forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 06:01:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  EM w pilce noznej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: EM w pilce noznej  (Przeczytany 24541 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #20 : 2011-12-03, 09:59:04 »

Ryba zawsze psuje się od głowy - tyle wiem.
Czy wymiana prezesa na innego coś poprawi? Nie wiem.
W sumie jeżeli FIFIe czy inkszej UEFie to nie przeszkadza  Rolling Eyes Może to tak ma być?
Nie rozumiem za to idei budowy, a potem utrzymywania orlików za publiczne pieniądze. W mojej okolicy np wszystkie szkoły mają boiska (lepsze i gorsze ale są) i są one popołudniami (często) zamknięte dla młodzieży. Czy nie lepiej jak już doposażać szkoły? Jest już zaplecze - administracja, nauczyciele. Generalnie sport pozalekcyjny leży, niewiele się dzieje - nie potrafimy wykorzystać bazy, którą już mamy.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #21 : 2011-12-03, 10:08:32 »

To, co się dzieje w PZPN i w piłce nożnej w ogóle jest tylko wyraźnym odzwierciedleniem sytuacji w całym kraju; wszędzie o wszystkim decydują ludzie niekompetentni, byle byli z "układu". Trafnie ocenił to towarzystwo wzajemnej adoracji Tomaszewski: agent na agencie, podpierany przez TW. Co do naszej grupy, to już została "ochrzczona" "grupą śmiechu". Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #22 : 2011-12-03, 10:13:24 »

No to mamy grupe smierci i grupe smiechu. obaczymy czy inne grupy tez dostana jakas nazwe. Very Happy
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #23 : 2011-12-03, 10:31:09 »

problem wiadomo gdzie lezy-na talerzu oraz we wlasnej motywacji i celach jesli chodzi o sport i nietylko Cool
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #24 : 2011-12-03, 10:49:18 »


Jak dlugo to mozna wytrzymac? Ano dlugo. Oni zrozumieli, ze my myslimy, ze to naprawde trudne zadanie siedziec i kosic "czarne pieniadze". Kiedy Wy sie w koncu obudzicie? Jest teraz czas aby takich ludzi, myslacych , ze kibole zawsze ich popra, sie skonczyl, ze trzeba troche, troche wiecej wartosci aby udowodnic, ze jestem tu aby o jakosc Polski i polskiej pilki walczyc.


z wszystkim sie zgadzam poza tym mi kibolami bo akurat tzw "kibole" od zawsze są po drugiej stronie barykady i Oni nie zapełniają stadionu na meczach reprez. i tym samym nie popierają tego bagna, problem polega na tym że cala reszta idzie i sponsoruje to co mamy   Cool
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #25 : 2011-12-03, 10:58:06 »

To, co się dzieje w PZPN i w piłce nożnej w ogóle jest tylko wyraźnym odzwierciedleniem sytuacji w całym kraju; wszędzie o wszystkim decydują ludzie niekompetentni, byle byli z "układu". Trafnie ocenił to towarzystwo wzajemnej adoracji Tomaszewski: agent na agencie, podpierany przez TW. Co do naszej grupy, to już została "ochrzczona" "grupą śmiechu". Cool

to jest takie małe muzeum komunistyczne aktorzy sa idealnie dobrani sami  wieloletni działacze , nie kompetentni , wulgarni skorumpowani i dlatego tak łatwo jest się z nich nabijać

niestety w innych dziedzinach robi sie znacznie większe przekręty na większa kasę ale robi sie to "zawodowo" z "klasą"  a nie tak jak w PZPN

ale sa szybcy 3 sekundy na " setkę" : http://www.youtube.com/watch?v=wZ_GOwLJH1Y
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #26 : 2011-12-03, 13:00:07 »

Ryba zawsze psuje się od głowy - tyle wiem.
Czy wymiana prezesa na innego coś poprawi? Nie wiem.

Zależy na jakiego.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #27 : 2011-12-03, 13:02:40 »

Na stadionach dziś jest rynsztok.
Klną jak szewcy, więc to nie jest dobre miejsce na mile spędzony czas.

Kiedyś tego nie było? Myślę że podobnie. To pewnie jeszcze zależy gdzie. Tutaj na ME to może nie będzie tak źle. Jakby co to może sobie miejsce wśród obcokrajowców zająć i problem przekleństw zniknie. No prawie, kto zna przekleństwa w językach obcych ten nie ucieknie.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #28 : 2011-12-03, 13:04:22 »

Wlasnie dunski trener sie wypowiedzial: " nie przejmujcie sie, spoko, juz ich wczesniej ogralismy". To prawda!Ale chyba zapomnial, ze 2 lata temu zmienil trupe na mlodzianow. Dunia ma najmlodsza druzynke w Europie, bez doswiadczenia ale z ambicjami. Nastepne mistrzostwa beda dunskie a te beda bez Danii w 2-iej turze.

Gdyby Dania miała taką ekipę jak za czasów braci Laudrup czy Szmajchela i Pechnika to kto wie co by mogło się stać. A tak to raczej płonne  nadzieje.
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #29 : 2011-12-14, 22:47:37 »

brawo brawo dla Odense , coś pięknego  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #30 : 2011-12-15, 08:31:54 »

Czyli Wisła dalej w grze!  Very Happy
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #31 : 2011-12-15, 09:30:51 »

Brawo Wisla, uklony dla Odense za sportowa postawe ! Cool
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #32 : 2012-01-13, 18:42:55 »

oczywiście  piątek trzynastego piorun uderza w "moja"  drużynę na szczęście nic się nie stało , tylko zmienili samolot , to chyba jakiś znak tylko nie wiem co oznacza

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/493647,piorun-uderzyl-w-samolot-z-pilkarzami-wisly,id,t.html
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #33 : 2012-01-13, 18:52:46 »

Kibice Crakowii pewnie się ucieszyli!  Wink
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #34 : 2012-01-13, 19:03:27 »

Kibice Crakowii pewnie się ucieszyli!  Wink

na pewno

tak jak my gdy w "świętej wojnie " w  94 min strzelamy na ich terenie na 1:0   i nasz muzułmański  "wojownik" krzyczy Allah Akbar  Smile

http://www.youtube.com/watch?v=8OqGdRzpcDo&feature=related

Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #35 : 2012-06-01, 18:48:01 »

odpowiedz dla Campbella tego z BBC eksperta od Polski i jej  "problemów "

http://www.youtube.com/watch?v=TqqDOhlylhM&feature=player_embedded


 Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #36 : 2012-06-01, 19:06:38 »

I bardzo ładnie!
Lubię tego Pana.  Very Happy
Zapisane
Alan Bullock
Go


Email
Odp: EM w pilce noznej
« Odpowiedz #37 : 2012-06-01, 19:56:53 »

Tu jeszcze jedna odpowiedź Wink

http://www.youtube.com/watch?v=hdaZ2_Ux5Dg
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.