forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 02:50:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami  (Przeczytany 31334 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #20 : 2012-02-24, 21:10:51 »

...pod przykrywką "znafcy"... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #21 : 2012-02-24, 21:15:59 »

Pewnie 5 naraz... Cool

Jako targent to ziko sobie porachuje i zaszczepi sobie tylko jedną, bo ziko na generator do zdrowej wody też trzeba będzie wydać. Jak amen w pacierzu!  Cool
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #22 : 2012-02-24, 22:57:06 »

Adminie a Pan czasem nie pisał t na forum ze sensownym jest tylko szczepienie przeciw choroba bakteryjnym??

A ciekawe jak by sobie mogl potem wybaczyc rodzic jakby jego dziecko po podaniu takiej szczepionki na Heinego medine dostal wlasnie wspomianych powiklan???A znam taki przypadek!
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #23 : 2012-02-24, 23:42:20 »


Wątpię, żeby mu się chciało tak latami pisać przeciwko wszystkim alternatywnym metodom leczenia (często w sposób szydzący i wyśmiewający a nie za pomocą argumentów) gdyby nie miał w tym interesu... Confused Takie hobby? Misja?
Cytuj

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, widocznie taką ma pracę  Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #24 : 2012-02-25, 07:32:42 »

A znam taki przypadek!

Przypadek potwierdza regułę.
Dzięki powszechnemu szczepieniu wyelimonowano lub złagodzono zachorowania na kilka groźnych patogenów.
Nie ulega to żadnej wątpliwości. Korzyści ze szczepień są wymierne, a powikłania na tyle rzadkie, że szczepić rozsądnie jest.
A jeśli kto twierdzi, że szczepienia są szkodliwe, jest zwykłym fanatykiem, który jak sobie w głowę wbije, jak dr zikotargent z dobrychdzieci, że "placebo", to choćby obcięte ręce i nogi odrosły, choćby usscientists przedstawiło dowody naukowe po anglosasku na cieciorkę, to nie będzie skuteczne leczenie, bo "placebo" zwalnia z myślenia.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #25 : 2012-02-25, 07:40:29 »

Pewnie w szczepieniach, jak prawie we wszystkim najlepszy jest ten złoty środek. Pewnie część szczepień jest potrzebna a część zupełnie zbędna...i wręcz szkodliwa... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #26 : 2012-02-25, 07:42:09 »

Po to się ma rozum, aby nie łazić do specjalisty, jak cielę na rzeź.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #27 : 2012-02-25, 07:47:41 »

Z tym rozumem to różnie bywa... Rolling Eyes u specjalistów też... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #28 : 2012-02-25, 07:52:48 »

Szczególnie u takich specjalistów typu zikotargent...co wierzą tylko w moc chirurgów i chemii...(przynajmniej chcą żeby pacjenci tak wierzyli)...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #29 : 2012-02-25, 08:25:03 »

Tak jeszcze co do "Bruforda" z Dobrej Diety, czy "Verbala" z Teresy blogu (może i jednej i tej samej osoby) to zastanawiam się jak można krytykować nieskuteczność wszystkich alternatywnych metod leczenia jeśli się ich nawet nie próbowało? Jeśli się wie, że prze większości poważnych chorób leki zawodzą, a nawet szkodzą...jak można być za przymusem leczenie tylko w jeden sposób - bez dania pacjentowi prawa decydowania o sobie? Jak można wyśmiewać coś, czego się nie sprawdziło i co ludzie chwalą, którzy to stosowali? Mi nic innego nie przychodzi do głowy, jak praca na rzecz farmaceutyki...bo kto by inny miał w tym interes?  Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #30 : 2012-02-25, 08:43:13 »

Może jeszcze powinno się wrócić do palenia na stosie tych co leczą skutecznie w inny sposob niż zaleca służba "zdrowa"? Dziwne, że nieskutecznych metod nie zwalczają ...wegetarianizmu nie zabraniają, śmiesznych diet "cud' też nie, jakiś tam sztucznych odżywek dla kulturystów też nie zabraniają, tabletek odchudzających też nie zabraniają...Czym większa durnota, tym bardziej tolerowana... Confused
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #31 : 2012-02-25, 11:51:50 »

Sensownosc szczepien?Moze i tak, nie jestem radykalnym przeciwnikiem, ale nie wiem czy ma sens szczepic dzieci na rozne choroby skoro od pokolen nie bylo na nie zadnych zachorowan!?

