forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 11:51:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 86 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.  (Przeczytany 690570 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #140 : 2012-01-20, 14:15:09 »

Jerzy chętna bym była, ale nie mogę Cię blokować, bo wypadnie mi szybko na Ukrainę i co wtedy? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, dlatego ja mimo chęci na razie nie mogę się konkretnie zadeklarować. Wink

Smile będę namawiać PGR na wyjazd rowerowy w kierunku Lwowa Smile w końcu lwowskie korzenie mam a więc taka wyprawa napewno się zdarzy Smile

Może Dasna by Was samochodem pilotowała... Rolling Eyes Wink Ale tempo byście musieli trzymać... Laughing Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #141 : 2012-01-20, 15:04:12 »

Jerzy chętna bym była, ale nie mogę Cię blokować, bo wypadnie mi szybko na Ukrainę i co wtedy? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, dlatego ja mimo chęci na razie nie mogę się konkretnie zadeklarować. Wink

Smile będę namawiać PGR na wyjazd rowerowy w kierunku Lwowa Smile w końcu lwowskie korzenie mam a więc taka wyprawa napewno się zdarzy Smile
Latem sporo rowerzystów przyjeżdża do Lwowa.
A w ogóle jesteśmy na Forum w kontakcie , jak będę miała wolny czas to może i skoczę do Piotrkowa. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #142 : 2012-01-20, 15:04:41 »

Jerzy chętna bym była, ale nie mogę Cię blokować, bo wypadnie mi szybko na Ukrainę i co wtedy? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, dlatego ja mimo chęci na razie nie mogę się konkretnie zadeklarować. Wink

Smile będę namawiać PGR na wyjazd rowerowy w kierunku Lwowa Smile w końcu lwowskie korzenie mam a więc taka wyprawa napewno się zdarzy Smile

Może Dasna by Was samochodem pilotowała... Rolling Eyes Wink Ale tempo byście musieli trzymać... Laughing Wink
Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #143 : 2012-01-20, 15:45:28 »

Jerzy chętna bym była, ale nie mogę Cię blokować, bo wypadnie mi szybko na Ukrainę i co wtedy? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, dlatego ja mimo chęci na razie nie mogę się konkretnie zadeklarować. Wink

No to by już nas była trójka do tej kawy... Very Happy Jerzy - oszczędzaj, bo ja sobie jeszcze deser zamówię... Cool Laughing Wink
A Ty Dasna?

Właściwie tym razem ja stawiam...moja kolej i moje miato... Laughing Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #144 : 2012-01-20, 15:45:46 »

...miasto...
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #145 : 2012-01-20, 16:37:39 »

Smile nie nadążam jak zwykle odpowiadać na tematy Smile
Dasna, zapraszam do Piotrkowa Trybunalskiego Smile no i też inne chętne osoby, na kawkę Smile Bardzo ładne miasteczko(dobrze że z tej Łodzi się wyrwałem Smile ) Bardzo ładne rejony krajobrazowo-leśne, rowerowy raj do zwiedzania przyrody i kajakowy oczywiście Smile ale Lwów muszę odwiedzić, stamtąd pochodzi moja wielka rodzina porozrzucana po południowych i zachodnich krańcach Polski (przez wydarzenia II wojny światowej).
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #146 : 2012-01-20, 16:59:05 »

A nic nie wspominasz o wytworni win w Piotrkowie trybunalskim... Cool Laughing Laughing Laughing Terea już tutaj nawet lin podrzuciła na Forum, żebyś "zaskoczył"... Laughing Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #147 : 2012-01-20, 17:02:19 »

"Trybunalskim"...miało być i... "Teresa"...
...i "link"...(śpieszę się, bo muszę corę zawieść na tańce...)
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #148 : 2012-01-20, 19:03:54 »

A nic nie wspominasz o wytworni win w Piotrkowie trybunalskim... Cool Laughing Laughing Laughing Terea już tutaj nawet lin podrzuciła na Forum, żebyś "zaskoczył"... Laughing Wink

ja jestem z Puław i do Piotrkowa Tryb. przyprowadziłem się 31 lat temu ale dzięki za info że w Piotrkowie Trybunalskim jest wytwórnia win Smile muszę to sprawdzić i odpowiem Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #149 : 2012-01-20, 19:10:21 »

