forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2022-08-16, 14:44:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
620947 wiadomoci w 4052 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: loras
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Zadaj pytanie o odżywianie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zadaj pytanie o odżywianie.  (Przeczytany 132979 razy)
admin
Administrator
Full Member
*
wiadomoci: 13566

Odp: Zadaj pytanie o odżywianie.
« Odpowiedz #1200 : 2022-07-27, 18:19:02 »

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5238.msg387658#msg387658 - wiedziałem, że już gdzieś na ten temat było wyraźnie napisane, ale nie pamiętałem, że jest osobny wątek. Jest parę informacji nad którymi można sobie podumać, doczytać i wyjdzie szydło z worka... Wink

admin
Administrator
Full Member
*

« Odpowiedz #1201 : Dzisiaj o 14:02:31 »

Jak dawno nie było tu nic ciekawego, dlatego z rana dostałem od niejakiego CarlosaQ takie zapytanie:

"Dzień dobry.
W internecie można znaleźć plotki, że Dr Jan Kwaśniewski został otruty.
Czy to jest prawda? "

odpowiedziałem tak:

"Dzień dobry!
W internecie można znaleźć wiele ciekawych informacji."

Zaglondam przed  chwilą na toan@q4.pl. a tu od tego CarlosaQ leci tak:

"Wiem, że to może niegrzeczne tak dopytywać. Ale szczerze mówiąc wiele osób zarzuca, że dieta jest mało skuteczna skoro dr zmarł tak szybko. Z pogłosek jakie można przeczytać w internecie to właśnie otrucie i wypadek.
Na grupach optymalnych widziałem też różne dyskusje.
Swoją drogą z kim pisze? Mail był podany na stronie żywienia optymalnego, ale niestety nie było napisane do kogo, zgaduje Pan Tomasz?Do żywienia optymalnego miałem kilka podejść, ale rezygnowałem albo z braku możliwości tego żywienia, albo z braku efektów. Dziś wiem, że popełniałem sporo błędów. Przeczytałem ponownie ŻO i DO, w drodze do mnie jest Tłuste Życie. Jednak mam kilka pytań, bo nie wszystko jest dla mnie jasne, a na grupach optymalnych, każdy pisze co innego. Pomyślałem, że najlepiej będzie zapytać możliwie najbliżej źródła.
Pozdrawiam"

No to żeby nie było, że nie odpowiadam na maile - poszło:

"Ja niestety nie pomogę ani w wyjaśnieniach zatrucia, wypadku, czy komu tam co pasuje, że dr zmarl tak młodo, a na CarlosQ odpiszę, że jestem toan i nie znam się na dietach."

I chwilowo tyle, ale spodziewam się, że jeszcze coś dostanę na pocztę i odpiszę, bo przecież dlaczego mam nie odpisać.  Cool
Najważniejsze, że wszyscy wiedzą w necie. że "Dieta Optymalna i Żywienie Optymalne nie dają efektów", co mnie wcale nie wadzi - jakby co.  Cool

admin
Administrator
Full Member
*

« Odpowiedz #1202 : Dzisiaj o 14:42:17 »

Ups! Zapomniałem jeszcze przy okazji pozdrowić wszystkich, którym wychodzi, że "jak pomogło to ketodieta, a jak zaszkodziło, to doktor Kwaśniewski"...   Cool

Strony: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 21 zapytaniami.