forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 02:07:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 39 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego  (Przeczytany 564240 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #520 : 2014-06-29, 12:23:19 »

Męcz Admina, on jest biegaczem, tylko teraz ma off'a Wink
tu maja gotowca http://profgrant.com/2013/07/05/how-ketogenic-low-carb-high-fat-diets-work/ z ktorego zdaje sie wielu na bieganie.pl korzysta i cierpi wielkie katusze. Smile
Jak się nazywa ten optymalny ultras?
Zdaje się, że on bierze na dłuższe biegi miód, ze dwie sety? Very Happy
Blade też na żelu biegł i sobie chwalił.

no właśnie, o to biega, jak, ile i dlaczego?
Doustnie, do syta i nie mam pojęcia (strzelam, że o odebranie jakiegoś aktywnego octanu chodzi) Laughing
Admin ma raka, to tylko Mariusz zostaje, ale ten zwykle bardziej zaciemni, niż rozjaśni Laughing
ozesz  Shocked Dzien za forum i takie hity? Kiedy zachorowal?  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #521 : 2014-06-29, 12:38:26 »

Spoko, to tylko ofiara własnej nieumiejętności.  Confused
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #522 : 2014-06-29, 12:40:11 »

Męcz Admina, on jest biegaczem, tylko teraz ma off'a Wink
tu maja gotowca http://profgrant.com/2013/07/05/how-ketogenic-low-carb-high-fat-diets-work/ z ktorego zdaje sie wielu na bieganie.pl korzysta i cierpi wielkie katusze. Smile
Jak się nazywa ten optymalny ultras?
Zdaje się, że on bierze na dłuższe biegi miód, ze dwie sety? Very Happy
Blade też na żelu biegł i sobie chwalił.

no właśnie, o to biega, jak, ile i dlaczego?
Doustnie, do syta i nie mam pojęcia (strzelam, że o odebranie jakiegoś aktywnego octanu chodzi) Laughing
Admin ma raka, to tylko Mariusz zostaje, ale ten zwykle bardziej zaciemni, niż rozjaśni Laughing
ozesz  Shocked Dzien za forum i takie hity? Kiedy zachorowal?  Shocked

Kiedy w zoologicznym zobaczył jakie są śliczne te raki. Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #523 : 2014-06-29, 12:44:35 »

uff, juz myslalem, ze dobredzieci jakies tasmy dostaly od jakiegos kelnera  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Sandman80
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #524 : 2014-06-29, 12:46:39 »

 Laughing

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55889


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #525 : 2014-06-29, 12:47:51 »

Ale Admin jak na zły owoc przystało od razu zafundował sobie dwa raki. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #526 : 2014-06-29, 12:53:36 »

Jednego niebieskiego, a drugiego białego!  Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #527 : 2014-06-29, 13:21:02 »

Phi, jak człeczyna zdrowa, to se może w cuklireczkach dojść, serniku, a nawet w wódeczce, czy piwku, tylko po co aż 120g węglowodanów? No chyba, że ze 3m wzrostu, a to zgoda.  Rolling Eyes Wink

Dobra, to teraz już całkowicie na poważnie (powaga Shocked).

Jak wcinam dziennie około 71 g tłuszczu z samej tylko słoniny (około 80 g) wytopionej do smażenia, to serio 120 g "cukru" z wyżej wymienionych nie narobiłoby mi szkody? No i oczywiście nie wysilam się fizycznie, jedynie umysłowo. Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #528 : 2014-06-29, 13:23:01 »

Naturalnie przysługuje adminowi prawo do odmowy złożenia wyjaśnień, bowiem wszystko co admin powie, może być wykorzystane przeciw adminowi. =P
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #529 : 2014-06-29, 13:24:36 »

A admin na końcu dopisał, że jak 3 m wzrostu. Przeoczyłem to. Neutral
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #530 : 2014-06-29, 13:31:02 »

Ha!, ale jak fajnie to wyszło adminowi. No bo, jak przy 300 cm - 120 gW, to przy 180 cm wychodzi lutzowskie 72 gW. ;->
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #531 : 2014-06-29, 13:32:51 »

Maniek licho musiało być strasznie jak przy 100 kg wagi 50gWw szamałeś...
tętno ma być niziutkie serce prawde Ci powie...  Very Happy keto teto
białka dobrego ale mało 0,7-0,8 schatzungsweise jak będzie trzeba wiecej -> am am
jak powyższe spełnione to B:W 1-1.5  i perszing fruń, aa z tłuszczem to sam wiesz hehe
Ale ale najpierw - > 100kg długie bieganie. Nie. Zbij samar jak jest. A jak nie ma to pewnie cyborg jestes Very Happy i cofam sie.





