forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 15:31:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami  (Przeczytany 30939 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #40 : 2014-02-24, 12:58:45 »

Jednak tupnij, bo niedosłyszę. Very Happy
Tupanie nie wzmacnia słuchu Very Happy
Ale na żylaki podobno dobrze robi... Laughing

Ja za to niedowidzę i niedomyślam.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #41 : 2014-02-24, 13:03:26 »

To zależy, gdzie ucho przyłożysz. Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
« Odpowiedz #42 : 2014-02-24, 18:27:49 »

Avatar dawno zamierzałem zmienić, ale nie mogę. Jedynym. znanym mi sposobem jest usunięcie zdjęcia, jednak jest to niemożliwe, gdyż posługuję się nim jak drogowskazem w gęstwinie postów.
Szefu! Rozpatrz prośbę ciężko robiącego na boku. I nie po to, abym się z fotkami mógł zabawiać, ale żeby Użytkownicy przestali się mnie bać wreszcie, znaczy avatar'u i wnieśli swój materialny wkład w niematerialny przecież magazyn. Wink Smile

Sam ostatnio postulowałem o umożliwienie użytkownikom wgrywania na serwer własnych avatarów, więc popieram prośbę.

Wypowiedź kolegi pływaka dopełniła kielich mych myśli, wśród których jest i wspomnienie hostingu. Smile

Praktycznie każdy, nieprzeciętny zjadać bajtów orientuje się jakiej pojemności potrzebuje serwer(szybkość to inny "bonus"), aby zaspokoić gadatliwość sekty, znaczy setki ochotników i jakie koszty są z tym związane. Posłużę się skrótem myślowym, aby dyskusji narobić smaku i od razu zaproponuję szkic Wink :
  • najbardziej gadatliwi płacą proporcjonalnie do gadulstwa czyli najwięcej (może być w skali ubiegłego roku i co rok), jednak:
    • już drugoroczni płacą "najwięcej x2";
    • zawoalowani drugoroczni- potrójnie (najwięcejx3), a z wielką PIT'ą ...- też potrójnie;
    • ci, którzy bezustannie gadają podczas nauki, znaczy którzy stale się uczą- podwójnie;(wyróżnienia jak najbardziej się sumują)
  • ci co są na ŻrO, ale nie mataczą proporcjonalnie;
  • ci co sobą DnO reprezentują i nie mataczą- proporcjonalnie;
  • ci co rotują przy braku innych wyróżnień- proporcjonalnie;
  • inne smaki- proporcjonalnie;

  • Sorry za lekką ingerencję w treść cytowanej wypowiedzi, ale czytelniej tak mi. Czy ja dobrze Cię odczytuję?... Wychodzisz z propozycją partycypacji kosztów za roczną opłatę za serwer hostujący tę witrynę? A admin napomykał gdziekolwiek, że takiego wsparcia finansowego potrzebuje?

    I czy dobrze rozumiem, że forumowicze z największą średnią liczbą postów na dzień mieliby procentowo dorzucać najwięcej do puli? Im więcej na forum piszesz, tym więcej Cię to kosztuje? Czyli moja "składka członkowska" wyniosłaby tyle co nic, a Twoja wynosiłaby... najwięcej x3? Chcesz się dobrowolnie karać finansowo za aktywny udział na tymże forum dyskusyjnym?  Shocked To najpierw należałoby zrobić "listę członków" partycypujących w kosztach, coby wyliczyć Twą daninę.  Laughing

    A może jednak chodzi Ci o powszechnie stosowany "system nagród" za aktywny udział w forum dyskusyjnym, hę? Typu: od xxx postów mam prawo wgrać własny avatar zamiast być skazany jedynie na te dostępne w galerii avatarów? To ja wówczas jestem jak najbardziej za. I jeszcze doproszę o opcję zmiany "nazwy wyświetlanej", bo "anakin" mi się znudził.  Cool


    PS A Wy, Radzio i Mariuszu, nie jesteście aby spokrewnieni? Bo posty szyfrujecie równie zawile... Neutral
    Zapisane
    Radzio
    Go


    Email
    Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
    « Odpowiedz #43 : 2014-02-25, 09:53:56 »

    Zastanawiam się. Cool
    Wylać ... "dzieciaka z kąpielą", czy nie. Laughing Wink
    Zapisane
    Gavroche
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 41529


    Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
    « Odpowiedz #44 : 2014-02-25, 10:10:32 »

    Zastanawiam się. Cool
    Wylać ... "dzieciaka z kąpielą", czy nie. Laughing Wink
    Ale do ogródka, do ogródka, co się będzie azot i woda marnować! Very Happy
    Zapisane
    Radzio
    Go


    Email
    Odp: Nareszcie o szkodliwosci szczepien. Artykul po nimiecku z polskimi napisami
    « Odpowiedz #45 : 2014-03-03, 07:27:34 »

    Zastanawiam się. Cool
    Wylać ... "dzieciaka z kąpielą", czy nie. Laughing Wink

    Nie wyleję! Very Happy
    Przecież sam Go uparcie ponad rok temu broniłem- po co? Laughing


    Kochana Użytkowniczko, juuż! Very Happy
    Avatar zdemontowany. Proszę, pisz z nami bez ograniczeń, gdyż- „być może, komuś pomożesz”. Smile


    Szefu!
     A może tak, wpłacamy do jakiegoś Stowarzyszenia(nadal według autorskiego szkicu), które nas kocha lub do innych organizacji typu UKS-y na szkwał, a oni- w ramach celów statutowych- wspierają  n i e z w y k l e  pożyteczną i bezinteresowną inicjatywę kochanych Forumowiczów-  „zdrowia wszystkim”.
    Stop! ... na schwał... tak miało być. Laughing

    P.s.
    Szefu! Cool Do końca marca da się od Ciebie coś wreszcie wyciągnąć? Może większe zakupy zrobię. Very Happy
    Zapisane
    Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
    « poprzedni nastpny »
    Skocz do:  

    Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
    © 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
    Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
    Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.