Samo szczepienie moze i ma swoje zalety, ale po co robic cale te panele a to jest kolo 19 szczepien u dzieci do 6m-ca zycia.
No i wkoncu podstawnosc substancji ktore sa nijako pomocnicze jak rtec ???

W TVP byl ostanio program o szczepieniach gdzie siedziala ladnie ubrana Pani profesor(napewno sponsorowana przez firmy farmacetyczne!) i zapierala sie ze w szczepionkach nie ma szkodliwych substancji juz dawno!!A ja na drugi dzien sprawdzam w aptece te szczepionki wobec ktorych jej przeciwnik w rozmowie wysunal kontrargumenty a tam wszedzie rtec!

Co wazne i pewnie wiele osob sobie z tego nie zdaje sprawe ze jak mysmsy byli szczepienie nie bylo takich szczepionek skojarzeniowych co powodowalo ze taki maly org dziecka mial na raz podany tylko 1 wirus, bakterie itp.i bylo to powiedzmy do ogarniecia przez niego.

A na koniec dyskusji dodam ze kraje skandynawskie wycofaly sie z wielu szczepien dzieci!!!
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55893


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #32 : 2012-02-25, 12:42:45 »

Z tym rozumem to różnie bywa...
To prawda - u siebie nie stwierdziłem  Confused Ale na szczęście zadziałał instynkt! Wink  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #33 : 2012-02-25, 12:45:05 »

Często ta nasza podświadomość jest mądrzejsza od świadomości.
Piszę to z całą świadomością... Wink
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #34 : 2012-02-25, 13:33:12 »

http://marucha.wordpress.com/2009/10/30/list-prof-marii-doroty-majewskiej-w-sprawie-szczepionek/

dam moze bardziej wiarygodne informacje

Wydaje mnie sie ze wypowiedzi Admina odnosnie wiekszej szkodliwosci nie szczepienia niz szczepienia dotycza wiedzy z naszych czasow gdy nie bylo tylu szczepien i nie bylo tych najgorszych szczepionek skojarzeniowych!

A co najfajniejsze to WZW typu B podaje sie noworodka w pierwszych 3 dobach po urodzeniu i co najfajniejsze mniej szkodliwy Euvax jest czesto zastepowany przez Engerix za dodatkowa doplata bo niby lepszy!

Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #35 : 2012-02-25, 19:09:32 »

http://marucha.wordpress.com/2009/10/30/list-prof-marii-doroty-majewskiej-w-sprawie-szczepionek/

dam moze bardziej wiarygodne informacje

Wydaje mnie sie ze wypowiedzi Admina odnosnie wiekszej szkodliwosci nie szczepienia niz szczepienia dotycza wiedzy z naszych czasow gdy nie bylo tylu szczepien i nie bylo tych najgorszych szczepionek skojarzeniowych!

A co najfajniejsze to WZW typu B podaje sie noworodka w pierwszych 3 dobach po urodzeniu i co najfajniejsze mniej szkodliwy Euvax jest czesto zastepowany przez Engerix za dodatkowa doplata bo niby lepszy!