dzięki, dzięki to potwierdza moje własne przemyślenia i doświadczenia  Laughing Samar "80-ka"(skóra i kości), mięśni trochę jest to i ciężar też. Przy obecnym "dobrostanie" nie bardzo widzę rezerwy do zrzucania kg, widocznie głową muru nie przebijesz.  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #532 : 2014-06-29, 13:36:26 »

bo admin tu grubo przesadzil z tymi 3 m i 120g glukozy. Smile tyle to 80kg interwalowo- sprintowe byczki wciagaja, biegajace 8-10km per day. bez zadyszki Wink nie wszyscy leza odlogiemm z pilotem komputerem w dloni, a buty do biegania w szafie leza Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #533 : 2014-06-29, 13:48:43 »

Z drugiej strony, wielu eks kanapawoców lub grubasów ma też tendencję do przeceniania swej aktywności fizycznej (och, ach, jak ja się wysilam, podczas gdy wcale aż tak się nie forsują, a jedynie wywołują sami u siebie takie "wrażenie) No i potem po dwóch latach, dajmy na to, taka kolejna "ofiara" diety Kwaśniewskiego ma pretensje o to, że 120 g sacharozy (czy jeszcze gorzej fruktozy) w proporcji B:T:W jak 1:>3,5:1,5 zepsuło jej zdrowie. Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #534 : 2014-06-29, 13:49:17 »

->kanapowców
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #535 : 2014-06-29, 13:55:47 »

Phi, jak człeczyna zdrowa, to se może w cuklireczkach dojść, serniku, a nawet w wódeczce, czy piwku, tylko po co aż 120g węglowodanów? No chyba, że ze 3m wzrostu, a to zgoda.  Rolling Eyes Wink

Dobra, to teraz już całkowicie na poważnie (powaga Shocked).

Jak wcinam dziennie około 71 g tłuszczu z samej tylko słoniny (około 80 g) wytopionej do smażenia, to serio 120 g "cukru" z wyżej wymienionych nie narobiłoby mi szkody? No i oczywiście nie wysilam się fizycznie, jedynie umysłowo. Cool

Całkowicie i na poważnie, to guzik z pętelką mnie to obchodzi, ile i komu... Cool
Taki ze mnie owoc, co dwa raki ma!  Cool
Bo waźniejsza jest dla mnie teraz regulacja przewodniości wody w moim akwarium!  Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #536 : 2014-06-29, 14:00:36 »

Z drugiej strony, wielu eks kanapawoców lub grubasów ma też tendencję do przeceniania swej aktywności fizycznej (och, ach, jak ja się wysilam, podczas gdy wcale aż tak się nie forsują, a jedynie wywołują sami u siebie takie "wrażenie) No i potem po dwóch latach, dajmy na to, taka kolejna "ofiara" diety Kwaśniewskiego ma pretensje o to, że 120 g sacharozy (czy jeszcze gorzej fruktozy) w proporcji B:T:W jak 1:>3,5:1,5 zepsuło jej zdrowie. Cool

Jeżeli pijesz do mnie to jesteś idiotą. Nie czytałeś "biochemii" więc może jak przebiegniesz parę maratonów, parę połówek i 1800km w rok, będziesz partnerem do rozmów. Na razie nie jesteś. Jeżeli wydaje Ci się, że godzinny bieg przy intensywności 98% tętna maksymalnego to tylko wrażenie forsowania, gratuluję. Bo u Ciebie ani teorii, ani praktyki, ani wiedzy, ani nawet zwykłego chłopskiego rozumu. Tylko buta i zgadywanki. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Współczuję. Gdyby nie było to tak elitarne w moim odczuciu forum, rozmawiałbym z Tobą w sposób, na który zasługujesz, a tak masz ode mnie ignora.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #537 : 2014-06-29, 14:04:24 »

Z drugiej strony, wielu eks kanapawoców lub grubasów ma też tendencję do przeceniania swej aktywności fizycznej (och, ach, jak ja się wysilam, podczas gdy wcale aż tak się nie forsują, a jedynie wywołują sami u siebie takie "wrażenie) No i potem po dwóch latach, dajmy na to, taka kolejna "ofiara" diety Kwaśniewskiego ma pretensje o to, że 120 g sacharozy (czy jeszcze gorzej fruktozy) w proporcji B:T:W jak 1:>3,5:1,5 zepsuło jej zdrowie. Cool

Jeżeli pijesz do mnie to jesteś idiotą.

Nie, wcale nie piłem do Ciebie, a ogólnie pisałem. Z własnej obserwacji. Życiowej. Ale wiesz... "uderz w stół..." Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #538 : 2014-06-29, 14:07:53 »

Bo jak już się bierze odpowiedzialność za żywe, to trzeba się starać aby żyło w dobrostanie.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #539 : 2014-06-29, 14:10:00 »

Konduktywność wody - bardzo ciekawe zjawisko i ważne dla żywego, co w wodzie żyje!
Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 39 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.