z Ligi Mistrzów to bym poszedł np. na Barcelonę Smile
Jak by klęli po hiszpańsku i tak bym nic nie zrozumiał Wink
Pamiętam (ale głowy już teraz nie dam Wink ), że jakiś czas temu miała wejść technologia, która miała dawać możliwość dowolnego wyboru kamery na swoim TV. Chyba tego jeszcze nie ma?
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #14 : 2011-12-02, 21:27:55 »

Oj jest, Blackend, jest. Wszystko zalezy od tego ile zaplacisz. Za 200 euro za mecz zalatwie ci nawet wglad pod prysznice Laughing
Zapisane
Sandman80
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #15 : 2011-12-02, 21:32:44 »

na stadionie tańczymy "labada"  http://www.youtube.com/watch?v=7FqcO2Cb5Ts


co do piłki i Dani Wisełka wczoraj wygrała z Odense  Cool

co do  piłki i reprezentacji to chyba będę kibicował tradycyjnie Czechom dlatego że tam graja Czesi a nie jakieś "farbowane lisy" jak w tzw. kadrze PZPN


Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #16 : 2011-12-02, 21:36:20 »

na stadionie tańczymy "labada"  http://www.youtube.com/watch?v=7FqcO2Cb5Ts


co do piłki i Dani Wisełka wczoraj wygrała z Odense  Cool

co do  piłki i reprezentacji to chyba będę kibicował tradycyjnie Czechom dlatego że tam graja Czesi a nie jakieś "farbowane lisy" jak w tzw. kadrze PZPN




Powiem szczerze, ze przegralem 500 plz bo sytawialem na OB. Bylem, i nie tylko ja, pewien, ze wygraja. A masz tu babo tort.Przegrali.

Ale wracajac do EM; jam myslisz jakie mamy szanse na wyjscie z grupy?
Zapisane
Sandman80
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #17 : 2011-12-02, 21:50:22 »


Powiem szczerze, ze przegralem 500 plz bo sytawialem na OB. Bylem, i nie tylko ja, pewien, ze wygraja. A masz tu babo tort.Przegrali.

Ale wracajac do EM; jam myslisz jakie mamy szanse na wyjscie z grupy?

Odense jednak jest w totalnym kryzysie a Wisła zaczyna wracać na właściwe tory  Very Happy

co do losowania to w teorii najlepsze z możliwych Rosja faworytem, mamy szanse, ale tak szczerze nie potrafię tak budowanej reprezentacji kibicować kiedys reprezentacja to była jakaś świętość  teraz graja jacys piłkarze którzy nie znają języka polskiego  Confused tak sie nie robi  chyba ze w krajach 3 swiata
Zapisane
Sandman80
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #18 : 2011-12-02, 21:55:44 »

Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #19 : 2011-12-02, 22:34:39 »

A daj spokoj. To, ze dzis polski sportowiec mowi po dunsku cz tez w innym jezyku to drobiazg. Wazne aby walczyl o naszego orla. Popatrz na Grzesia Late, dla niego oezel nic nie wart, a mowi takim jezykiem, nibi polskim, ktorego ja POLAK nie rozumie. To co jest lepsze. Tu nawet nie chodzi o to co lepsze ale co jest poprawne.
To co dzieje sie w Polsce, mowie tu tylko i wylacznie o PZPN, to jest cos, co w innych krajach nazwali by po imieniu, nie bojac sie. TO JEST MAFIA! I jezeli pozwolicie im, Wy Polacy przetrwac, pomarzcie tylko o jakichs wynikach. Oni juz maja wszystko zaplanowane. Oczywiscie, ze nie wierze w to ale tak bylo dawno temu we Wloszech.
LATO, z powodu globalnego oziebienia powinien odejsc. Temu czlowiekowi cos sie stalo, moze z powodu tegp, ze tylko zaeabia 50.000 miesiecznie. To jest chore, chore i jeszcze raz chore. Tylko 50.000 zlotych, ten wulgarny......

Tu, na wakat szefa PZPN potrzeba czlowieka z obrony a nie z ataku. Ci w ataku zawszeprzechwytywali tylko pilke, nie wiedzac ile potu wylali koledzy o to aby ja wywalczyc. Dlatego traktowali to wszystko na zasadzie" teraz to jazadze i zrobie z nia co bede chcial". Nam potrzeba "GORGONIA", silnego faceta z zasadami a nie jakiegos tam dupka.

Sorry, ale temat jest denerwujacy i jak sie widzi takiego gbura to zal dupe sciska. Dlaczego polska pilka jest na takim poziomie? To mowi Boniek,w kazdym wywiadzie. Bo nie ma porozumienia miedzy zarzadem a reszta. A co to jest reszta? To MY!! Nikt Laty nie wybral, wybraly go wladze "czegos tam". JHa nie mowie, ze Boniek ma byc.Mowie, ze ma byc osoba, ktora wszyscy popieraja.

Nasza pilka nozna mogla by byc "optymalna", gdyby ludzie rzadzacy tym burdelem zdali sobie w koncu sprawe z tego, ze to nie jest ich podworko a polskie boisko i dopoki tego nie zrozumieja doputy bedzie "bunga-bunga" a my siedzacy przed TV bedziemy k.......wac i mowic: nastepnym razem bedzie lepiej, albo: i tak dobrze zagrali albo: to byla przeciez Rosja.

Jak dlugo to mozna wytrzymac? Ano dlugo. Oni zrozumieli, ze my myslimy, ze to naprawde trudne zadanie siedziec i kosic "czarne pieniadze". Kiedy Wy sie w koncu obudzicie? Jest teraz czas aby takich ludzi, myslacych , ze kibole zawsze ich popra, sie skonczyl, ze trzeba troche, troche wiecej wartosci aby udowodnic, ze jestem tu aby o jakosc Polski i polskiej pilki walczyc.

Jam na razie jest zima. Lata juz chyba nie ma, co?
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.