Eliminacja zbędnych lub szkodliwych szczepień nie tylko może uchronić wiele dzieci od chronicznych chorób i okaleczeń, ale i zaoszczędzi wydatków na ich długotrwałą opiekę.
Dobry artykuł wart zapoznania.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #36 : 2012-02-25, 19:21:33 »

Hartuj ciało i umysł!  Cool  Twisted Evil Idea
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #37 : 2014-02-24, 12:26:52 »

Szefu! Tu zdecydowałem- gdzieś mi się zawieruszyło "zgłoś do moderatora". Wink Smile Z pewnością nie jestem pierwszy lepszy w tym przypadku. Very Happy

...
Nie mozna pominac tutaj Don Vita, bo utrzymujac serwer i swoich podopiecznych tez swoja cegielke dla Optymalnych doklada  Laughing

Wypowiedź kolegi pływaka dopełniła kielich mych myśli, wśród których jest i wspomnienie hostingu. Smile  Znaczy, ... kieliszek. Very Happy

 Praktycznie każdy, nieprzeciętny zjadać bajtów orientuje się jakiej pojemności potrzebuje serwer(szybkość to inny "bonus"), aby zaspokoić gadatliwość sekty, znaczy setki ochotników i jakie koszty są z tym związane. Posłużę się skrótem myślowym, aby dyskusji narobić smaku i od razu zaproponuję szkic Wink :
- najbardziej gadatliwi płacą proporcjonalnie do gadulstwa czyli najwięcej (może być w skali ubiegłego roku i co rok), jednak:
            -  już drugoroczni płacą- podwójnie od "najwięcej";
            - zawoalowani drugoroczni- potrójnie, a z wielką PIT'ą ...- też potrójnie;
            - ci, którzy bezustannie gadają podczas nauki, znaczy którzy stale się uczą- podwójnie;(wyróżnienia jak najbardziej się sumują)
- ci co są na ŻrO, ale nie mataczą proporcjonalnie;
- ci co sobą DnO reprezentują i nie mataczą- proporcjonalnie;
- ci co rotują przy braku innych wyróżnień- proporcjonalnie;
- inne smaki- proporcjonalnie;
- milczący, w tym od lat, ...-  DO tablicy; Very Happy
- szamani, hmm..., komercja, hmm..., j.w., hmm..., ddp, hmm...- wywalić... Wink na miejscowy majdan i obnażyć.

Powodem moich urojeń jest prywatna korespondencja jednej z Użytkowniczek Forum, ale nie jedynej. Very Happy
Otóż, bardzo chętnie partycypowała by w kosztach, znaczy zaczęła by więcej pisać postów Wink, ale Ją mój avatar straszy. Avarat, ponieważ ja zostałem postrzeżony jako- pozwolę sobie na cytat wyrwany z kontekstu listu-"fajny facet". Very Happy
Avatar dawno zamierzałem zmienić, ale nie mogę. Jedynym. znanym mi sposobem jest usunięcie zdjęcia, jednak jest to niemożliwe, gdyż posługuję się nim jak drogowskazem w gęstwinie postów.
Szefu! Rozpatrz prośbę ciężko robiącego na boku. I nie po to, abym się z fotkami mógł zabawiać, ale żeby Użytkownicy przestali się mnie bać wreszcie, znaczy avatar'u i wnieśli swój materialny wkład w niematerialny przecież magazyn. Wink Smile

A do Użytkowniczki i Adresatki prywatnej wiadomości do mnie.
Na zdjęciu widać zaledwie opakowanie, tak samo niebezpieczne jak to, w które pakuje się buty w eleganckich marketach. Nie ma czego się bać. Wink Very Happy
Prawda! Smile Choć zamknięta! Very Happy






Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #38 : 2014-02-24, 12:48:41 »

Taka wyliniała ta wypowiedź jakaś Rolling Eyes

Mam prośbę, Radziu:
Powyżej (poniżej) swoich pierwotnych postów, dopisuj wtórne, dla upośledzonych inaczej od Ciebie Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #39 : 2014-02-24, 12:54:24 »

Jednak tupnij, bo niedosłyszę. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.