forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:57:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego  (Przeczytany 559358 razy)
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #680 : 2015-01-18, 08:55:20 »

Aż dziw, że jeszcze te ŻOwcy żyją!  Shocked  Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #681 : 2015-02-12, 18:22:28 »

Zadanie odrobione na 5z+ www.up.wroc.pl/aktualnosci/17182/ovocura_rezultaty_przerosly_oczekiwania.html Smile Teraz kolej na P. Ziebie i nowe zalecenia suplementacyjne Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #682 : 2015-02-12, 18:28:45 »

Dali radę wmówić 3-omega w kapsułkach, to i jaja w pigułkach też wprowadzą! Wink Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #683 : 2015-02-12, 21:20:00 »

Sprytne - jak zarobić na sprzedaży jajek tworząc sobie nowy niszowy rynek.  Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #684 : 2015-02-12, 22:37:51 »

Dali radę wmówić 3-omega w kapsułkach, to i jaja w pigułkach też wprowadzą! Wink Laughing

przykre ale prawdziwe, puszczą parę reklam w TV, i co bardziej "oświeceni" będą się leczyć Smile
Z drugiej strony, przestałem już przejmować się innymi, jakaś taka znieczulica mnie bierze, na ludzi pozbawionych rozumu. Selekcja naturalna. Przykre, ale prawdziwe...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #685 : 2015-02-13, 13:46:30 »

 Very Happy
Na pewne sprawy się z wiekiem obojętnieje... Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #686 : 2015-02-13, 14:05:54 »

U mnie w rodzinie "odkrylem" dwoje cukrzykow typu2, matka z corka, a i samiec tez ma oznaki "lustsrzycy" wiec kto wie. Probowalem tlumaczyc, ze kilogram "zdrowych" jablek dziennie nie jest do konca tak zdrowy, bo mlodsza wyczytala w internetach, ze owoce sa zdrowe. Proponowalem jajka ale okazalo sie, ze jajka sa niedobre a tlusto jesc nie wolno.
W dodatku starsza bywa we Wloszech na wyjazdach i tam sie nauczyla "zdrowo" jesc czyli duzo warzyw, oliwy i makaronu, a wlosi przeciez tacy sa szczupli.
Oczywiscie lekarz torbe lekow wypisal i jest spokoj. No probowalem pare razy grochem o sciane do kapuscianych glow, czyli wyszedl ten zdrowy Adamowy groch z kapusta......i dalem sobie spokoj. Troche przykro patrzec jak rodzina umiera ale przeciez pistoletem nie zmusze...
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #687 : 2015-02-13, 14:24:05 »

Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #688 : 2015-02-13, 15:30:21 »

U mnie w rodzinie "odkrylem" dwoje cukrzykow typu2, matka z corka, a i samiec tez ma oznaki "lustsrzycy" wiec kto wie. Probowalem tlumaczyc, ze kilogram "zdrowych" jablek dziennie nie jest do konca tak zdrowy, bo mlodsza wyczytala w internetach, ze owoce sa zdrowe. Proponowalem jajka ale okazalo sie, ze jajka sa niedobre a tlusto jesc nie wolno.
W dodatku starsza bywa we Wloszech na wyjazdach i tam sie nauczyla "zdrowo" jesc czyli duzo warzyw, oliwy i makaronu, a wlosi przeciez tacy sa szczupli.
Oczywiscie lekarz torbe lekow wypisal i jest spokoj. No probowalem pare razy grochem o sciane do kapuscianych glow, czyli wyszedl ten zdrowy Adamowy groch z kapusta......i dalem sobie spokoj. Troche przykro patrzec jak rodzina umiera ale przeciez pistoletem nie zmusze...

Bo przecież człowiek jak się starzeje, musi chorować, zobaczysz sam jak będziesz w ich wieku Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #689 : 2015-02-13, 15:36:33 »

Niestety, ten tzw pacjentyzm zryl banie ludziom konkretnie. Lekarz jest jak kiedys pleban na wsi  - swiety i nieomylny.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #690 : 2015-02-13, 15:44:54 »

Ale przecież to patafiany, a bez swoich skryptów postępowania leczniczego to debile... Laughing
Oczywiście nie wszyscy, ale ostatni laryngolog przekonywał mnie, że kodeina (opiat) w tabletkach jest dobra na ból, ale też pobudza, bo oni na studiach zakuwali do sesji całe noce na kodeinie (!) w syropie Laughing (chodziło mu zapewne o Tussipect, syrop przeciwkaszlowy z efedryną, roślinnym analogiem amfetaminy).
Potem się dziwić, że leczą jak leczą, bo nic ze studiów nie pamiętają... Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #691 : 2015-02-17, 18:26:53 »

Dostałam mailem:

"Witam serdecznie,
 Jestem doktorantką w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Obecnie szukam osób chętnych do udziału w badaniach do mojej pracy doktorskiej nt. "Znaczenia białek angiopoetynopodnych w regulacji gospodarki lipidowej podczas długotrwałego wysiłku w zależności od diety". W projekcie mam 3 grupy badanych: osoby na diecie wegańskiej, osoby na diecie bogatotłuszczowej oraz osoby na diecie tradycyjnej, mieszanej (kontrola). O ile nie mam problemów ze znalezieniem osób chętnych stosujących dietę mieszaną i wegańską, to do grupy bogatotłuszczowej ciągle szukam ochotników. Dlatego też kieruję do Państwa gorącą prośbę o pomoc w poszukiwaniu takich osób. Czy istniałaby możliwość zamieszczenia na Państwa stronie internetowej informacji o badaniach?