Lepiej nie sprawdzaj, bo możesz nie być potem zdolny do wyprawy... Cool Laughing (już kończę z tymi głupimi żartami) Neutral
Jeszcze będziesz się obawiał tego wspólnego wypicia kawy  Laughing , ale chyba wiesz, że w realu ja się tak nie zachowuję jak na Forum... (dużo gorzej LaughingWink
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #150 : 2012-01-20, 21:41:41 »

Lepiej nie sprawdzaj, bo możesz nie być potem zdolny do wyprawy... Cool Laughing (już kończę z tymi głupimi żartami) Neutral
Jeszcze będziesz się obawiał tego wspólnego wypicia kawy  Laughing , ale chyba wiesz, że w realu ja się tak nie zachowuję jak na Forum... (dużo gorzej LaughingWink
w Piotrkowie Trybunalskim nie ma wytwórni win....nie ma i nigdy nie było Smile produkują jakieś badziewie ale około 30 km od Piotrkowa w Niechcicach  Sad porażka totalna, dobrze że nie w naszym pięknym Grodzie Smile
Kawka niech będzie w pogotowiu Smile jak zawitam tam z grupą to Ty będziesz się obawiać  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #151 : 2012-01-20, 21:42:19 »

 Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #152 : 2012-01-21, 12:59:36 »

Dzisiaj tylko 15 km , ale za to przyjechałam niepodobna do człowieka Laughing Laughing. Jechałam w błocie, śniegu, wodzie , zaliczyłam jeden lekki poślizg z podpórką. tempo mialam mocne , bo przy takim stopniu przemoczenia i wietrze wiedziałam , że muszę naciskać na pedały mocno , aby utrzymywać ciepłotę ciała. Very Happy Syn jęknął . Stwierdził , ale ty to lubisz i widzę , że jesteś cała szczęśliwa.  Very Happy Szybko ciuchy do prania i sama pod gorący prysznic. Życie jest piękne. Very Happy
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #153 : 2012-01-24, 12:44:14 »

Dzisiaj tylko 15 km , ale za to przyjechałam niepodobna do człowieka Laughing Laughing. Jechałam w błocie, śniegu, wodzie , zaliczyłam jeden lekki poślizg z podpórką. tempo mialam mocne , bo przy takim stopniu przemoczenia i wietrze wiedziałam , że muszę naciskać na pedały mocno , aby utrzymywać ciepłotę ciała. Very Happy Syn jęknął . Stwierdził , ale ty to lubisz i widzę , że jesteś cała szczęśliwa.  Very Happy Szybko ciuchy do prania i sama pod gorący prysznic. Życie jest piękne. Very Happy

podziwiam Smile byłabyś dobrym kompanem do wypadów za miasto lub na dłuższe weekendy Smile widać że trudy kilkudniowych wycieczek nie sprawiałyby Ci większych kłopotów Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #154 : 2012-02-16, 14:29:09 »

Jerzy dziękuje , miło przeczytać taką opinię. Wink

Dzisiaj najpierw w błocie pojechałam do zaprzyjaźnionego pana po błotniki. Zanim dojechałam byłam byłam cała w piegach. Potem za to prawdziwa przyjemność jazdy. Jeszcze te błotniki dodały mojemu "góralowi" smuklejszej linii.
Warunki jazdy zmieniały się jak w kalejdoskopie. W lesie koleiny , doły i zmrożony śnieg. Na drodze albo roztopy, albo sypki zmrożony śnieg na lodzie albo i to fajne zbity , ale nie śliski wzdłuż pól. Jak pięknie słońce , -3 st.C i biel. Dzisiaj 16 km . Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #155 : 2012-02-16, 15:37:14 »


Dzisiaj najpierw w błocie pojechałam do zaprzyjaźnionego pana po błotniki...

Do tego co ma czwórkę synów? Cool Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #156 : 2012-02-16, 15:40:19 »

Sorry, sześciu... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #157 : 2012-02-16, 15:57:02 »

Ale tamten chyba nie niał nic wspólnego z błotnikami!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #158 : 2012-02-16, 16:04:44 »

Aaaa, tamten był o pedałów... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Rower - dla wszystkich jeżdzących w terenie i stacjonarnie.
« Odpowiedz #159 : 2012-02-16, 16:06:30 »

O!
właśnie tak! Od pedałów był. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 86 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 20 zapytaniami.