 Szukam zdrowych mężczyzn w wieku 25-35 lat, będących na diecie bogototłuszczowej (tzw. Kwaśniewskiego/Optymalnej).
 Panowie powinni mieć BMI w normie (od 18,5do 24,9 kg/m2), nie palić papierosów, być osobami aktywnymi fizycznie.
 Z osobami badanymi odbędą się dwa spotkania.
 Podczas pierwszego spotkania ocenimy wydolność fizyczną metodą bezpośrednią na cykloergometrze (pomiar VO2max i HRmax).
 W czasie drugiego spotkania (najwcześniej dobę po pierwszym) – w godzinach porannych i na czczo – zrobimy pomiar składu ciała, a następnie badany będzie poddany 90-minutowemu wysiłkowi fizycznemu o umiarkowanej intensywności na cykloergometrze. Podczas wysiłku 3-krotnie pobierzemy próbkę krwi (zostanie założony wenflon).
 Przed drugim spotkaniem badani będą proszeni o notowanie przez 7 dni spożywanych produktów spożywczych w celu oceny ich sposobu żywienia.

 Osoby badane otrzymają wyniki testu wydolnościowego, pomiaru składu ciała, ocenę sposobu żywienia z możliwością konsultacji z żywieniowcem, a także lipidogram (triglicerydy, cholesterol całkowity, frakcja LDL, HDL).

 Dane kontaktowe:
 Izabela Michnowska
imichnowska@imdik.pan.pl
 numer telefonu: 698 753 817
 Z wyrazami szacunku,
 Iza Michnowska"
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #692 : 2015-02-17, 18:43:58 »

Wydalo.sie ,brak chetnych. Wiekszosc "optymalnych" ma BMI>25 Wink Laughing Same martwociagi Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #693 : 2015-02-17, 18:44:57 »

Wydalo.sie ,brak chetnych. Wiekszosc "optymalnych" ma BMI>25 Wink Laughing Same martwociagi Wink
Ja się jeszcze wiekowo nie łapię. Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #694 : 2015-02-17, 18:57:32 »

Wiem,wieko trumny opada..... Jest jednak na to sposob,mozna na tym  zarobic www.mmwroclaw.pl/artykul/tag/praca-lezenie-w-trumnie,t.html Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #695 : 2015-02-17, 18:58:14 »

A skąd wziąć zdrowych na Diecie Optymalnej, jak to wszystko nad grobem stoi, albo ledwie zipie!  Shocked
Trzeba podpowiedzieć kobiecie, aby szukała osoby stosujące Żywienie Optymalne. Very Happy
Pewnie nie będzie wiedzieć o co chodzi, ale nie szkodzi... Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #696 : 2015-02-17, 19:02:19 »

Pewna zorientowana osoba mówiła mi na ten temat tak: Panie Tomaszu proszę nie mieć żadnych wątpliwości, że chodzi tylko o parę doktoratów, habilitacji, a nie o potwierdzenie słuszności Diety Optymalnej.
Osoba ta wypowiedziała się też w pewnej innej sprawie i sprawdziło się w 100%.
Tak się sprawy mają, jakby kto naiwniakiem dalej chciał być... Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #697 : 2015-02-17, 19:20:45 »

Wiem,wieko trumny opada..... Jest jednak na to sposob,mozna na tym  zarobic www.mmwroclaw.pl/artykul/tag/praca-lezenie-w-trumnie,t.html Laughing
Ja w Londynie ubiegałem się o pracę żywego manekina w odzieżowym M&S.  Razz
Idealna robota, leżysz lub siedzisz z książką w witrynie przez 8h, wracasz do domu wypoczęty i można zaczynać popołudnie. Wink
Ale nie dostałem jej, niestety, ze względu na BMI właśnie. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #698 : 2015-02-17, 19:22:39 »

Pewna zorientowana osoba mówiła mi na ten temat tak: Panie Tomaszu proszę nie mieć żadnych wątpliwości, że chodzi tylko o parę doktoratów, habilitacji, a nie o potwierdzenie słuszności Diety Optymalnej.
Osoba ta wypowiedziała się też w pewnej innej sprawie i sprawdziło się w 100%.
Tak się sprawy mają, jakby kto naiwniakiem dalej był... Laughing
Kontrowersje?
A z Ww typu japońskiego nie można ruszyć? Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Badania nad Dietą Optymalną dr Kwaśniewskiego
« Odpowiedz #699 : 2015-02-17, 19:29:45 »

A może lepiej sobie pożyć w spokoju? Cool
Wystarczy jak jednego Kwaśniewskiego złachali, jak się da. Więcej nie trzeba. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.